Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.5.2013   #21
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

RAC záke?ný na default setupu je, dlouhé roky jsem proti n?mu taky byl, ale v?era ve?er jsem stáhl lepší setup (když už jsem nev?d?l, jaké auto zkusit) a k mému p?ekvapení to nebyla taková hr?za, jak jsem to m?l zafixované. Navíc se to asi ješt? nejelo, i když XRG(T) a LX mi je taky bližší. Te? jsem zkusil dát balast do RAC podle toho jak psal B?lda a zdá se mi to siln? použitelný, hodný auto, schváln? to zkuste, než RAC jako já d?íve p?edem odsoudíte.
Nevím, jestli by se XRT povedlo s RAC vyvážit tak, aby byly rovnocenný na všech tratích - spíš bych ?ekl, že ne. RAC je i se zát?ží o hodn? leh?í, bude získávat na brzd?ní, asi bude mít i níže t?žišt? atd, tj. jen výkonem se to nejspíše nesrovná. Ale jestli ten RAC bude ok, je otázka, jestli to s tím XRT kombinovat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #22
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Co nekdy vyzkouset (klidne mimo ligu; jen tak pro zabavu a ze zajmu) tu kombinaci XRT + balastovany RAC na jedny trati tak, ze by jezdci museli vystridat oboji?
A treba i v jedinym zavodnim veceru... 2x (kratsi kvalda + hodinovy zavod)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #23
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já jsem proti RAC nikdy nic nem?l, jedno z nejzábavn?jších aut v LFS (no, do první poloviny by se vešlo), takže kdyby se s ním n?co jelo, nejspíš bych do toho šel. I když s restriktorem to asi bude trochu "vykastrované".
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #24
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já osobn? považuju RAC v LFS za hrozný auto a jestli se takhle chová i v reálu, tak bych ho vážn? necht?l.
To neznamená, že bych s ním nejel CUP. Ur?it? pojedu radši RAC než XRT.

Pokud si dá n?kdo práci vyladit LX6, LX4, RAC, aby byly ty auta vyrovnaný, tak by to bylo super.

Jinak jsem pro FBM cup na pneumatikách se vzorkem
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #25
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Jak to tak ?tu, tak my vlastn? nemáme s ?ím jet
S p?edohraby rovnou ú?ast vylu?uji
Single seatery nemám rád, je tu sice jedna výjimka, ale zrovna pro naše ú?ely nepoužitelná (KS2 v nKP)
FZ5 se mi líbí, ale ta chyba s pneu ho imho vylu?uje
LX6 už je vyšší dív?í a je to podobné co bylo
XRT prý už znovu ne, XRG je prý moc pomalý
Slicky obecn? mi p?ijdou moc sterilní, u hodn? aut hned ho?í, radši bych hrav?jší road pneu, navíc slicky by se nám ve v?tšin? p?ípad? bily s H?kem a spojkou
Mn? z toho skoro vychází RAC, i když to auto nemám rád. Mám dojem, že se s ním nikdy žádný vážn?jší závod po?ádaný tady nejel, takže by to alespo? bylo n?co nového.
No jsem zv?dav co z toho vyleze, až se vyjád?í víc lidí.

U t?ch JOKER kol se to hlavn? musí zvolit tak, abychom se v míst? spojení nesest?elovali. Zatím m? teda moc variant, kde to ud?lat bezpe?n?, nenapadá.
Tak už ma napadá len RB4

EDIT: navrhujem urobit anketu.. a nechat hlasovat

Last edited by Puma ///; 4.5.2013 at 17:26.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #26
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Co nekdy vyzkouset (klidne mimo ligu; jen tak pro zabavu a ze zajmu) tu kombinaci XRT + balastovany RAC na jedny trati tak, ze by jezdci museli vystridat oboji?
A treba i v jedinym zavodnim veceru... 2x (kratsi kvalda + hodinovy zavod)
Jsem pro, Ježis ur?it? taky a pevn? v??im, že se najdou i další.


Pablo:

S tím, že by m?l RACek p?i stejné výkonové hmotnosti výhodu na brzdách, protože je leh?í, máš pravdu, ale XRT by m?lo díky vyššímu výkonu zas lepší maximálku (záleží na aerodynamickém a valivém odporu, ale to nebude tak horké p?i tém?? 50ti ko?ové p?evaze nad škrceným RACKem), prost? by se to p?kn? p?elévalo. Nep?jde je srovnat jen motorem, ale nebude to zas takový problém myslím (jak si psal o t?žišti, dá se vyšší sv?tla výška a vualá), ?asu je dost, chce to jen testovací jezdce a ?as.

