Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.2.2012   #1
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default Race 5 tiskovka

Race 5 tiskovka
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2012   #2
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Poprosím někoho o replaye z kvalifikace a ze sprintu, díky.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2012   #3
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Dojel jsem, spokojenost...

Musim se omluvit Chaosovi, na rovince, v 1 zavode, jsem myslel, ze je za mnou, ne vedle me na trave. Tak jsem to trosku strhnul vlevo a tukl do O.Ticheho. Takze omluva panove....
A dekuji APR UFRkam za souboje ve 2 zavode (nejen jim, i kdyz zbytek jsem max neuspesne blokoval )
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2012   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: tak nejd?íve mi to padlo díky mojí p?ítelkyni,ale bylo mi dovoleno op?t vyjet a start z myslím z 10. místa.
R1: dostal jsem se na 5 pozici a p?ed sebou Gepperta,pak se mi poda?ilo na rovince dostat se p?ed n?j,no v p?edposlední zatá?ce se snažil m? podjet,malý kontakt,ale Gepperta obrubník hodil na bok a do m?,ztráta 3 pozic,dojezd na 7. míst?,co se dá d?lat.
R2: start z 2. místa,poda?ilo se mi p?edjet K?íže a polovinu závodu ho držet,doufal jsme,že jej dojede m?j kolega Dob?anský a budeme bojovat o první t?i místa,bohužel jsem ud?lal jedinou chybu v poslední šikan? a K?íž m? v klidu p?edjel a dojel m? i Jakub,tak jsme si zabojovali o pozice,nakonec dojezd na 2. pozici.
Škoda té chyby,ale jinak spokojenost,kone?n? bedna,gratulace Jakubovi 2x k 3. místu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 19.2.2012 at 23:18.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2012   #5
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Poprosím n?koho o replaye z kvalifikace a ze sprintu, díky.
http://www.egtracing.cz/as.zip
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2012   #6
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Omlovam se za kontakty v 1 zavode CHS Lukymu a HonzoviNB.
Lukyho jsem stouchnul ve vracaku na najezd na rovinku a Honze jsem vytlacoval v kopci(motor jsem slysel ale nikdo nikde)a pak jeste neco probehlo v 1 sikane ale nekomu jsi uhybal a ja uz to tam nezvladnul. Takze omlouvam se.

Jinak to mohlo bejt lepsi.hlavne v longu kdy jsem se furt primotaval k nejakym kolizam.ale pekne svezeni.

Jeste omluva V.Salomon za kontakt v T1.

Last edited by Lubik; 19.2.2012 at 23:40.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #7
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Pred zavodem jsem zvazoval, jestli vubec pojedu. Hlava me bolela jak by mi do ni nekdo neustale mlatil kladivem a cekal jsem kdy poletim objimat misu. Nakonec jsem teda jel, ale Q a prvni zavod to byly celkem muka. Ve druhym uz zacal trochu fungovat paralen, tak se dalo jet

Q: Cas se dal zajet lepsi, ale s osmym mistem jsem byl spokojen.
S: Povedeny start, pri najezdu na rovinku nas jelo vedle sebe trochu vic nez se veslo a myslim, ze ten upln? v pravo neved?l kolik nas tam jede, tak malej kontakt. Poslalo me to do travy a cekal jsem jak ztratim 4 pozice, ale misto toho jsem se vratil na trat jak oprvni z te skupinky. Dojel jsem jeste Mastera s Rodem, ale od doby co Rodo udelal 15 kotrmelcu v posledni sikane mi Master cuknul a nemelo smysl se za nim hnat a riskovat. Musim taky trochu myslet na sampionat.
L: v prvni sikane crash od Dobranskeho, ale koukal jsem ze tam byl lag, kterej nejen ze me poslal do zdi, ale ja nemohl vubec zatacet. At jsem delal co jsme delal, tak to jelo jen rovne Prislo to v tak blbou chvili. Mohl jsem ziskat 3 pozice, misto toho jsem sel beznadejne na posledni misto a jeste otocenej do protismeru. Ale nasledne jsem si to teda uzil. Hodne jezdcu prede mnou chybovalo, takze nakonec dojezd na peknem 7. miste. Ke konci jsem musel jet hooooodne defenzivni stopu abych udrzel rozjetyho Dvoraka, ale povedlo se. Nedal jsem mu sanci na predjeti
Na dr. Coola (Kriz) jsem ztratil jen par bodiku, tak snad to na FE udrzim. Dalsi dva souperi uz odpadli coz je skoda. Rodo se vyoutoval sam a Klouczech nejel.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #8
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

Q: 3 odjeté kola, žádné ryhclé. Dv? z nich v gumách v poslední šikan? a t?etí na st?eše .

Sprint: Z posledního místa nakonec 10. Vypadalo to docela slibn? do longu.

