Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.9.2008   #1
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

tak diky nestastne udalosti se muzu vyjadrit k dnesnimu zavodu prvni

ne tak obvyklej system potrebuje chvili trenovat - to je jasna. az se nekteri panove nauci, ze pri zavadecim kole se nepredjizdi (ze masterful ) a jini budou brat ohledy i na ty okolo, tak to bude fungovat.

kvali dopadla dle meho ocekavani. proste jsem nemel cas trenovat

Zavod pro me trval necele kolo, jelikoz po potycce s VCz Reycem jsem byl imobilni. I kdyz jsem se snazil predejit havarii necekal jsem ze reyco vjede na trat kolmo. Nechtel jsem ho trefit a vyvolat hromadnou kolizi, tak jsem se zmohl jen na strhnuti volantu a zbytek si muzete prohlednout sami. Protest nepodavam, protoze mne to nepomuze a reyco to snad neudelal schvalne. a nebo tomu treba az tak nemohl zabranit. no stava se

Doufam, ze aspon zbytek si uzil zavodu a pokud budu mit cas trenovat tak se za 14 dni rad zase ukazu. Pokud ne, tak tam ani lezt nebudu.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tož jak za?ít...

Trénink byl v mým podání asi 30 kol kdysi pár dní po oznámení ligy... tzn. dávno. :-)Tra? hrozná, reversy bych zrušil.
V kvali jsem se nezmohl na lepší, než 17. místo.
Start... systém je ud?lanej dob?e, nem?l jsem s ním žádnej problém. Vyrazil jsem jak ze sna a málem jsem nestíhal uhýbat. Za první zatá?kou jsem byl už 11., po prvním kole 8. a po pár kolech jsem se na moment svezl u na 5. míst?.
..tolik k povedené ?ásti závodu.
První chyba z nesoust?ed?nosti p?išla brzo a pak už jsem byl víc mimo tra?, než na ní. N?kdy p?ed p?lkou jsem se zahrabal v poslední zatá?ce. Sice bych vyjel, ale p?estalo m? to bavit, tak jsem odb?hl p?evlíknout se do motorhomu a te? píšu z pitwall na PDA.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2008   #3
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Bohuzial som si neulozil replay, tak neviem na tuto situaciu reagovat, pretoze sa udialo toho tolko, ze si to neviem vybavit v pameti. Vopred sa ospravedlnujem sa sposobene komplikacie. Report a vyjadrenie napisem ked sa dostanem k replayu, snad nejaky niekde bude .
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2008   #4
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Bohuzial som si neulozil replay, tak neviem na tuto situaciu reagovat, pretoze sa udialo toho tolko, ze si to neviem vybavit v pameti. Vopred sa ospravedlnujem sa sposobene komplikacie. Report a vyjadrenie napisem ked sa dostanem k replayu, snad nejaky niekde bude .
všechno bude, ale zítra...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2008   #5
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default KZ System F1 Cup 2008 - tiskovka 1. zavod (Westhill International rev)

V?erejší závod byl pro m? nad všechna o?ekávání velmi úsp?sný. Našt?stí jsem stihl vyladit setup na kvalifikaci i na závod. Trénoval jsem zavád?cí kolo se zah?íváním pneumatik, zastavky v boxech a na ne?isto jsem si dokonce zajel i celý závod.

Kvalifikace: P?estože jsem tvrd? trénoval a znal jsem své možnosti, poda?ilo se mi pod tlakem vybi?ovat se na osobní maximum v druhé ?ásti kvalifikace a zlepšit pb o nep?edstavitelnou pul sekundu. V poslední ?ásti jsem také nezajel špatn? a nakonec z toho byla druhá ?ada, 4. místo.

Závod: Odstaroval jsem velmi dob?e a p?i nájezdu to první zata?ky jsem byl prakticky na špici, bohužel ale na úpln? vn?jší stop?. P?edeh?áté pneumatiky m? podržely, takže jsem získal jednu pozici. Pár kol jsem zasebou držel, v jednu chvíli dost neohledupln?, windmouse a tahali jsme se o metry. Pak p?edemnou jedoucí Radek s Ghostem m?li problémy a já se p?ipletl pod kola neovladatelné Ghostovi formule a dostal ž?uchanec, který m? odhodil do svodidel. Našt?stí bez vážn?jší újmy.
První zastávku jsem m?l plánovanou t?sn? p?ed polovinou závodu. Po výjezdu jsem se za?adil p?ed skupinku pomalejších jezdc? což mi pomohlo prozatím ubranit Ghosta, který se musel narozdíl ode m? prokousávat. Druhý a t?etí stint už byl kratší s bleskovou zastávkou pouze na dopln?ní paliva. P?i výjezdu jsem si zapomn?l p?enastavit zadní stabilizátor vyhovující plné nádrži a po n?kolika kolech jsem m?l vážné problémy v první zatá?ce. Našt?stí jsem nešel do hodin, ale zadní pneumatiky byly jak sov?tská vlajka. Ghost se p?iblížil asi na 3 sekundy a já musel za?ít tla?it na pilu, aby n? nedojel a neza?al úto?it, protože to by nás oba zdrželo a mohl by do všeho promluvit nakonec i Poly. N?kolik kol p?ed koncem m?l Ghost incidet nebo ?pitstop? a já se mohl uklidnit a v bezpe?ném tempu dokon?it na druhém míst?. Ze židle m? ješt? v poslední zatá?ce posledního kola zvedl Jupiter, který se dost neopatrn? vracel z ka?írku. Bylo to sice t?sné, ale ke kontaktu nedošlo. První závod byl tedy jak z ?íše sn? a jsem moc spokojen.