Samoz?ejm? je ?e? o tom, že se pojede celý šampionát na jedn?ch zam?ených setech, jinak by to vy?ešit nešlo.

Pokud byste to za žádnou cenu necht?li kombinovat, i když si myslím, že by to bylo opravdu hodn? zajímavé (zvlášt? když by každý jezdec odjel s ob?ma auty p?lku šampionátu a na roštu by to bylo mixlé fifty-fifty), tak nejsem ani proti pouze obalastovanému RACkovi, klidn? bez restrikce, ovšem taktéž se zam?enými sety - viz d?vody na minulé stran?.

Edit: Puma: Proti RB4ce nic nemám, naopak na ní mám ud?laný hravý set a parádn? se s ní driftuje nap? po m?st?, hodn? m? baví. Nicmén? te? možná budu trochu povrchní, ale koukat se na její interiér bych t?i m?síce asi nevydržel. (a to mám nové Rallyart textury)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 4.5.2013 at 18:28.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #27
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Edit: Puma: Proti RB4ce nic nemám, naopak na ní mám ud?laný hravý set a parádn? se s ní driftuje nap? po m?st?, hodn? m? baví. Nicmén? te? možná budu trochu povrchní, ale koukat se na její interiér bych t?i m?síce asi nevydržel. (a to mám nové Rallyart textury)
Kludne si z toho sprav EVO alebo STI mne to bude suma fuk ... a interiér pri mojom FOV velmi nevnimam . V zornom poli mám prístrojovku a výduchy klimatizácie
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #28
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Já osobn? považuju RAC v LFS za hrozný auto a jestli se takhle chová i v reálu, tak bych ho vážn? necht?l.
To neznamená, že bych s ním nejel CUP. Ur?it? pojedu radši RAC než XRT.

Pokud si dá n?kdo práci vyladit LX6, LX4, RAC, aby byly ty auta vyrovnaný, tak by to bylo super.

Jinak jsem pro FBM cup na pneumatikách se vzorkem
Co ta stale laka na formuliach s dezenom? ja by som isiel FBM vsetkymi desiatimi ale nevidim dovod neist na slickoch.
Inak ten tvoj prvy odstavec mi nedava zmysel...hovoris ze RAC je hrozne auto (co plne suhlasim) ale potom povies ze pojdes radsej RAC ako XRT
Ale asi to bude len preklep
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2013   #29
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
RAC mi docela smakuje, jizdu si s nim umim uzit, ale je to celkem zakerne auto a jet s nim 1,5h zavod ve skrumazi aut si dost neumim predstavit.
Pro??

Quote:
Ale uz jsem s nim dlouho nejel, musel bych vyzkouset, kazdopadne na ovladani je to mnohem tezsi, nez LXka a XRT.
Leh?í jak LX4/6. Je to jak tank oproti nim. Nejhorší na RAC je ta domršená, vysloven? domršená zadní náprava která nemá ani antiroll.

Quote:
Napada me i takova prasarnicka jako RAC dovazit, zlepsit tim tak zaroven i vyvazeni a doladit mu restrikci na vykonostni uroven XRT a jet s obema naraz, coz???


Quote:
FZ5ce podle vsecho praskaji pneu.
Od kdy? Zatím jsem si nevšiml. Tedy pokud s tím nejezdíte jak s LX4 kde vám praskají pneumatiky i s pedály. FZ5 má ABS a ty brzdy se uhlídat dají. Jen se na tom pneumatiky neskute?n? p?eh?ívají nebo? je to tank první t?ídy.

Quote:
Jet obe auta se zamcenymi sety a s kazdym odjet pul poharu (ale aby byl v zavode vzdy mix obou)?
Když se nebudou mixovat auta pro závod pro? ne. M? to je jedno jestli se pojede každý závod s jiným autem. Jen by m? opravdu nebavilo zkoušet 6 závod? se 2 auty a vybírat které bude lepší pro kterou tra?.

Quote:
No a práv? ten do(vy)vážený RACek s restrikcí nebude taková bestie, naopak si myslím, že to bude mazlík.
RAC je mazlík už sám o sob?, výkonu to moc nemá. Restrikce a vyvážení z toho ud?lají mrtvolu. Ano auta 50/50 jsou "leh?í" na ?ízení než nezkušeným dávat 35/65% auto. RAC bych s restrikcemi nejel.

