Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.6.2009   #41
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
na stranke gemini2.sk v pravidlach sa nic o chranicoch rebier nepise...je to teda povinne?
Nie.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2009   #42
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

a nestacili by cyklisticke rukavice? myslim bez prstov ...mam take pomerne kvalitne...ziadne shity
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2009   #43
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
je to ale smutny byt v teamu jednotlivcu a do takoveho zavodu jako je 24hodinovka jit s tim, ze si odkrouzim to svoje.
Uprime ti to preju, abys ziskal novy pratele. Pravdepodobne jich par ziskas, ale je dost mozny ze ti ten zavod nekdo zkazi...a ne jeho vykonem, ale jeho povahou.
Jendan ,poviem ti tak ,mne je jedno ci vyhram alebo nie ,hlavne je zucastnit sa . Umna najnovsi problem je rodinna oslava 4teho jula ,cize ja som mimo . Rodina je mi prednejsia nez hodico ine.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2009   #44
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
a nestacili by cyklisticke rukavice? myslim bez prstov ...mam take pomerne kvalitne...ziadne shity
Sta?ili, hlavne aby si mal prsty ty, bez nich sa vraj blbo drží volant.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #45
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pozdravujem neznámeho maníka ktorý mal na BMW so žilinskou zna?kou nálepku Live for Speed, škoda že som si to všimol až ke? som odchádzal (išiel som kúsok za tebou).

anonymný Substance242, Fans of Le Mans II :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #46
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pozdravujem neznámeho maníka ktorý mal na BMW so žilinskou zna?kou nálepku Live for Speed, škoda že som si to všimol až ke? som odchádzal (išiel som kúsok za tebou).

anonymný Substance242, Fans of Le Mans II :-)
ja som si myslel ze tam budes a vedel som ze si zo ziliny len som nevedel ako vyzeras ale myslel som ze ZA a LFS nalepka ta ku mne dovedu ale zial to nevyslo no aspon viem ze v ZA hra lfs aj niekto iny okrem mna...

btw: to sme vam dali Sun races team

inak LFS nalepku som mal aj na helme a este aj Radek (z Brna) mal lfs nalepku na helme
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #47
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Cool

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som si myslel ze tam budes a vedel som ze si zo ziliny len som nevedel ako vyzeras ale myslel som ze ZA a LFS nalepka ta ku mne dovedu ale zial to nevyslo

inak LFS nalepku som mal aj na helme a este aj Radek (z Brna) mal lfs nalepku na helme
Ke? som sa tak obzeral, tak na niekoho kto by mohol hra? LFS (to sa ?ažko definuje, hehe) mi pripadal jeden vyšší chalanisko v okuliaroch, v jednej chvíli túžobne sa dotýkajúci nereagujúceho notebooku (?íta?ka prstov?), neviem. :-) Na aute aj v hre mám zna?ku KM ako Kysucké Nové Mesto, ale ?asto píšem radšej Žilina. Nálepku na prilbe som si veru nevšimol. OK, ni? sa nedeje, hlavne že žijeme, ako tak.

PS: V quote som zmazal nevhodnú pripomienku. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #48
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

hej vyssi chalan v okuliaroch to som bol asi ja...notebook sa mi nejako dokaslal lebo mu bolo moc teplo no teraz uz zas facha ako ma
KM auto som tam videl...nic proti ale Kysucanov ako vodicov nemam rad (jeden do mna nabural este ked som bol v autoskole a celkovo sa mi zda ze vacsina kysucanov jazdia jak magori - cest vynimkam) takze hned ako som videl prichadzat KM tak som si povedal ze to nam teda chybalo...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #49
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
takze hned ako som videl prichadzat KM tak som si povedal ze to nam teda chybalo...
No po?kaj!
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #50
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

V konecnom dosledku mozes byt rad ,ze to bolo KM a nie KN narazam len na jazdecke a orientacne schopnosti ,ziadne ine veci tam nehladajte . To moze len nas pan Johny S.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #51
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

a jak jste dopadli? Jak jste poskladali team? Jsem zvedavej
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #52
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Mimochodem, co takhle nejaky motokarovy sraz v Radotine nekdy v srpnu ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #53
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já m?žu doporu?it motokáry v Plzni. Už p?i vstupu jsem m?l dobrý pocit, když jsem vid?l obluhu u baru (holky v montérkách) a dráha se m? líbí (n?kdo ?íká, že je náro?ná), v kombinaci 17 minut za 200 K? to je prost? paráda. Jezdí se tam s motokárama Honda GX 270 (106 kg, 9,5 PS).
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #54
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Díval jsem se na jejich stránky a vypadá to tam dob?e, nejvíc se mi ale líbila hláška p?i vstupu

"(Pro záškoláky, kte?í zajedou velmi služný ?as máme p?ipravenou omluvenku. Razítko obvodní doktorky máme :-) :-) :-)"

