Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.11.2006   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka ALML, round5, div1

ke dnesku bych rekl jenom: k***a
kvali: 3.
sprint: v T1 me diky mymu lagu vystrelil Slidergas primo do dvou SDI, od kterych jsem letel rovnou do Chaose. Pit, posledni
long: start hadr, v tahle leve za splitem zase muj lag, zase Slidergas, bariera, pit, stihacka, nakonec 16.
Vsechno je zavineny mym netem, omlouvam se za to, protesty vite kde mate podavat.

Zaverem: dokud se nevyresi moje problemy s netem, tak pocitam se svoji neucasti v jakekoli lize, i v tech, do kterych jsem uz prihlaseny. Mezitim zalezu nekde do kouta a tam budu hrat Carbony.

EDIT: uz jsem se uklidnil...takze diky za pekny predchozi 4 zavodni vecery, ...a nakonec ani ten dnesni long nebyl spatnej, protoze jsem stahl 45s ztratu na ty pred sebou a dva jsem i predjel a ve sprintu jsem zajel nejlepsi kolo.
Snad se pan provider Helemik probere a nekdy (doufam co nejdriv) se zas v nejaky lize objevim.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 16.11.2006 at 01:06.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #2
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Thumbs down

kvalda : 7 kdybych zajel stejnej cas jako v treningu tak bych byl 3.

sprint : po velke kolizi po stratu odpodla vetsina hvezd a ja jel druhy predemnou eraser a zamnou 2 dablici a ty me i predjeli ... takze 4.

long : hned po stratu sem stouchnnul do lukkiho a on havaroval chtel ybch se mu moc omluvit! a kdyb si nahodoou chtel podat protest coz chapu tak se podivez an zaznam z longu na bw rallye.. taky si me strcil a ja boural ale kazdopadne se omlouvam... pote sem se probojoval nejak na 10 misto a zacinal delat chyby a pomalu a postupne sem se propadal a v 58 minute me bouchli obe predni pneu a ja nez dojel do depa dpostal sem jeste kolo a v do depa me neslo brzdit takl sem jeste dostal trest (prujezd box. ul. ) ten sem uz nemohl splnit ptz byl konec zavodu takze diskvalifikace
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #3
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
ke dnesku bych rekl jenom: k***a
kvali: 3.
sprint: v T1 me diky mymu lagu vystrelil Slidergas primo do dvou SDI, od kterych jsem letel rovnou do Chaose. Pit, posledni
long: start hadr, v tahle leve za splitem zase muj lag, zase Slidergas, bariera, pit, stihacka, nakonec 16.
Vsechno je zavineny mym netem, omlouvam se za to, protesty vite kde mate podavat.

Zaverem: dokud se nevyresi moje problemy s netem, tak pocitam se svoji neucasti v jakekoli lize, i v tech, do kterych jsem uz prihlaseny. Mezitim zalezu nekde do kouta a tam budu hrat Carbony.
Ja do nikoho po stratu nestouchl brzdil sem a v ty koliziu sem se vsem vyhnul...
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
Ja do nikoho po stratu nestouchl brzdil sem a v ty koliziu sem se vsem vyhnul... priste nez to napises se mrkni an replay...
...rikam diky MYMU lagu...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #5
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

tak co k tomu všemu dodat, m?l jsem to rozjetý parádn?, ale nevím pro? a neví to ani pánové od WMS, od pátku mám velké problémy se p?ipojit na n?jaký server, jinak ostatní je v pohod?, no a dneska p?esn? ve 20:00 ztráta spojení . Zkoušel jsem to celou hodinu a až ve 21:05 m? to p?ipojilo a pak v pohod?
neblokuje mi to n?kdo z Vás:-)))))))

long - p?ifouk jsem trochu levou p?ední ,ale jinek set z inferna, za?átek v pohod? , pak LP 95 stup??, Chaos nem?l problém m? dojet a p?edjet, pak se na m? p?ilepil Pablo a držel se m? dlouho, od 23 kola šla teplota pod 90 a pak to za?alo jezdit, 2 flek je v pohod?, no alespo? nej kolo

dík všem za super závody, budu muset reklamovat grafárnu , blbne mi DVI výstup, tak mám 30 dní odpo?inek:-((
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #6
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
...rikam diky MYMU lagu...
ale ja otom vubec nevim ani auto me neskublo a nic... to dela ten lag ze sem te vubec nevidel??
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #7
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

dnes som nastupil uplne bez pripravy, v utorok som urobil prvych 5 kol na hl a seriozny trening zacal dnes vo volnom treningu...

