Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.1.2009   #1
makunouchi
Newbie
 
Join Date: 21.9.2005
Posts: 6
Default LFS S2 licence od Actual Linux

Ahoj,

tyden zpatky (2.1.09) jsem si objednal S2 Licenci od Actual Linux a stale mi neprisla. Nikdo se se mnou nebavil az do te doby, nez jsem je upozornil na to, ze jsi sem vedom svych prav a mohu od kupni smlouvy odstoupit. Duvodem zdrzeni je pry nedodani S2 voucheru vyrobcem.

Je na tom nekdo stejne nebo sem si na novy rok vytahnul cerneho Petra?
makunouchi is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Ahoj,

tyden zpatky (2.1.09) jsem si objednal S2 Licenci od Actual Linux a stale mi neprisla. Nikdo se se mnou nebavil az do te doby, nez jsem je upozornil na to, ze jsi sem vedom svych prav a mohu od kupni smlouvy odstoupit. Duvodem zdrzeni je pry nedodani S2 voucheru vyrobcem.

Je na tom nekdo stejne nebo sem si na novy rok vytahnul cerneho Petra?
za davnych casu se na licenci cekalo i dyl jak mesic takze ses na tom jeste dobre
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #3
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Není d?vod k obavám - Actual je léty prov??ený
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #4
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

makunouchi: videl bych to na toho cerneho petra, obcas se proste sejdou nejake nahody najenou a nelze treba splnit pozadavek hned, ale nemusis se bat, a hlavne nezapominej, ze n druhem konci jsou jen lidi

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
za davnych casu se na licenci cekalo i dyl jak mesic takze ses na tom jeste dobre
placas!... to nemelo co delat s AL, tak nemichat hrusky s jabkama
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #5
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Ahoj,

tyden zpatky (2.1.09) jsem si objednal S2 Licenci od Actual Linux a stale mi neprisla. Nikdo se se mnou nebavil az do te doby, nez jsem je upozornil na to, ze jsi sem vedom svych prav a mohu od kupni smlouvy odstoupit. Duvodem zdrzeni je pry nedodani S2 voucheru vyrobcem.

Je na tom nekdo stejne nebo sem si na novy rok vytahnul cerneho Petra?
nemusis se obavat od actualu to vzdy dojde ale to by jsi mohl vedet vzhledem k datumu sve registrace tu nebo ne ?
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
makunouchi: videl bych to na toho cerneho petra, obcas se proste sejdou nejake nahody najenou a nelze treba splnit pozadavek hned, ale nemusis se bat, a hlavne nezapominej, ze n druhem konci jsou jen lidi


placas!... to nemelo co delat s AL, tak nemichat hrusky s jabkama
vsak o actualu nic nepisu :-)

makonouchi: abych nebyl blbe pochopen. za dob S1 jeste actual linux licence neprodaval a na licenci si klidne cekal dyl nez mesic. Jinak ted pokud jsou na sklade tak je to hned po pripsani platby:-) Nekdy se stane ze mail s voucherem spadne treba do spamu nebo tak. ale to asi nenitvuj problem kdyz ti odpovedeli ze nejsou.

Tommy Ok?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2009   #7
makunouchi
Newbie
 
