Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.6.2007   #1
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default Round 4 tiskovka div2

Quali: posledni 20. misto
Sprint: Myslim ze 14 ? Kdyztak opravim..
1. Long: Start z posledniho mista, nacez jsem se uspesne prodiral dopredu, az me myslim v 9. kole zradilo pripojeni a odpadl jsem z pracne vydreneho 9. mista :-(
Ale jet s DoNem za zady je fakt mazec. O co vice jsem se snazil neudelat chybu, o to vice jsem byl nervoznejsi.. Pak me po chybe DoN (jeste s nekym) stejne predjel, ale netrvalo dlouho a za par zatackama uz jsem zase videl jeho starou znamou sekacku na travu :-) (DoNe, nic ve zlym, jen jsem si na video v ten okamzik vzpomnel)
2. Long: Start z prvniho mista. Pak jsem cele pole mozna trochu vice pribrzdil v prvnim esicku, jestli jo, tak se omlouvam. Prvni kolo jsem tak nejak odjel a hledal jsem odkud fouka vitr, ale pripadalo mi ze odevsad :-) Pak najednou cuk, cuk, cuk nevim kolik bylo fps, ale radeji jsem pustil plyn a po pameti tocil volantem a doufal, ze to brzo prejde. To vse ale jen diky tomu, ze jsem jel prvni a mel trosku naskok. Jinak bych sel ihned do spectate. Cukani ale jen tak rychle nepreslo, takze se ozvala rana a ja byl ve svodidlech. Pak slideshow prestalo a tak jsem cekal az prejede pole a jak byla mezirka, vyrazil jsem na trat. Ale ouha, zase rana a moje auto skoro v oblacich. Nevim kdo to byl a odkud se vzal, ale hrozne moc se mu omlouvam a i vsem, kterym jsem v tom zavode zneprijemnil zivot. Protesty a nasledne tresty samozrejme bez okolku prijmu. Hned po incidentu jsem radeji odstoupil.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #2
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

podrobnosti doplnim pozdejc

Kvalifikace: Dlouho sem nemohl chytit to spravny tempo a tak sem jezdil kolem 9.mista ale pak kdyz sem par sekund pred koncem najizdel do posledniho kola s lehkym autem tak sem na to slapal hlava nehlava a nakonec se povedlo zajet 2:13.250 z cehoz bylo 2. misto (jen je skoda ze se mi takovyjdle cas nepovedlo zajet pri HL mohl sem bejt v D1...)

Sprint: 1.misto

Long 1: 1.misto

Long 2: byl sem treti a pak vypadl proud tak doufam ze mam 75%
__________________
www.vyvonenakara.cz

Last edited by Vazli; 26.6.2007 at 15:58.
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvalifikace : 19.místo prost? všici lepší než já až na Kurta.

Sprint:

Start dobrej , ale simi nezvladl vuz a v hodinach to tam rozhrnul a byl tam nejakej problem jedu dal asi na 13. miste ale moji jezdeckou chybou trefuju P.Zrnika. zastavil sem a pockal az pojede a zaradil se za nej.Protest samozrejme prijmam.V dalsim prubehu sprintu sem pekne lamil a zkoumal hloubku pisku a delku travy kolem trati diky ztrate pritlaku za autem predemnou. a 17. misto pro sprint u me tradicni

Long1:

Super souboje super zavod a nakonec 8. misto fakt super hlavne souboje s Rosou a Mullerem, Simim, a Plskem.JArdovi uz sem neododlal a namazal si me na chleba.

Long2: v prvnim kole sem se docela ostre probijel dopredu ana obrubniku mi zklouzlo auto a uhlo mi to do leva coz znamenalo kontakt me a Rosy z coz se omlouvam.

V druhym kole vidim zlutou vlajku a Masterfula s Kurtem venku oba mimo stopu tak jedu jenze Kurt se vratil na trat a primo prede me.Naraz asi ve 230km/h ho odmrstil sebou vzal Martina Rouse kterej zustal na strese a doufam ze mu teda komisari daji aspon body za posledni misto pac to nebyla jeho vina.Kurt se proletel tak 300m vzduchem.Asi jeho chyba ale mrzi me to kurt je kamos a dobre se snim zavodi i keca skoda.
Jinak pak pekny souboje s Plskem a pohoda hotlapeni do konce vitr mi moc nesedl

Dekuji Rosovi za ukazkove pusteni na modrou vlajku

Dale chci upozornit na opakovany chat R.Mullera a Rosa :-) neprestanou a neprestanou.

