Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.12.2009   #201
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Vidim ze sa nezalozilo vlakno na tlaovku ale co uz s vami.

Ghostik:
v 2. preteku si trubil pravom, prepac, opat som to pozral, este ze to dobre dopadlo. Vzdy som tam brzdil na tom hrbole ale tentokrat som nebol v tradicnej stope, hrbol tam nebol a tak som to presvihol a navyse blokol este studene pneu, ja viem LAMA som

Race1:
Islo sa mi dobre, snazil som sa ist rychlo a zarovne isto, aby som dobehol Putnika, ako i ziskal na skon na Noela ktory chyboval v 1. kole. Putnika som koli jeho problemom zdolal, ale Noela som za sebov neudrzal a tak na mna zostalo len 3. miesto.

Race2: Po uvodnom 'entre' s Ghostom som sa dostal do skupinky s Akym a Masterfulom a bojovali sme ci uz blizsie alebo vzdialenejsie az do konca. Po jednej mojej chybe sa dostal Masterfull predomna o nejake to kolo spravil tu istu chybu na tom istom mieste aj on a bolo som opat pred nim. Podarilo sa mi dotiahnut sa a predbehnut Akyho. Snazil som sa vypracovat si naskol ale moc to neslo. Po dalsiej chybe na predbehol opat Masterfull. Par kol pred koncom spravil aj on opat chybu a napreik jeho velkemu tlaku som ziskanu poziciu uz nepustil. Z mojho pohladu dramaticke preteky aj ked plne chyb ci vacsich alebo mensich, rychlost taktiez nebola na urovni z 1. preteku. Opat 3. miesto co potesilo.

To FZR sa mi zacina pacit viac a viac.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2009   #202
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

uplne som to cele pototo ,bez treningu ,ano viem bolo dost casu nato ,s neakym divnym setom s malym pritlakom na trvrdych gumach. kvali posledny zavod jedna posledny ,zavod dva posledny ,co si viac priat ,este dodam ,ze v zavode dva som sa snazil este nastavit auto ,ale stale som nieco zabudol blbo nastavil atd. Nakoniec som zistil ,ze mam komplet naprd set s blbymi prevodmi co su nahadzane naseba . neviem ci za sucastnim posledneho vecera ,kedze mam toho uz dost ,kedze sa vacsina boji gt2 lebo je to pomale a ide radsej lamit do gt1 kde ajtak dostanu kolo (obrazne povedane a vseobecne) . Na gt2 som sa tesil ,lebo som si myslel ,ze tam bude vacsia ucast ,ale co uz . Uz ma len napada co hora to potok
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2009   #203
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?ihazuji výsledky s pevným bodováním

Jen "se slzou v oku" dodám, že Bra?o má v podstat? pravdu. Nevím jak lidi kolem, ale já si v GT2 užil jedny z nejlepších souboj? v LFS v?bec. Nevím pro? lidi co jedou GT1 a v?d?li, že jim t?eba FZR nep?jde nejeli GT2, p?eci to není žádná ostuda...... A to že se tu po?ád prohlašuje, že je GT2 nuda?... To bych spíš ?ešil s lidma, co se nato rá?ily vysrat ...

Doufám, že na p?íštím závod? nepojedu GT2 sám, jinak pojedu na protest GT1
Attached Files
File Type: zip Antik GT - Výsledky s pevným bodováním.zip‎ (61.1 KB, 11 views)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.12.2009   #204
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Je to škoda podle toho co jsem vid?l v?era v?bec nechápu na co si n?kte?í lidi v GT1 hrají, když to nejsou schopni ani konstantn? udržet na asfaltu Kdyby ste jezdily GT2, tak zhruba polovina v?erejší trati se dala projet pod plným plynem
Jenomže když pominu pár soubojových epizodek, tak s takovou nízkou ú?astí v GT2 jsem v t?chto pasážích pomalu usínal... Jenomže to se pak nedá koncentrovat, když ?lov?k zívá, krouží stále sám s tím, že sem tam potká n?jaké vlající GT1, které sebou smýká ze strany na stranu v ne?ízených driftech a zdržuje
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #205
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Je to škoda podle toho co jsem vid?l v?era v?bec nechápu na co si n?kte?í lidi v GT1 hrají, když to nejsou schopni ani konstantn? udržet na asfaltu
?ím víc koní, tím víc rychlosti. To neznáš???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #206
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Post 6.podnik ANTIK GT CUPU 2009

