Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.5.2008   #1
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - KY3R

dnes to bol na zaciatku velky adrenalin ... v Kosiciach bola obrovska burka s obrovskymi bleskami. ak by do nas udrel blesk, tak by mi mohlo odpiect novy PC za 27 litrov (ale nastastie ma to obislo)
Ondrejko is offline  
Old 19.5.2008   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali: 1, spokojenost

R1: Start, cíl -> 1. Sice jsem v 8. kole kapku ztratil koncentraci, ale náskok byl velký, takže pohoda.

R2: Po startu se 5 jezdc? p?ede mnou semlelo, takže bez práce posun 10 -> 5, další dvoji?ka se srazila o 2 zatá?ky dál, op?t tedy bez námahy 5 -> 3. Dál už to byla rutina, v cíli 1 o ?tvrt minuty.

Záv?r: bez Harada to není ono.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 19.5.2008   #3
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Tak dej p?íšt? ke stažení set a možná bude v?tší konkurence .
MikeCZ is offline  
Old 19.5.2008   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Zadny trenink, jenom par kol v hotlapech, takze jsem byl za 5. misto docela rad.

R1: V prvnim kole jsem predjel Mika, v zatacce pred druhym splitem jsem ho mozna trochu privrel a on vyletel ven. Za to se omlouvam, i kdyz po zavode rikal, ze si nevzpomina, asi ho to neco stalo. Pak par kol koruzeni za Ondrejkem, kdy rozestup zustaval cca stejnej, dokavad se mu pry nevypnul monitor. Sel jsem pred nej a do cile jsem ho uz pred sebe nepustil. 3.

R2: Velka omluva za T1, jel jsem v chumlu, nevidel jsem na obrubnik, kterym jsem se ridil a tak jsem brzdil az kdyz jsem videl Ondrejkovy brzdny svetla, coz bohuzel bylo prilis pozde. Pak jsem nasadil trochu ostrejsi tempo, zajel vylepsil jsem si parkrat PB a postupne jsem se dostaval dopredu. V poslednich trech kolech jsem si opet vychutnal Ondrejka, potom po Mikove postrceni odpadl i Branislav a nakonec jsem si v prdposlednim kole vychutnal i drifutjiciho Mika. Nakonec 3.

Celkem spokojenost, akorat skoda, ze uz skoncily zavody na bezpecnych a sirokych tratich, ted to teprv bude zajimavy.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 19.5.2008   #5
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Jen chci konstatovat, že jsem nedriftoval schváln?, ale když se za mnou objevil Kid, znervóznil jsem a d?lal jsem chyby . Jinak to vyjetí si te? už asi vzpomínám, kouknu na replay, ale tušim, že to byla spíš moje chyba, tušim že jsem pozd? brzdil nebo n?co podobného. Místo by tam jinak bylo... myslim.

Kvali: Spokojenost, 5. místo tušim.
Long1: Ze za?átku jsem se hned o n?kolik pozic propad, pak jsem to dohnal a pak jsemse tuším op?t propad. Take jsem trochu ?ukl jednoho závodníka a ten pak vylétl z trati, za to se omlouvám. Místa tam nebylo mnoho, ale asi dostatek. Pozd? jsem brzdil. Nakonec jsem dojel 5.
Long2: V posledním, nebo p?edposledním kole jsme projížd?li s Branislavem šikanu, byl p?ede mnou, ale n?jak se ten prujezd nepoved, Branislava jsem trochu tla?il a on to asi neustál a p?eto?il . Za to se omlouvam, i když si po závod? v?bec nest?žoval. Hned po tomhle incidentu jsem trochu zaváhal a na chvilku jsem ubral plyn, no ale hned jsem se vzpamatoval a navíc se za mnou objevil Kid no a zbytek už znáte. Dojel jsem 4.
MikeCZ is offline  
Old 20.5.2008   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Tak dej p?íšt? ke stažení set a možná bude v?tší konkurence .
O setu to až tak neni. Ne?ikam že ud?lat si dobrý setup neni d?ležitý, ale hodn? lidí vliv setup? až moc p?ece?uje. A pak asi tak rok používam na RAC vícemén? obm?nu jednoho setu, takže asi tak. I když te? na SO jsem vyrobil novinku (a jsem spokojen). Jinak sety ke stažení dávám jen na SDI fórum. Ale jak si už n?kte?í mohli všimnout, když m? potkáte online a n?jak normáln? požádáte, pošlu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 20.5.2008   #7
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