Omlouvam se pokud sem nekde prekazel

Edit: semrad ze to mam za sebou.Pro me jeden z nejuspesnejsich capu co sem jel v ofiko lize a hlavne ze sem porazil simiho a vsecky sneky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 25.6.2007 at 23:54.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #4
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

kvali - na posledni chvili 5. misto

sprint - zapomnel jsem vepredu R2 a uz po prvnim kole mi predni gumy svitily cervene, takze jsem jel dost opatrne, ale diky chybam souperu mi to vyslo na druhe misto.

long1 - po projeti prvnim kolem jsem se s nekym srazil - tusim s Mike Kriz. Nevim, ci to byla vina, mozna to trochu laglo...vyletel jsem mimo trat a propadnul se o dost pozic. Takze stihaci jizda, ale se spoustou chyb, takze jsem byl porad kolem 10. mista - v poslednim kole pri prujezdu sikanou na sjezdu z ovalu mi praskl levy zadni tlumic a ja sel do hodin, diky kterym jsem zneprijemnil zivot dvema jezdcum (bohuzel nevim komu), kterym se omlouvam. Nakonec 12.misto

long2 - Chvili jsem jel i na 3.miste, ale delal jsem spoustu chyb, takze jsem se vzdy o nekolik mist propadnul, ale nakonec docela dobre 6.misto
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #5
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Kvalifikace : 19.místo prost? všici lepší než já až na kKurta.

Sprint:

Start dobrej , ale simi nezvladl vuz a v hodinach to tam rozhrnul a byl tam nejakej problem jedu dal asi na 13. miste ale moji jezdeckou chybou trefuju P.Zrnika. zastavil sem a pockal az pojede a zaradil se za nej.Protest samozrejme prijmam.V dalsim prubehu sprintu sem pekne lamil a zkoumal hloubku pisku a delku travy kolem trati diky ztrate pritlaku za autem predemnou. a 17. misto pro sprint u me tradicni

Long1:

Super souboje super zavod a nakonec 8. misto fakt super hlavne souboje s Rosou a Mullerem, Simim, a Plskem.JArdovi uz sem neododlal a namazal si me na chleba.

Long2: v prvnim kole sem se docela ostre probijel dopredu ana obrubniku mi zklouzlo auto a uhlo mi to do leva coz znamenalo kontakt me a Rosy z coz se omlouvam.

V druhym kole vidim zlutou vlajku a Masterfula s Kurtem venku oba mimo stopu tak jedu jenze Kurt se vratil na trat a primo prede me.Naraz asi ve 230km/h ho domrstil sebou vzal Martina Rouse kterej zustal na strese a doufam ze mu teda komisari daji aspon body za posledni misto pac to nebyla jeho vina.Kurt se proletel tak 300m vzduchem.Asi jeho chyba ale mrzi me to kurt je kamos a dobre se snim zavodi i keca skoda.
Jinak pak pekny souboje s Plskem a pohoda hotlapeni do konce vitr mi moc nesedl

Dekuji Rosovi za ukazkove pusteni na modrou vlajku

Dale chci upozornit na opakovany chat R.Mullera a Rouse :-) neprestanou a neprestanou.

Omlouvam se pokud sem nekde prekazel

Edit: semrad ze to mam za sebou.Pro me jeden z nejuspesnejsich capu co sem jel v ofiko lize a hlavne ze sem porazil simiho a vsecky sneky
Ahoj.
Nevim o jakem OPAKOVANEM chatu mluvis ???
KxR - Marcel Rous
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

A kuwa maxy sry tam melo bejt Rosa :-) opravim promin
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2007   #7
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Chtel jsem si nechat report az zkouknu replaye, ale pak bych se moc rozkecal

qual: Dle ocekavani, stred startovniho pole, 11. misto.

sprint: V klidu a opatrne si po startu najizdim do T1 uz si rikam bude to dobry a najednou rana zezadu jak z dela, svodidla, protismer. Skocilo tam vic lidi, rozjel jsem, ale hned v nasledujici levotocive zatacce jsem dostal smyk z cehoz jsem usoudil, ze vuz byl dosti vazne poskozen. Doplahocil jsem se nejak do pitu a pak dojel posledni do cile.
Nevim kdo to tam roztrelil a co bylo pricinou, ale podam protest na celkove prozkoumani udalosti at uz bude verdikt SK jakykoliv. Dost me totiz tento incident poskodil co se meho mozneho umisteni ve sprintu tyce.

race 1: Ani nevim co se poradne delo behem zavodu. Zavaznejsi souboje jsem mel jen s Mullerem, ktery jel trosku rozhazene a nebezpecne (klickoval, necekane brzdil apod.). Nakonec jsme ho ale udolal a v zaveru dojel na bezvadnem 4. miste.

race 2: Start z 4. mista od konce. Behem prvniho kola jsem se prokousal na 5. misto, ale pak me v poslednim sektoru v ostre leve sestrelil M. Plsko. Jelikoz to bylo neovladatelnym vozem po jeho jezdecke chybe v predesle zatacce, beru to jako zavodnickou smulu a protest nebudu podavat. Propad asi na 12. Pak hned v nasledujicim kole jsem se nevyhnul vozu uprostred trati (viz sonykuv popis vyse), skoncil jsem v hodinach. Nekde kolem 12. mista, pak stihaci jizda bez chyb a nakonec 3. misto, pro mne nejlepsi umisteni v celem IC.

