Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.4.2011   #221
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default Restriktory

Mám takový možná hloupý dotaz .... kdo a podle ?eho stanovoval ty restriktory?

Zdá se to jen m?, nebo FXR s 23% nem?že obecn? sta?it na FZR s pouze 20%? Ty FZR pak jezdí minimáln? o sekundu rychleji

Pro? jsou ty restriktory tak a ne jinak?
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #222
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Mám takový možná hloupý dotaz .... kdo a podle ?eho stanovoval ty restriktory?

Zdá se to jen m?, nebo FXR s 23% nem?že obecn? sta?it na FZR s pouze 20%? Ty FZR pak jezdí minimáln? o sekundu rychleji

Pro? jsou ty restriktory tak a ne jinak?
Myslím si že se to bralo z n?jaké jiné sout?že jako oskoušené.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #223
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Mám takový možná hloupý dotaz .... kdo a podle ?eho stanovoval ty restriktory?

Zdá se to jen m?, nebo FXR s 23% nem?že obecn? sta?it na FZR s pouze 20%? Ty FZR pak jezdí minimáln? o sekundu rychleji

Pro? jsou ty restriktory tak a ne jinak?
Ja te uklidnim, kdybych jel s FXR, tak jsem asi o sekundu rychlejsi . Obzvlaste na tej trati co jsme jeli.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #224
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Myslím si že se to bralo z n?jaké jiné sout?že jako oskoušené.
Aha no já si myslel že to bude n?jak tak .... Te? jde o to, jestli ten kdo to stanovoval p?ed tím, to neud?lal špatn? Prost? se mi to zdá trochu zbyte?n? nevyrovnaný s p?íhlédnutím k t?m rozdíl?m v restriktorech, ale když tvrdíte že to je vyzkoušený ....

Quote:
Ja te uklidnim, kdybych jel s FXR, tak jsem asi o sekundu rychlejsi . Obzvlaste na tej trati co jsme jeli.
??? Te? trochu nechápu. Já narážím na to, že FXR s 23% nestíhá FZR s pouze 20%, ne to jak je kdo rychlý ... nebo ty budeš stejn? ?asov? rychlý s ob?ma?
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #225
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
??? Te? trochu nechápu. Já narážím na to, že FXR s 23% nestíhá FZR s pouze 20%, ne to jak je kdo rychlý ... nebo ty budeš stejn? ?asov? rychlý s ob?ma?
no ja jsem prave rychlejsi s tim FXR s 23% restrikci nez s FZR s 20%. Nebo aspon na tom FE bych byl.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #226
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

FXR na dlhych tratiach plati za svoju nadpriemernu stabilitu...
a nehovor ze ma FZR IBA 20% pretoze nema turbo a tym padom kazde percento restriktoru zoberie viac vykonu
a ano je to vyskusane z inych sutazi...i ked je pravda ze v inych sutaziach si FXR nikto nevezme lebo je najnevyhodnejsie, ale nikto nikoho nenuti a volba auta je slobodna preto je dost bezpredmetne sa hadat o tom ze FXR je pomalsie...ano je ale tak potom si ho clovek nema brat ked sa na to stazuje
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #227
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Mám takový možná hloupý dotaz .... kdo a podle ?eho stanovoval ty restriktory?

Zdá se to jen m?, nebo FXR s 23% nem?že obecn? sta?it na FZR s pouze 20%? Ty FZR pak jezdí minimáln? o sekundu rychleji

Pro? jsou ty restriktory tak a ne jinak?
FZR 326koní na tunu a FXR 339 koní na tunu, takže restriktor není ur?it? špatn?. Je to taky hrozn? o tra?i i když nemám FXR moc v lásce, myslim si že na FE bych s ním zajel ur?it? rychleji než s FZR. Na AS co se ted pojede ztráci FXR kolem sekundy na kolo. Nevím p?esn? kdo vymyslel restrikce, ale vymyslel je podle m? moc dob?e. Možná to pusobí tak že FXR jsou nejpomalejší, ale to jen díky tomu že ten kdo to má v ruce si v 99% vybere zadokolku, která je daleko zábavn?jší.

Navíc restrikce jsou dány už dlouho dop?edu, byla to tvoje volba. Mužeš si zkusit zajet pár kol s RWD autem a uvidíš jak s tebou vyb?hne. Ono to možná na pohled vypadá dost jednoduše, ale za RWD se skrývá daleko víc práce s plynem a to?ení volantem.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #228
s3jr4
Newbie

 
s3jr4's Avatar
 
Join Date: 17.8.2010
Posts: 16
Default set

Hoj, nenašel by se tu prosím n?kdo, kdo by byl ochotnej vyzkoušet, jakej ?as se dá zajet s tímhle setem pro FXR? Zajímalo by m?, jestli za n?co stojí. Díky za každou pomoc
Attached Files
File Type: set FXR_as4r.set‎ (132 Bytes, 16 views)
s3jr4 is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #229
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Já si nest?žuji a nehádám se - jen se normáln? ptám a diskutuji jsem nadšenece do autoher, takže m? tyhle v?ci zajímjí, i když mám trochu recenzentské postižení .... já jsem jen cht?l v?d?t, jaký to má reálný základ a kde se ty cifry restriktor? vzaly