13.12.2009 se odjel 6.podnik ANTIK GT CUPU 2009 a to na autodromu v Astonu, který nabízí n?kolik dlouhých, ale také krátkých okruh?. Okolí je plné les? a malých kope?k?, které d?lají tra? velice ?lenitou. Pro 6. podnik FIA zvolila variantu North dlouhou 5200m. Dále ?t?te zde
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #207
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Hmm, tak že bych dnes asi zašel na to poslední kolo . GT@BL1R vypadá dob?e.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #208
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

dnes nestiham ,pardon
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #209
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Cool

Tak, pre m?a už ANTIK skon?il.

Pred dvoma týžd?ami mi umrel po troch rokoch notebook, tak som sa rozhodol ís? prvýkrát do "ve?kého" PC, nejaký ?as to zabralo premyslie? a potom aj inštalova? všetko at?, tiež som si vymyslel úplne iné sedenie, stôl, monitor... samé zmeny a až dnes som sa dostal ku trénovaniu.

A nešlo mi to. Fakt, ako keby som hral inú hru, iný obraz, iný zvuk, iný posed... a FZR s ktorým sa extra nekamarátim.

Okrem toho som aj fyzicky dos? unavený, za víkend som spravil túry s prevýšením 1700 metrov a to je v tejto zime na m?a dos?... (Edit: Jo, zabudol som - po?as prvého preteku som niekedy od 25. kola nevládal fyzicky na nohy, zistil som že v takej polohe ktorá mi pri skúšaní pripadala super nemôžem hra?, lebo moje staré nohy s k??ovými žilami to nezvládajú.)

Prvý pretek škoda spomína?, už na štarte som sa dostal do kolízie, ale aj tak to bolo jedno, bol som s preh?adom posledný. V druhom preteku mi presne na štart/cie? rovinke zblbla grafika - ale teraz viac ako v prvom preteku, asi dve, možno tri sekundy som ni? nevidel... hmatol som po shift S, lenže táto sprostá klávesnica ktorú som si sám vybral lebo sa mi zdala dobrá (má ve?ký enter) má v?avo st?pec špeciálnych tla?idiel a tak som sa prepol von z LFS, tak som sa zhrozil že ?o tam zatia? moje auto preboha vyvádza, prepol sa nazad a kone?ne to vypol... sorry all.

Je toto možné, tie PC vedia že ich nepovažujem za dobrú platformu na hry a tak ma musia furt vytá?a?? Na notebooku som mal problémy s grafikou, a teraz mi toto ob?as preblikne, sekundu alebo dlhšie ni? nevidím len po?ujem dookola sa opakujúci posledný zvuk... Inak mám Phenom X4 a grafika je GeForce 9800GT, robí to v pohode vyše 200 FPS v 1920x1080, procesor je vy?ažený na menej ako 20 percent... neviem. Jo a OS je Vista 64bit, lebo iný som k dispozícii nemal, staré XP OEM ?lovek nemôže nainštalova? na iný po?íta? ako ten pôvodný. Inak som s Vistou na po?udovanie spokojný, pripadá mi to úplne to isté ako Seven v robote a všetko funguje bez problémov, až na toto vypadávanie grafiky v LFS, ktoré som objavil dnes (ob?as objavím dolu v taskbare nie?o ako "grafika zblba, ale podarilo sa ju resuscitova?... asi skúsim starší ovláda? - ale stane sa to iba pri LFS, Direct X mám najnovšie, alebo ešte skúsim zapnú? na LFS režim kompatibility s XP SP2... neviem).

Uff, akosi som sa rozpísal, a úplne odveci, sorá?, som trošku mimo. :-)

Díky za dobrý Cup, škoda že sa nešlo s tou priebežnou kvalifikáciou ako na za?iatku, a že sa mi nedarilo tak ako by som chcel.

