Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 3. ve?er - d2

Je to na vás.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #2
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Thumbs down

já to shrnu 5 slovama...

NAŠTVAL SEM SE NA SEBE !!!!!!

jdu radši spát nebo tady n?co rozbiju
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #3
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Q: kvalifikace nic moc. Foukal blb? vítr a v?bec mi to nesedlo. Ani jedno ?isté kolo a 10. místo.

R1: Na za?átku zase chyba, pak jsem to pomalu dohán?j a propracoval jsem se na 4. místo. Na to, že jsem ud?lal pár chyb spokojenost.

PS: Po závod? se na m? roz?iloval T. Baran?ik, že jsem ho sest?elil nebo co. Po shlídnutí replaye musím konstatovat, že jsem se ho ani nedotknul. Takže nevím, jak na to p?išel.
Jen bych k tomu dodal, že když si nejsem jistý, tak držim .... no víte co

R2: Start se povedl, pak se ale nepovedl nájezd na ovál a p?edjel m? myslí Drda, kterého jsem pak po pár zatá?kách stáhnul a pokusil se ho p?edjet v t?ch dvou rychlých zatá?kách doleva, bohužel v té druhé jsme se ?uknuli. No a pak p?išla chyba v poslední zatá?ce, když jsem se vrátil, byl jsem p?edposlední. Tak za?la stíhací jízda. Propracoval jsem se myslím na 10. místo a pak jsem dojel myslím P. Šergla (sorry jestli komolím jméno) a za?al s ním svád?t boj. I když sjem byl rychlejší, po?ád jsem nemohl najít skulinku. Pak jsem využil jeho chyby p?i nájezdu na cílovku a p?edjel ho, jenže na konci cílové rovinky mi škrtl k?ídlem o zadní kolo a oba jsme vylítnuli. (promi? myslel jsem, že už jsi za mnou, tak jsem to tam trošku zav?el, aby m? nevynesla zatá?ka ) Takže znova na tra?, a znova stíha?ka... za 8 kol ze 13. na 5. místo a m?l jsem 4. na dost?el Ale nebýt t?ch dvou zaváhání, mohlo to být radostn?jší.

Celkov? jsem tak n?jak zklamán. Rychlost byla, a mohlo to být lepší.

EDIT: Když jsem vid?l replay Tomáše, tak musím p?iznat, že chápu pro? byl roz?arován. Bohužel, u m? to vypadalo nevím pro? jinak (a u ostatních je to taky tak) proto jsem ani nev?d?l o co jde ze za?átku. Škoda pokaženého závodu pro tebe. Nevím asi to byl mikrolag, nebo n?jaký bug.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 11.4.2010 at 23:55.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

kvalda: jak je u m? zvykem,celý den dobré ?asy a p?i kvald? op?t prdlajs :-))),ale 7.místo,tak snad i spokojen.
R1: první kolo bylo rozjeté dob?e,ale v nájezdu do poslední šikany dle mého replaye m? trefil na zadní kolo DevilstormCZ a oto?il m?.Propad až na konec závodního pole a zastávka v pitu,dojezd na 13.míst?,kdy jsem ješt? za poslední šikanou v posledním kole p?edjel na rovince Kurta a dojel p?ed ním o 0.01 vte?iny.
Jinak,dle mého replaye m? Jirka trefil,ale dle replaye Jardy Dohnalíka tam byla mezera,tak že nejspíš op?t bug ze strany LFS,tak že na protest prdím a Jirkovi se omlouvám,ale mrkni na m?j replay,1.kolo,nájezd do poslední šikany http://leteckaposta.cz/820659426

R2: start ze 13.pozice,postup na 7.místo,chyba a propad op?t na chvost pole,pak jsem chytnul rytmus a propracoval jsem se op?t dop?edu a dojezd na 6. pozici,tak že spokojenost.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

[quote=Devilstorm;119873]Q:

PS: Po závod? se na m? roz?iloval T. Baran?ik, že jsem ho sest?elil nebo co. Po shlídnutí replaye musím konstatovat, že jsem se ho ani nedotknul. Takže nevím, jak na to p?išel.
Jen bych k tomu dodal, že když si nejsem jistý, tak držim .... no víte co

Promi?,ale dle mého replaye jsi m? trefil,ale tak že op?t bug,muj replay je p?iložen v mém reportu,ješt? jednou se omlouvám
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #6
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Q: 2pozícia

1: race arrrgg

2. race arrrggg na druhú
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: V každym kole jsem trefil ze? na nájezdu na ovál, takže p?edpoklady pro ?as byly špatné... ale i tak jsem s mizerným ?asem obsadil 8. místo.

