Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.6.2007   #1
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default Round 2 tiskovka div 4

kval: nepresvedcivy vykon, musel jsem se nekolikrat vyhybat pomalejsim jezdcum ci zpomalovat.

sprint: serie kontaktu, ktere me vyradili.

long1: taktez kontakty, nesmyslne brzdeni ostatnich jezdcu => rozhozena soustredenost, TreWor se postaral o muj levy predni tlumic a tak jsem musel velice opatrne dojet celych 9 kol s poskozenim, jenz se neslucovalo s nejakou jizdou, ktera by me posunula vys. Ba naopak. Diky tomu jsem spatne vybiral T1 a bohuzel me museli ostatni jezdci slozite predjizdet. Za to se hluboce omlouvam, ale delal jsem co se dalo.

long2: priserny zmatky hned po rozsviceni zeleneho svetla. Tusim, ze Kada mi tam ostre vjel a ja musel na brzdy. To zpusobilo chaos a delal jsem jezdcum za mnou problem. Taky se omlouvam. Pad netu vyresil me trapeni, ktere bych stejne brzo ukoncil sam.

Summary: Hruza, nez jet opet ve 4. divizi to radsi nejet vubec. Sorry, ale takhle to vidim.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #2
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

prozatim vysledky v obrazove podobe
http://vyshi.ic.cz/lfs/resultswer.jpg
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #3
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

tak jsem shledl replays:

rozhoduju se nad jednim protestem (long 1- 1:16 - 1:30)....

a zaroven se velice omlouvam Jardovi Simkovi za incident ve 12. kole 1. longu. Mel jsem poskozene auto a tim padem jsem nevybral T1 => hodiny => blbost pri vraceni se do hry. Byl jsem rad, ze i s poskozenym autem se relativne dobre drzim a chtel jsem neskoncit vzadu... bohuzel to neslo a vzdy kdyz jsem si dovolil vic, tak mi to dal levy predni tlumic citelne znat. :/
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #4
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

kvalda - nic moc. nakonci mi došel benzín a tak n?jak jsem malonko znep?íjemnil n?komu život. pardon...

sprint - pár kontakt? (vybavuju si ká?u, kterého mi n?kdo poslal p?ed ?umák a pak dosti nep?íjemnou jízdu za... te? nechci spekulovat, ale lagoval jako to prasátko) a guláš na startu, jinak celkem závod. i n?jaké souboje byly. 7. plac.

long1 - špatný start jako vždy, následoval propad, který jsem jako vždy v T1 vymazal a dostal se n?kam kolem 8. pozice. dále už jen tma a offline život. (restart ap, který byl naplánován vskutku p?esn?)

long2 - no tak díky komedii v prvním longu jsem startoval z prvního místa. dlouho p?edlouho jsme ho držel (n?kam tuším do 14. kola), ale pak drobnost a ká?a m? dojel a po chvilce p?edjel. nicmén? double stále pro alert vypadal reáln?, protože konkurenti se pachtili n?kde vzadu. nic netvrá v??n? a ká?a ud?lal hopla mimo tra? v T1 a já byl zase první. stále double a tuším 15. kolo. no co lepšího si p?át? sjezd k cíli z kope?ka a šup kole?kem do trávy a koloto?, labut?, st?elnice... p?edjel m? ká?a a dalších asi 6 aut. následovalo pár kol do konce plných vý?itek a velice hlasitých protest?. ke konci jsem pár lidí p?edjel a skon?il 5. normáln? bych ?ekl super, takhle ?íkám ZA CO SAKRA, ZA CO???

záv?rem díky za set dár?e, byl vskutku kvalitní (no taky jsem si ve volném tréniku zajel o 3,5s lepší ?as... nevadí), díky tommymu za adminování, actualu za servy a n?kterým za dobrej závod. jinak navrhuji nepsat do mailu na kolik se jede kol. evidentn? to n?které jedince obt?žuje a musejí se ptát, bohužel nejen na to. ke standartním propozicím bych zavedl ješt? n?jaké desatero slušného chování a vystupování.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Gabelhirsch; 12.6.2007 at 00:11.
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #5
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
long2: priserny zmatky hned po rozsviceni zeleneho svetla. Tusim, ze Kada mi tam ostre vjel a ja musel na brzdy.
To potvrzuju, zkouknu riplej a pripadne se omluvim. Ten manevr jsem udelal, protoze jezdec predemnou zustal stat na rostu (asi porucha elektroniky a zhasl mu motor). Ale na brzdy, to bys musel mit teda o dost rychlejsi start, coz sice fxr oproti fzr ma, ale imo stacilo sundat nohu z plynu.
EDIT: Tak jsem videl, udelal jsem o dost vetsi oblouk, nez bylo treba za coz se Ti omlouvam. Ale na brzdy jsi nesel, aspon dle meho ripleje. To ale neomlouva moji chybu.