Když už RAC tak tak jak je. To si rovnou m?žeme vzít XRT nebo XRG než se patlat s mrtvou RAC.

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jinak jsem pro FBM cup na pneumatikách se vzorkem
Což znamená tweak server a tweak u každého na PC se stejnou úpravou. Funguje v?bec s poslední verzí LFS?

FBM má pouze R1/2/3.
Stejn? tak MRT, klidn? bych dal MRT.

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
viz d?vody na minulé stran?.
Ty jsem n?jak do te? nepochopil. Co je cílem zamykání setup?? Aby to autor setupu m?l jednodušší nebo? si to vyladí podle své jízdy?
Jak se budou ?ešit rozdíly v ovládání. Ano myšák? zde již moc není, ale ob?as se n?kdo najde
Omezené setupy ok, kdyby to jen LFS v?bec podporovalo, je to spíše více otravy nežli zábavy takto.

Pro myš ur?it? odem?ené brzdy. Potom se hodí antiroll aby se z p?etá?ivého setupu dal ud?lat nedotá?ivý, p?ípadn? preload na diferenciálu.
Zbytek klidn? zamkn?te.

Když to jsou formule nebo GTR tak se ARB a brzdy dají nastavovat i za jízdy

Quote:
Nicmén? te? možná budu trochu povrchní, ale koukat se na její interiér bych t?i m?síce asi nevydržel. (a to mám nové Rallyart textury)


Zm?? si je nebo si odeber interiér když máš v clubu stejn? celý cockpit tak nepot?ebuješ mít interiér v LFS zobrazený

Ho?te anketu s více možnostmi.

RB4 rally jsem zkoušel v?era ale nadšenej z toho auta nejsem nikdy když ho ?ídím. Chybí mi tam odpojení zadního diferenciálu když se tahá za ru?ku. Auto se chová jako když ru?ní brzdu nemá. Pneumatiky ho?í kdykoliv a kdekoliv. Výkon na 4x4 to také nemá dostate?ný. To už rad?ji XRT rally než RB4 rally. Více zábavy.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.5.2013 at 21:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #30
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Co ta stale laka na formuliach s dezenom? ja by som isiel FBM vsetkymi desiatimi ale nevidim dovod neist na slickoch.
Inak ten tvoj prvy odstavec mi nedava zmysel...hovoris ze RAC je hrozne auto (co plne suhlasim) ale potom povies ze pojdes radsej RAC ako XRT
Ale asi to bude len preklep
Zkoušel jsi to? Je to výborný...

P?eklep to není.
RAC se chová hrozn?, proto je to výzva, která m? láká.
Navíc se s RACem nikde nejezdí a šampionát s ním by se mi líbil...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #31
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Pro? ne? Protože je to zabiják a svojí t?žkou zadnicí umí hodn? vytrestat, tzn když pojedem v hlou?ku, tak je velká šance, že když to n?kdo p?epískne (s RAC žádný problém), tak ud?lá ze svého RAC zbra? hromadného ni?ení.

Mn? osobn? nikdy žádná pneu nepraskla krom posledního závodu na A22, ale když se to ?ešilo, tak se ozvalo víc lidí, že jim u FZ5 praskají pneu, nevím zdali bez ABS, nebo dokonce s ním.

V?erejší zkušenost s dováženým a škrceným RACkem s "civil podvozkem" celkem úsp?šn? vyvrací, že by to nebylo zábavné, naopak ?ekl bych.
Prost? to byla jízda, né boj o život.

Vybral by sis pouze pro první závod a pak by se to st?ídalo, respektive by se to mohlo na první vylosovat a pak se pojede na st?ída?ku.


(Klouczech chce z FBM asi ud?lat n?co jako skip barber, velmi populární formulku v iRacingu i v reálu, je na to celá škola jízdy v USA. )
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #32
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