Join Date: 21.9.2005
Posts: 6
Default

lidi, ktery delaj mrtvy brouky a naprosto nereagujou
to me na tom asi mrzelo nejvic, od stredy jsem se je snazil kontaktovat pres email, ICQ a nic - no v patek mi to po praci nedalo a po trose bububu se konecne rozhoupali a dali mi odpoved
makunouchi is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
lidi, ktery delaj mrtvy brouky a naprosto nereagujou
to me na tom asi mrzelo nejvic, od stredy jsem se je snazil kontaktovat pres email, ICQ a nic - no v patek mi to po praci nedalo a po trose bububu se konecne rozhoupali a dali mi odpoved
Neverim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #9
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
lidi, ktery delaj mrtvy brouky a naprosto nereagujou
to me na tom asi mrzelo nejvic, od stredy jsem se je snazil kontaktovat pres email, ICQ a nic - no v patek mi to po praci nedalo a po trose bububu se konecne rozhoupali a dali mi odpoved
odpoved nebyla kvuli zadnemu zaleknuti z bububu, ale proste proto, ze v patek odpoledne bylo vic casu sedet u vlastnich pc a reagovat i na icq. Jinak kdo si zavolal na telefon, ten s nami normalne komunikoval kdykoliv v tydnu. Pokud nenastane nejaka vyjimecna udalost (jako ted), tak se licence vyrizuji ten samy den, jak muze potvrdit mnoho zde pritomnych z vlastni zkusenosti. Nakupujeme dopredu baliky licenci, ktere musime dopredu zaplatit a pote jsou nam doruceny. Kdyz se kolem vanoc zacaly tencit zasoby, byl objednan dalsi balik a hned zaplacen. Bohuzel i vyvojari jsou jen lide a z nam zatim neznameho duvodu dorazily nove vouchery az 10.1. v 22:55. Zatim nevime, kde byl problem, jestli banka zadrzovala tak dlouho penize pri ZPS, nebo si dali devs dovcu.

Shrnuti: v pondeli budou vyrizeny vsechny nevyrizene objednavky lfs licenci. Pokud na svem bububu trvate a chcete vyuzit "svych prav" od smlouvy odstoupit, nezkoumame, zda na to mate narok, nebo ne a vyhovime, u nas vychazime v hodne vecech zakaznikum vstric nad ramec zakona, prav, atd.

sonyk, vitr, kdo.vi, Tommy V. > dekuji za sebe i ostatni z firmy za zastani
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #10
makunouchi
Newbie
 
Join Date: 21.9.2005
Posts: 6
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Neverim
Nepsal bych to tu, kdyby to nebyla pravda.

6, 7, 8.1.09 jsem se snazil zjistit jak se veci maji a naprosto bez reakce. To, ze se nekdo ozve az po bububu, pak vyvolava milny dojem.

Tairo: Priste si prosim odpuste uvozovkovani -mych prav-, lepe udelate, kdyz si nastudujete zakon c. 367/2000 Sb. a date do poradku tento objednavkovy formular http://www.actual.cz/live-for-speed-s2-licence-prodej .

Preji hezky den.
makunouchi is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Nepsal bych to tu, kdyby to nebyla pravda.

6, 7, 8.1.09 jsem se snazil zjistit jak se veci maji a naprosto bez reakce. To, ze se nekdo ozve az po bububu, pak vyvolava milny dojem.

Tairo: Priste si prosim odpuste uvozovkovani -mych prav-, lepe udelate, kdyz si nastudujete zakon c. 367/2000 Sb. a date do poradku tento objednavkovy formular http://www.actual.cz/live-for-speed-s2-licence-prodej .

Preji hezky den.
Tairo: pro dobrotu na zebrotu co? :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #12
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Tady se vylozene nekdo snazi nezapadnout do komunity
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #13
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Mel bys byt rad ze nemusis kupovat voucher primo z anglie. Preji zabavu pri hrani LFS S2
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #14
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

ty lidi jsou fakt nevd??ný svin?... sorry za to slovo ale je to tak. Mám takový dojem, že i n?kdy na stránkách mají upozorn?ní o tom, že to m?že trvat kv?li tomu, že je to posílaný z anglie, nebo ne? Skoro se divím Tairovi, že na to po?ád má nervy, i když to vlastn? není asi jen on...
BooM is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #15
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Nepsal bych to tu, kdyby to nebyla pravda.

6, 7, 8.1.09 jsem se snazil zjistit jak se veci maji a naprosto bez reakce. To, ze se nekdo ozve az po bububu, pak vyvolava milny dojem.

Tairo: Priste si prosim odpuste uvozovkovani -mych prav-, lepe udelate, kdyz si nastudujete zakon c. 367/2000 Sb. a date do poradku tento objednavkovy formular http://www.actual.cz/live-for-speed-s2-licence-prodej .