Celkove byl tenhle zavod krvava lazen. Porad nekdo mimo trat a velice casto dost nesetrne navraty na trat, ktere bezesporu pripravili mnoho krusnych chvil nejednomu zavodnikovi.

Dekuji poradatelum za sampionat, i pres organizacni problemy, ktere prikladam uspechane priprave podniku, byly pro mne zavody jedny z nejzazivnejsich, ktere jsem za svou kratkou karieru v LFS kdy jel. Dekuji a tesim se na pokracovani IC Cupu.

Last edited by Treglis; 26.6.2007 at 00:01.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #8
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Kvalda:Klasika,stred pole...10 misto
Sprint:Co dodat,proste silenost....Ale protesty podavat nebudu....16 misto
Race 1:Takovou pitomost,co jsem udelal,to je proste k placi.Pred zatackou,dupnu max na brzdy,blok kol a neovladatelny vuz.Tim samozrejme vylet mimo trat a polibek se svodidly.Myslim,ze jsem tam lehce skrtnul o J.Tregla,za coz se mu omlouvam.Potom boxy a pak stihacka...15 misto
Race 2:Startuji ze 4 pozice.Propracuji se na 2 pozici za Kurta.To co jsem proste videl,jsem nechapal.Jede v poklidu a najednou vidim,jak mu vuz zacne divne skubat a misto do zatacky jede rovne na svodidla.Pak se uplne stratil.Proste lag,jak z ucebnice.Tim padem jsem zacal krouzit na 1 pozici a tak jsem i dojel.Pocitam,ze kdyby to Vazliho neodpojilo,tak me dostal..Proste smula..

Jinak diky vsem poradatelum za super cup.Organizace sice mohla bejt lepsi,ale i tak diky...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #9
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

2 sonyk: na chat z Radkom Mullerom pocas pretekov si nespominam... ak sa tak stalo, ospravedlnujem sa... co si ja pamatam, tak sme prehodili par slov pocas pauz medzi pretekmi...

Inak suboje v 1.long zavode boli velmi pekne... 2.long z mojej strany skoncil v prvom kole, potom to uz bolo len vozenie sa a hladanie motivacie na dokoncenie pretekov... inak to pre mna boli len navstevy v boxoch a manavre v suvislosti s modrou vlajkou... dakujem sonykovi za pochvalu, ale omnoho radsej by som bojoval o predne miesta, ako pustal superov dobrovolne pred seba...

Vdaka organizatorom sa moznost zucastnit sa prveho kola IC ligy, tesim sa na pokracovanie...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #10
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Nebudu tady ?íkat a vymlouvat se na to že jsem nem?l moc ?asu na trénování, protože to asi n?m?l nikdo znás, ale zase na druhou stranu kdo má 2 d?ti a manželku . Doufám že si to nep?e?te

Kvalda: op?t v posledním kole posun z 17 místa na 12 tuším.
Sprint: tak ten mi moc nevyšel ale alespo? sem se trochu rozjezdil.
Long I: no tak ten se mi povedl a rád bych (i když samochvála smrdí) pochlubil krásným vybržd?ním Vázliho a Saliho na konci 11 kola, potom p?i tvrdem souboji s Salim na konci p?edposledního kola, kde jsem Saliho trochu ?ukl a on na to doplatil, jsem dojel na 2 míst?.
Long II: tak ten druhej byl trochu horší ale jo šlo to, a dokon?il jsem jako 5 ( ale mohl jsem být i 3)
masterful is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
2 sonyk: na chat z Radkom Mullerom pocas pretekov si nespominam... ak sa tak stalo, ospravedlnujem sa... co si ja pamatam, tak sme prehodili par slov pocas pauz medzi pretekmi...
Pozri replay konec kvalifikace kdyz jeste dojizdel vazli ostre kolo. a sprint tam ste taky neco prohodily .
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #12
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Pozri replay konec kvalifikace kdyz jeste dojizdel vazli ostre kolo. a sprint tam ste taky neco prohodily .
Ano je to tak. Sprint si pamatam, radek sa mi ospravedlnoval za tukanec v T1. Ja som tusim zostal ticho az do konca
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

A teraz k zavodnemu veceru:

Kvaifikacia: slusny cas a 12. miesto

Sprint: po starte som v T1 inkasoval tukanec od R. Mullera bolo to tam huste tak to berem ako beznu zavodnicku smolu. Po hodinach sa mi podarilo prekvapivo dostat spat na 14. miesto. Postupne som sa ocitol na 10. mieste, neskor az na 8. V cieli som ale nakoniec skoncil na 9.pozicii.