KVALI: 8. s biednym casom...okolo 2.02.0x

SPRINT: V T1 sa vyburali skoro vsetci predomnou, predomnou bol Eraser a Slidergas a zamnou Itar...Asi v 2. kole som Slidergasa predbehol a zacal som stahovat naskok Erasera...V poslednom kole som sa k nemu dostal uplne, ale v zatacke po 1. splite som spravil chybu a az do 2. splitu som na Erasera stracal. Vo vyjazde na cielovu rovinku urobil chybu, ale nedokazal som sa pred neho dostat...2. so stratou 0.09s

LONG: Start z konca, postupne sme sa spolu s Eraserom a Itarom dostavali dopredu, potom sa od nas Eraser odtrhol a ja som stale tlacil na Itara a snazil sa ho predbehnut, ale bol rychlejsi na vyjazde, alebo som spravil nejaku chybu...Prebehol som ho az v polovici predposledneho kola,takze 6.miesto
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2006   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

dnes som mal stastie...

qual : daco mi tu nehralo, stale 1. miesto... az som prisiel na to, ze Jarda nebol na serveri
takze nakoniec : 1.miesto

sprint : tak tu som mal obrovske stastie... idem bok po boku s Chaosom, ktory vsak vosiel do sikany o meter predomnou, co sa mu stalo osudnym,...
Kid mal lag a (nechcene) zostrelil Chaosa, ktory letel ako na publicu... co ma dost rozhadzalo, ale okolo 2. kola som uz bol jazdyschopny...
viedol som, az sa ku koncu ku mne nebezpecne priblizil Harad (teplotu pneu som mal okolo 95 stupnov, s tym sa nedalo ist) a urcite by ma aj predbehol, kebyze je 6. kolo...
takze nakoniec 1.miesto s naskokom par stotin

long : zase sa predierat celym gridom... asi v 3-4. kole som si pri vyjazde na oval narazil tlmice, ked som sa zahladel na napis "Luki - Wrong way - Spectate"
uz takmer som mal pocit, ze som na publicu(vzhladom aj na sprint), ale zachranili to jazdci (vsetci), myslim ze takmer s kazdym som mal super predbiehacky aj obranne jazdy, takze diky za good race !
takze nakoniec 4. miesto

na zaver by som chcel podakovat hlavnemu organizatorovi Chaosovi za tuto ligu a vsetkym jazdcom, ktori to vydrzali az do konca !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 15.11.2006 at 23:42. Reason: upresnene detailz
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

sprint: start z 5. místa vypadal slibn?, jenže po sérii boura?ek p?ede mnou jsem byl na 1. splitu 15tý. Nakonec jsem to dotáhnul na 11. místo s tím, že 8. byl jen 0.5s p?ede mnou, kdyby to bylo o kolo delší, mohl jsem se ješt? pokusit o n?jaký to míste?ko.

long: prvních 10min jsem se probojovával z 9. na 3. místo, dalších 10min jsem dojížd?l Jardu s Chaosem, p?i?emž Chaos mezitím p?edjel p?vodn? vedoucího Jardu a trošku poodjel no a další zhruba 1/2h jsem si perfektn? zajezdil, pokoušel jsem se dát Jardu, díky za skv?lý boj! No a potom za?al Jardovi fungovat set a m? naopak spíš p?estával fungovat, takže mi ujel a já si v poklidu dokroužil na 3. míst?.

