Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.4.2011   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 3. závod

.....................
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mal som natrénované a stratégiu "pit v prvom kole a až do konca", išiel som si svoje, snažil sa nerobi? chyby, uhýbal na modré, sledoval ako sa ?udia odpájajú, ale sk***vený vy****ný T-Com rozhodol inak. Dúfam že ke? ma vykoplo som nezalagoval tomu kto mi to práve dával kolo už neviem kto.

Tým pádom odo m?a ne?akajte štatistiky ani replay.

Edit: Kokso, asi 5 hodín tréningov (aj ke? to nebolo ve?mi vidie?) a na?o...? :-(
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #3
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Nakonec jsem se rozhodl jet a tohoto rozhodnutí pomalu lituju... Set jsem za?al stav?t 3h p?ed Q a nevypadalo to zle.

Q: Nebylo to úpln? ono, 5. místo.

Race: Op?t jsem se závodem jenom protrápil.... 6. místo

Na okolnosti to tak zlé není, ale ze svého výkonu op?t nad?ený nejsem....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: ?as lepší než jsem ?ekal, spokojenost. 1.

R: Simulace závodu v kvalifikaci mi moc nevyšla, ale i tak mi to alespo? umožnilo si p?edstavit co d?lají gumy. Takže jsem to nastavil dle nejlepšího v?domí a sv?domí a jak to vypadá, ud?lal jsem to fakt dob?e. Sice teda PZ pneu mohla mít kapku vyšší tlak, ze za?átku jsem jí p?eh?ál víc než jsem cht?l, ale nebylo to nic s ?im bych se nevyrovnal. Od závodu jsem o?ekával, že když si udržim 1. místo po 1. zatá?ce, mam na 75% vyhráno. Start ok, pozici jsem udržel a pak si tak n?jak postupn? budoval náskok. Sice to nebyl už tak výrazný odstup jako v minulých dvou závodech, ale sta?ilo to. Takže jsem si mohl dovolit i n?jaké ty svoje oblíbené chyby. Zatim ?istá série, spokojenost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #5
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Ve kvalifikaci se mi da?ilo, zajel jsem slušnej ?as, ale protože jsem se po skon?ení kvalifkace p?epnul do pozorování, musel jsem na konec roštu.

Startoval jsem z p?edposledního místa, tak jsem zvolil strategii pit stopu v prvním kole a celkem se to vyplatilo. Super souboje s Masterfulem a ke konci s Mufistem jsem si užíval. Nakonec 5. místo, spokojenost.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak snad se už kone?n? poda?ilo vy?ešit všechny problémy se zpožd?ným zvukem,musím ješt? zkouknout záznam abych to vid?l a slyšel,kone?n? po?ádn? nastavený kamery aby nebyly slepý místa na trati,škoda že jelo tak málo jezdc?,rychle jste se roztrhali a souboj? moc nebylo,Flame válel,škoda že nevyužil chyby Mufa,mohlo být 4. místo,Masterfula musím pochválit za fait play po kolizi s Honzou NB,kdy ho pak pustil zp?t na pozici kterou získal.No a Ghost je bez komentu,potvrdil roli favorita nejen závodu,ale i celého šampionátu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

stream ze zavodu nejni ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
stream ze zavodu nejni ?
Je,stále se konvertuje,chvíli to trvá

Our server is now importing and converting your clip. It usually takes 1.5 mins for a 1 min clip.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #9
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: Zajel jsem svuj PB, ale stacilo to jen na 12. misto

R: Diky penalizaci jezdcu, jsem se ocitl na 10. startovni pozici a na tomto miste nakonec i dojel. Zavod jsem si jel v podstate sam pro sebe. Az na konci jsem mel maly souboj s Masterfulem, ktery jsem psychicky nevydrzel, udelal par chyb a ztratil tak jednu pozici.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já jsem se dnes rozhodl, že pojedu. Se sádrou to nebylo ono, ale mám p?ece ješt? druhou ruku.
Q: 2. místo, vid?l jsem díky Ghostovi, kolik je tam ješt? rezervy.
R: Start na prd, prvních deset minut jsem se nemohl vejít do šíkany v prvním splitu , ?íkal jsem si, že ?asu je dost, ale Mufisto m? hnal kup?edu. Za strašn? dlouhou dobu jsem dohnal Roda a když už jsem se kone?n? do?kal, tak to st?ihnul do box?. Potom jsem jel do konce závodu sám.
2. místo, spokojenost.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #11
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Mohlo to byt lepsi, ale nejak jsem to 6ty misto ocekaval. Pak teda prisla penalizace Flama, tak 5ty
R: Postartu jsem lehce pristrcil Jardu - moooc se omlouvam, premejslel jsem jestli ti neprepustim pozici, ale nakonec jsem se rozhod ze ne. Ani jsem poradne nevedel, jak to v tej zatacce vypadalo, jestli jsem tam mel pravo nebo ne, ale stalo. Kouknul jsem na zaznam a nemel jsem tam co delat. Jeste jednou sorry (rad bych tvoje vyjadreni, at vim jak si to videl v ten moment ty). Pak jsem Jardovi cuknul a tlacil pred sebou Klouczka. V jeden moment jsem se snazil i o predjeti, ale pak jako kdyby odbrzdil rucku a byl fuc. Tak jsem krouzil sam az do nekaky 50ty minuty, kdy jsem si uvedomil, ze to co me stahuje neni Jarda, ale Flame a stahuje me celkem rychle. Strachoval jsem se trochu o pneu, i kdyz jsem vedel ze jsem je celkem setril, ale nedalo mi to a zase jsem zrychlil. Posledni tri kola byly nervy (malinko s prispenim kolize Mastra a Honzy), ale udrzel jsem. Uff. Celkove 4. takze spokojenost (jen ta bedna ne a ne)
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2011   #12
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: bída, odjel sem 10 minut a šel d?lat n?co do školy, 11 místo v cíli

