Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.6.2008   #1
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

byl by n?kdo zkušený schopen poradit, pop?. pomoci s vyzkoušením live vysílání - live TV?

Na ofiko fóru jsem se snažil n?co najít, ale moc jsem nepochodil, krom TV directoru. M? jde spíš o to jak dostat obraz ze hry v reálném ?ase na web. Ur?it? již n?jaká aplikace existuje - loni jsme n?jaké závody sledovali dokonce i s komentá?em.

Tak když by byl n?kdo shopný a ochotný poradit, jelikož p?iznávám, že o tom jak to lze provést nemám zatím moc informací.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Neco malo jsem zkousel. Dokonce se mi i podarilo dostat neco ven, ale bylo to hrozny. Muj tip je, ze nejlepsi by na to byly dva pocitace. Jeden bude vytizen LFS a druhy z neho bude prijimat video signal, enkodovat a streamovat. A asi by to chtelo nejaky slusny pasmo na uplaod.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #3
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

já totiž dnes nainstaloval ten TV director a jsem z toho úpln? unešenej, byla by bomba využít t?ch možností co to má a streamovat t?eba Týmovou bitvu. Jsem schopnej dát dohromady 3 v jednom pokoji, ale horší to je s tím propojením, mám je jen p?es router v domácí wi-fi. Jinak net mám od UPC 4096/256.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #4
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Jinak net mám od UPC 4096/256.

To není pro streaming zrovna nejš?astn?jší.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #5
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
To není pro streaming zrovna nejš?astn?jší.
hm, tušil jsem to :-)
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #6
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
.... ale horší to je s tím propojením, mám je jen p?es router v domácí wi-fi
Mel jsem na mysli primo video signal do televizni karty nebo do video in na druhem kompu. Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #7
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Taky si myslím, že je na stream 256 malo.


Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.
Mas na mysli toho co na vanoce prijde o krk?
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #8
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

S /256 muzes streamovat maximalne jedne osobe a jeste k tomu ve velmi nizke kvalite.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.6.2008   #9
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Mel jsem na mysli primo video signal do televizni karty nebo do video in na druhem kompu. Myslim, ze do diskuse by mel zasahnout nekdo fundovanejsi. Napr. takove to \severske parohate zvire\.
N?jaké využitelné poznatky by se snad nechaly vydolovat z vlákna (+odkazy od Becky a Vykose) na oficiálním fóru.

Obávám se nicmén?, že 256kbit upload je na smysluplný stream pod hranicí použitelnosti, a to i v p?ípad? kdy by se k tob? napojil jeden jediný divák. Cht?lo by to minimáln? 512kbit a stream tla?it ven na n?jaký distribu?ní server (nap?. SopCast, Windows Media) s mnohonásobn? v?tší konektivitou.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2008   #10
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

když bych si nechal zvýšit upload na 512, bylo by to už realizovatelné? Btw. moje angli?tina není zas na takové technické úrovni, abych tomu plnohodnotn? porozum?l. Pokud by jste mi pls. mohli dát link na programy, které k tomu budu pot?ebovat a n?jaký stru?ný postup co a jak napojit, abych se dostal alespo? do fáze testování. P?edem díky
__________________
none

Last edited by Miri; 18.6.2008 at 00:34.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #11
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

tak na zvyseni rychlosti uploadu uz se pracuje, tak snad do konce tydne a mozna by slo i vic jak 1024.

Jinak jsem se cht?l ješt? zeptat, jestli pro to streamování nevadí, že nemám pevnou IP.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2008   #12
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Nevadilo.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #13
Entony
Newbie
 
Entony's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Krom??íž
Posts: 31
Default

Jestli se to povede tak to bude super... taky te? ?ešíme n?jakou streamovanou TV...
Entony is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #14
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Tak uz som urobil na Aston Club-e vlastne rozlozenie kamier, a asi budem robit zaznamy s komentarom. Mam rozpracovanu kratku ukazku, cez vykend to dokoncim.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2008   #15
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak na to se tesim
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2008   #16
Entony
Newbie
 
Entony's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Krom??íž
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Tak uz som urobil na Aston Club-e vlastne rozlozenie kamier, a asi budem robit zaznamy s komentarom. Mam rozpracovanu kratku ukazku, cez vykend to dokoncim.

Kdyby jsi cht?l pomoc se st?ihem nebo s n?jakýma efektama do videa tak sta?í ?íct ;-)
Entony is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #17
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Thumbs up

od patche Z neb?halo v LFS TV Director automatické ani manuální p?epínání kamer z kokpitu (incar pohled, p?ední nárazník, zadní nárazník)

na ofiko fóru se v minulém týdnu objevil kone?n? návod, jak to znovuzprovoznit:

stáhnout LFS TV Director - http://www.lfsforum.net/attachment.p...3&d=1211662255
- celé nakopírovat p?ímo do adresá?e LFS/...

stáhnout dopl?ující kamery - www.kxr.cz/downloads/cam.rar
- všechny soubory nakopírovat do LFS/cam/...

stáhnout opravu views - www.kxr.cz/downloads/views.rar
- adresá? cvw7 nakopírovat do LFS/views/...
- novým souborem cvw.ini p?epsat ten stávající v LFS/views/...


