Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.11.2014   #61
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
[Edit]
3.GTi/BL GP(XRG restriktor 2%) ... 15.11 o 19.00 hod.
Tak kdyz to vyjde... zkusim se zastavit amimo body se plizt vzadu. pokud teda pujde volant

Nazdar,
jo pojede se p?íští sobotu 15.11 a nejspíš v t?ch sedm no. Ur?it? se stav.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube
Attta is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2014   #62
Pauli
Newbie

 
Pauli's Avatar
 
Join Date: 30.7.2012
Location: Bratislava
Posts: 24
Default

BabyOnWheels poprosím ?a ešte prihlasovacie údaje, ?iže tvoje meno a LFS nick dik
__________________
Logitech Driving Force GT
CZECHO-SLOVAK RACING :)
Pauli is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2014   #63
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default pokus ?.2 ;)

Prosím organizátory o odpov?? na mojí otázku v postu #55.
(Piromanova jakási odpov?? m? neuspokojila )
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2014   #64
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Já jsem si vyzkoušel, že m? ten restriktor stojí cca 0,4s na kolo a to je zhruba rozdíl mezi XFG a XRG z pohledu hotlap chart? na LFS World, takže to asi opodstatn?ní má.

Jestli nás pojede málo, tak bude víc kol možná jen na škodu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2014   #65
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Presne takymto sposobom sme s Palom pri tvorbe tohto poharu rozmyslali Asi by to nebolo to prave orechove keby sme tam kruzili do nemoty 5.- 6. .... forma sprintu je napinavejsia, nekafrat sa a tlacit co to da az kym nespalim gumy
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2014   #66
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pauli View Post
BabyOnWheels poprosím ?a ešte prihlasovacie údaje, ?iže tvoje meno a LFS nick dik
jmeno: Jaroslav Runcik
nick: BabyOnWheels

Diky
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2014   #67
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Prosím organizátory o odpov?? na mojí otázku v postu #55.
(Piromanova jakási odpov?? m? neuspokojila )
Já jsem zásadn? v tomto závod? proti restriktor?m. Podle m? to totální kravina. Ale pokud je to tak domluvené tak co už.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube

Last edited by Attta; 13.11.2014 at 19:19.
Attta is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2014   #68
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Já jsem si vyzkoušel, že m? ten restriktor stojí cca 0,4s na kolo a to je zhruba rozdíl mezi XFG a XRG z pohledu hotlap chart? na LFS World, takže to asi opodstatn?ní má.

Jestli nás pojede málo, tak bude víc kol možná jen na škodu.

To je možná pravda, ale vždycky se jezdilo XFG a XRG bez restriktor?. XRG je sice rychlejší na rovinkách, ale v zatá?kách mu dá XFG na prd_el. Podle m? kravina do tohoto závodu dávat restriktor.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube

Last edited by Attta; 13.11.2014 at 20:18.
Attta is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2014   #69
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Attta View Post
To je možná pravda, ale vždycky se jezdilo XFG a XRG bez restriktor?. XRG je sice rychlejší na rovinkách, ale v zatá?kách mu dá XFG na prd_el. Podle m? kravina do tohoto závodu dávat restriktor.
súhlas
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2014   #70
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Attta View Post
XRG je sice rychlejší na rovinkách, ale v zatá?kách mu dá XFG na prd_el.
Tak si zkus p?edjet vn?jškem blokující lo? jménem XRG, který ti pak ujede na rovince
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2014   #71
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Tak si zkus p?edjet vn?jškem blokující lo? jménem XRG, který ti pak ujede na rovince
Tak skus predbehnut XFG ktore do kopca taha ovela lepsie a tak isto aj v zakrutach, a potom mas na 1 rovinke rovnaky topspeed
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2014   #72
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

No vidím že se na stejném názoru neshodneme. Takže to necháme, tak jak to bylo p?vodn? psané, tedy s tím restriktorem. Docela m? to štve, ale co už s váma. Aspo? se budeme moct na co vymlouvat, když se nám nebude da?it
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube
Attta is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2014   #73
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Zdravím všechny. Bohužel minulý závod se jel v tak malém po?tu lidí, že jsme se rozhodli p?esunout závody na ned?li dopoledne. Zdá se že to vyhovuje více lidem, než kte?í minule hlasovali pro sobotu. P?íští závod se pojede už p?íští ned?li 23.11 a kvalifikace za?íná 10:40. Doufáme, že bude v?tší ú?ast. Jede se GT2 tak nezapome?te na restriktory a trochu potrénovat.