Každopádn? pokud ?íkáš, že je FXR nejnevýhodn?jší a nikdo si ho nevezme, tak by m? zajímalo, pro? má tak vysoký restriktor tedy, když to zjevn? není vyrovnané a to auto není tak výhodné jako FZR. M? osobn? se to FXR auto líbí nejvíce a vzal bych si ho stejn?, mám radši 4x4 pohon na závod?ní a v každé závodní h?e, když mám výb?r, tak dávám 4x4 aut?m p?ednost (Audi, Nissan, Lamborghini). Ale až doposud jsem se nesetkal v žádné h?e s tím, že bych se 4x4 autem ztrácel tolik ... proto m? to trochu zarazilo a ptám se, kde se ty hodnoty restrikcí vzaly a že se mi to nezdá vyrovnané ... (jsem v LFS úplný nová?ek, proto ty dotazy a neberte to jako st?žování, jen jako post?ehy ?lov?ka, co hrál snad každou automobilovou hru v poslední dob? a co je recenzuje pravideln? - aktuáln? jezdím SHIFT2)
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 4.4.2011 at 21:11.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #230
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ako som napisal tam platis dan za tu stabilitu...v meste a na fern bay vie byt FXR porovnatelne rychle ako FZR a rychlejsie ako XRR...a bolo by predsa trapne aby toto pseudo GTR drtilo normalne GTR (RWD) na nejakych tratiach
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #231
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ako som napisal tam platis dan za tu stabilitu...v meste a na fern bay vie byt FXR porovnatelne rychle ako FZR a rychlejsie ako XRR...a bolo by predsa trapne aby toto pseudo GTR drtilo normalne GTR (RWD) na nejakych tratiach
Pro? pseudo? Tak si odmysli tvar kasle ala Opel Calibra a p?edstav si tam Nisan GTR a to je soupe? pro 911 (FZR) jako vyšitý a v??ím tomu, že by jí v reálu dokázal naklepat Jinak jasn?, je to vyrovnaný, jen m? zarazil ten rozdíl n?kde no Jak ?íkám, neznám LFS, ale znám hromady jiných her, tak m? to zajímá ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 4.4.2011 at 21:29.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #232
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by s3jr4 View Post
Hoj, nenašel by se tu prosím n?kdo, kdo by byl ochotnej vyzkoušet, jakej ?as se dá zajet s tímhle setem pro FXR? Zajímalo by m?, jestli za n?co stojí. Díky za každou pomoc
2:49,88 po 4 kolech. Myslim že setup dobrej a mužeš se soust?edit na ježd?ní.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #233
s3jr4
Newbie

 
s3jr4's Avatar
 
Join Date: 17.8.2010
Posts: 16
Default

Díky. Te? už jen n?co ud?lat s rukama
s3jr4 is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #234
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
2:49,88 po 4 kolech. Myslim že setup dobrej a mužeš se soust?edit na ježd?ní.
Jsou v?ci mezi nebem a zemí ... smekám a p?jdu radši brzo trénovat ztrácím na tebe skoro 2s
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #235
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Jsou v?ci mezi nebem a zemí ... smekám a p?jdu radši brzo trénovat ztrácím na tebe skoro 2s
Ješt? t? to uklidní, tak tam ješt? aspo? pul sekundy najdu.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #236
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Ješt? t? to uklidní, tak tam ješt? aspo? pul sekundy najdu.
to v??im, koukám na záznam, m?l jsi tam h??e projetu první šikanu a ješt? jednu zatá?ku ... každopádn? ješt? že nejsem taková citlivka, jinak bych byl vážn? frustrovaný .... ale já tu te? ten záznam budu pár dní studovat a pak to zase zkusim
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #237
s3jr4
Newbie

 
s3jr4's Avatar
 
Join Date: 17.8.2010
Posts: 16
Default zaznam

Nepod?lil by ses o ten záznam?
s3jr4 is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #238
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
to v??im, koukám na záznam, m?l jsi tam h??e projetu první šikanu a ješt? jednu zatá?ku ... každopádn? ješt? že nejsem taková citlivka, jinak bych byl vážn? frustrovaný .... ale já tu te? ten záznam budu pár dní studovat a pak to zase zkusim
To radši dojdi na server, snad zajedu n?co lepšího.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #239
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by s3jr4 View Post
Nepod?lil by ses o ten záznam?
upozor?uji, že je to pro nás mén? nadané frustrující pohled , je to tam n?kde v prost?ední ?ásti ten jeho ?as po 2:50 a to ho ješt? pak vylepšil o 3 desetiny (to tam už není) ...
Attached Files
File Type: mpr radek fxr ASTON.mpr‎ (444.2 KB, 10 views)
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2011   #240
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

pod 2.50 s FXR dají jen fakt borci,já mám 2.50.81,Jirka 2.50.2 na race setu,ale jde to ur?it? níž,ale ty ruce :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.