Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.3.2014   #261
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Jen ta Praga Arena Academy v AutoTip...

__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2014   #262
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
normalne si to muze kazdy pujcit napr ja jsem pujcoval v dreamcars v praze, maji tam ruzne casy s ruznymi limity km, my jsme meli na 24h bez omezeni km za 7000 a rozhodne to stalo za to, meli jsme to od 18:30 patek do 18:30 soboty, jezdil jsem asi do dvou do rana, pak jsem spal tak do peti a uz cekal kdy bude svetlo abychom vyrazili, no nakonec nam to asi v 9:30 zdechlo a jeli jsme do prahy odtahovkou, zrejme se pokazilo nejake cidlo v motoru co vim, nicmene jsme stihli najet asi 350km do te doby a od dreamcars jsme jako kompenzaci dostali poukaz na caterham na cely vikend, takze nakonec velka radost ze se to pokazilo a velmi seriozni jednani.. u kazdeho auta je potreba slozit zalohu nebo podepsat smenku ve vysi maximalni spoluucasti pri totalni havarii nebo odcizeni, u caterhamu 90k..

co se tyce jizdy v jejich caterhamu, je to proste zavodak, desnej kraval, neskutecna zabava a s tou 1,6 to jede do nejakych 150 podstatne lip nez moje 3 litrova brambora, pak uz samozrejme vykon chybi, ale dal to hnat ani neni potreba, nejlepsi to je samozrejme v zakrutach, pri rychlem najezdu super pretacive, po chvili se to da vodit uplne krasne porad ve slidu, jak je to lehoucky, tak se to tak soupe porad nekam kdyz se na to trochu slape, na vyjezdech chybi svor, coz je trochu otravne hlavne v tahlejsich zatackach ale taky se to da pekne povodit

je to auto pro "ridice" pro ktere to bude mnohem lepsi nez nejake vozeni v supersportech po rovinkach na dalnici nebo na letisti pripadne na miste spolujezdce, pokud nekdo neni zavodnik ale jen radoby autar smudlal, tak si to asi moc neuzije a bude pro nej lepsi rovinka ve ferrari
pro zavodniky rozhodne za ty prachy doporucuju, ale pripravte se pak na dlouhe probdele noci plne planovani, kde splasite prachy na caterham
Tak ma tatik potesil k promocii tym najlepsim darcekom aky sa dal. A aspon ma to bude motivovat pracovat, aby som si na ten caterham co najskor aj zarobil. Vyzdvihnut si ho pojdem samozrejme do Prahy, ale ja sa v okoli vobec nevyznam. Kde by ste doporucovali ist aby som sa zabavil? myslim tym nejake pekne okresky, malo aut. Ja som sa pozeral na Jizni Cechy. Tam som bol asi iba raz ako decko a velmi sa mi to tam pacilo. Len neviem ako je to tam co sa tyka ciest.

No celkovo by som ocenil keby ste mi (domorodci) vedeli poradit nieco na okoli, kde by som si to naplno uzil Vopred dik za navrhy
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2014   #263
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak ma tatik potesil k promocii tym najlepsim darcekom aky sa dal. A aspon ma to bude motivovat pracovat, aby som si na ten caterham co najskor aj zarobil. Vyzdvihnut si ho pojdem samozrejme do Prahy, ale ja sa v okoli vobec nevyznam. Kde by ste doporucovali ist aby som sa zabavil? myslim tym nejake pekne okresky, malo aut. Ja som sa pozeral na Jizni Cechy. Tam som bol asi iba raz ako decko a velmi sa mi to tam pacilo. Len neviem ako je to tam co sa tyka ciest.

No celkovo by som ocenil keby ste mi (domorodci) vedeli poradit nieco na okoli, kde by som si to naplno uzil Vopred dik za navrhy
Co o to, n?co bych poradil. Ale to by bylo spíš pro EVO nebo STI než Caterham. Ale jet do Berouna (povinn? si dát alespo? jednou kopec z Berouna do Železný, jezdí se tam závody do vrchu) a z Berouna pak Nižbor, na k?ižovatce silnice 116 a 201 se vydat na Sýko?ice, Zbe?no, K?ivoklát, po?ád po 201 podél Berounky, na k?ižovate 201 a 233 se vydat vlevo sm?rem na Zvíkovec, tam si dát n?kolikrát místní klikatice (jezdila se tam amatérská rally s p?kným názvem Rally Monte Ch?í?, ne náhodou tam je to Monte). Ale jak ?íkám, bojím se, že místní povrch bude fakt pro EVO nebo STI, s Caterhamem nevím.

