Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Round 3 tiskovka div3

Pište

Volný trenink:

Pb pod 2:22 a 2.cas mi dával nad?ji do kvali

Kvalifikace:

2. místo dvakrát pb ale na Pavla Vovesného to nesta?ilo škoda

Sprint: poprvi bez problém? a souboj o první místo Pavlem.dostal sem se pred nej kvuli chybe pri najezdu na most a ve tretim kole odrazil zrejme rozhodujici atak adojelsi pro první misto.

1.Long start v pohod? ale n?kdo mi tam postavil pres cestu branislava a stim sem uz nemohl nic delat.Snad to prezil v klidu.Jedu dal na 3. miste za Hulikem a bojuju ale neni kudy pred nej.nakonec me to umozni diky sve chybe.Zkousim stahnout Murina 4s ztrata ale pri smyku blbe podrazuju a motor ztraci vykon k tomu jeste chladnou penu takze jistim druhou pozici az do cile.

2.Long start ze zadu pohoda wood zaspal taksem ho predjel a i nekoli kdalsich postupem kola sem se dostal az na 3.misto ja jenika a simiho.jenika dostavam po chybe stejne tak simiho a jistim si prvni misto az do konce.sice vic chyba ale prvni misto parada

ttakze 1 2 1 moc spokojenost
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 19.6.2007 at 00:37.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #2
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Op?t statistiky:

Kvalifikace
Sprint
Race 1
Race 2

A ješt? pár slov k závodu... P?edn? se musím omluvit Maxovi z KxR, že jsem ho ob?as dost nevybírav? postr?il - nebyl to úmysl, spíš vadná sada brzdových desti?ek (ješt? to tuším poznal n?kdo ve žlutým fxr). No a ta moje pirueta ve druhým závod? za šikanou na Greenu, to byla taky p?kná volovina, bohužel jsem ale nem?l svoje ná?iní pod kontrolou. Snad ti to nezp?sobilo moc velkou újmu.

Jinak vzhledem ke kombinaci auto/tra? to byly vcelku vyda?ený závody, aspo? já jsem byl spokojen. Užil jsem si pár p?kných souboj?, nedojel poslední a sekal všeho všudy asi 2x, takže co víc si p?át.

Btw Sonyku, to nebylo zaspání, ale týmová režie, jestli sis nevšim. O?ekával bych n?jakej projev vd??nosti...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #3
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

hodne na rychlo zavody :-) jestli jsem mel odjeto 20kol tak to je moc

sprint start z 3. mista...drzel jsem se na druhem miste ale potom udelal Vovesný P. chybicku a odhodil mne na svodidla, ale umysl v tom nebyl doufam .. takze jsem se dostal na treti misto... no a nakonec mne dojel Branislav Goga v poslednim kole a ja mel co dela abych se neprevratil takze se dostal predemne a bylo z toho 4.misto

1. long vcelku nuda...dostal jsem se na prvni misto a jenom jsem si jezdil

2. long start z posledniho mista... coz bylo super na predjizdeni, ale jak jsem se dostal tusim na treti pozici tak mi spadl net

celkove fajne
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #4
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

stats z kvaldy su neake divne(nesedia udaje).

kvalda mi nevysla ,proste ani jedno ostre kolo Ospravedlnujem sa tym co som sposobil v T1 ,ale ja som zato nemohol :vytlaceny na travu jedna strana stratila grip a uz som ta tocil . Potom za male dobrzdovacie tukance ,ale to som brzdil aj s ocami aj usami. Zavody boli dobre ,jedine co mi vadilo ,ze sa neda jazdit po streche (koniec 2.longu).
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #5
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Replay

Zde jsou Replaye divize 3.

Sprint

Long1

Long2

Vyjád?ení k závodu až zítra
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 19.6.2007 at 03:12.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #6
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tak a jáááááááá

Kvali: po?ád se mi neda?í zajet dobré kolo a když zbývá asi 3:50 min do konce tak zajíždím do box? a tankuji na 2 kola a m?ním pneu. Jedu do zah?ívacího a následuje poslední a dávám do toho vše. Da?í se a první místo v kvalifikaci.

Sprint: Jo jsem spokojený s druhým místem protože za ty souboje se Sonikem to stálo za to.

No a te? se dostávám k jádru porblému a to jsou oba dva "Longy" horor, d?s, hr?za, katastrofa, nadávám ( manželka u televize si v jednu chvíly myslí ž? m? neco kouslo a když zjistí že je v tom n?co jiného tak si tiše ?ekne, hmmmm a stejn? si blázen ) No nic, tak p?íšt?.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #7
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Fe4

Tak tady je tech par slov ke vcerejsimu zavodu.

Quali : Moc se mi to nepovedlo cas neco pres 2.25 a tedy konec pole 12 misto.

(nejak sem mnel problemy se dostat pod 2.25 celej race ,asi to bude tim ze sem na posl. chvili precutal set a dal tvrdsi pneu a mensi tlak.)

Sprint : Zacatek se moc nevydaril nasekal sem spoustu chyb , ale nakonec po chybach souperu 8 misto SPOKOJEN.

Long 1 : Po staru sem se rychle propracoval po chybach a karambolech prede mnou az na 5 misto ale cca v polovine sem to pos..l a pad sem az nekam na 10 ale nasledovala stihacka a opet nastesti chyby souperu a ja dojel nakonec na krasnem 5 miste.

Long 2 : Start opet dle ocekavani prvni kolo masakr jak prase , takze v pulce prvniho kola sem byl uz druhej (pozbiral sem mrtvoly a vyplatilo se necpat se do predu a vyckat) pak udelal chybu Jenik a ja jezdil cca 5 kol na prvnim miste krasnej pocit.Bohuzel jsem nejezdil az tak rychle jak bych si pral tak se na mne po chvili povesil Sonyk a za par zatacek po T1 sem posekal travu v sikane a dostal mne i Jenik , ale do knce jsem se uz nedal a udrzel jsem 3 misto.KRASA

Díky za závod a t?ším se zas p?íšt?.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 19.6.2007 at 13:30.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #8
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

takze:
qual: Humus. Nestihl jsem se vcas koncentrovat a kdyz uz, tak sem mel prehrate pneu
sprint: neco me koplo do winu, takze mi spadlo nastaveni z logitech profileru (FF, bindy apod).... no nevadi
long1: T1 byla opet hruza.... Po potycce Brani s R. Müllerem se mimo jine ocitl na trave i P. Novotny (P@cho), ktery mi pri navratu (kolmo) na trat zkrizil cestu, ja musel uhnout. A bohuzel to odnesl i Juraj Hornak, se kterym jsme skoncili uplne vzadu. Sorry Juraji, ale nemel jsem moc na vyber.

long2: nejak si ho nepamatuju a nemam ani chut na sledovani replaye. Scenar nejspis stejne vypadal nejak takhle: bordel v T1, chyby ostatnich, chyby moje, spatna (zadna) koncentrace, absolutni debakl.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.