Sice jsem celkov? v lize nedopadl slavn?, ale h?eje m? pocit že jsem používal vlastní sety - ne že by fungovaly, ale byly moje

Díky všem za organizaci a závodník?m za p?kný souboje!
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Statistiky:
sprint,
long.

Super zavody.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #11
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Statistiky:
d?kujeme za ty dary :up:
nechci rejpat, ale po?ád ?ekám, kdy v div1 za?nou ubývat gb flags
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #12
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

quali: nevim proc, ale proste se mi za boha nemohlo podarit zajet nejaky rozumny cas... HL jsem mel docela ok, ale ani jsem se k nemu nepriblizil.

sprint: kazdy tady dokola opakuje, ze "... diky tomu ze favorite bourali v prvni zatacce...", ja to zopakuju taky to ze favorite bourali v T1 zpusobilo, ze jsem skoncil 9., s cimz jsem absolutne spokojeny (tedy ne s tim ze bourali, ale s tim umistenim)...

long: PERFEKTNI!! po nejake dobe jsem se dotahl na Kadu a pak to teprv zaclo. mel jsem pocit ze jsme oba docela zrychlili. oba jsme se pri tom ale snazili jet (teda alespon ja) tak, aby nam vydrzely gumy... dokonce jsme "spolu", predjeli par lidi... opravdu jsem si to uzival! pak se ale Kada dostal pred M. Pavlika a ja uz ne, takze nakonec byl Kada lepsi. Ja jsem za M. Pavlikem krouzil az do konce. V poslednim kole jsem uz nemel co ztratit, tak jsem zkusil projet posledni zatacku trochu rychleji, nicmene to skoncilo akorat drcnutim do svodidel takze zustalo u 11. mista... spokojenost!

celkove byla tahle miniliga moc pekna! RB4 mi maximalne vyhovuje a navic uz se mi zda, ze konecne trochu zlepsuju svoje vysledky (nemusi prset, staci kdyz kape ). diky Chaosovi (a vsem tem co stoji v pozadi) za cas straveny organizaci a diky firme Actula Linux s.r.o. za servery a venovane ceny

velky dik ode me patri Kidovi za poskytnuty set na dlouhy zavod!! nemel jsem nejmensi problem s teplotou pneu!! dik!!

jo a jeste chci dodat, ze jsem rad, ze v CROC nebudou zavody za zapadajiciho slunce, protoze pouzivam 3D bryle, ktere uz tak obraz dost ztmavuji a kdyz se k tomu prida tohle sero na trati, tak vidim fakt prd...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #13
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak tak, kdyz sem videl, jak se kolo za kolem blizis, rikal sem si, ze nemam sanci. Pak se nastesti prede mnou objevili Jarda82 a M. Pavlik, ktere jsem behem 2 kol predjel. Ti mi vytvorili potrebnou "zed", ktera vydrzela az do konce :-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2006   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Thumbs up

Kvalifikace: Ani už nevím jak jsem dopadl, ale nebyla to žádná sláva
Sprint: Mám rád KY national, i když pravda, nebýt té hromadné havárie v T1, které jsem se zázrakem s Haradem vyhnul, asi bych nedpoadl tak dob?e. Každopádn? ale 3. místo a naprostá spokojenost
Long: Ano, mám rád KY national...asi m? má rádo taky, protože závod zde byl op?t pohodový a poda?ilo se mi z Haradem a Eraserem proklouzat závodním polem až na 8. místo.

Záv?rem bych cht?l pod?kovat všem organizátor?m, sponzor?m, jezdc?m, svému providerovi (Thx tati ) a spoust? dalších lidí, které tu nebudu jmenovat . RB4 se ukázalo jako vyrovnané auto (což ale, jak se zdá, platí pro všechny ligové vozy) a závody s ním nebyly utrpením, jako kolikrát s XFR, když se pneu ne a ne dostat pod ?ervenou, ba naopak, byla radost s ním jezdit. V kombinaci z perfektními ?eskými závodníky jsem si ligu maximáln? užil. Díky
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.