Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.8.2008   #21
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

kvali: nedostatek treningu se projevil.

s1: Celkem to slo a nakonec 4. misto. Zaplat panbuh sem se nedostal do zadnyho vetsiho souboje

s2: Prvni kola supr souboj s Kidem. Doporucuju na to kouknout. Pak sem ale chtel moc na vyjezdu z T2 a skrtnul sem zadnim blatnikem o svodidla. Propad na 17. misto a stihacka do cile. Nakonec 11.

long: Vsechno se mi nejak vyhlo a najednou sem byl na tretim miste za Haradem a Jardou. Harad asi v boxech predjel Jardu a ja sem na Jardu mel ztratu asi 2,7s. Rikam si pojedu v klidu a uvidim. Asi 10kol sem jel v klidu a ztrata byla porad 2,7s. Pak kid zadal davat PBcka tak me to nejak nakoplo a zacal sem okamzite davat casy pod 1.14. Rychle sem Jardu stahoval ale uz to nestacilo. Nakonec jeste Harad udelal chybu a daroval Jardovi prvni a me druhe misto.

Jinak zavody byly tvrdy ale ja mel celkem stesti, ze sem vetsinou predjel pri prvni moznej prilezitosti. Jenom me v prvnim kole longu nekdo poslal do svodidel ale auto celkem jelo takze to neresim.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #22
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Q: Poslední kolo PB a 5. flek.

...

R2: Start ze 7. Reycovi se omlouvám za první š?ouch, brzdil jsem pozd?. Podruhý to bylo kv?li nárazu zezadu od Jardy, ten s tím asi ale nemohl moc d?lat.

Long: Trochu m? znervóz?ovala dvojka KxR p?ed a za mnou, ale v T1 v desátým kole to už bylo jedno. Auta lítaly všude kolem, já jsem m?l št?stí, že jsem se protáhl, i když jsem postr?il Reyca, v tom laufu jsem nestíhal, sorry. (Te?, když si znova projíždím celou situaci, tak to bylo docela brutální, Valenta hadra na druhou.)

...

P?íšt? bok?m zdar.
Nemusis sa za nic ospravedlnovat, v tom sprinte si za to nemohol, co uz mal som smolu, to sa stava. A v tom longu ani neviem, ze si do mna stuchol, tam to bolo uz uplne jedno, ked som do nich vletel. Takze uplne v pohode
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #23
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Vcera mi cely den nesel net, rozbehl se asi 15min pred startem, takze jsem cekal predem nejaky vypadek. Stalo se tak po dostaveni rostu do druheho sprintu.

Kvali: Uprimne sem cekal lepsi vysledek, jelo mi to rychleji nez normalne, ale kdyz uz sem jel PB, tak mi tam nekdo vlezl. Nakonec muj bezny cas a start z 10. mista

Sprint1: T1 v pohode, ale hned na vyjezdu do kopce na rovinku a najezdem do T2 jsem vedel sebe uvidel bohemiana, chtel jsem se za nej zaradit ale az na posledni chvili jsem si vsimnul, ze za nim jede Motto, oprel sem se o nej a sam se roztocil do hodin. Doufam ze sem mu nejak neposkodil vuz, opravdu jsem ho nevidel. Nasledovala tak 5x otocka o 360° a kvuli bezpecnosti jsem nechal ostatni predjet. Nasledovalo dotahovani z posledni pozice. Nasadil jsem hotlap tempo a zacal postupne dotahovat. Podarilo se mi predjet Diabla a mel jsem tusim 15. pozici, ale dve kola pred cilem jsem to oper poslal do kytek - tentokrat v sikane, kde jsem nezvladl vuz a najel bokem do zdi. Nakonec tedy i pres velkou snahu 16. flek. I tak jsem si pekne zazavodil, takze relativni spokojenost

Sprint2, Long: Jak jsem cekal, tak se i stalo a doporoucel se mi net - zbytek odjel Agarash, za coz mu dekuju
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #24
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Uznavam, ze som mal brzdit skorej a dat bacha. Ale ajtak si stojim za svojim vyrokom, ktory sa mimochodom nijakym sposobom nesnazi obvinit za tento incident teba. Len som spomenul, ze nie je najlepsi napad cakat uprostred zatacky na streche.
v realu taky na trat mezi rozjety auta hned nenabehnou tratovi komisari, aby auto uklidili... proto jsme do pravidel pridali, ze spec az po projeti celeho pole... takze jak pises nejlepsi napad to neni, ale jen pokud by dotycnej byl pojizdnej a cekal, tak a pripominku beru, ale pokud je na strese, je vybouranej a nemuze nic a to, ze do nej nekdo narazi je bud zavodnicka smula nebo chyba toho, kdo se nevyhnul prekazce na trati...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 5.8.2008 at 14:33.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #25
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Pro me byl vcerejsek celkem vydareny, i kdyz jsem nic takveho ani ve snu necekal

Kvalda: Samozdrejme jsem si dal tolik benzinu ze bych s rezervou dal trasu Praha-Ostrava, po zastavce v boxu jsme vzal paliva mene a pak to bylo lepsi nakonec 11. misto

Sprint1: Hodne tesnych souboju, ale vse v ramci fair-play byl jsme mile prekvapen, i kdyz vetsina lidi ma z tohoto podniku jine zkusenosti, v cili 9.

Sprint2: Start byl ze treti pricky a vidina umisteni na bedne, i kdyz jsem vedel, ze za sebou mam spoustu zelenych muzicku nic jsem si radsi nenamlouval. Odstartovani bylo v pohode prehodil jsem si pozici pak stihaci jizda opet par peknych predjizdecich manevru a v cili na 2. miste - obrovska spokojenost

Long: Ten uz tak slavny nebyl, LX4 jsem vymenil za kolo a ficel do prace


Z vecera jsem byl mile prekvapen, vubec jsem se netesil navic LX4 moc nemusim, ale ve finale moc peky zavod dekuji vsem, ktreri se za to postarali. Jedine co me nastvalo bylo pri 2. sprintu nekonecne restartovani zavodu kvuli nekterym mene zodpovedny
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2008   #26
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Bohužel jsem po pár kolech v d?sledk? lagování potkal bariéru a rozhodl jsem se už nepokra?ovat pro zlepšení bezpe?nosti ostatních. Tak snad p?íšt?
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.