setup je len 50 percent uspechu. dalsich 50 percent je jazdecky skill, trening a ufonska krv v zilach.
Ondrejko is offline  
Old 20.5.2008   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Kvali : prave mi dosla cica domov tak to tak aj vyzeralo ,nakoniec som sa neako v poslednom kole zmohol na stred pola

R1: nic vazneho setril pneu nakoniec tusim 6?

R2: v t1 omna zabrzdil mike (boky pyco ,ustal som) ,neako sa mi podarilo sa prepracovat az na tretie miesto ,kde som pekne pobojoval s maestrom a trochu aj s radkom ,v 11 kole ma dost nestastne tukol znovu mike (boky pyco 2 , nedalo sa ustat a bolo to na protest ,ale kaslat nato) nakoniec som s horiacimi pneu sa snazil doplazit do ciela ,ale neako som uz ani suboje s attim neako nezvladal tak som ho pustil a dufal ,ze pridem k finish line. nakoniec 7?

Mike ,bol si rychly ,ale robil si chyby a vidno ,ze si sa az moc dral dopredu ,nabuduce prosim trocha ohladu. Vdaka ...a btw ,nic som radsej nepisal po zavode ,lebo predpokladam ,ze cenzura v LFS by ukazovala len ******************


Edit: no povedal by som temu o sete skor tak : najlepsie je ked vies a vies co ten set vie ,cize suhra dvoch faktorov ,potom este aj stastie a nahoda .set 15% driver 75% a 10% luck
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 20.5.2008 at 10:58.
Branislav is offline  
Old 20.5.2008   #9
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Nejsem žádný rychlík a natrénováno jsem nem?l. Snažil jsem se moc nezavazet.

Q: 1 rychlé kolo, potom mi došel benál. U mne už se jedná o chronické postižení

R1: Jelo se mi celkem ok, než jsem dojel a p?edjel chybujícího Mike. Byl rychlejší ale zase není takový ufon, nicmén? do zatá?ky za tunelem jsem najížd?l o celé auto nap?ed. Dostal jsem po?ádný š?ouchanec do boku a šel do ka?írku a na poslední místo. Protest dávat nebudu, stejn? mi op?t došel benzín v posledním kole. Ale Miku, zvaž to, p?ece nem?žeš p?edjížd?t vždy a všude.

R2: Propletl jsem se kolizema po startu a chvilku jel snad 3. Jenže potom chybka a byl jsem 4. Poté mne dojížd?li rychlí kluci z 1 závodu. V?d?l jsem, že ?asem mne dají, ale rád jsem si ty závodu užil a když jsem vid?l, že to dál nejde, pustil jsem je na oválu dop?edu.

Díky Radkovi za setup a za p?kné závody.
__________________

devdem_kk is offline  
Old 20.5.2008   #10
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Za tu chybu jsem se omluvil, ale pravdu až tak v?bec nemáš. Te? jsem koukal na replay a až zas tak jako moje chyba to moc nevypadalo, možná v?bec... O celé auto jsi p?ede mnou nebyl, jen o p?lku auta vedle m? a stopa, kam jsi mí?il nevypadala jako že by jsi cht?l nechat místo dalšímu autu. To je muj názor, omrkni si replay z pohledu zeshora v druhém kole v té zatá?ce p?i nejnižší rychlosti p?ehrávání a uvidíš.