V n?jakém ?asopisu jsem ?etl, kde bylo vybraných pár silnic v ?R pro hezký svezení. Kdybych ho náhodou objevil, hodím to sem.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2014   #264
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Co o to, n?co bych poradil. Ale to by bylo spíš pro EVO nebo STI než Caterham. Ale jet do Berouna (povinn? si dát alespo? jednou kopec z Berouna do Železný, jezdí se tam závody do vrchu) a z Berouna pak Nižbor, na k?ižovatce silnice 116 a 201 se vydat na Sýko?ice, Zbe?no, K?ivoklát, po?ád po 201 podél Berounky, na k?ižovate 201 a 233 se vydat vlevo sm?rem na Zvíkovec, tam si dát n?kolikrát místní klikatice (jezdila se tam amatérská rally s p?kným názvem Rally Monte Ch?í?, ne náhodou tam je to Monte). Ale jak ?íkám, bojím se, že místní povrch bude fakt pro EVO nebo STI, s Caterhamem nevím.

V n?jakém ?asopisu jsem ?etl, kde bylo vybraných pár silnic v ?R pro hezký svezení. Kdybych ho náhodou objevil, hodím to sem.
+1

Nebo jed do http://www.motorlandbela.cz/

To si Cat pujcis nebo rovnou koupis?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2014   #265
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
+1

Nebo jed do http://www.motorlandbela.cz/

To si Cat pujcis nebo rovnou koupis?
Poziciam ako Miondir... ja som len reagoval na to co Miondir pisal ze sa ma clovek pripravit na prebdele noci rozmyslanim, ako zohnat na neho peniaze

Ja by som chcel pochodit toho skor viac a nezdrziavat sa v jednom areali... a hlavne v podmienkach je ze to clovek nemoze brat na okruh a to neviem ci by sa uz do toho nepocitalo.

Zdenek: dik za tipy...pozriem si to na mape
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2014   #266
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pekny silnice na caterham bych zkusil pohledat na motorkarskejch forech...
kazdopadne jedna pekna a dobra silnice je z melnika na ceskou lipu (tak k machovu jezeru) a pak pripadne zpatky na litomerice...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2014   #267
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Pan diktátor Je?mínek op?t ?ádí...

http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...dalibora-janka
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2014   #268
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

auto.idnes.cz: Nejsiln?jší motor v historii F1 m?l turbo a p?vod v ojetých BMW
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2014   #269
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Poziciam ako Miondir... ja som len reagoval na to co Miondir pisal ze sa ma clovek pripravit na prebdele noci rozmyslanim, ako zohnat na neho peniaze

Ja by som chcel pochodit toho skor viac a nezdrziavat sa v jednom areali... a hlavne v podmienkach je ze to clovek nemoze brat na okruh a to neviem ci by sa uz do toho nepocitalo.

Zdenek: dik za tipy...pozriem si to na mape
Jizni Cechy odporucam. Pred rokom som absolvoval trasu Praha > Cervena Lhota a tie okresky tam su nadherne. Nepamatam si presnu trasu, ale potom sme isli este smerom na Jihlavu, neskor do Telca a vsade boli krasne cesty s dobrym asfaltom. Tam podla mna chybu neurobis a v Cervenej Lhote si mozes pozriet pekny zamok, pripadne v Telci pekne namestie
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2014   #270
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

V roku 2015 sa pojde zavod WTCC aj na Nordschleife
https://www.youtube.com/watch?v=hHxu-Mam_F8
Pravdepodobne za to mozu novi majitelia a je fajn, ze sa Nord zacina znovu popularizovat aj takymto sposobom.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 11.9.2014   #271
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Zaujal m? tento ?lánek, jak se starým BMW s 200000km m?že n?kdo v?bec vyhrát

http://www.speedempire.cz/clanek/vys...a-autoslalomu/
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2014   #272
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

pred par dnami som na autobazar.eu objavil tohoto krasavca http://ferrari-challenge.autobazar.e...id3818065.html Aj keby bola cena v ceskych, tak si to stale nemozem kupit no takyto historik mat niekedy v garazi je sen. Hlavne je to Ferrari fascinujuce lebo to nie je uplne typicky sportiak ale skor luxusne coupe.

Keby niekto mal tie financie tak dajte vediet :P
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.