jet s autama na st?ída?ku je blbost...bu? si každej na za?átku ?ekne, s jakym autem bude celou sezonu jezdit, nebo mu to auto ur?í los (to by byla ovšem dost velká ohavnos pro n?který jedince)
__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #33
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Mam taky pocit ze sa to tu zacina pekne miesat a kazdy uz tu navrhuje nieco ine. Belda, navrhujem aby si urobil anketu na vyber aut. Neskor sa dohodneme na formate samotnych pretekov. Ci zahrnieme pitstop, JOKER lap, alebo oboje, alebo sa vymysli nieco ine. Inak sa to tu bude premielat stale dookola. Postupne sa to stava neprehladnym a uz to pomaly vyzera ako prvy thread
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #34
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
V?erejší zkušenost s dováženým a škrceným RACkem s "civil podvozkem" celkem úsp?šn? vyvrací, že by to nebylo zábavné, naopak ?ekl bych.
Hod sem, prosim ten set. Vcera jsem si zkusil RAC na FE3 se setem ze setupgrid a stejne to byl boj a problem ujet ciste kolo.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #35
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Set jsem spíchnul narychlo v?era ve?er v RACE CLUBu a s Lálou jsme ho pak otestovali na FE3R. No a když jsem mu pak posílal mailem sety, tak jsem n?jak zapomn?l p?ipojit p?ílohu... Takže ho pošlu, až mi je p?epošle z práce kolega, cca tak kolem 14:15 by to mohlo být.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #36
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Mam taky pocit ze sa to tu zacina pekne miesat a kazdy uz tu navrhuje nieco ine. Belda, navrhujem aby si urobil anketu na vyber aut. Neskor sa dohodneme na formate samotnych pretekov. Ci zahrnieme pitstop, JOKER lap, alebo oboje, alebo sa vymysli nieco ine. Inak sa to tu bude premielat stale dookola. Postupne sa to stava neprehladnym a uz to pomaly vyzera ako prvy thread
Nejd?ív bych se dohodl na formátu závod? a pak teprve vyberem auta, mezitím se pokusim doladit XRT a RAC na stejnou úrove? a pak vám rozešlu sety, abyste si je mohli vyzkoušet, než tu variantu zavrhnete.

EDIT: Hlasování bych pak ud?lal mezi XRT, dovážený RAC a XRT+RAC.

Quote:
Originally Posted by Lexa999 View Post
jet s autama na st?ída?ku je blbost...bu? si každej na za?átku ?ekne, s jakym autem bude celou sezonu jezdit, nebo mu to auto ur?í los (to by byla ovšem dost velká ohavnos pro n?který jedince)
A to má být co Ježis, vzpoura?!?
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 14:31.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #37
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
EDIT: Hlasování bych pak ud?lal mezi XRT, dovážený RAC a XRT+RAC.
OK. Seems fair
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #38
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Ah, už jsem to našel:

Quote:
K tomu že to nem?lo výrazný efekt v LX Cupu to sdílení set?, ono když pošleš nová?kovi WR set, tak mu to holt nepom?že, když to neu?ídí. Ale zato m?žeš zpomalít rychlíky, co mají se svými sety odlítány stovky kol na všech tratích, tím že dostanou jiný a pomalejší set, pak se to trochu vyrovná ?ekl bych.
Nejsou to WR sety vždy, hodn? jsem si jich d?lal já sám podle ostatních set?, podle toho jak se mi ?ídili. WR sety na LX jsou ošemetné nebo? na hotlap si p?edeh?eješ p?ední pneumatiky na teploty kterých v závod? nikdy nedosáhneš.

Ano rychlé setupy nemusí být jednoduché na ?ízení, ale když se vám chce jezdit na n??em pomalém. Moje setupy jsou ?asto p?iškrcené a proto na nich ostatní z týmu ani ?asto nejezdí a musím jim ud?lat ost?ejší verzi pro volant. Nem?l by se p?izp?sobovat setup jezdci natolik že bude jezdit pomaleji než je možno. Pak je na ?ase aby si jezdec p?izp?sobil styl jízdy autu a nastavení.

Nevím jestli Ghosta bude trápit že by m?l jezdit s p?íšerným setupem. Já ty setupy ?asto patlám i v pr?b?hu ve?era, kdy podle zkušeností z kvaldy ?i sprintu si donastavuji pro endu. Stovky kol ani bych ne?ekl když si setup teprve naklikávám a LX ligu jsme nikdy nejezdili. T?eba n?kdo má setupy a ú?astnil se více lig v minulosti, ano hodí se mu to pokud má už zásobu dobrých a ozkoušených setup? co mu vyhovují.

Nevadí mi že zamknete setup, vadí mi že to nejspíše zamknete na n?jaké p?íšernosti se kterou bude otrava jezdit.

Pole by se nem?lo vyrovnávat tím že se budou omezovat ti co umí jezdit, to bu? nebudu jezdit a o?as si zajdu na cargame nebo se p?esunu na lfsfórum kde se toto ned?je v ligách a je tam v?tší konkurence.