Long: Docela m? p?ekvapilo jak bylo auto s tím palivem p?etá?ivé => hrozn? moc chyb. Chvíli na 21. míst? pak 15, zase 20 a nakonec 13, a to asi jen díky chrash?m p?edemou.

Omluva O.Tichému za oto?ení. Jsem zbyte?n? moc cht?l v 6 kole .

OT:
K ?emu to trenovani ("dosa? co chceš") je, když se všechno tak ******.

Last edited by martin.jrk; 20.2.2012 at 00:23.
martin.jrk is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Dojel jsem, spokojenost...

Musim se omluvit Chaosovi, na rovince, v 1 zavode, jsem myslel, ze je za mnou, ne vedle me na trave. Tak jsem to trosku strhnul vlevo a tukl do O.Ticheho. Takze omluva panove....
A dekuji APR UFRkam za souboje ve 2 zavode (nejen jim, i kdyz zbytek jsem max neuspesne blokoval )
V poho, ja jsem tam vyjel rychlejc nez vy dva, vidim vedle Tebe misto, tak jsem to tam poslal, pohoda, ale jen do momentu nez skoncily obrubaky... Tak jsem si tam dal rallycrossovou vlozku ;D

Jinak diky za pekny pozavodeni (teda az na dve kolize, kdy jsem byl nic netusic sestrelen od lidi co si davali souboj vedle me...), asi rok jsem poradne nic nejel a bylo mi potesenim opet propotit triko
Trenink spocival v asi 2hod v sobotu a 2 hod v nedeli, navic UF tady bylo dost v nevyhode, nicmene ve finale 2x 11. flek - spokojenost, pac jsem si prisel pozavodit a ne honit vysledky
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 20.2.2012 at 10:17.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #10
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

V kvald? kolo pomalejší o 0,2 s od mého maxima v tréningu. Do sprintu start z 15 místa, taková klasika u m?:-)

Ve sprintu to se d?ly v?ci v prvním kole. Po startu hned v první zatá?ce zamnou Reich nedobrzdil, štouchnul m?, já pak dalšího jezdce a první hromadná nehoda byla na sv?t?. Pak v té zadní rovince kousek p?ede mnou další hromadná nehoda, která m? minula našt?stí. Na konci té rovinky jsem jaksi "zapomn?l" brzdit a vyhnout kolizi se mi už nepoda?ilo, omlouvám se Lalinskému a Baran?íkovi, kte?í na to doplatili. No a najednou neuv??itelná pozice pro m?:-) P?i nájezdu do 2 kola jsem byl na 4 pozici po startu z 15 místa. Cht?l jsem ale napravit svou chybu a po?kal na rovince aby m? Lalinský a Baran?ík zase p?edjeli, nakonec m? ale p?edjeli ješt? další dva jezdci navíc:-). V druhém kole zase kolize nyní ale s Novotným, tady nejsem n?jak p?esv?d?en o mé vin?, nevím no. Zajímal by m? jeho názor na to? Pak už to byla klidn?jší jízda, n?kte?í jezdci p?ede mnou vypadli a tak jsem dojel na krásném 5 míst?. Kdoví, možná ale p?ijde n?jaká penalizace:-)

Long se odvíjel velice klidn?, po startu jsem získal jednu pozici a pár kol jel na t?etím míst?, to jsem z toho fakt nemohl, kdeže se to pohybuju:-) pak jsem pár pozic ztratil, jelikož na top jezdce jsem nestíhal, p?esto n?jak kolem 19 kola jsem jel na stále pro m? super 7 míst?. P?ede mnou nikdo a zamnou taky nikdo celkem, pohoda:-) Pak se ale možná projevila nervozita z dalšího dobrého umíst?ní, nebo únava a ud?lal jsem ve dvou kolech chyby v té poslední zatá?ce. Nakonec tedy dojezd na 10 míst?. I to ale bylo vylepšení mé nejlepší 12 pozice z Fern Bay:-)

Z tohodle závodu jsem nic moc ne?ekal, moc jsem se na té trati necítil a t?šil jsem se spíše už na FE, nakonec ale neuv??itelné p?ekvapení. I když k té 5 pozici jsem p?išel jako slepý k houslím a startovat do longu ze 4 pozice to se pak taky jede lépe. Také n?jaké penalizaci bych se moc divit nemohl.
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #11
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Kvalda: Neskutecnej souboj s XFRkama. Po dvanacti minutach kvalifikace byl rozdil mezi prvnim a patym 0.05 sekundy! Drzel jsem treti pozici, coz pro me bylo dost prekvapeni, myslel jsem, ze rozdil mezi ufr a xfr bude aspon pul sekundy. Casy zacaly pomalu padat, tak jsem se hecnul a zajel pro me naprosto nerealnej cas (o 0.3 lepsi nez PB), kterej se me pak jeste v predposlednim kole podarilo vylepsit. Pole position s UFR.