Edit: Ak by niekto chcel reagova? na tie technické problémy, tak asi radšej tu, díky:
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2494&page=2

Last edited by Substance242; 20.12.2009 at 22:58.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #210
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Cht?l bych pod?kovat týmu Insert za p?kný závody, ješt? jednou srry pro Ghosta za to tuknutí v druhém závod?.


________________
KillerRaceTeam
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #211
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Jsem úpln? zapomn?l že se jede, takže ty R2 kola byla seznamovací. ?as ale sta?il, stejnak nejsem kvalifika?ní typ.

R1: Start -> cíl. Postupn? jsem si zvykal na setup a p?idával. Ale setup nebyl ideální. Na nerovnostech to dost skákalo. Tady se projevilo, že jsem nem?l ?as se tomu v?novat. Vzal jsem tedy set, prohodil odklony a jel. T?sn? p?ed závodem jsem pak jen p?idal trochu p?ítlaku do p?edu, p?išlo mi to dost nedotá?ivé. Jet se s tim dalo celkem slušn?, ale tlumi?e moc tvrdé - po sm?ru se obrubníky p?ejíždí v nižších rychlostech. Nastavení diferenciálu taky ne zrovna vhodné, ale p?izp?sobil jsem se tomu. Ale FZR mam te´d tak trochu v ruce, takže 1 a spokojenost.

R2: Tady se dost blb? p?edjíždí, takže jsem na to šel pomalu. Resp. cht?l jsem. Musim se omluvit Masterfulovi a M. Akymu za nárazy, bylo to u obou ve stejném míst?. M?l jsem tomu p?edejít, m?lo mi dojít že tam budete brzdit. Našt?stí se ale nic nestalo, takže pak už to bylo jen poklidné dojetí do cíle. Výkon hodnotit nebudu, tady m? to už moc nebavilo a projevilo se to jak na rychlosti, tak na stabilit?. Ale 1 byl cíl, co vyšel.

Záv?rem bych cht?l pod?kovat InSert teamu za p?kný cup, bylo to povedené. Jen p?íšt? rovné body a bude to bez chybi?ky. Možná se to nezdá, ale tenhle cup mi celkem dost dal. Kone?n? jsem si zkusil trochu delší závody s gtr bez restriktoru. Trochu m? mrzí že je konec, budu si muset najít jinou gt ligu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #212
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Masato View Post
Cht?l bych pod?kovat týmu Insert za p?kný závody, ješt? jednou srry pro Ghosta za to tuknutí v druhém závod?.
Néé, moje chyba. Viz muj p?isp?vek. Já se omlouvam.

EDIT:
Replaye tu:
http://www.spdoracing.com/eventdb/event/1877/replays
(klepnout vpravo na details)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2009   #213
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky díky za cup, i ve t?ech lidech byly v GT2 jedny z nej závod?. P?íšt? dejte GT2 only.

Dneska jsem to zazdil, d?lal jsem pak chyby a nakonec jsem m?l defekt LP. Druhej závod jsem vzdal, protože už jsem do n?j nem?l chu? startovat. Sry.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #214
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
EDIT:
Replaye tu:
Díky, pozrel som si ako som skon?il v druhom preteku. Fast Jarda, ty si to bol za mnou, druhý? (nie som si istý menom, propozície ?a uvádzajú v GT2) Aj z tvojho poh?adu som najskôr úplne zmizol? Žeby ten lag spôsoboval net...? Hmm. Aspo? ste mali srandu, to sa asi len tak nevidí, aby niekto takto preletel rovno a ?elne narazil do múru. :-) Som rád že ke? som letel krížom cez tra? (ja som nevidel ?o sa deje), tak ste tam ešte nikto neboli, uff.

A ešte nie?o, na toto už som sa kedysi pýtal, ale vtedy myslím že akurát mi niekto vysvetlil, že netreba _úplne_ púš?a? plyn, lenže to mi nesta?í. Ide o to, že niektorí nielen, že vôbec pri preradení hore s FZR (H prevodovka!) nepustíte plyn, ale nevidie? ani že by aspo? blikla spojka. ?o je to za cheat? Vypnutá automatická spojka a hádžete to tam "nasilu", s tým že spojka to možno vydrží nie ve?mi dlhý pretek? Priznajte sa... aj na tomto dos? strácam, teda okrem toho, že nemám talent. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #215
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Fast Jarda, ty si to bol za mnou, druhý? (nie som si istý menom, propozície ?a uvádzajú v GT2)
Ano byl jsem to já. Kv?li ú?asti my bylo umožn?no jet v GT1 (D?kuji).