Tady jsou obecné výsledky a statistiky doposud.


__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube
Attta is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2014   #74
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Ty kokos, ja som nato uplne zabudol. Tolko krat sa to menilo, az mi to uplne vypadlo.
Myslim ale ze ked to budete menit kazdu chvilu, tak ani vyssiu ucast nemozete ocakavat. Nechcem byt zly, snazim sa podporit kazdu snahu zorganizovat cokolvek, kedze vas to stoji cas a namahu a robite to zadarmo. Zakladom uspechu je podla mna stanovit na zaciatku presne pravidla, a tak isto aj casy a terminy. Ked sa kazdy dalsi pretek zacina iny den a v iny cas, tak potom sa moze stat to co mne Skoda mrzi ma to, ze som nato zabudol. Tesil som sa hlavne na suboje s Popelkou kedze to uz mame z minulosti otestovane
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2014   #75
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Ty kokos, ja som nato uplne zabudol. Tolko krat sa to menilo, az mi to uplne vypadlo.
Myslim ale ze ked to budete menit kazdu chvilu, tak ani vyssiu ucast nemozete ocakavat. Nechcem byt zly, snazim sa podporit kazdu snahu zorganizovat cokolvek, kedze vas to stoji cas a namahu a robite to zadarmo. Zakladom uspechu je podla mna stanovit na zaciatku presne pravidla, a tak isto aj casy a terminy. Ked sa kazdy dalsi pretek zacina iny den a v iny cas, tak potom sa moze stat to co mne Skoda mrzi ma to, ze som nato zabudol. Tesil som sa hlavne na suboje s Popelkou kedze to uz mame z minulosti otestovane

Tak zaprvé se ?as nezm?nil. Všechny závody se jely ve stejnou dobu jak byla stanovena hned na za?átku (i p?es hlasování), které mimochodem dopadlo tak, že si lidi zvolili sobotu ve?er. Nicmén? snad všichni, kdo pro tento ?as hlasovali se tento víkend nedostavili. Takže jsem se zeptal ihned po dokon?ení závodu na jiný termín, tedy ned?li (kdy je nejvíc LFS hrá?? aktivní), všichni byli pro. Na FB stránce jsem ud?lal anketu a v?tšina si i zde zvolila ned?li dopoledne (protože odpoledne se už bohužel jezdí jiné poháry a závody). Je mi jasné že každý má sv?j ?as rozvržený jinak a nikdy se asi nesejdeme všichni, ale te? je daný rozumný termín (nechápu co by kdo tak mohl mít v ned?li dopoledne p?ed ob?dem, aby si neud?lal hodinku ?as). Rozhodn? je to lepší než sobota ve?er, kdy každý n?co má, je n?kde v hospod? apod.
A kdyby to bylo aspo? zadarmo, ale ješt? platíme za hosting serveru, tak doufám že to p?íšt? lépe využijeme.

PS: Souboje s Popelkou jsou nejlepší. Ta ženská je dábel )) Škoda že si nep?išel, protože to byl jeden z nejlepších závod? (ten první jsme dokon?ili ve dvou sekundách všichni , fakt paráda). Ale opravdu m? mrzela ta ú?ast. Tak snad dorazíš p?íšt?. Jinak taky proto jsem ud?lal tu FB skupinu, kde to každý vidí. Píšu tam p?edem a ješt? t?sn? p?ed závodem aby na to ?lov?k nezapomn?l.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube

Last edited by Attta; 16.11.2014 at 23:46.
Attta is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #76
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Tak tuhle ned?li já bohužel nem?žu (jedin? až po 20. hodin?)