r: na startu 9., ze za?átku dobrej boj s Agentem, pár kol nám to vydrželo, ale pak sem ho p?edjel, on za?al d?lat chyby a ja poodjel, poté jsem dal poviné pity, nadrzo to poslal do T1 p?ed HonzuNB (srry) a pak si dojel v klidu pro 7 místo

ale krom toho tahání s Agentem nic moc závod, ta hodina s GTRkem je o ni?em, zlaty TBO a 2x20 minut
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #13
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ta hodina s GTRkem je o ni?em, zlaty TBO a 2x20 minut
hodina je dobra, ale kdyz nas jede 14, tak se neni cemu divit. Nevim proc to tolik lidi zabalilo. Snad se na podzim zas pridaj. Ja taky pres leto nic moc nepojedu
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #14
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Mufisto

Tak nejd?ív jsem se o tom v?bec bavit necht?l, ale když jinak nedáš....

Z mého pohledu jsem to celkem nepochopil a byl rád, že jsem to nakonec v?bec ustál.

Kdybych to m?l po?ádn? rozebrat, tak budu vypadat jako rejpal, ale tak do toho.
V ten moment se p?iznám, že jsem po tob? v?bec, ale v?bec nekoukal. Sledoval jsem logicky Klou?ka, jel jsem na jeho úrovni a dával si sakra bacha na to, abych ho v T3 ne?uknul, aby jsme se tam v?bec vešli - Tohle byl p?edm?t mýho zájmu v ten daný moment. Pro? jsem po tob? nekoukal? Z celkem jasného d?vodu, v tom míst? m?l nezpo?etkrát každý z nás problém, aby se tam udržel, aby si nelíznul ani jednu ze?, nemluvím o situaci, kdy tam jedou dv? auta, navíc po startu, na studených gumách a bez p?ítlaku. Opravdu netuším, jaký jsi m?l v té dob? myšlenkový pochod, ale jen doufám, že jsi nemyslel, že tudy vede cesta k bezpe?nému p?edjetí dvou jezdc? najednou.

Protest nepodám, nic bych tím nezískal...

To? vše.

Last edited by Fast Jarda; 18.4.2011 at 00:28.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #15
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Pro zájemce link na stažení v?erejšího závodu,je to v rar,kvalifikace a závod rozd?leny.
http://czshare.com/1699852/z8e_/EGT_...kace_z_vod.rar
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #16
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Q: Zajel jsem svuj PB, ale stacilo to jen na 12. misto

R: Diky penalizaci jezdcu, jsem se ocitl na 10. startovni pozici a na tomto miste nakonec i dojel. Zavod jsem si jel v podstate sam pro sebe. Az na konci jsem mel maly souboj s Masterfulem, ktery jsem psychicky nevydrzel, udelal par chyb a ztratil tak jednu pozici.
Já taky d?kuji za hezký souboj!!! Bylo to super a navíc se mi to FZR za?íná zamlouvat.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #17
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
stream ze zavodu nejni ?
je je super, díky moc komentátore!
masterful is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #18
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Pro zájemce link na stažení v?erejšího závodu,je to v rar,kvalifikace a závod rozd?leny.
http://czshare.com/1699852/z8e_/EGT_...kace_z_vod.rar
Boze, co to je? Vzdyt to ma pres 300 Mb...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #19
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Boze, co to je? Vzdyt to ma pres 300 Mb...
To je záznam z livestreamu
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2011   #20
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
je je super, díky moc komentátore!
Není za?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.