Babyho insim a Miriho adminování dodalo celému ve?eru na profesionalit? a už te? se nem?žu do?at až p?ijde další zavád?cí kolo a nervydrásající závod.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 29.9.2008 at 10:58.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2008   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

P?esn? jak jsem o?ekával.

Kvali: Set super, 2. místo na startu o 0,01 - skv?lý.

Závod: Race set neotestovaný, neud?lal jsem si ho já, takže ani nesed?l moc mému stylu jízdy... Bylo to na m? moc nedotá?ivý a chyb?l mi p?ítlak vp?edu. Takže jsem na typických místech, kde nejsou obrubníky, ud?lal 3 chyby, p?i kterých jsem ztratil p?es minutu ?asu. Njn, nedostatek tréningu se musí n?kde projevit. Omlouvám se všem, kterým jsem p?i svých výletech mimo nad?lal problémy. P?íšt? se pokusim víc potrénovat, aby to nebyla ostuda jako dneska.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #7
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tak u m? to bylo obrácen? než u Agaraše, kvali na h.... ale race se povedl, sice jsem byl 2x venku ale jsem z 8.místem spokojen.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #8
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

P?ed závodem jsem si ?íkal "hlavn? nechybovat" ... opak byl pravdou
Vše už za?lo v prvním ostrém kole v T1, ovšem zatím né mojí chybou. "D?kuji" Gandalfovi z OMR, který m? oto?il o 180° a vesele bez vý?itek pokra?oval. Auto bylo bez poškození, tak jsem pokra?oval a docela se i da?ilo ... ale pouze do osmého kola. Tam bych se cht?l omluvit Jupiterovi z SDI. Ust?elilo mi to na obrubníku, když jsem T? cht?l podjet. (vím že omluva nic ne?eší, ale považuju to za povinnost)
Po této kolizi to už byla tragedie, jak na trati tak v boxech, modré vlajky se jen hemžily. Nicmén? jsem docválal do cíle na první nebodované p?í?ce (13).
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #9
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

no me se nejak podezrele darilo, v kvalifikacich jsem zajel pomerne slusny osobni rekord a ten jsem nakonec i zopakoval v Q3

na startu se ukazalo, ze muj setup startuje ponekud pomaleji, ale zase to dohnal, bylo nadherne videt, jak se palilo palivo a casy sly pomalu dolu

22 1:11.980
23 1:11.900
24 1:11.850
25 1:11.860
26 1:11.530
27 1:12.080
28 1:11.240
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #10
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Vcerejsek se vydaril nad vsechna ocekavani. Pred kvalifikaci mi bylo jasny ze dokazu zajet cas tesne pod 1:12 a proto jsem ani nedoufal v umisteni na prednich pozicich, snazil jsem se akorad dostat do top 10, coz se podarilo a v posledni casti kvalifikace jsem zajel osobni rekord. Stacilo to na slusne 7. misto.

Do zavodu jsem neodstartoval spatne a ziskal jsem tusim jednu pozici. V nasledujicich kolech jsem zase nejakou tu pozici ztratil, ale s postupem casu se moje jizda ustalila a v prubehu zavodu jsem se diky chybam souperu dostal az na 4. misto. V zaverecne fazi byl odstup na 3. Ghosta asi 20s a ani jsem nedoufal ze bych se na nej mohl dotahnout. Jenze s F1 na tehle trati neni 20s zadni velky naskok a ja se razem ocitl na 3. miste. Nevim co se stalo, ale Ghost byl nahle v nedohlednu... V predposlednim kole jsem udelal jeste hloupou chybu pri predjizdeni o kolo a sel jsem do hodin. Naskok byl nastesti dost velky, takze jsem si dojel pro 3. misto.