Pevné kamery z auta se za?nou automaticky p?epínat (pokud máte zapnut automatický režim) až po prvním kole závodu. První kolo je v automatickém režimu vždy sledováno pouze z venkovních kamer. Automatické p?epínání kamer z vozidla je závislé na soubojích - tzn. v?tšinou p?epne pohled z p?edního auta sm?rem dozadu, nebo ze zadního auta sm?rem dop?edu.

Návod na spušt?ní LFS TV Director

- spustíme LFS a spustíme libovolný záznam (lze sledovat i on-line hru)
- záznam doporu?uji pauznout
- spustíme TVdirectorGUI.exe (zkrácen? GUI)
- spustíme TVdirector.exe
- v GUI klikneme na ikonku úpln? vlevo a spárujeme s TVdirect. IP musí být 127.0.0.1 a GUI port numer musí být: 32301 (defaultn? p?ednastaveno)
- v TVdirect p?ekontrolujeme:
  • (psáno odshora)
  • Insimport: 32300
  • zašrtnuto enable GUI access
  • GUI port: 32301
  • zaškrtnuto insimV4
  • odškrtnuto (prázdné) disable overlay
  • aktiva?ní a deaktiva?ní dvojhmat doporu?uji nechat defaultní, tzn. ctrl+F6 a ctrl+F7
  • odškrtnuto (prázdné) active automaticaly
- u TV direct. klikneme na "start"
- jdeme do hry a do textového pole jako bychom cht?li chatovat napíšeme: /insim=32300
  • pokud je vše správn?, tak se objeví se LFS TV Director: Hallo LFS, I am your TV Director
  • zma?kneme ctrl+F6 a pokud je vše v po?ádku, napíše se LFS TV Director: active
  • pro vypnutí zma?kneme ctrl+F7
- odpauzneme záznam

- GUI je defaultn? v automatickém režimu
- v GUI vidíme po spušt?ní mapku, seznam jezdc?, na které m?žeme klikat, pokud chceme sledovat pouze konkrétní v?z, dále lze manuáln? m?nit pohledy, a i rozmíst?ní venkovních kamer
- zp?t do automatického sledování se dostaneme kliknutím na ikonu "ru?i?ky"

Výhody LFS TV Director:

- nov? rozmíst?né venkovní "TV" kamery
- realisti?t?jší zabírání a zoomování projížd?jících aut (vozidla nejsou zachycena vždy p?esn? ve st?edu obrazovky - což budí v?tší pocit reality
- automatické p?epínání mezi souboji - sleduje v?tšinou to, kde se n?co d?je (t?sný souboj, vylétnutí z trat?, zastávka v boxech, ...)
- automatické p?epínání na vnit?ní kamery (incar, p?ední nárazník, zadní nárazník - pop?. pohled p?es k?ídlo u formulí)
- automatické vypisování, koho zrovna sledujeme
- automatické vypisování po?adí po každém kole - jako v F1
- automatické ob?asné vypisování kdo byl kolikrát v boxech

enjoy
__________________
none

Last edited by Miri; 16.9.2008 at 21:41.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #18
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Rozuzleni: pokud vse dopadne dobre (a neni duvod proc ne), tak pres vikend 26. nebo 27.9.2008 bude spusteno prvni testovani onlinoveho vysilani. Pokud opravdu, ale opravdu testovani dopadne dobre, bude se jako prvni zavod vysilat online KZ System F1, poradany tymem KxR. Velky dik patri samozrejme Mirimu za nakopnuti a KADOvi (ci jak to mam vlastne napsat sorry) za poskytnuti serveru pro distribuci streamu k divakum - samotny stream a mozna nejake ty doprovodne kecy doda moje malickost ......... urcite sem dodam presny den a cas prvnich testu, abychom to mohli poradne odzkouset.
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #19
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

tak prvni test probehl dneska, tj. 24.9.2008 ..... prvni dojem je, ze se to jeste musi poradne vychytat, ale dokazeme prenaset jak obraz, tak zvuk; vse je straslive zavisle na kvalite internetove konektivity, predevsim si musim poradne poladit odchozi lajnu od sebe (minimalne 4Mbity s prioritizaci paketu streamu), at to je dostatecne dimenzovane; v kazdem pripade se KADA koukal na zaznam z 1.zavodu ALTP7 ..... dalsi datum testu oznamim zde, pripadni zajemci o zkusebni provoz hodte sem echo, at vime, kolik vas asi bude .....
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #20
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
tak prvni test probehl dneska, tj. 24.9.2008 ..... prvni dojem je, ze se to jeste musi poradne vychytat, ale dokazeme prenaset jak obraz, tak zvuk; vse je straslive zavisle na kvalite internetove konektivity, predevsim si musim poradne poladit odchozi lajnu od sebe (minimalne 4Mbity s prioritizaci paketu streamu), at to je dostatecne dimenzovane; v kazdem pripade se KADA koukal na zaznam z 1.zavodu ALTP7 ..... dalsi datum testu oznamim zde, pripadni zajemci o zkusebni provoz hodte sem echo, at vime, kolik vas asi bude .....
opravdu super práce, já bych to fakt nestíhal a navíc jsem si do prvního ostrého streamování myslel, jaký mám super p?ipojení a výkonej komp a ono to asi tak slavné nebude.

Až bude opravdu 100pro jistota, tak by možná stálo za to dát to i na hlavní stránku czechlfs.net, co?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.