Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.6.2012   #481
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
http://insidesimracing.tv/forums/vie...p?f=169&t=7190

PR-ISRWatkins

Watkins Glen, Riley DP a 3 m?síce za $15.
Akorát jen pro ty, co ješt? nemají ú?et
Skv?lý...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2012   #482
L@gger
Newbie

 
Join Date: 8.1.2012
Posts: 18
Default

Aj by som si to skusil. Len neviem ci mam nervy na tu ich obchodnu politiku a stavbu simu. Ked si dam teraz ten 3 za 1 mesiac subscripton oplati sa to vobec? Budem si moct aj poriadne zajazdit alebo tam su len same restrikcie na auta trate, nic mi nedovolia.
L@gger is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2012   #483
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by L@gger View Post
Aj by som si to skusil. Len neviem ci mam nervy na tu ich obchodnu politiku a stavbu simu. Ked si dam teraz ten 3 za 1 mesiac subscripton oplati sa to vobec? Budem si moct aj poriadne zajazdit alebo tam su len same restrikcie na auta trate, nic mi nedovolia.
Budeš moct chodit jen do omezených ?ástí fora, ?íst si p?ísp?vky ostatních, p?evážn? amerických uživatel?, a to je všechno. Na ježd?ní zapome?. Je to opravdu hrozná pruda a nejhorší na tom je, že si to platí desetitisíce lidí, kte?í jsou tím úpln? zklamaní a v?bec je to nebaví, ale platí po?ád dál. Hrozný obchodní model.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 12.6.2012 at 16:42.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 5.7.2012   #484
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Do 31.7.2012 platí pro nové ?leny nabídka "half-off"

1-month membership only $6 - regularly $12
3-month membership only $15 - regularly $30
1-year membership only $49.50 - regularly $99
2-year membership only $89.50 - regularly $179

http://www.iracing.com/half-off/

EDIT: a už máme jednoho ptá?ka, co šel na dva roky
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.7.2012   #485
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Další, zatím asi nejzajímav?jší nabídka od iRacingu.

http://www.virtualr.net/six-months-o...-iracing-promo

Je to promo akce zdarma v hodnot? $104.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 21.7.2012 at 22:50.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2012   #486
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

uz jsem tam
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2012   #487
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
uz jsem tam
No nazdar
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2012   #488
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Uz som tam aj ja... moje tretie zakupenie licencie zdarma, ale konecne je tu moznost si iracing odskusat na viac ako mesiac, plo roka je fantasticka ponuka...

Po par dnoch ako Rookie musim povedat, ze takto som si iRacing este neuzival, neviem ci to je novou fyzikou pneumatik alebo inymi patchmi a opravami, ale jazda s mazdou a tiez cadilacom je fantasticka...

Zvazujem , ci nevyuzit akciu, do 27.7. je mozne zakupit dva roky za cenu jedneho, teda 99 UDS... ak by zakupena licencia platila az od vyprasnania tej co mam zdarma, teda do konca roku, tak by som odo toho asi siel... jedine co ma stale trosku odradza je, je iRacing je stale dost sustredeny na USA...

Uz len si skalkulovat ktore trate a auta by stali za kupenie... ovalove pretekanie ide nastastie mimo mna, takze tu investovat nemienim...

Otazka na iRacingovych maniakov, byvaju taketo vyrazne zlavove akcie pravidelne? Rad by som este nejaky cas vydrzal so zakladnym balikom a pripadne si licenciu predlzil neskor...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 24.7.2012   #489
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
...byvaju taketo vyrazne zlavove akcie pravidelne?
Byvaji. Ja mam obsah v hodnote $1000 a dal jsem za to cca $500.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2012   #490
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Neud?lají t?eba akci p?ed novou sezónou? Bych pot?eboval asi 5 tratí.

Se základním obsahem se dá celkem dob?e pozávodit
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2012   #491
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Neud?lají t?eba akci p?ed novou sezónou? Bych pot?eboval asi 5 tratí.

Se základním obsahem se dá celkem dob?e pozávodit
U me to probihalo tak, ze byly akce typu: posles $75 na iR konto a oni ti pripsali dalsich $25 jako bonus. Pak jdes a vsechno utratis za obsah s mnoztevni slevou 20%. Obcas ti tam prilitne par dolaru za ucast v zavodech, za kontinualni clenstvi, pak do toho koupis rok v nejaky predvanocni sleve a je to.

Pokud clovek pravidelne zavodi, tak mu za rok daji $40 + $5 za kontinulani clenstvi. Coz vystaci na tech par novych trati a aut co za ten rok stihnou vydat. Platis jen clenstvi a to si clovek vzdycky pocka na nejakou slevu. Treba rok za $49 nebo jak je to ted dva za $99. I tak je to dost penez, ale ja jsem moc spojen s tim co za ne dostavam a jak se to cely vyviji.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #492
fikuss_cz
Newbie

 
Join Date: 2.8.2012
Posts: 7
Default zacatecnik

ahoj,
jsem naprosty zacatecnik v iracing....vcera jsem si koupil rocni predplatne, uz mam odjete nejake ty time trialy ale zavod zatim zadny.muzete mi prosim vas poradit jak to vsechno funguje?? jsem z toho jejich ala facebooku nejaky zmateny...mockrat diky, budu vdecny za kazdou radu.....

par otazek:

1. proc se mi pri odjeti time trialu snizil rating o 0,7?? casy sem nemel uplne zle
2. jak na licenci, odjel jsem 4 time trialy a porad mi to ukazuje ze bych mel min. 4 odjet?
3. poradi mi nekdo se setupem aut, nejsem zadny automechanik, bohuzel v tech jejich technickych vecech se absolutne nevyznam...


jeste jednou diky, za rady
fikuss_cz is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #493
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Pár odpov?dí:

1. Ten ttRating má n?jakou základní hodnotu a po prvním TT vypo?ítává se podle výsledk? v time trialech na základ? výsledk? všech... Podle m? je k ni?emu a n?kde jsem ?etl, že i vývojá?i to považují jen za n?co, na co jsou n?kte?í jezdci hrdí.