Race 1: klidná jízda, v cíli 11.

Race 2: Op?t v poklidu, sem tam n?jaký kolize, ?ert to vem... asi op?t 11.

Adminovalo se op?t moc p?kn?, server b?žel na 120%, soft šlapal jak švýcarský hodinky, co dodat

Replay
http://www.mediafire.com/?2hxzmmzmqew
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #8
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak tahle trat mi zezacatku vubec nesla ale na zavod sem chytil tempo a bavil sem se, z bodoveho vysledku mam radost ale ani tak me to nenechalo v klidu spat.. viz dale

Q: vitr krutoprisnej, ale 4. flek parada

R1- start pohoda, po par kolech 2. flek a ten sem si drzel az do konce, zezadu na me tlacil myslim ze L.Exner a propotil sem cely "pyzamo" ale udrzel sem, Provaznik mel tempo jak cyp tak sem se radsi ani nesnazil ho drzet abych zbytecne nevyletel. 2. misto supa

R2- start z 8, v prvni sikane jel prede mnou nekdo z AG ale dost se coural tak sem myslel ze se tam prorvu vnitrkem ale naposledni chvili to zavrel a ja ho poslal mimo trat , timto velka omluva a 1. bod za spatny svedomi, ale fakt si jel pomalu a ja myslel ze to stihnu. dal sem pokracoval na nakym 5. miste nez se vedle me nacpal Hybs a poslal me ven, stava se, pokracovani cca na 8 miste, nejak sem bojoval, jezdci odpadavali az sem se dostal na 3. flek kterej sem uz udrzel, cili opet uspech, 2.bod ke spatnymu svedomi pridala kolize s Provaznikem po cilove rovince, vedel sem ze me predjizdi z venku ale proste sem nejak neudrzel formuli na vnitrku a trochu sem do nej tukl a uz sel, za to se omlouvam ale nebyl v tom umysl, bal sem se abych nesel do hodin tak sem s tim nechtel moc cuknout a najednou si tam byl . no nic stalo se, tak priste navidenou
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2010   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Takto pripraveny, lepsie povedavy nepripraveny som este asi na ziadny pretek nebol...
Dal som pred pretekmi dajaky entry hotlap a myslel som si ze neskor sa este zlepsim. Casu lenze nebolo nazvys a ja som 10 minut pred kvalifikaciou ladil na rychlo pretekovy set a jazdil prve online kola

Q: zoznamovanie sa s vetrom ako i race setom

R1: jazda na istotu, podla toho co som videl okolo seba nebol som asi sam co sa zoznamovali s posobenim vetra a tak som prekvapivo skoncil na relativne slusnom mieste

R2:
tu som sa uz snazil viacej tlacit na pilu, pekny suboj som mal tusim s T.Valom. Trocha som ho pri predbiehani pred T1 tukol co sa mi nezdalo uplne fer tak som mu poziciu prepustil spat. Este nejake to kolo som za nim jazdil kym nespravil chybu. Lenze moja neskusenost sa prejavila ked som mal volnu trat. Vobec som nevedel presne trafit sikanu ked som nevidel pred sebou auto ako ju prechadza vrazil som do mantinelu a bol som katabultovany skoro az na mesiac. Takze end of story

Dufam ze si na dalsi pretek uz najdem viacej casu na trening, lebo takto si clovek ani suboje neuzije, ked si nie je isty ci sa udrzi na trati a ma strach aby si to neodniesol niekto iny.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2010   #10
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Fox cup 2010

Docela jsem se na tento závod t?šil a v??il si na dobré umíst?ní. Už v p?íprav? na hotlap jsem byl rád za docela dobré ?asy.
Q:
v kvalifikaci jsem vyjel a hned od za?átku se snažil jet na plno, dále ?t?te zde
masterful is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.