Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 9.4.2009   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Sed?ení prahu auta - hledání zp?sobu vzniku

Ahoj, v?era se mi stala nemilá v?c. Jel jsem ve st?edu na jarní servisní prohlídku s autem co mám pár dní. M?l jsem tam zárove? s?uka s tátou, který ješt? auto nevid?l. Po prohlídce jsem ho nechal projet (sed?l jsem vedle, vše ok). Když jsme se lou?ili, on najednou: hele tady to máš škráblý.. Obešel jsem auto a bylo to škráblý i na druhý stran? a pak p?išlo to hlavní, uvid?l jsem sed?ený práh auta Šel jsem znova do servisu, jestli jim to nespadlo nebo n?co, prý nic. V pond?lí jsem m?nil na letní, takže to bylo ješt? v pneuservisu (jinde). V úterý jsem si auto vyfotil na elektronech, ale bohužel z té spolujezdcovy strany jen jednou a ješt? tam je ten práh v takovém stínu, že z toho není vid?t, jestli už to bylo po tom pneuservisu. Každopádn? ve?er jsem auto myl, takže jsem šmátral všude a podle m? nikde nic nebylo, tohodle bych si musel všimnout. Brzo ráno jsem vyrazil na tu jarní prohlídku. Cestou jsem nic nevymetl, pohoda cesta. No takže v?bec nechápu, kde se to tam vzalo a hlavn? jak to mohlo vzniknout. Vzhledem k vlnám a že nejsou pod?ený elektrony se mi zdá nemožný to ud?lat za jízdy - a navíc to neslyšet. P?ed barákem jsem to já pod?ít nemohl, v?d?l bych to a není ?ím. Vandalismus se mi nezdá, bydlím dost stranou a auto je vždy spolujezdcovou stranou u domu, sotva se tam projde. Navíc by to asi vzal n?kdo klí?em p?es dve?e a neplazil by se u zem?. Takže pokud už n?kdo podobný poni?ení vid?l, nápady sem. Dík.

fotky (fotky lze zv?tšit ikonou lupy vpravo naho?e)

edit: v rámci tý prohlídky to byli projet, ale jak jsem psal, stejn? mi to p?ijde nepravd?podobný že se to stalo za jízdy, jsou tam vrypy i upln? jiným sm?rem než podéln?.

Last edited by Pablo; 9.4.2009 at 12:39.
Pablo is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.