Jenom je to na zase na druhé stran? republiky. Co takhle n?kde poblíž Zlína, a? se i zbytek trochu projede?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #55
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Já m?žu doporu?it motokáry v Plzni. Už p?i vstupu jsem m?l dobrý pocit, když jsem vid?l obluhu u baru (holky v montérkách) a dráha se m? líbí (n?kdo ?íká, že je náro?ná), v kombinaci 17 minut za 200 K? to je prost? paráda. Jezdí se tam s motokárama Honda GX 270 (106 kg, 9,5 PS).
Hele kdes to vid?l, že 17 minut za 200? Jsem v papírn? ješt? práv? nebyl, jezdim do Lhoty (p?eci jen víc jak 1km dlouhá a celkem rychlá tra? je super. Cena - 30minut=3 jízdy - 450). Jsem se práv? koukal na stránky papírny a vid?l jsem tam jen 10m za 200... Ale kdyby to bylo t?ch 17m, tak bych se zašel kouknout.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2009   #56
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Hele kdes to vid?l, že 17 minut za 200? Jsem v papírn? ješt? práv? nebyl, jezdim do Lhoty (p?eci jen víc jak 1km dlouhá a celkem rychlá tra? je super. Cena - 30minut=3 jízdy - 450). Jsem se práv? koukal na stránky papírny a vid?l jsem tam jen 10m za 200... Ale kdyby to bylo t?ch 17m, tak bych se zašel kouknout.
Hned když vlezeš na jejich web, tak je to tam v tý tabulce ?ervenýma písmenama 17 min za 200. Ve Lhot? jsem ješt? nebyl, ale asi tam taky n?kdy zajdu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2009   #57
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

S motokarami ve starych plzenskych papirnach mam jednu zkusenost. Byl jsem tam cca 2 roky zpet. Tehda byla cena 10 min = 200 Kc. Treba se to od te doby zmenilo. Personal za barem je fajn, ale horsi je to s panama primo u motokar.
Absolvoval jsem tam onehda 2 jizdy. Prvni rundu nas jelo neco malo pres 10 lidi a panum se to zdalo moc. Nakonec souhlasili, ale po jizde nam vycetli, ze ti pomalejsi vubec nepousteli rychlejsi (predjizdet se tam moc neda), a ze uz nas tam opravdu v tolika lidech naraz nepusti. Na druhou rundu jsme se teda rozdelili, ale panove nevahali a stejne nas do toho poctu doplnili uplne cizimi lidmi.
Behem jizdy permanentne mavali cedulemi NEBOURAT, pritom se nikdo mantinelu ani nedotkl a rozestupy byly dost velke na to, aby ke vzajemnemu kontaktu nemohlo dojit.
Jinak je to draha pekna a laka me to si jit opet nekdy zajezdit.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2009   #58
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Mimochodem, co takhle nejaky motokarovy sraz v Radotine nekdy v srpnu ?
Radotin je v planu. Dokonce nejaka vetsi akce. Bohuzel ne primo LFSonly. S par lidma z Autocaru jsme domluveny na konec srpna. Vse se jeste rysuje. Mozna to vypada, ze by se dala ocheatovat licence.

LFSonly sraz mam naplanovany na zacatek zari az lidi prijedou z dovoleny a studujicim na oko zacne skola. Puvodne byl v planu Lipnik nad Becvou. Po svezeni v Brne primo na motokarove draze na masarykaci dost vaham a jsem spise priklonen k prijemnejsimu motorsportovemu prostredi
(Radek snad potvrdi. Snad vsichni co tam byli)
Navic si myslim, ze bychom tam mohli udelat trosku vetsi akcicku treba s grilovanim. V podstate zalizi na nas jaky si to udelame. Majitel je v pohode a takovouhle akci by povolil.

Co se tyce Plzne. Na dlazdickach s 270tkama muze byt sranda, ale spis pro jednotlivce. Draha je opravdu malo siroka a na prime zavodeni to opravdu neni.
Pro Brno nebo Lipnik jsem se rozhodl z toho duvodu, aby to vsichni (Cesi i Slovaci) meli stejne blizko(daleko).
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2009   #59
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

ten lipnik si spis nechejte v zaloze na zimu, meli by tam totiz mit moznost jizdy na snehu na hrotech
jinak lipnik je hned u dalnice, takze nemusite bloudit hodiny po okreskach
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2009   #60
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Lala: Te? tam pouští tak 6 - 8 jezdc?, p?ejížd?t se dá, když mají oba jezdci rozum. Ale já nerad p?edjíždím lidi, který neznám, protože n?kte?í jezdí jako ho*ada.

Jendan: Sranda to je (tra? je docela technická, spíš taková erzeta z rally), jenom nevím, kdy jsi vzal ty dlaždi?ky.

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ten lipnik si spis nechejte v zaloze na zimu, meli by tam totiz mit moznost jizdy na snehu na hrotech
Mazec, to bych si cht?l zkusit.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.