No, docela si m? vylekal, díky tomu tvému lagu jsem jel do šikany trošku opatrn?j, ?íkal jsem si, to je zas ten jeho internet a spadne mu to . Potom jsem vid?l, jak letíš ven a prosil jsem mocn?jší síly, a? m? nevezmeš sebou. Ale vše dob?e dopadlo .

Q se povedla, p?ké 4. místo, ale co to bylo platné, když v obou závodech jsem m?l defekt LP pneu, takže nic moc.

D?kuji po?adatel?m za p?kný cup, pevné bodování dodám zítra ve?er a m?žem srovnávat rozdíly v bodovacích systémech.

Na ú?ast se už ani nadávat nevyplatí, já si už nato zvykl
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #216
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A ešte nie?o, na toto už som sa kedysi pýtal, ale vtedy myslím že akurát mi niekto vysvetlil, že netreba _úplne_ púš?a? plyn, lenže to mi nesta?í. Ide o to, že niektorí nielen, že vôbec pri preradení hore s FZR (H prevodovka!) nepustíte plyn, ale nevidie? ani že by aspo? blikla spojka. ?o je to za cheat? Vypnutá automatická spojka a hádžete to tam "nasilu", s tým že spojka to možno vydrží nie ve?mi dlhý pretek? Priznajte sa... aj na tomto dos? strácam, teda okrem toho, že nemám talent. ;-)
Z mpr toho až tak moc vysledovat nejde. Ale o cheaty se tu nejedná. Když vezmu svuj replay a podívam se na tvoje auto, tak tam taky nevidim, jak lítá spojka. Ta automatická spojka prost? lítá rychle a v mpr se neprojeví. No a co se tý?e p?e?azování, tak já p?i ?azení nahoru vždycky plyn ubíram, i když ne úpln?. Protože je to op?t rychlý pohyb, v mpr to neni poznat, vypadá to jako bych p?i ?azení m?l po?ád plyn na podlaze. Takže jestli je to vyšlapování plynu u tebe vid?t (a jako že je), tak to jen d?láš pomalu. Zrychli nohu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #217
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
No, docela si m? vylekal, díky tomu tvému lagu jsem jel do šikany trošku opatrn?j
Áno tvoj ?uk na brzdu som si schválne pozeral znovu a pripadalo mi to ur?itým spôsobom teraz, ke? je po všetkom, celkom také vtipné. :-) Inak defekt ?avej prednej som mal v prvom preteku aj ja, v druhom som sa k tomu ani nepriblížil. ;-)

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Zrychli nohu.
Hej toto som už po?ul. ;-) Ale nebolo to vidie? ani po?as spectate, vy tu máte nejaký tajný klan a nie?o nám ne?lenom tajíte, všakže! :-)

Last edited by Substance242; 21.12.2009 at 00:25.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #218
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Nedávám žádný protest, ale prosil bych spíše projednání n?kolika situací ze v?erejška.

V 1. Závod? jsem já (42 J.Dohnalík) a miloscz (03 M.Aky) svedl tvrdé souboje na hran? pravidel a dote? se nem?žem schodnout kdo za co m?že.

Jde o:

26. kolo - Poslední šikana po dlouhé rovince.
Úto?ící v?z ?. 03 dle mého šel hodn? nebezpe?n? na p?edjížd?cí manévr. Dle M. Akrmana vše v po?ádku

27. kolo - Levá zatá?ka v nájezdu na dlouhou rovinku.
Netroufám si soudit, ale úto?ící auto nem?lo dostate?ný p?esah a já ho zav?el v souladu s pravidly. Došlo ke srážce, za kterou jsem byl odm?n?n troubením.

27. Dlouhá rovinka.
Cítil jsem vinu na svojí stran?, proto jsem úto?ícího jezdce radši pustil. Odm?nou mi bylo to, že do m? na rovince úmysln? napálil a já se jen tak tak udržel na trati.

