Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

View Poll Results: LFS a SimRacing
Mam zapalceno a jezdil bych. 2 9.09%
Nemam zaplaceno ale pridal bych se = jezdil. 1 4.55%
Baby je blazen, naznak spojeni s SR jen pres moji mrtvolu. 19 86.36%
Voters: 22. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.10.2010   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default SimRacing

Dotaz na SimRacing a LFS.

Asi nejsem jedinej, kdo obcas jezdi i rFactor a ma zaplaceny poplatky na SimRacingu. Chci se zeptat, jestli by melo smyl se zeptat lidi ze simracingu, aby se u nich nechalo jezdit i LFS. (Ted tam je moznost rFactor a RBR)

Tedy, pro ty co maji zaplaceno, by byla moznost jezdit nejkaou ligu s nima, zapocitacvat body pod jedno.

Ma vubec smysl se ptat?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

myslim ze by to ty lidi ze sr moc nerozdejchali
jet is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jako "nesouhlasím" jsem jsem použil poslední možnost, nejenom proto, co napsal jet, ale, alibisticky ?e?eno, pro? platit, když tady to mám zadarmo a kolikrát v lepší kvalit?. Navíc v minulosti pochybné hospoda?ení SR.cz a zákulisní drby by Mr.Alarmclock mi nedává žádný d?vod, pro? jim i te? v??it.
http://kidcz.ic.cz/pohadky.jpg

Jak jde jednou o prachy, tak jde rázem všechna sranda bokem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #4
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já bych uvítal aspo? tu baráž zadarmo, abych vid?l, jaká je v?bec úrove? v rF a jestli má smysl za to tolik platit.
Jinak LFS bych tam netahal.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #5
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

LFS není warez takže nevím co by na SR d?lalo
Né te? vážn? i když n?co na tom je že v?tší portály s tendencemi sdružovat více her si postaví business na warez games

Nevidím d?vod platit ro?n? poplatky za n?co co jezdím pro zábavu. Radši si za to p?jdu zajezdit motokáry v reálu = v?tší požitek. Jsem rád že nic takového zde na czechlfs není tj:
1. velké lákavé ceny
2. ro?ní renta n?komu kdo už to zjevn? ned?lá pro zábavu
3. tím vzniknuvší p?íliv mladých fakán? bez kousku vychování co to jezdí jen pro ceny a všude to spamují.

Czechlfs je sice mála komunita zato velice p?átelská, fairplay jako žádná jiná a ?lov?k se sem rád vrací
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 12.10.2010 at 16:56.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #6
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já bych to tam netahal, oni LFS zrovna v lásce nemají. Dal jsem poslední možnost, ale ne proto, že si bych si myslel, že Baby je blázen, ale proto, že tam není žádná jiná možnost NE.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #7
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Já bych uvítal aspo? tu baráž zadarmo, abych vid?l, jaká je v?bec úrove? v rF a jestli má smysl za to tolik platit.
Jinak LFS bych tam netahal.
Baraz urcite zadarmo je. Jezdil jsem ji dobu. Je volena z free modu a trati.

Uroven: Tresta se tam tvrde za cokoliv = ucel baraze vycvicit jezdce. Co jsem jel, urcite lepsi nez free zavody na servrech v LFS. Prirovnal bych to k nejake LFS lize (co je u nas) = jede se tvrde, ale s rozumem. Pripadne zavodum na byvalem CTRA (asi mam v pameti uz jen vyssi license)

Co se tyka penez. Beru ze to neni malo. Na druhou stranu me mrzi u nas nucene "zebrani" Chaose o prispevek na web. Nejak me to prijde ponizujici. Vetsiniu se to da nejak do kupy ale...

Pak kdyz si vpzomenu na organizovani oficialni ligy a nervy se serverama. Nastesti se naslo par lidi, co server poskytlo, ale je to porad spolehani na dobrovolnost. Ktera kupodivu zatim funguje.

Mozna mam ale momentalne jine rozpolozeni duse a beru vsechny jako zajmce o virtualni zavodeni, ne jako penize bokem... a kdyz se clovek podiva po pronajmu serveru, pripdnem proplaceni modleu a spol.. tak nevim kolik lidi je na simraicngu, ale neprijde me, ze duvod je se obohatit. I kdyz jak psal Kid.. jak jde o prachy .. sranda stranou a uz jen podezirani