A Kid m? neuzav?el v?bec, byl o celou délku auta p?ede mnou, jen jsem tam cht?l zkusit najet, ale jel jsem moc rychle na tu špatnou stopu, co jsem zvolil. Brzdil jsem, takže jsem našt?stí nesrazil Kida a pak jsem vyjel kousek mimo tra?. To? vše.
MikeCZ is offline  
Old 23.5.2008   #11
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Kid dostal penalty ,hmm fajn ,podla replayu neubrzdil ,ano to beriem ,ale teba otocil niekto co bol v buracke ,,od narazu sa tvoja trajektoria ani nezmenila ,len trocha zrychlila , toto mi este vysvetli . A este mi vysvetli ,kedze bol protest ,tak ako je mozne ,ze poniektory "akoze" komisari ,nedostali mail ,ze bol protest?
Liga sa ti ruti pekne ! A potom sa necuduj ,ze ludia ti nechcu jazdit.

nerypem ,len upozornujem !

edit prvy bod neaktual sorry
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 23.5.2008 at 17:17.
Branislav is offline  
Old 23.5.2008   #12
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

moju havariu a dalsie kolizie spobil Kidov tukec do mojho auta, ktore nasledne rozrazilo dalsie auta.

kedze web zatial nefunguje a mam skusenost, ze niektori komisari odpisuju na mail s protestami velmi pomaly, tento protest som riesil s komisarmi, ktori boli online na ICQ nech sa to zbytocne nenatahuje.
Ondrejko is offline  
Old 23.5.2008   #13
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

na ICQ som bol aj ja a nic som nedostal ,,,no ok nechajme to tak ,aj ked mike bol predtebou aj somnou bokom a ta kolizia sa odohlala uz pred tvojou a kidovou.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 23.5.2008   #14
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Brano v klidu, me to nezere, priste at dostanu trest treba za spatne sestelovany zrcatka...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 23.5.2008   #15
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

pokial by do mna nenabural, mohol som sa vyhnut.

edit: mam pocit, ze Branovi stale vadi ten Kidov trest za ten ohavny skin co pouzil v druhom zavode a ze som to nekonzultoval s ostatnymi komisarmi... tam nebolo o com diskutovat.

Kid: pokial na nich nebudes mat napisane SRAT NA ANTIK, mozes ich mat nastelovane aj dolu hlavou a opacnym smerom

Last edited by Ondrejko; 23.5.2008 at 18:04.
Ondrejko is offline  
Old 23.5.2008   #16
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Hmm, jaksi nevim o ?em se tu te? diskutuje.
MikeCZ is offline  
Old 23.5.2008   #17
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Hmm, jaksi nevim o ?em se tu te? diskutuje.
T1, zavod 2.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 23.5.2008   #18
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
pokial by do mna nenabural, mohol som sa vyhnut.

edit: mam pocit, ze Branovi stale vadi ten Kidov trest za ten ohavny skin co pouzil v druhom zavode a ze som to nekonzultoval s ostatnymi komisarmi... tam nebolo o com diskutovat.

Kid: pokial na nich nebudes mat napisane SRAT NA ANTIK, mozes ich mat nastelovane aj dolu hlavou a opacnym smerom

nemas celkom pravdu. Mne vadi to nieco uplne ine. Zajtra ti napisem na ICQ,lebo nechcem rozoberat niektore veci na fore.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 23.5.2008   #19
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Hmm, aha, na tohle jsem úpln? zapomn?l... Tam jsem se ma?kal vedle Branislava, ale našt?stí to dopadlo ješt? dob?e (pro m? a Bra?a). Nedokážu posoudit, ?í to byla chyba, spíš Branislav ne?ekal, že tam ješt? vjedu, ale na druhou stranu jsem se tam nemusel tolik s**t.

Jinak po skouknutí replaye má podle m? Branislav pravdu. Kid OndrejKa postr?il, ale jeho nehodu nezp?sobil. Maximáln? pak Kid srazil Radka... OndrejKa dostala do smyku moje kolize s Branislavem. Už jsme jeli bokem a OndrejKo do m? pak boural, jelikož se tomu už nešlo vyhnout.

Mimochodem nejdou na nic odkazy (vysledky, pravidla apod.) krom? http://www.in-sert.php5.sk/sportcars/.
MikeCZ is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.