Opet musim zverejnit chat behem zavodu. Upozorneni na lag je sice povoleno, ale urcite ne timto zpusobem, viz attachement (zvlast, kdyz se hned odpojim...).

Dikec adminovi za bezproblemovy adminovani .

Last edited by Kada; 12.6.2007 at 00:48.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #6
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

asi elektronika neco podobnyho se stalo pri lag startu, tak jsem ostatni jeste pred zacatkem prvniho zavodu upozornil at nezustanou stat na startu. Jestli to bylo tak jak rikas tak si v tom samozrejme nevinne (replaye 2. zavodu se mi nedostalo). A ja nevim no...co si pamatuju tak vim, ze jsem sel dost do brzd a snad jsem te tam i pozdravil klaksonem. Pak uz jsem jen chtel dat ostatnim dost prostoru k predjeti, aby se to nesemlelo uz na startu.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #7
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
..ale urcite ne timto zpusobem, viz attachement (zvlast, kdyz se hned odpojim...).
Tak si tu replay projdi jeste jednou.. Prvni predemnou laguje jak krava az se mi ho podari predjet tak to pokazim protoze sem byl uz lehce vynerveny a mel jsem ho pred sebou zase.. pak sem jel a kdyz sem ho videl jak me vytahuje ze zatacky a pak tukanec do zdi a on si vesele jede ve stope aniz by vyjel.. to dokaze nastvat.. tak sem se rozhodl ze odstoupim a rekl jsem mu ze laguje.. Kdybych rekl: Lagujes jak krava! bylo by to lepsi?

Jinak celkovy dojem z tohoto zavodu nic moc..

Kvalda na nic..

Sprint na nic..

Jedine co se dalo byl Long 1 kde se omlouvam vsem co sem jim neco udelal zvlaste pak (Jan Sicus? myslim zes to byl ty) kde sem udelal manevr okolo jezdce ktery me poustel po opusteni trati a opetovnem vraceni a ja brzo zatocil.. ona ta zatacka je takova zradna prez horizont a obcas to vypada ze uz tam mas odbocit driv.. Promin..
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #8
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by TreWoR View Post
Tak si tu replay projdi jeste jednou.. Prvni predemnou laguje jak krava az se mi ho podari predjet tak to pokazim protoze sem byl uz lehce vynerveny a mel jsem ho pred sebou zase.. pak sem jel a kdyz sem ho videl jak me vytahuje ze zatacky a pak tukanec do zdi a on si vesele jede ve stope aniz by vyjel.. to dokaze nastvat.. tak sem se rozhodl ze odstoupim a rekl jsem mu ze laguje.. Kdybych rekl: Lagujes jak krava! bylo by to lepsi?
Sorry, ale to furt ne?eší to, že p?i závod? je chat zakázanej, m?l sis to nechat po závod?, to je m?j názor. N?koho ten chat docela ruší, tak by jsi mohl brát ohled na ostatní.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #9
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

taky sem hodim svuj dojem

kvalda: totalni propadak furt sem nemoh v treninku naladit set a nakonec sem na kvaldu musel prejit na jinej takze smula a az 14. misto ... fuuuj ... bleeee

sprint: na set sem si docela zvyknul pri kvalde takze tady uz to slo lip ... par peknejch predjeti ... par kolizi predemnou taky pomohlo tak nakonec 8. misto

long1: este lepsi nez sprint ... kdyz pominu T1 a potom to co sem vyved po T1 (za coz se omlouvam ale nebyla to pouze moje vina) tak uspech z 14. misto sem se postupne probojoval az na 6. a to me uspokojilo

long2: totalni katastrofa .... pri vyjezdu z T1 mi to zacalo hrozne lagovat ... puvodne system pak i net coz zpusobilo ze sem se od nekoho odrazil primo do zdi a -> 3 zniceny tlumice + vyvraceny levy zadni kolo ... nez sem stihnul zajet do boxu tak uz me zbytek skoro dohnal tak sem odstoupil

celkovej dojem .. no 4. divize je proste 4. divize ... je zde spousta novacku (i ja sem) a spousta jezdcu co neumi vcas brzdit hlavne v T1 .... ale docela se to i dalo

PS: docela by me zajimaly vysledky z 1. zavodu
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #10
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

to Kada: Tak jsem se mrknul na replay ze startu 2. zavodu a trochu jsem to predimenzoval . Pustil jsem tam plyn a uhnul, takze na brzdy nedoslo....bohuzel i to stacilo, aby tam vznikl peknej zmatek a jelikoz jsem se snazil nikoho nesejmout jsem dostal smejd no a pak dve zatacky a Net byl dole jinak bylo to tim, ze Karel Šafa?ík (carloss) mel zarazeno pri startu neutral.