Zdenek:
Btw 3 moznost beru jako ne .. jen "vtipne" komentovanou

PS: Celkove to je jen pruzkum, jestli se ptat nekoho z SR nebo nekalit vody
Takze diky za nazory.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 12.10.2010 at 20:22.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #8
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Nikde som tam nenasiel info o tom aky vysoky je ten poplatok, ale to nevadi. Skusal som iRacing a nedopadlo to slavne, zavody boli pekne, ale uz na simulatory uz nemam tolko casu ako kedysi a prave pri predplatnom som mal pocit, ze mi peniaze utekaju pomedzi prsty, ked si nedam aspon 1-2 zavody za vecer. A pokial ide o uroven, tak mi vyhovuju sucasne ligy alebo jednorazove zavody tu u nas, vacsinou sa v priebehu tyzdna dokopem k treningu a tie 2 hodinky si na zavod najdem.
No a dalsia vec je ta, ze zavodov v LFS by muselo byt vela, co by pri sucasnom pocte trati rychlo omrzelo (aspon mna urcite).
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #9
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Taky moc nefandim systemu SR, ale jediný co bych od nich p?evzal je ten system sraz?, ale to by v dob? upadku LFS asi nebylo moc reálný.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #10
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

poplatek je 600,- za rok, na výb?r je z hromady módu, namádkou: oktávky, WTCC, F1, n?jaky historicky formule, Radical, Endu závody, Nascar, GT2 atd.

v každym závod? kolem 20 lidí, ?ast?ji i víc, to sem v LFS v ?esku mockrát nezažil...


edit: k t?m srazum, je to celkem hromada pen?z a navíc víc jak 60% by se nem?lo jak dostat, protože je nás tady dost bez papír?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #11
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Hm, tak 600 na rok nie je tak vela, to je 1 rohlik denne
Ked si raz zajazdim VWS cup a niekde sa usadim (rozumej, ze budem cely rok jazdit s volantom), tak o tomto budem uvazovat Pripada mi to ako skvela alternativa k iRacing, teda predpokladam, ze v SR ludi nebuzeruju za to ze obcas vybehnu na travu alebo ze dostanu hodiny
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2010   #12
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
teda predpokladam, ze v SR ludi nebuzeruju za to ze obcas vybehnu na travu alebo ze dostanu hodiny
Tam je to v tomhle trochu zvláštní, aspo? co jsem slyšel. Mají (m?li) tam zákaz jízdy víc, než 2 koly za bílou ?árou, takže v praxi to, co t?eba na AS Club v T3 je b?žný (HLVC), tam za to trhali hlavy. Na druhou stranu to má svoje opodstatn?ní v nedokonalosti tratí v rF.

Te? to vypadá, že na n? jenom prskám, možná už je to úpln? jinak, ale pro m? je to po?ád svérázná parta kolem svéráznýho simu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2010   #13
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tam je to v tomhle trochu zvláštní, aspo? co jsem slyšel. Mají (m?li) tam zákaz jízdy víc, než 2 koly za bílou ?árou, takže v praxi to, co t?eba na AS Club v T3 je b?žný (HLVC), tam za to trhali hlavy. Na druhou stranu to má svoje opodstatn?ní v nedokonalosti tratí v rF.
Co jsem jel, tak se 2 kola dodrzuji. Samozrejmne, pokud 1x 4x to v zapalu boje a blancovani na trati cutnes, nikdo ti hlavu neutrhne. I kdyz zejmena v barazi to je hodne prisne. Duvod je jasny, naucit pravidla...

Ale pokud bys to zkracoval pravidelne, umyslne a mel tak vyhodu na soupere, je penalizace, v barazi diskvalifikace.

Na druhou stranu toto neni agitka pro SR, byl to dotaz jestli se ptat o pripadne znovu povoleni LFS u nich. Zaver je zatim jasne NE.

No a prisnost s citem v oku ... musi "bejt" Takze postupne i EGT cupech se to priostruje. Ono se pak jezdi krapet cisteji a clovek si ten zavod uzije

Chtelo by to prekonat lenost a sesmolit obdobu CTRA a licensi. Ale plany x cas x moznost realizace je jina
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2010   #14
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

A proc ne? Za zeptani nic nedas. Zkus se uprimne a bez emoci zeptat a pak sem prilep odpoved.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2010   #15
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
A proc ne? Za zeptani nic nedas. Zkus se uprimne a bez emoci zeptat a pak sem prilep odpoved.
Beru to tak, ze musi byt zajem z obou stran. Ptam se tam, kde jsem ztravil vice casu. Zatim to vidim tak, ze by se jen kalila voda. Ale uvidim.. jak se to vyvine do konce tydne. Pak bych se pripadne zkusil zeptat, (dotaz by byl "vznesen" na SR srazu).
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2010   #16
madik
Newbie

 
Join Date: 28.12.2009
Posts: 8
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Beru to tak, ze musi byt zajem z obou stran. Ptam se tam, kde jsem ztravil vice casu. Zatim to vidim tak, ze by se jen kalila voda. Ale uvidim.. jak se to vyvine do konce tydne. Pak bych se pripadne zkusil zeptat, (dotaz by byl "vznesen" na SR srazu).
Doporu?uju když už se budeš ptát tak zkus Stouna a TomB. Ti jsou rozumní a kompetentní. Hlavn? se vyhni panu Mirzzovi.
madik is offline   Reply With Quote
Old 4.11.2010   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by madik View Post
Doporu?uju když už se budeš ptát tak zkus Stouna a TomB. Ti jsou rozumní a kompetentní. Hlavn? se vyhni panu Mirzzovi.
Vzhledem k vysledku hlasovani, to nema cenu. Byly bychom tam 2 (vcetne me).
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.