2. Koukni se na to znova. Obvykle trvá tak 15min až 1h, než se to aktualizuje. Jinak až si bude jistý s autem a tratí, tak jezdi závody a snaž se nezískávat incidenty, ?ímž se m?žeš propracovat na další licence.

3. Auta pro Rookies moc nastavení neposkytují a jestli m? pam?? neklame, tak se jezdí s Fixed setupem. Takže to bych také ne?ešil. Jinak basic a baseline setupy i ty fixed jsou ze za?átku dobrý.

Kdybys m?l n?jaké další otázky, klidn? se ptej na iR m? najdeš pod jménem Vit Salomon.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #494
fikuss_cz
Newbie

 
Join Date: 2.8.2012
Posts: 7
Default

ahoj,
diky za odpovedi...urcite si te najdu...momentalne se IR aktualizuje...takze vecer nebo zitra...
takze jestli to dobre chapu, tak ke zvysovani toho ratingu napr. v time trialu, nesmim mit na trati incidenty?? tz, vyjizdet z trate, bourat atd...

celkem me stve ze i kdyz mam koupeno na 1rok...mam k dispozoci pouze myslim 3 auta, mazdu, tu momentalne trenuju a pak jeste nejake 2 ted ti presne nepovim, protoze se nedostanu na jejich stranku.

co se tyce IR, silene me nadch, krasna grafika, fyzika....proste parada. Mel jsem vcera moznost vyzkouset project cars, ale je to spise takove NFS ))) nic moc
fikuss_cz is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #495
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Takhle k t?m rating?m:

ttRating zna?í výkonnost v time trialech a je k ni?emu.

iRating zna?í výkonnost v závodech a rozd?lují se podle n?j splity (skupiny), takže zna?í s jak silnými jezdci pojedeš.

Safety Rating = SR zna?í tvoji bezpe?nost na trati. Je vypo?ítáván hlavn? podle CPI (Corners per incident = kolik zatá?ek projedeš mezi jednotlivými incidenty.) a na n?m závisí, jestli budeš moct jezdit n?které série. Toto jsou ty licence (rookie, D, C, B, A, Pro)

Pokud ovládáš AJ, tak na oficiálním fóru je to vše popsané detailn?. Stojí za to si projít i FAQ. Jinak na t?ch fórech se dají najít i setupy. V?tšinou vždy v subfóru jednotlivých voz?.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #496
fikuss_cz
Newbie

 
Join Date: 2.8.2012
Posts: 7
Default

dekuji, za vysvetleni...

chapu to tedy dobre ze:

practice jizdy, jsou vlastne na to abych se s autem a trati seznamil, a kdyz delam chyby nezapocitava se to do ratingu.
k cemu sou tedy ty time trial jizdy?
kvalifikace a zavod...to je mi jasne...

jo a jeste sem zapomel, v kalendari je oznacen promotion?? co to znamena, nevim co si pod tim mam predstavit

jinak co se tyce ovladani.....nevidel jsem tam nikde rucni brzdu????

Last edited by fikuss_cz; 2.8.2012 at 21:03.
fikuss_cz is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #497
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Practice jsi pochopil dob?e.
Time trialy jsou bu? pro tvé duševní obohacení nebo pro získání MPR (Minimal participation requirment = Minimální po?et odjetých TT nebo závod? k možnosti získání nové licen?ní t?ídy) bez nutnosti ú?asti v závodech.
V Promotion Day (konkrétn? 2 hodiny p?ed p?lnocí GMT tedy 2 hodiny po p?lnoci u nás) se všichni, co mají SR mezi 3.00 - 4.99 a mají spln?ný MPR posunou o licenci výše. A všichni ti co mají SR pod 2.00 o licenci níže.
Licenci lze získat ?i ztratit i pokud spl?uješ MPR a p?esáhneš SR 4.00 resp. 1.00. P?i zisku licence ztrácíš 1.00 SR a p?i p?ekro?ení celého ?ísla získáváš ?i ztrácíš 0.4 SR.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #498
fikuss_cz
Newbie

 
Join Date: 2.8.2012
Posts: 7
Default

jeste jednou diky za vysvetleni a tvuj cas a ted uz jen pockat az to znovu nahodi.... ))

a co ta rucni brzda da se tam nejak nastavit??
fikuss_cz is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2012   #499
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Ru?ka tam není.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2012   #500
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Hoj, ja uz tiez jazdim iRacing asi 2 tyzdne a postupne sa do toho dostavam a ziskavam prehlad co, kde a ako. Zatial len zakladny obsah a po pol roku uvidim ako ma to chyti (bude drzat) a co na to LFS. Trocha mi vadi to, ze sa s jednotlivimy hracmi nepoznam, je to take neosobne, aj ked len virtualne tak ako z LFS. Uz som aj hladal daku czech-slovak komunitu ale nic som nenasiel. Pri hladani si s dovolenim dovolim pouzit tieto mena co ste uviedli.
Moje je Patrik Novotny3.
ps: teraz jazdim mazda cup a este by som skusil irac-chaleng (ci ako sa to vola) tiez s mazdou.
Uvidime sa na trati (mozno).
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.