Last edited by FragHammer; 12.6.2007 at 23:43.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #11
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Sorry, ale to furt ne?eší to, že p?i závod? je chat zakázanej, m?l sis to nechat po závod?, to je m?j názor. N?koho ten chat docela ruší, tak by jsi mohl brát ohled na ostatní.
Ja ho chtel upozornit na jeho lagy.. aby tim "neobtezoval" ostatni..

2FragHammer: Karel
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #12
eL Sicus
Newbie

 
eL Sicus's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Posts: 5
Post ...komentá?

kvalifikace - Tak kvalifikace nebyla žádná sláva. Nenašel jsem prázdný místo na trati, takže šestá ?ada na roštu. ...12.místo

sprint - Poda?il se mi dobrej start a vyhnul jsem se pár kolizím. Lítaly tam auta vzduchem. Takže jsem se dostal po T1 do ?elní skupiny. Po celkem bezchybný jízd? jsem se dostal až na kone?né 4.místo. Sahal jsem i po bedn?, ale utekla mi v poslední zatá?ce, kdy m? po mírném smyku p?edjel Karel Kuncl.. ...dobrej souboj (sk?ípaly plechy).

1 long - Op?t se mi povedl start. Poté celkem dobrá jízda. Asi do jedenáctýho kola jsem držel 4.místo, ale p?išla jezdecká chyba, hodiny a propad. Další stíha?ka a nakonec 7. místo. ...spokojenost.

2 long - Tak tohle byl ná?ez. Ke konci prvního kola p?ede mnou dostal Willibald Jahoda hodiny a já ho asi ve 180-ti napálil. Takže urychlen? do box?, mechanici v záp?ahu, oprava tak na p?l hodiny . Zbytek závodu jsem odkroužil na posledním míst?, ale díky n?jakým odpadlík?m jsem nakonec skon?il na 12.pozici.


Celkov? to hodnotím jako slušnej závod. Rozhodn? lepší než ten minulej. Je fakt, že v této divizi je spousta nová?k? (já taktéž), takže o kolize není nouze, ale cht?lo by to více respektu pánové.
Mé pod?kování pat?í adminovi za trp?livost a dobré zvládnutí organizace, Actual Linuxu za rychlé servery, a také ostatním slušným závodník?m .
eL Sicus is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #13
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by TreWoR View Post
2FragHammer: Karel
sry edited...
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #14
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by TreWoR View Post
Ja ho chtel upozornit na jeho lagy.. aby tim "neobtezoval" ostatni..

2FragHammer: Karel
to nema cenu, doufam, ze to po?adatelé odm?ní, jak mají
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #15
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Talking

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
to Kada: Tak jsem se mrknul na replay ze startu 2. zavodu a trochu jsem to predimenzoval . Pustil jsem tam plyn a uhnul, takze na brzdy nedoslo....bohuzel i to stacilo, aby tam vznikl peknej zmatek a jelikoz jsem se snazil nikoho nesejmout jsem dostal smejd no a pak dve zatacky a Net byl dole jinak bylo to tim, ze Karel Šafa?ík (carloss) mel zarazeno pri startu neutral.
Tak to m? moc mrzi, ze ti spadnul net, kvuli memu zarazenemu neutralu (vlastne nezarazeni). Pro priste si to lip natrenuju, to stani s neutralem at nejsou s tim zbytecne starosti. Karel Šafá? (carloss)
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #16
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

ale ne net spadl, protoze providerovi doted za tu flinkarnu nikdo nezlamal ruce... jinak ten start by ovlivnil minimum, zminoval jsem to spis kvuli tomu ,abych tem co jeli za mnou objasnil proc jsem se tam tak motal ....
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #17
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Smile

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
ale ne net spadl, protoze providerovi doted za tu flinkarnu nikdo nezlamal ruce... jinak ten start by ovlivnil minimum, zminoval jsem to spis kvuli tomu ,abych tem co jeli za mnou objasnil proc jsem se tam tak motal ....
OK jen sem si este nezvyk na ty novy starty, tak abych zbytecne neulejval start, tak zatim to rozjizdim tak jak doted.
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.