Sprint: V prvnim kole pred posledni sikanou jsem zbytecne daval pozor na druhyho Masterfula a neuvedomil jsem si, ze mam benal v nadrzi a zmrzly gumy. UFR neni bohuzel efektivni nastroj na prorazeni gum. Shit happens. Dojel jsem nekde v posledni petce.

Race: Treti kolo, opet sikana pred cilovkou. Pickar predemnou se z niceho nic roztocil a shrnul i me (nejspis najel na neviditelnou gumu nebo co ). Emo rage quit a studena sprcha.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #12
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Race: Treti kolo, opet sikana pred cilovkou. Pickar predemnou se z niceho nic roztocil a shrnul i me (nejspis najel na neviditelnou gumu nebo co ). Emo rage quit a studena sprcha.
Jo byly tam rozhozeny gumy. Ten pakl bilych gum, ktery jsem podle zaznamu minul, jsem pri zavode mel primo pred autem a ten mne rozhodil. Byl jsem celkem taky dost nas..., ale jeste jsem to nevzdal a dohanel zbytek pole. Kdyz uz jsem je mel na dohled, tak jsem si podobny manevr s rozhozenymi gumami opet zopakoval. Po dalsim krouzeni jsem do nich nalitnul opet, pro zmenu vlastni vinou, a aby toho nebylo malo tak jeste poskodil prave predni zaveseni. Pak uz jsem v podstate jen krouzil do konce zavodu
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2012   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V prvni rade smekam pred vykonem Logicala, kterej s UFR vyhral kvaldu. Nechapu ty casy, co daval. Co jsem ho tak chvili sledoval, mel teda podle jizdy uplne jinej set a je skoda, ze jsem si ho nemoch zkusit treba par dni pred zavodem

Q: Zkazil jsem nekolik rychlych kol a v poslednim mi doslo palivo. Vysledkem bylo jen 12. misto, ale mel jsem na to se umistit o kus lip

S: Diky tukanci, kterej popsal xxmartin jsem prisel o par mist, ale jinak byl start a prvni kola OK. Par souboju bylo, ale tech nekolik mist, o ktery jsem si nakonec polepsil, jsem dostal zadarmo po problemech ostatnich. Nastesti jsem se ja problemum vyhnul a v cili z toho bylo skvely 4. misto

L: V rychlym esu v prvnim sektoru jsem blbe postouch Dobranskeho. Trochu mi lagoval a ja se drzel moc blizko. Pro nas to dopadlo dobre, ale nasledkem toho pak (zase s pomoci lagu) odpalkoval Mufista nebo Agenta. To me trochu mrzi. Pak jsem asi 6 kol svadel hromadu souboje s Ljubikem. V jednu chvili jsem ho nepekne zavrel, ale bez nasledku. V zavode mi to tak ani neprislo, az pak z replaye jsem videl, jak tesny to bylo. No kolem ty 1/4 zavodu se nam do toho na chvili primichal Chaos. Oni dva se potukali, a tak jsem se moch utrhnout. Polehounku jsem dotach Ostravu a zrovna ve chvili, kdy pred nim chyboval Francek. Tak jsme si dali souboj ve trech. Ostrava lehce ztratil a zustal pozadu, pritom ja jeste nejakej cas bojoval s Franckem. Jenze pak se mi auto zaclo chovat divne (najednou to bylo na vyjezdech pretacivejsi) a nez jsem se s tim srovnal, Francek mi poodjel. Pak zas udelal chybu on, ja se dotahnul a dali jsme si jeste par souboju. Do konce jsem ho ale neudolal a dojel si pro 6. misto.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2012   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Pak jsem asi 6 kol svadel hromadu souboje s Ljubikem. V jednu chvili jsem ho nepekne zavrel, ale bez nasledku.
No co jsem koukal na replay, tak Ljubik nema moc problem to posilat na vnitrek dost casto bomb-stylem... Me to tam poslal relativne v zacatku (6 - 8my kolo asi) dlouhyho zavodu, pred sikanou na cilovku, kdy mezi nama byla mezera tak na autak... Necekal jsem to, kor kdyz ma na rovinku rychlejsi auto a dal by si me s prstem v nose...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 21.2.2012 at 15:55.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2012   #15
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
No co jsem koukal na replay, tak Ljubik nema moc problem to posilat na vnitrek dost casto bomb-stylem... Me to tam poslal relativne v zacatku (6 - 8my kolo asi) dlouhyho zavodu, pred sikanou na cilovku, kdy mezi nama byla mezera tak na autak... Necekal jsem to, kor kdyz ma na rovinku rychlejsi auto a dal by si me s prstem v nose...
hm hm v tomhle Ti musim dat za pravdu.mel jsem pockat na rovinku.takle jsem nas zbytecne oba ohrozil a myslim si kdyby tam byl nekdo jinej nez Ty tak bych skoncil aspon ve zdi...
Lubik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.