Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Jaka forma zavodu by se vam libila vice?
Dva stejne dlouhe zavody za vecer na jednom okruhu, jeden tam, druhy zpet 11 28.21%
Kratsi a delsi zavod pouze v jednom smeru v jeden vecer 28 71.79%
Voters: 39. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.3.2012   #21
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jojo pulhodiny na trenink a polovina pole DNF , radsi seriozni klasiku, a naky zabavny auta, jeli sme treba RAC/FZ5 a to byla docela palba
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #22
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

aaaa klasicky mam posledni post na strance, ktery vim ze spousta lidi prehlizi, tak tu repete>

no losovani auta pred zavodem mi prijde jako poradnej hardcore (clovek se musi s autem trochu szit, nemluve o setupu), ale nerikam, ze bych si neco takoveho nezkusil Co jsem ale jel a bylo fajn - hofyland liga... auto bylo jasne, ale trat se losovala hodinu pred kvaldou...

kazdopadne, pokud mi cas dovoli (aspon do zacatku sezony), tak mozna usporadam v pondelky nejake sranda zavody, kde se autak vylosuje tyden dopredu a trat pak hodinu pred zavodem... system 15min Q, 10min sprint, 1h zavod s komplet otocenym rostem...

bez prihlasek, kdo prijde jede, nicmene ligova pravidla, komisar budu jen ja, tresty - 1. a 2. varovani, pak zakaz startu
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #23
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky bych byl za hofyland liga systém s losováním trati p?ed závodem. Tak, jak to tenkrát bylo, se mi to dost zamlouvalo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #24
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
kazdopadne, pokud mi cas dovoli (aspon do zacatku sezony), tak mozna usporadam v pondelky nejake sranda zavody, kde se autak vylosuje tyden dopredu a trat pak hodinu pred zavodem... system 15min Q, 10min sprint, 1h zavod s komplet otocenym rostem...

bez prihlasek, kdo prijde jede, nicmene ligova pravidla, komisar budu jen ja, tresty - 1. a 2. varovani, pak zakaz startu
Tohle s FZ5 a RAC!!!
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #25
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Talking

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
aaaa klasicky mam posledni post na strance, ktery vim ze spousta lidi prehlizi, tak tu repete>

no losovani auta pred zavodem mi prijde jako poradnej hardcore (clovek se musi s autem trochu szit, nemluve o setupu), ale nerikam, ze bych si neco takoveho nezkusil Co jsem ale jel a bylo fajn - hofyland liga... auto bylo jasne, ale trat se losovala hodinu pred kvaldou...

kazdopadne, pokud mi cas dovoli (aspon do zacatku sezony), tak mozna usporadam v pondelky nejake sranda zavody, kde se autak vylosuje tyden dopredu a trat pak hodinu pred zavodem... system 15min Q, 10min sprint, 1h zavod s komplet otocenym rostem...

bez prihlasek, kdo prijde jede, nicmene ligova pravidla, komisar budu jen ja, tresty - 1. a 2. varovani, pak zakaz startu
No dobry. Tomu se rika "Loupez threadu za bileho dne..."
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #26
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

a jak to chcete vylosovat ? bude statni notar ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #27
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
a jak to chcete vylosovat ? bude statni notar ?
Tak šlo by to ud?lat tak, že by n?kdo streamoval losování p?es net.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
No dobry. Tomu se rika "Loupez threadu za bileho dne..."
tady bylo jeste sero

a losing? ty moje sranda zavody snadno... udelam tabulku se vsema ofiko kombinacema+vsema layoutovejma, kazda varianta jedno cislo + www.random.org a co reknu to plati (aneb ja budu notarem) (a pokud by se to nekomu nezdalo, tak klido to cislo co vypadne vyfotim telefonem a foto dam na forum...)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2012   #29
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

...a abysme se vyhnuli tomu problemu, ze nekdo ma/nema sety, pojedem vsichni povinne s defaultem (RACE_S)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2012   #30
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

moznost 2. ale jsem zvedavej na auto. ja se rozhoduji podle auta :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2012   #31
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Stejný set pro všechny, to by se mi líbilo, protože sety nastavovat neumim a jsem tak odkázán na somrování od ostatních :-)
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2012   #32
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
Stejný set pro všechny, to by se mi líbilo, protože sety nastavovat neumim a jsem tak odkázán na somrování od ostatních :-)
http://www.setupgrid.net/
tady se koukni. Ne vsechny jsou dobry, ale jako zaklad staci. Potom je to jen o prizpusobeni tvymu stylu.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2012   #33
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Tak šlo by to ud?lat tak, že by n?kdo streamoval losování p?es net.
Tak to by asi problém nebyl,vzhledem k tomu,že mám tenhle cup v plánu streamovat,s XRR se mi jezdit nechce,více se soust?edím na FZR,tak že pokud mi chlapci povolí stream tak ho rád ud?lám
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.