Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.9.2008   #21
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nova verze
- opraveno PitLine Open (zapomenul jsem vypnout Timer, takze to psalo kazdecj 30x)

- u navadeni jsem pridal napis False doprostred. Je to udelane tak, ze se neposila kazda zmena vzdalenosti, ale je to odstupnovane = pri velkych vzdalenostech se posilaji caa po 10-kach [m] a pak se to postupne snizuje na 10-tky [cm] (aby se neposilaly tisice zprav tam a zpet). Takze se stalo, ze nesvitilo OK, ani vzdalenosti. Tak ted je bud Ok, nebo False (samozrejmne vse zacina az pri minimalni vzdalenosti navadeni).
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2008   #22
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

www.interregion.cz/jarda/EGT_RA.ZIP

Po prenastaveni serveru se nemaze race result (pro grid). SC je snad uz ve vsech pripadech vzdy vepredu.

Jeste dodelam do D&D + Ctrl to aby, se jezdci neprehazovali, ale aby se vlozil na danou pozici.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2008   #23
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Fixnuto
- staveni gridu, pokud je zárove? zm?n?n server.
- na oto?ených tratích byla navigace p?ehozena (vlevo-vpravo, vp?ed-vzad)
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #24
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze po dovolene a zase par fixu.

Neb v LFS nepati, ze revers trat ma vzy i revers koordinaty a naopak, tak ted uz je to snad fixle.

Kontroluje se pri navadeni i uhel (+- 15) takze ti co nacouvaji na start uz maji smulu

Pokud je warm up mod automaticky zakaze pripojeni v prostredku zavodu (mozna to jeste zmenim, ze po odstartovani to zase povoli, pripadne si to zmente ve zdrojacich

Vse je zase na starem dobrem miste.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2008   #25
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Tady si to upravte http://www.interregion.cz/jarda/EGT_RA.htm.
Je tam odkaz ke stažení, kterej ale sm??uje na http://www.interregion.cz/jarda/EGT.ZIP, ale ten soubor se jmenuje EGT_RA.zip a tenhle nem?že najít . Mimochodem p?kná v?c, jdu to zkusit v LFS.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2008   #26
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Uz to nekdo opravil za me Diky
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2008   #27
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nova verze, nejak me vypadly 2 trate z mesta ... Fixed

Diky Ondrejko.

Pokud udelate vice race eventu, tak ve druhem a dalsim uz nejsou auta dostupna. Zase to je moje blbost kvuli testovani webu, neb jsem dodelal kontrolu, aby se nedalo auto pridat vicekrat (z webu). Bud to povolim zpet, nebo to necham az i s webem. (ale spis eto vratim +- pres tyden).
Reseni pouzit jen jeden race event a v nem menit nastaveni = trat, witr, pocasi.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 2.11.2008 at 10:43.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2009   #28
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Koukal jsem, ze uz hodne jsem sem nedal opravenou verzi.

Porad je to ten stary kod, jen par drobnosti:

- Neni nutne disconnet all (uz dlesi dobu, ale myslim ze jsme to sem jeste nedaval)

- Prekopanej Endurance checkr (testuje, jestli dva jezdci z jednoho auta nejsou na trati, opraveno pocitani kol, snad to stavi i rost dle vysledku nezavisle na tom, kdo auto konretne z posadky ridi).

+ par drobnych oprav ohledne staveni rostu.

Vse je zase se zdrojakama, tak pookud ma nekdo nervy se v tom bastlu hrabat... uzivejte Web se vyviji vice nez snecim tempem Hodl delam EGT cest ... Asi bych mel min gamesit a vice delat

http://www.interregion.cz/jarda/EGT.ZIP

Jeste znamej bug. Pri zpanuti warm-up + SC po zajeti SC to vypsalo Race Started, o vikendu juknu (ale budu potrebovat 2 dobrovolniky natest )
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2009   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Koukal jsem, ze uz hodne jsem sem nedal opravenou verzi.

Porad je to ten stary kod, jen par drobnosti:

- Neni nutne disconnet all (uz dlesi dobu, ale myslim ze jsme to sem jeste nedaval)

- Prekopanej Endurance checkr (testuje, jestli dva jezdci z jednoho auta nejsou na trati, opraveno pocitani kol, snad to stavi i rost dle vysledku nezavisle na tom, kdo auto konretne z posadky ridi).

+ par drobnych oprav ohledne staveni rostu.

Vse je zase se zdrojakama, tak pookud ma nekdo nervy se v tom bastlu hrabat... uzivejte Web se vyviji vice nez snecim tempem Hodl delam EGT cest ... Asi bych mel min gamesit a vice delat

http://www.interregion.cz/jarda/EGT.ZIP

Jeste znamej bug. Pri zpanuti warm-up + SC po zajeti SC to vypsalo Race Started, o vikendu juknu (ale budu potrebovat 2 dobrovolniky natest )
Ty koukej vic jezdit min softit
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2009   #30
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ty koukej vic jezdit min softit
jj i moje slova
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2009   #31
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jeste znamej bug. Pri zpanuti warm-up + SC po zajeti SC to vypsalo Race Started, o vikendu juknu (ale budu potrebovat 2 dobrovolniky natest )
za?ukej na kytku a jsem k dispozici
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2009   #32
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nova verze LFSLouderu (service co se stara o LFS dedicated server na win, tak aby bezel jako service).

Nefungoval pod win2008, tak ze fixed.

Konfiguraci jsem vyhodil z registru a vse (uz jen cesta k LFS serveru) se nastavi v prilozenem *.confg (XML)
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2009   #33
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Uplne jsem zapomenul napsat taky neco sem.

EGT_RA
Nova verze, staveni rostu podle jmen (takze by to konecne melo fungovat) + par drobnejch fixu. (adresa porad stejna)

CML

ve vyvoji

http://cml.codeplex.com
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2009   #34
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

for Baby on wheels: co je mysleno administrátorem když su na serveru admin a dám ten insim napiše mi to insim not initialised + jak to spustím?

Last edited by Puma; 20.8.2009 at 20:02.
Puma is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2009   #35
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
for Baby on wheels: co je mysleno administrátorem když su na serveru admin a dám ten insim napiše mi to insim not initialised + jak to spustím?
Ahoj, uz jsem zpet z dovolene...

Administratorem je mysleno admin heslo na server. Nevim presne jak to myslis, ale pokud jsi prihlasen na server jako admin to nema nic spolecneho s tim softikem.

Pro rozchozeni potrebujes server, znat jeho IP, port na kterem ti na danem serveru bezi InSim (v cofigu /insim cislo_portu) pripadne ho jako admin zadat primo ze hry a admin heslo + pokud je za firewallem tak se ujistit, ze ten port (pro InSIm) je otevreny ven.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Pridane nejake fixy s vyslednym poradim do stare verze EGT_RA. + vypis zprav od lidi na serveru, minimize to try. Diky EQWorry
CML nachekovana posledni verze.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.