M. Akrman se odmítá o tom bavit a posílá m? do blbc?, takže prosím sportovní komisa?e, aby se na tyto situace podívali a vynesli verdikt, i když se o protest nejedná, jen o takové posouzení
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #219
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ja sa priznam ze som sa snazil na tento race svedomito pripravit, nevedel som teda ci Putnik pojde alebo nie.

Q: S R2 som moc nenajazdil ale vedel som ze 8.50 by sa malo dat. To sa aj podarilo, vzdy mi vysli dve ostre kola na vyjazd, takze sa to podarilo na 4 pokusy.

R1: Ghost sa vzdaloval, a aj ja som ziskal naskok a tak som nikym neruseny dokruzil do ciela. (ako jediny bez straty kola )Pohodicka takmer bez vacsich chyb.

R2: Start u mna prebehol v klude, ale adrenalin prisiel na rovinke, ked som predbehol s Ghostom vo spatnom zrkadle dvoch ci troch superov. Netrvalo dlho a Ghost si ma vychutnal v technickej pasazi kde mi to viditelne moc neslo na rozdiel od Ghosta. Potom som sa zapojil do znamej spolocnosti Akyho a Masterfulla, ktoru doplnal Dohnalik. Masterful ma predbehol a ziskal naskok, pretoze som mal pri predbiehani viacej neistoty ako istoty a tak to slo pomaly. Nakoniec som sa dostal pred Dohnalika i Akyho a Masterful mi uvolnil cestu o chvilu koli jeho chybe. Lenze aj na mna prisli slabsie chvilky a zacal som kopit jednu chybu za druhou. Neboli to fatalne chyby, ale po tejto serie sa na mna dotiahol Masterful a na rovinke ma polahky opat predbehol. Nastastie som sa skoncentroval a uz jazdou bez chyb som mu to vratil o niekolko kol neskor a ziskal aj naskok. Opat 2. miesto v cieli.

To FZRko nie je az take zle ako sa zdalo na zaciatku, treba ale s nim ovela viacej najazdit kym clovek ziska aku taku doveru.

Na zaver chcem za nas tim podakovat hlavne VAM co zostali verni jazdeniu a nedali prednost komercii v Superstar Snazili sme sa dohodnut presun tejto show na iny den ale ich mocny sponzor T-mobile si presadil nedele. Inak by im zrusil sponzoring.

Pripomienky, hlavne co sa tyka bodovania rozanalizujeme ako i problem tried pri nizsej ucasti. V buducnosti pri organizovani avsak navstivime skor medzinarodnu scenu, samozrejme jazdci z CZ-SK komunity budu vitani tiez.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2009   #220
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Nedávám žádný protest, ale prosil bych spíše projednání n?kolika situací ze v?erejška.

V 1. Závod? jsem já (42 J.Dohnalík) a miloscz (03 M.Aky) svedl tvrdé souboje na hran? pravidel a dote? se nem?žem schodnout kdo za co m?že.

Jde o:

26. kolo - Poslední šikana po dlouhé rovince.
Úto?ící v?z ?. 03 dle mého šel hodn? nebezpe?n? na p?edjížd?cí manévr. Dle M. Akrmana vše v po?ádku

27. kolo - Levá zatá?ka v nájezdu na dlouhou rovinku.
Netroufám si soudit, ale úto?ící auto nem?lo dostate?ný p?esah a já ho zav?el v souladu s pravidly. Došlo ke srážce, za kterou jsem byl odm?n?n troubením.

27. Dlouhá rovinka.
Cítil jsem vinu na svojí stran?, proto jsem úto?ícího jezdce radši pustil. Odm?nou mi bylo to, že do m? na rovince úmysln? napálil a já se jen tak tak udržel na trati.

M. Akrman se odmítá o tom bavit a posílá m? do blbc?, takže prosím sportovní komisa?e, aby se na tyto situace podívali a vynesli verdikt, i když se o protest nejedná, jen o takové posouzení
Nejsem komisa?, ale dal bych M. Akymu d?tku s výstrahou. 1. akce - velmi ale velmi hodn? optimistický manévr, na který bych si ani náhodou netroufnul. 2. akce vícemén? to samý a 3. akce jako zbyte?ná odplata.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.