Podle m? by m?lo být cílem zvednout místní úrove? a né jí ubíjet.
Ježd?ním lehkých setup? a lehkých aut se toho moc lidi nenau?í.

Quote:
za a) "snadno" kontrolovalo (aj tak to bude opruz, ten systém s posíláním set? je samo jasný, myslel jsem spíš jestli na to neexistuje n?jaký soft, n?kdo na to m?l d?ív snad programovat skript, ale asi ne. Bude se to muset kontrolovat po kvald? a pak ješt? po závod?, na to aby byl p?id?len na každý závod jeden z komisa?? asi [+ sám komisa? pošle sv?j jednomu dalšímu, sichr je sichr ]
Soft se na to dá vyrobit, pro? by se s tím ale n?kdo d?lal pro mrtvou hru pro ligu která se jede tak 1x za rok v LFS?
Ale t?eba existuje, není to nic t?žkého.

---

Pokusím se ud?lat menší sumárum, hlavn? pro výb?r možností, hlasy berte s rezervou:

XRG: 3 B?lda, JackCY, Pablo
XRG+XFG?: 2? JackCY, Pablo?

XRT asfalt: 2 B?lda, Pablo
XRT rally: 1 JackCY,

RB4 asfalt: 1? B?lda?
RB4 rally: ?

FBM: 2 bavorák, JackCY,
FOX: 2 bavorák, JackCY,
GT3: 1 JackCY (FX3 = FXR @ 32%, XR3 = XRR @34%, FZ3 = FZR @28% air intake restriction)
GT2: 1 JackCY (FX2 = FXR @ 23%, XR2 = XRR @24%, FZ2 = FZR @20% air intake restriction)
FJR: 1 JackCY (= F08 @ 20% air intake restriction + 70kg)
+ Klouczech?
XFR/UFR: 2 Puma, B?lda

(nebo jaké restrikce se v minulých ligách ukázali jako vyrovnané, GT2? 21,24,25%?)

FZ5: 2 JackCY, Lubik
RAC: 4 JackCY, Pablo, Kid222, Klouczech
LX6: ?

FZ5 výkon omezené: 1 JackCY
RAC vyvážené: 1 B?lda
LX6 výkon omezené: ?

XRT + RAC
omezené na úrove? XRT: 1 B?lda + ?

MRT5: 3? Klouczech?, Bavorák?, JackCY

FBM s tweakem na road pneu: 3? Klouczech, Bavorák?, JackCY
MRT5 s tweakem na road pneu: 3? Klouczech, Bavorák?, JackCY

---

Z té FZ5 d?láte moc v?du, to že se nám n?kdy poda?ilo propálit pneumatiku na FZ5 za tu dobu co LFS hrajeme neznamená že odcházejí v každém druhém závod?

Samoz?ejm? p?i endurance závodech již takovéto situace nastávají a kdo si nedá pozor tak to propálí i na lehou?ké LX4.

Když to má být sranda závod tak bych dal srandovní auto co není až tak jednoduché na ovládání. MRT5, RAC.

V GT3 bych si vzal FZ3 když jindy jezdíme s XR? abych to m?l zajímav?jší
FBM, FOX, GT3 jsou auta pro nová?ky podle mne, lehká na ?ízení. Když jsou tedy rozumné trat?.

Jdu zkusit to udušené RAC. Nechcete tedy najít p?ímo retrikce už ozkoušené z jiných lig a mít alespo? udušené RAC+FZ5? Jestli to tedy n?kdo n?kdy v?bec jezdil.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.5.2013 at 16:10.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #39
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

jsem pro FZ5
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2013   #40
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Chybi ti tam varianta (XRT + RAC) JackCY a ta moznost s RAC u ktere jsem napsany je spatne. Kdyz by se jel samotny RAC, tak bych jel klidne bez restrikce, ale jen dovazeny. XRG a XRG + XFG a RB4 za me asi ne-e.

Myslenka je takova jet civilni podvozek s beznym vyvazenim (bliz k 50:50) a priblizit se tak chovanim beznym sportakum, ne jet pomale auto. (Co je pomale u tebe? Ani auto co ma tunu a 200 koni - dovažený RAC s restrikcí jako konkurence k XRT, neni pomale prece. ) 250 koni u XRT s nezavodnim setem na podvozku prece neni nuda, kdyz to min drzi....

Za nudne povazuji naopak GT3 a GT2, zavodni podvozek, aero, sliky a zavreny motor...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 16:26.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.