Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.6.2011   #101
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default P?edb?žné výsledky

Tak jsem dod?lal bodování prvního závodu. P??b?žné výsledky budou vždy dostupné na adrese:

http://goo.gl/bIaCj

Prosím zkontrolujte to a kdyžtak hlaste chyby
__________________
Flame

Last edited by Flame; 27.6.2011 at 19:45.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #102
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Po roce a pul,nebo po jaky dobe,sem si dobre zazavodil.Hlavne v druhym zavode.Ten se poved.
Na to ze se mi povedlo naladit wifi az za 10 min. osm a mel sem jedinej starej set na HL ,tak to bylo docela dobry.Do setu sem se trefil i kdyz na Ghosta to nestacilo.I tak sem te nehodlal jen tak pustit,a pekne sem se zpotil
Jinak omluva Felixovi,dival sem na replay a spatne sem tam brzdil a nedobrzdil fakt sem dlouho nejezdil,v druhym zavode uz to bylo dobry.Priste si dam bacha.

/fxo restriktor bych dal 3% jak tomu vzdy bylo

Last edited by ŠakaL; 27.6.2011 at 20:53.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #103
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Nikdo m? nep?esv?d?í o tom že 3% pro fxo je dost. Je to málo, viz. Apex Cup a další cupy. Fxo jasn? v p?edu, i když v n?m nejezdili ti nejrychlejší. Ty 4% vypadaj asi že je to fakt moc, ale jen 3% fakt ne. Je to nejjednodušší auto na ?ízení a ješt? aby bylo nejrychlejší. Budu testovat 3% + n?jakou váhu k tomu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #104
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
Johny: Tak dávej p?íšt? v?tší bacha, když se vracíš na tra? vjel si mi p?ímo p?ed ?umák a obral m? o 5 míst, rychle sem na to zapom?l až ty jsi mi to svým postem p?ipom?l
nj budem, lepšie sa to fakt vyrieši? nedalo, bol som ?uknutý na trávu tesne pred gumami sry
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #105
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

my jsme jeden rok ve wtcc cupu dokonce experimentovali s 6% a i p?esto to auto jelo s balastem jak kdyby ho nevezlo, je to prost? paskvil... 4% si myslím je tak akorát Kdyby (?ti Ghost) vzal FXO se sou?asným handicapem, tak ho horko t?žko budou ostatní s XRT chytat
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #106
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Taky si myslim, ze FXO by melo ty 4% mit. Tohle nebyla moc technicka trat. Na tech by se teprve videlo, o kolik je jednodussi s tim jet.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #107
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Když si n?kdo dá tu práci a zapátrá ve spdo DB po TBO Challengi, tak uvidí jen to, co Ghost nazna?oval. FXO s 3% nem?lo konkurenci ani na tratích jako KY2, WE1R atd. A s fylozofickým hlediskem o nejrychlejším aut? - p?edokolce, nem?žu než souhlasit.


/OT: Post No. 1 000 a zrovna v n?m se snažím zni?it FXO, župáááá
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #108
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Taky bych se ze zkušeností z n?kterých mezinárodních lig p?iklán?l k t?m 4%, 3% je neskute?n? málo a.. up?ímn? mi nep?ipadlo, že by FXO bylo na Blackwoodu n?jak pomalejší (viz. long race a ŠakaLovo umíst?ní)
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #109
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nikdo m? nep?esv?d?í o tom že 3% pro fxo je dost. Je to málo, viz. Apex Cup a další cupy. Fxo jasn? v p?edu, i když v n?m nejezdili ti nejrychlejší. Ty 4% vypadaj asi že je to fakt moc, ale jen 3% fakt ne. Je to nejjednodušší auto na ?ízení a ješt? aby bylo nejrychlejší. Budu testovat 3% + n?jakou váhu k tomu.
Vloni na Valentýnském závod? (Kyoto Ring GP Long) bylo FXO 5%, XRT 2%, RB4 0% a docela to sed?lo.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #110
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Vloni na Valentýnském závod? (Kyoto Ring GP Long) bylo FXO 5%, XRT 2%, RB4 0% a docela to sed?lo.
To vybec neni spatnej napad ale chtelo by to vyzkouset.Protoze XRT by melo vuci RB4 mit taky nejakej restr.(nato se asi nejak zapomelo) Sem pro to zkusit pristi zavod
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #111
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Jsem pro vyzkouseni restrikce 5%,2%,0%. Klidne bych si udelal cas a zucastnil se testovaciho zavodu jeste pred nedeli kdyby se sehnalo dost lidi.

