Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.3.2009   #41
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

to jsem chtel vedet mam nektere elka a jsou skoro vetsi nez nektere xl...
jinak asi bych chtel jedno bily triko s logem fora (lfs.czech) na zadech, pokud donik, jako autor, nebude mit neco proti
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2009   #42
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

az bude link na trika s limeckem, tak bych mel zajem o jedno bily, taky s logem fora, pokud don nebude proti.
Chci se zeptat, jestli by byl problem s potiskem na rukav (kratky).
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2009   #43
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

donik nic proti mit nebude, otazkou je, jestli to logo ma nekdo ve vektorech, ja uz urcite ne...
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2009   #44
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
donik nic proti mit nebude, otazkou je, jestli to logo ma nekdo ve vektorech, ja uz urcite ne...
Ono ve vektorech ani bejt nemusi... do sublitrika (to bile) to bez problemu zalisuju specialni barvou primo do neho, takze staci obrazek.
mello is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2009   #45
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
az bude link na trika s limeckem, tak bych mel zajem o jedno bily, taky s logem fora, pokud don nebude proti.
Chci se zeptat, jestli by byl problem s potiskem na rukav (kratky).
Rukavy problem nejsou. Problem je s ".czech" protoze s limeckem jsem sublitriko nevidel, takze by se to muselo dat do sublifloku a ten zas nemam moznost orezat, takze by ".czech" bylo na podkladovem bilem ramecku a nevypada to moc dobre, ale udelat to lze.
mello is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #46
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
to jsem chtel vedet mam nektere elka a jsou skoro vetsi nez nektere xl...
jinak asi bych chtel jedno bily triko s logem fora (lfs.czech) na zadech, pokud donik, jako autor, nebude mit neco proti
No s cenou toho potisku primo do vlakna trika te asi nepotesim. Myslel jsem si, ze to vyjde levneji, ale nakonec pry to triko kvuli materialu vhodnemu na primy potisk je mnohem drazsi v nakupu. Takze cena za nej i s potiskem je 200 Kc.

Velikosti tricek jsem ti zmeril. Mereno od svu kde svu .
1. delka ramen od svu rukavu po sev druheho rukavu
2. delka v pase
3. delka od vystrihu (z predni strany) po spodni cast trika

Triko L:
1. 500 mm
2. 560 mm
3. 670 mm

Triko M:
1. 480 mm
2. 545 mm
3. 660 mm
mello is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #47
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default

Bylo by možné objednat XL (možná i XXL)?
Vim, že si psal, že jsou o ?íslo v?tší, ale já nejsem zrovna moc prcek
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #48
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Engine CZ View Post
Bylo by možné objednat XL (možná i XXL)?
Vim, že si psal, že jsou o ?íslo v?tší, ale já nejsem zrovna moc prcek
jj, je tam XXL, ale ty si objednali prej chlapy z ochranky a udajne z nich vypadli
mello is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2009   #49
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

a je ten potisk na bile triko kvalitni? neni to pak takove "gumove"a tvrde? a to triko z materialu na primy potisk je 100% bavlna?
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #50
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
a je ten potisk na bile triko kvalitni? neni to pak takove "gumove"a tvrde? a to triko z materialu na primy potisk je 100% bavlna?
Potisk do floku je na dotyk takovy tvrdsi (je odhadem tak 0,5 mm silny). Mam jedno tricko s nim asi mesic, a nijak to nevadi. Samotny flok je takova "tvrdsi zvejkacka", takze se da dobre zalisovat do vlakna. Diky tomu se nesepere a udajne ani po nekolika letech prani nepopraska (to delali drivejsi technologie potisku). Zkousel jsem na kazovem tricku ho vselijak natahovat a lamat a znicil se az, kdyz se zaclo trhat triko

Triko na primy potisk je umelotina, mozna s mensinovou primesi bavlny. Me osobne na dotyk je dokonce prijemnejsi nez bavlna (polyester je taky na dotek jiny nez tohle), ale nemel jsem ho cely den na sobe a nezpotil jsem se v nem, takze ti v tom neporadim...
mello is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #51
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nic jineho nez bavlnu nechci :/
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #52
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

M?l bych zájem ?ekn?me o 2 bílá a 2 ?erná tri?ka (žádný límec ani knoflíky) z kvalitní bavlny velikosti M s originálním klasickým barevným logem. Záleželo by mi víc na kvalit? trika i potisku než na cen?.

Pokud by se d?laly nálepky (na auto), m?l bych zájem rovn?ž o originální barevná loga o velikosti cca 15-20cm, s cenou do 50,-K? bych bral ?ekn?me 4-5 kus?.
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #53
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by ORBman View Post
M?l bych zájem ?ekn?me o 2 bílá a 2 ?erná tri?ka (žádný límec ani knoflíky) z kvalitní bavlny velikosti M s originálním klasickým barevným logem. Záleželo by mi víc na kvalit? trika i potisku než na cen?.

Pokud by se d?laly nálepky (na auto), m?l bych zájem rovn?ž o originální barevná loga o velikosti cca 15-20cm, s cenou do 50,-K? bych bral ?ekn?me 4-5 kus?.
Tricka by nebyl zadny problem, samolepky nevim jestli budu delat, protoze o ne bohuzel neni dostatecny zajem...
mello is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #54
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
nic jineho nez bavlnu nechci :/
V tom pripade si vem to levnejsi tricko (to je kvalitnejsi a 100% bavlna) a to polepime flokem s logem LFS. Muzu i s .czech, ale jak rikam bude to mit bilej podklad, kterej nevypada nejlepe...
mello is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #55
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

tak asi nic no...
jet is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2009   #56
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
tak asi nic no...
To logo samotne vypada na floku dobre... myslim jen ten napis czech, takze pokud primo netrvas na logu fora, tak to neni zadny problem...
mello is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2009   #57
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default

Tak jestli jsem to dob?e pochopil:
bílý bavln?ný m?že být polepeno pouze "flokem" a to obrázkem z jednoho kusu, takže oficiální logo LFS bez .czech by díky tomu ?ernýmu orámování šlo.

Pokud je to správn?, tak si ho objednávám 2x ve velikosti XL s velkým logem na zádech (cca mezi lopatkama). Kolik m? to bude stát? 2x 140,-?
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #58
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Engine CZ View Post
Tak jestli jsem to dob?e pochopil:
bílý bavln?ný m?že být polepeno pouze "flokem" a to obrázkem z jednoho kusu, takže oficiální logo LFS bez .czech by díky tomu ?ernýmu orámování šlo.

Pokud je to správn?, tak si ho objednávám 2x ve velikosti XL s velkým logem na zádech (cca mezi lopatkama). Kolik m? to bude stát? 2x 140,-?
jj, pokud vyzadujes bavlneny (jakekoliv barvy), tak mam moznost pouze flok a nebo folii vyrezanou na ploteru (treba na pismenka). Logo s .czech by slo udelat, ale dle meho nazoru to nevypada dobre. Original logo je kompaktne reseny, takze to nozem orezu po okraji a nesviti nikde bily podklad.

Stat te to bude 2x140 K? jak rikas. Plus postovne, muzu poslat i pres GLS. Nebo pokud bydlis v miste kde se obcas vyskytnu, tak ti to muzu predat osobne...
mello is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2009   #59
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

a to vyrezavas rucne nozem?
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2009   #60
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

mam vaznej zajem o: klasicky cerny bavlna s originalnim logem lfs pomoci floku
SilverFox is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.