Preji hezky den.
uvedu fakta:

01.01.2009 21:06:38 - Objednávka S2 LFS licence

6.1.2009 04:00:59 - Platba p?ipsána na náš ú?et

7.1.2009 15:20:50 - Email, pro? ješt? nemáte licenci

od te doby jsem v mailu od Vás nenašel nic. Na ICQ jsem od Vás zaregistroval zprávu v pátek a obratem Vám na ni slušn? odepsal s vysv?tlením, p?estože z Vaší strany p?evládal úto?ný tón.

V pond?lí budou vy?ízeny všechny nevy?ízené objednávky. Pokud tedy na objednávce stále trváte, obdržíte voucher kód ?tvrtý pracovní den od p?ipsání pen?z na náš ú?et.

Vaše práva jsem uvozovkoval z d?vodu, že kv?li takovémuto "zpožd?ní" o ?ty?i pracovní dny nám píšete, jako bychom se dopustili zpronev?ry, oháníte se paragrafy a snažíte se nám "ud?lat ostudu". P?itom mnoho firem má takovouto (i delší) dobu jako b?žnou dodací dobu. Více k tomuto psát nebudu, obrázek a? si každý ud?lá sám.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

makunouchi: kdyz pominu datum tvoji registrace, tak se da pochopit, ze nas tady jeste neznas a muzes si myslet, ze Tairo nebo kdokoliv je vycuranej nemakacenko.
Nicmene kazdej kdo sem prispel, vcetne me, ti sdelujem, ze to tak neni, ze Tairo je ferovej a rovnej chlap. Hodne z nas se tady zname osobne a zrovna s Tairem se potkalo hodne lidi.
Az nas i jeho tady lip poznas, uvidis, ze te tyhle tvoje posty budou mrzet.
Je videt, ze nemas vubec tuseni, proc Tairo, potazmo Actual Linux, zacal vubec licence prodavat. Pro hodne z nas to byla podana pomocna ruka.
Hlavni cinnosti AL neni prodavat licence a tak je snad pochopitelny, ze po vanocnim volnu byl frmol.
Nepopiram tim tvoje pravo na odpoved co se deje, ale uz to s tim drzkovanim prestan prehanet ;-)
Pokud ses chlap, pochopis to.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 11.1.2009 at 19:21.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #17
makunouchi
Newbie
 
Join Date: 21.9.2005
Posts: 6
Default

Quote:
Originally Posted by BooM View Post
ty lidi jsou fakt nevd??ný svin?... sorry za to slovo ale je to tak. Mám takový dojem, že i n?kdy na stránkách mají upozorn?ní o tom, že to m?že trvat kv?li tomu, že je to posílaný z anglie, nebo ne? Skoro se divím Tairovi, že na to po?ád má nervy, i když to vlastn? není asi jen on...
Vytah ze stranek s objednavkovym formularem:
Po ov??ení platby obdržíte b?hem n?kolika minut Váš voucher kód. Platba z jiných bank m?že trvat až 2 dny.

Je to velmi nesikovne napsane a jenom jsem na to upozornil. To co je na strance napsano uvadi, ze licenci dostanete do maximalne 2 dnu - coz je zavadejici, protoze by se melo jednat o 2 pracovni dny. Proti Actualu nic nemam a mrzi me tahle negativni reakce. Ku prospechu veci by byla vetsi informovanost - obycejny email, ze S2 licence nejsou skladem a doba dodani se protahne.
makunouchi is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2009   #18
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default Jsi me ale nas.....štval

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Vytah ze stranek s objednavkovym formularem:
Po ov??ení platby obdržíte b?hem n?kolika minut Váš voucher kód. Platba z jiných bank m?že trvat až 2 dny.