Sakal: Omlouva se prijima. Je to sranda cup tak z toho nebudem delat vedu. Jen jsem soutezivej clovek a nasralo me to. Priste ti to vratim
Felix is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #112
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jenom si dovolím podotknout, že restriktory 5%, 2%, 0% byly na KY3R, kde RB4 byla nekonkurenceschopná z d?vodu absence "jejich vod", tj. pomalé zatá?ky a navíc pár dní p?ed závodem se tam s XRT honily WR snad 3 dny

Myslím, že tipov? ty trat? na 5, 2, 0 stav?né nejsou.... 4, 0, 0 je tak akorát

Last edited by Fast Jarda; 27.6.2011 at 23:10.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #113
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Další závody co se pojedou budou AS21, KY n?co a FE n?co. AS21 je dost klikatá, FE taky. Profil trat? AS21 je hodn? podobný AS7 - RB4 tady neztrácí nic. Na FE taky ne, resp. na FE 2,3,4 je RB4 rychlejší jak XRT. Na tom KY sice bude ztrácet, ale až tak moc ne. Tudíž tu máme 3 trati, kde 2 by FXO a RB4 m?li sed?t a naopak to p?íliš nenahrává XRT. Z mého pohledu z?stává jedinou smysluplnou otázkou jak moc omezit FXO. Ve st?edu ve?er budu mít ?as a budu testovat. Ale i tak si myslim že s FXO s 4% budu stejn? rychlej jak s XRT.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2011   #114
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Te? jsem vzal jeden ze svých starých set?, dal mu 4% balast. Šel na BL bez šikany jako v?era. Nejsem na to auto zvyklej. Jedno z prvních kol 1:22,83. Pak jsem zjistil že mam 39% paliva. Takže jsem ulil na kvali úrove? a zajel kolo. Rok jsem s tim nejezdil, 1:22,17. Což je rychlejší než po vší snaze s XRT (lepší kolo než to v kvalifikaci jsem nezajel i se zah?átýma pneu) a ur?it? bych to dal s tréningem líp. P?idávam replay. Ješt? n?kdo pochybuje že 4% je moc? Bu?te rádi že mu nep?iložíme.

EDIT: Sportovními komisa?i se stali Itar a Zden?k CZE. Díky vám.

EDIT2: Dopln?na pravidla - chat v pr?b?hu kvalifikace a závod? zakázán.
Attached Files
File Type: spr Ghost_CZ_BL1X_FXO_12217.spr‎ (50.0 KB, 10 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 28.6.2011 at 00:27.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #115
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Další závody co se pojedou budou AS21, KY n?co a FE n?co. AS21 je dost klikatá, FE taky.
Meni se trat? V prvnim postu mas napsano, ze dalsi je AS27
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #116
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Te? jsem vzal jeden ze svých starých set?, dal mu 4% balast. Šel na BL bez šikany jako v?era. Nejsem na to auto zvyklej. Jedno z prvních kol 1:22,83. Pak jsem zjistil že mam 39% paliva. Takže jsem ulil na kvali úrove? a zajel kolo. Rok jsem s tim nejezdil, 1:22,17. Což je rychlejší než po vší snaze s XRT (lepší kolo než to v kvalifikaci jsem nezajel i se zah?átýma pneu) a ur?it? bych to dal s tréningem líp. P?idávam replay. Ješt? n?kdo pochybuje že 4% je moc? Bu?te rádi že mu nep?iložíme.

EDIT: Sportovními komisa?i se stali Itar a Zden?k CZE. Díky vám.

EDIT2: Dopln?na pravidla - chat v pr?b?hu kvalifikace a závod? zakázán.
Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 28.6.2011 at 09:03.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #117
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak jsme dal svoje první kolo na AS27 a 3.24 se setem z BL,krásný zatá?ky,ale gumám se moc nelíbí,bude co ladit
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #118
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Meni se trat? V prvnim postu mas napsano, ze dalsi je AS27
Žádná zm?na, je to AS27, jsem si to poplet.

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic
P?ikládam set, ale ?ekl bych že ti už te? moc platnej nebude. Pro? si tu všichni vlastn? st?žujou na FXO? Každý m?l svobodnou volbu si vybrat co si vezme. FXO sice nejede tak na rovince, ale na výjezdu ze zatá?ek ti ujede o kilometr, který se t?žko dotahuje i na dlouhé rovince jako tady na BL (viz. m?j souboj s Šakalem). N?kolik kol jsem se vozil za ním a ani na dlouhé rovince ho nemohl p?edjet, protože mi na výjezdu z T1 vždycky dost ujel. Dostal jsem se p?ed n?j až když mu ta T1 jednou nevyšla. A ty starty... Je to p?ední náhon, už jen z hlediska fyzikálních zákon? to tak prost? je. Uv?domte si, že FXO je "blbuvzdorné" auto. Nau?it se jezdit s XRT vyžaduje mnohem víc všeho jak na tohle. Navíc jsem si sám potvrdil že i s 4% je to i na trati s dlouhou rovinkou rychlejší. Tohle bylo moje poslední slovo o FXO, dál už na to nebudu reagovat.
Attached Files
File Type: set FXO_bl1-q.set‎ (132 Bytes, 4 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #119
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic
To je rukama Prost? každé auto v TBO t?íd? jeden jinak a v tom je celá krása závod? v této t?íd?. Nesmíš jezdit jak jede ten p?ed tebou ale musíš jet jak chceš ty jinak ztrácíš. Kolem mne (RB4) se taky na rovin? prohnala spousta xrt?ka?? a tak jsem na konci roviny musel brzdit do zatá?ky hodn? na srdí?ko a sem tam to nevyšlo
Pokud chceš jezdit jako ostatní, tak sis m?l vzít to s ?ím jede v?tšina
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #120
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ghost for the president!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.