1 long: na starte som stratil len jednu poziciu, neskor po vlastnych chybach ale aj po odstupeniach mi patrilo 14. miesto. V 2 kole sa mi bohuzial zosmykol volant zo stolu a ja som ho potom musel upevnovat pri jazde po cielovej rovinke . Vysledkom bol zostup na 17. miesto a po cely zvysok preteku neistota, ci sa mi moj MOMak znova neuvolni. Z toho pramenili jazdecke chyby a tym padom som skoncil na 14. mieste.

2 long: start z 5. miesta prebehol ok, ale nezvladol som prejazd pasaze pred vracackou na cielovu rovinku a ako uz Treglis poznamenal vo svojom komente neovladatelny som ho zostrelil . Za to sa velmi moc ospravedlnujem. SORAC!!! Potom som pokracoval na 15. mieste, neskor 16. Vdaka koliziam v 2 kole som sa ocitol na 10. mieste. V dalsom priebehu som spravil neikolko malych chyb ale v 7. kole prisla jedna velka a poskodenie zavesenia a tym padom zhorsene ovladanie. Rozhodol som sa vydrzat na trati a doviedol som poskodeny stroj na 11. mieste do ciela.

V 1. longu aj 2. longu som zvadzal pekne suboje so sonykom, ale musim popracovat hlavne na stabilite, pretoze som vacsinou odpadol koli vlastnej chybe.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 26.6.2007 at 11:39.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #14
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Red face Pekne sem to posr... !!!

Posledni zavodni vecer 1 dilu ligove sezony IC GTR se mi moc nepovedl.

QUALI : Dle ocekavani cas kolem 2.15 takze 17 misto.

SPRINT : Lag start jsem ulil spolecne s Hulikem (myslim) Takze se velice omlouvam adminovi za pridelanou pracise stavenim rostu a vsem ostatnim za zdrzeni. Do ostreho staru jsem vystartoval uz bez problemu , ale ouha par desitek metru po startu jsem se pdival do leva v nejmin vhodnudobu jestli mne nahodou nekdo netlaci z leva a v tom prisel ten pruser silnice uhyba do leva a ja nestiham kopirovat krajnici trava,hodiny neovladatelne auto v cca 100km rychlosi a rana do J.Tregla Timto se mu VELICE OMLOUVAM. JAK JSEM UZ PSAL VOZIDLO BYLO NEOVLADATELNE A NEMOHL JSEM S TIM NIC DELAT. Pokud vsak podas protest nebudu o nem diskutovat. Z te skrumaze odjizdim temer jako posledni ,ale nakonec po trpelivem zbirani mrtvol 13 misto.

LONG 1 : Super zavod nekolik peknych souboju ,ale opet problem v 9 kole na sjezdu z ovalu sem byl rychlejsi nez jezdec prede mnou a lehce jsem do nej dle videa strcil (Pri zavode sem si myslel ze chytil trvu asi malinkej lag) najednou se mu stocil zadek a bylo vymalovano. V kazdem pripade to nebylo umyslne RADKU a dle meho to byl primereny zavodni incident. Pokud podas protest nebudu se branit mnel jsem to ubrzdit. Takze se ti omlouvam a zalezi na tobe.Takze nakonec asi zase 13 misto.

LONG 2 : Noblesni start ze sedmeho mista a po T2 uz 3 misto po par kolech najednou Kurt lag jak prase a svodidla, hodiny malem mne trefil , ale good jedu druhej ze zadu mne zacina stahovat Vazli ,ale v plne rychlosti mu vyskocila zatka olejove vany a nasledovaro zadreni motoru temer okamzite. Je to skoda protoze to mnel pekne rozjety kdyby se to nestalo tak urcite dojel prvni. Takze se mi nakonec podarilo uhajit 2 misto , aspon neco.

Tak skoncil prvni dil IC.

Tesim se na pokracovani a diky Vam vsem za zavody.

PS: I poradatelum kteri to sice s problemy ale zvladi.THX / THX / THX
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #15
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

[quote=masterful;66586]Nebudu tady ?íkat a vymlouvat se na to že jsem nem?l moc ?asu na trénování, protože to asi n?m?l nikdo znás, ale zase na druhou stranu kdo má 2 d?ti a manželku . Doufám že si to nep?e?te

Já mám takže nápodobn?
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.