Jinak minule jsem si ten ve?er moc užívala a d?kuju za fair play souboje, hlavn? v prvním závod?
Potvrdilo se pravidlo, že ?ím pomalejší auta, tím lepší závod?ní.
Mimochodem, ten restriktor byla blbost a nikdo už m? to nevymluví
Jelo se nakonec jen s 1% a stejn? nás David všechny p?edjel s "hrabošem polním" a ješt? m?l best lap! (2. závod)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #77
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak v ned?lní dopoledne jsem ješt? nikdy nejel a z?ejm? to ani nebudu m?nit. Sorry, ale tohle není v?bec ta správná volba.

Tady vidím problém jinde - tradi?ní úbytek lidí po prvním závod?. Stávalo se to vždycky a p?i jenom 20 p?ihlášených je to o to víc poznat. N?co s tím má co d?lat i mrtvolnost LFS. Mezinárodní NDR ligy prozatím zav?ely krám a p?esouvají se na jiné simy, Genuine Racing m?že brzo následovat a pak zbyde jenom cargame, a n?jaké menší ob?asné záležitosti. Nem?nil bych proto ?as, tady se podle m? už moc d?lat nedá...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #78
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tak v ned?lní dopoledne jsem ješt? nikdy nejel a z?ejm? to ani nebudu m?nit. Sorry, ale tohle není v?bec ta správná volba.

Tady vidím problém jinde - tradi?ní úbytek lidí po prvním závod?. Stávalo se to vždycky a p?i jenom 20 p?ihlášených je to o to víc poznat. N?co s tím má co d?lat i mrtvolnost LFS. Mezinárodní NDR ligy prozatím zav?ely krám a p?esouvají se na jiné simy, Genuine Racing m?že brzo následovat a pak zbyde jenom cargame, a n?jaké menší ob?asné záležitosti. Nem?nil bych proto ?as, tady se podle m? už moc d?lat nedá...

Dob?e m? je to jedno m?žeme to nechat na sobotu ve?er pokud chcete. Ale už se n?jak dohodn?te. Všichni co jsme tam ted byli jsme se shodli na ned?li dopoledne. Te? už je to zase jinak. Tak já už nevím. Snažím se aby nás bylo co nejvíc. Nicmén? roman nadhodil n?co ve smyslu, že už ostatní závody skon?ily, a že by se klidn? mohla dát ned?le odpoledne. Takže se prosím k tomu vyjád?ete a hlavn? co nejrychleji abychom si mohli dát v?d?t dostate?n? dop?edu. Je to škoda aby to dopadlo tak blb? jako minule že p?išlo p?t lidí a z toho jeden odešel, protože byl unavený z výletu nebo n?co v tom smyslu. Díky moc za reakce a doufám že se vás vyjád?í víc.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube
Attta is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #79
Attta
Newbie

 
Attta's Avatar
 
Join Date: 21.10.2014
Location: Czech Republic
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak tuhle ned?li já bohužel nem?žu (jedin? až po 20. hodin?)

Jinak minule jsem si ten ve?er moc užívala a d?kuju za fair play souboje, hlavn? v prvním závod?
Potvrdilo se pravidlo, že ?ím pomalejší auta, tím lepší závod?ní.
Mimochodem, ten restriktor byla blbost a nikdo už m? to nevymluví
Jelo se nakonec jen s 1% a stejn? nás David všechny p?edjel s "hrabošem polním" a ješt? m?l best lap! (2. závod)

Jo, ten restriktor byl totální hovadina a to se ješt? David vyoubral kdesi na za?átku nebo n?co takového a m?l co dohán?t aby nás dostal a nakonec to ješt? vyhrál, takže se potvrdily léta praxe z demo server?, kde se žádné restriktory nikdy nezavád?ly a souboje byly naprosto vyrované.
__________________
Yep, I'm the stig. Deal with it. Twitter | CSFD | YouTube
Attta is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2014   #80
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

A? sobota ve?er nebo ned?le dopo ... te? bych se p?izp?sobil.

Co m? odrazuje, je ta nízká ú?ast. V?novat ?as tréninku, shán?ní setu atd. aby nás pak jelo 5 ... na to nemam motivaci. ?ekn?me, že 8-10 lidí je tak minimum, kdy má cenu tomu v?novat ?as. Jinak ho v?nuju iRacingu nebo i hotlapení v AC.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.