Organizace byla vyborna, jen skoda toho opakovaneho restartu. Ale to se dalo predpokladat. Musim rict ze to byl pro me docela narocny zavod, preci jenom jsem sedel za volantem uz od 5 hodin jen s mensimi prestavkami. Tesim se na dalsi zavod...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #11
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

poslednich par kol uz byla docela rehole, musim si koupit nejake pohodlne kreslo
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #12
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Na v?erejší závod jsem se ohromne t?šil, stejn? tak i p?ipravoval, už od samého za?átku. Z kvalifikace jsem m?l trošku strach. Ten se ukázal jako neoprávn?ny a p?ecejen šlo poznat, že mám formulové závody rád. Postupne jsem se prokousal až do t?etí ?ásti kvalifikace a tam se umístil na p?kném 5. míste.

Samotný závod za?al dob?e, pohyboval jsem se po?ád kolem místa ze kterého jsem startoval. Pak odstoupil nebo se propadnul nekdo z jezdcu predemnou a ja tak byl na 4. pozici. Pneumatiky se mi malinko p?eh?ívaly a auto tak ob?as dost klouzalo. Ve ?trnáctém kole se udál osudový okamžik. O kolo zp?t jedoucí Itar, nesta?il reagovat na mé zabržd?ní a poslal m? mimo tra?. V?z tak zkon?il zna?n? poškozený.

Pak jsem se snažil dojet do boxu, což nebylo v?bec jednoduché, nakonec se mi to ale povedlo. Do konce závodu zbývalo ješt? mnoho kol, cht?l jsem alespo? bodovat. Toto nebyl lehký úkol, když jsem navíc 2x chyboval a musel op?t do boxu. Pohyboval jsem se na 13. míst? a poté i na 12. To znamenalo v tuto chvíli alespo? 1 bod a já si tak splnil mé p?edsevzetí. Nakonec se poda?ilo dostat ješt? o jedno místo vp?ed a dojel jsem tak na 11. míst?.

Závod byl velice zajímavý, p?edem bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Myslím si, že jsem m?l na víc, ale hold tohle k závod?ní pat?í.
záv?rem bych cht?l pod?kovat za výbornou organizaci a také všem z??astn?ným, kte?í m?li nervy tuhle potvoru krotit.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

Last edited by Motto; 29.9.2008 at 16:51.
Motto is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #13
Jupiter
Newbie

 
Jupiter's Avatar
 
Join Date: 14.12.2006
Location: Pieš?any
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
...Ze židle m? ješt? v poslední zatá?ce posledního kola zvedl Jupiter, který se dost neopatrn? vracel z ka?írku. Bylo to sice t?sné, ale ke kontaktu nedošlo...
...no ja som sa nevracal, mna tam skratka odhodilo, a ked som videl ze ides, tak som ostal radsej stat, kde som bol, nastastie to dopadlo dobre, nerad by som ti pokazil zavod ...tesne predtym totiz po konci zavodu naskocil na obrazovku velky cerveny napis PITLANE CLOSED co ma trosku vyviedlo s koncentracie, takze som vyletel dvoma kolami na travu a uz som sa len kukal co sa deje (ten napis by sa mohol zrusit)

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
...Tam bych se cht?l omluvit Jupiterovi z SDI. Ust?elilo mi to na obrubníku, když jsem T? cht?l podjet. (vím že omluva nic ne?eší, ale považuju to za povinnost)...
...v pohode Jirko, stava sa, ja som v tej zatacke tiez mal problemy, keby som ju presiel tak rychlo ako obvykle uz som tam davno nebol

Inak zavod bol super, aspon na zaciatku ...no snad to na buduce dopadne o nieco lepsie, uz sa na to tesim

Vdaka Mirimu za adminovanie, a bezchybnu jazdu v Safety-care ...som sa ho snazil vytiahnut na trat aj pocas zavodu, ale ziadnu z ponukanych prilezitosti nevyuzil.
Jupiter is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: Byl jsem docela p?ekvapen, že jsem tak vysoko. N?kde kolem 6. místa.

Závod: V prvních deseti kolech jsem nakupil spoustu chyb, které jsem pak po zbytek závodu dohán?l. Nakonec 7. místo. (omluva Mottovi za ten neš?astný crash)

P.S. Až na ten pro m? nepochopitelný restart (p?iznám se, na replay jsem se nedíval, ale zdálo se mi, že tém?? všichni na konec prvního kola dojeli) velmi dob?e zorganizovaný závod. Pochvala admin?m i za rychlé vy?ešení p?estupk? (Na napomenutí za modré vlajky jsem nejd?ív docela koukal, v IGTC je to ?ešeno trošku benevolentn?jším zp?sobem ).
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.