Je to velmi nesikovne napsane a jenom jsem na to upozornil. To co je na strance napsano uvadi, ze licenci dostanete do maximalne 2 dnu - coz je zavadejici, protoze by se melo jednat o 2 pracovni dny. Proti Actualu nic nemam a mrzi me tahle negativni reakce. Ku prospechu veci by byla vetsi informovanost - obycejny email, ze S2 licence nejsou skladem a doba dodani se protahne.
Hele, prestan se uz ohanet slovickama. To nejsi schopnej to pochopit jako clovek, ze se tu ohanis zakonama, silnejma slovama apod. ???? AL je velice solidni firma- osobne mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Ja jsem schopnej pochopit, ze se na licenci treba hodne tesis, a ze cely 4 !!!!! pracovni dny zdrzeni je jiste konec sveta, ale jak jsi sam napsal- problem byl v nedodani voucheru vyrobcem. Ze jsi psal na mail, icq a podobny hovadinky je sice hezky, ale ne kazdej ma cas sedet nonstop pred pocitacem. Ale to zvednout telefon je hrooooznej problem, ze? Presne tenhle styl pristupu ( JA SE ZARIDIM CO NEJPOHODLNEJI, ALE BEDA VAM, JAK SE NECO JEN MALILINKO OPOZDI/NEPOVEDE......... ) se do lfs nehodi, a postves si proti sobe spoustu lidi. Co to tady teda prestat rozmazavat, nadavat na ty, kteri jsou v tom nevinne, a ukazovat vsem radoby ostry lokty? Stejne tim nic nezmuzes (leda ze by jsi popohnal DEVS) , ale spousta lidi si tu na tebe asi udelalo nazor... Hodne stesti s S2
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2009   #19
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
....Pokud ses chlap, pochopis to....
Chlap neni pokud by byl chlap zvedl by telefon zavolal si a vedel by hned nacem je. Ale pro nekoho je asi jednodusi spamovat maila, buzerovat a schovavat se.

Quote:
Vytah ze stranek s objednavkovym formularem:
Po ov??ení platby obdržíte b?hem n?kolika minut Váš voucher kód. Platba z jiných bank m?že trvat až 2 dny.

Je to velmi nesikovne napsane a jenom jsem na to upozornil. To co je na strance napsano uvadi, ze licenci dostanete do maximalne 2 dnu - coz je zavadejici, protoze by se melo jednat o 2 pracovni dny. Proti Actualu nic nemam a mrzi me tahle negativni reakce. Ku prospechu veci by byla vetsi informovanost - obycejny email, ze S2 licence nejsou skladem a doba dodani se protahne.
Za tu dobu co jsem na foru registrovany jsem zazil na adresu actualu jen same kladne ohlasy takze jsi jediny a dlouhou dobu ne-li navzdy jediny zustanes
Jinak psanim mailu o stavu objednavky, je pro actual dle me zbytecnost, vzhledem k tomu ze prodavani LFS licenci je takova "bokovka" a rozhodne se zas tak casto urcite neprodavaji/nedoobjednavaji, vzhledem k charakteru hry (nevim kolik vouchers je v jednom balicku jen hadam)

Last edited by Vitr; 12.1.2009 at 00:06.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2009   #20
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Myslím, že už by to sta?ilo, ne? Na jednu stranu chápu, že byl roz?arován, že nep?išla odpov?? na mail, na stranu druhou chápu, že ne každý odpoví hned a 5-10 pracovních dní od provedení platby bych se nevzrušoval v?bec. Možná by sta?ilo, aby actual n?jak dával v?d?t, že platba p?išla, to by nebylo špatné, pat?í to dnes již ke standardu a slušnosti online nakupování

Takže ano, možná byla reakce nep?im??ená, na stranu druhou není d?vod to tu dál pitvat, když p?edevším každý už ?íká to samé a sklouzává to trochu k urážení

2 makunouchi: n?kdo musí mít tu sm?lu a "odesrat" si by? klidn? jedinej zádrhel ze 100 bezproblémových prodejí/koupí. Ale Actual bych na tvém míst? opravdu bral za seriózní
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.