Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.6.2006   #41
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222
Super zavody Uz se tesim na stredu
Kdyby se nekdo chtel mrknout, tak tady, tady, tady a tady jsou nejake replaye.
Jestli se k tomu dokopu, tak by mohly byt i nejake pekne momentky.
EDIT: Pridany obrazky
No lol, škodam že jsem tam byl jenom chvilku , i když i ta stála za to

Btw. Jezdili jste ješt? po tom záhadném "spadnutí" serveru?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #42
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
No lol, škodam že jsem tam byl jenom chvilku , i když i ta stála za to

Btw. Jezdili jste ješt? po tom záhadném "spadnutí" serveru?
behem minuty jsem lfs servery restartnul, ale uz se to neseslo. Ono uz taky bylo docela dost hodin a i predtim uz zacali lidi odchazet. Takovou chybu jsem videl poprve, zajimalo by me, jak by to dopadlo, kdyby si vsichni ten zavod odjeli Byla to chyba primo v lfs dedi serveru a jen v tom jednom, ostatni bezeli dal bezchybne, i kdyz jsem pro jistotu restartnul vsechny vcetne demoserveru, S1 serveru i 0.3 serveru. Asi by to chtelo napsat autorum bugreport, ale moje hovorova anglictina je jako kdyz vietnamec z trziste mluvi cesky...

Kazdopadne jsem necekal, ze se na trening sejde plny server, nemelo to chybu :-) Jen musime nastavit razeni zavodniku reversne nebo random, aby nemohl nastat "DoNuv efekt", kdy vitez je priste zase na prvni pozici a zase nam zdrha Pote, co jsem "na to upozornil", byla vec napravena :-)
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #43
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
behem minuty jsem lfs servery restartnul, ale uz se to neseslo. Ono uz taky bylo docela dost hodin a i predtim uz zacali lidi odchazet. Takovou chybu jsem videl poprve, zajimalo by me, jak by to dopadlo, kdyby si vsichni ten zavod odjeli Byla to chyba primo v lfs dedi serveru a jen v tom jednom, ostatni bezeli dal bezchybne, i kdyz jsem pro jistotu restartnul vsechny vcetne demoserveru, S1 serveru i 0.3 serveru. Asi by to chtelo napsat autorum bugreport, ale moje hovorova anglictina je jako kdyz vietnamec z trziste mluvi cesky...

Kazdopadne jsem necekal, ze se na trening sejde plny server, nemelo to chybu :-) Jen musime nastavit razeni zavodniku reversne nebo random, aby nemohl nastat "DoNuv efekt", kdy vitez je priste zase na prvni pozici a zase nam zdrha Pote, co jsem "na to upozornil", byla vec napravena :-)
Já bych se p?ipojil i d?ív, ale sledoval jsem Le Mans a v?bec jsem o tom tréninku nev?d?l, jak jsem byl do Le Mans zažranej
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #44
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Kazdopadne jsem necekal, ze se na trening sejde plny server, nemelo to chybu :-) Jen musime nastavit razeni zavodniku reversne nebo random, aby nemohl nastat "DoNuv efekt", kdy vitez je priste zase na prvni pozici a zase nam zdrha Pote, co jsem "na to upozornil", byla vec napravena :-)
jj, ale jeste jeden zavod po tvojem upozorneni jsem vyhral
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #45
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Jo, sice sem na ten trening prisel pozde, ale i tak to byla sranda
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #46
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

Skoda ze nemam ve stredu cas Bych hned jel, protoze to musi bejt ***** uz jen z obrazku, jak se hromada aut vali dopredu vsude kde to jde Achjoo..
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #47
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Cool

tak ja sem ten trening prosvihl, pac jsem byl ponekud spolecensky unaven po fotbale, nedali by ste dneskajeste jeden???
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2006   #48
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
behem minuty jsem lfs servery restartnul, ale uz se to neseslo.
no já teda nevim, ale ješt? n?jakou dobu jsem refreshoval výpis server? (tak 1/4h) a alertí server jsem tam nevid?l, takže jsem myslel, že se ti to nepovedlo nahodit - jestli se to tak jevilo i ostatním, tak je jasný, pro? se to pak už nesešlo..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #49
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

kratke video ze sobotniho strkkrosu
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=9293
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #50
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by DoN
kratke video ze sobotniho strkkrosu
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=9293
hehe,asi se to chytne....
supr preklad
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #51
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

super díky. závod p?ilákal opravdu velké množství jezdc?. full server byl milý a to tvoje video.. .no to nema chybu
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Gabelhirsch; 19.6.2006 at 09:53.
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #52
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Super video, hodn? se mi líbí.
A samoz?ejm? dík organizátor?m, je to zábava.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #53
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

jako predkrm pro zitrejsi strkkros jsem pripravil layout s nazvem "Trening na ceske silnice po 1.7.2006" A co se musi hlavne po 1.7.? Spravne, dodrzovat rychlost. Proto jsem udelal layout pro so clasic, na kterem se dnes pojede mala nezavazna serie malych nezavaznych zavodu od 19:30 a verte tomu, ze vas to dodrzovat rychlost nauci, pokud chcete doject bez disqualifikace Jede se na serveru ACTUAL LINUX #1. Auto je MRT5.

Edit: zapomnel jsem na link, kde se da prihlasit na dnesek http://liveforspeed.actuallinux.com/...nku=2006060004
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 20.6.2006 at 18:33.
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #54
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Tairo: hmmm zni to velmi lakave, urcite se dostavim a pak tukancu rozdam
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #55
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz]
Tairo: hmmm zni to velmi lakave, urcite se dostavim a pak tukancu rozdam
strkance az zitra, dnes se jede bez nich, i tak bude asi dost zmuchlanych plechu
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #56
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
jako predkrm pro zitrejsi strkkros jsem pripravil layout s nazvem "Trening na ceske silnice po 1.7.2006" A co se musi hlavne po 1.7.? Spravne, dodrzovat rychlost. Proto jsem udelal layout pro so clasic, na kterem se dnes pojede mala nezavazna serie malych nezavaznych zavodu od 19:30 a verte tomu, ze vas to dodrzovat rychlost nauci, pokud chcete doject bez disqualifikace Jede se na serveru ACTUAL LINUX #1. Auto je MRT5.

Edit: zapomnel jsem na link, kde se da prihlasit na dnesek http://liveforspeed.actuallinux.com/...nku=2006060004
tak jsme jeste vecer jednou pojezdili a zjistili jsme ,ze "radarova" trat je nejlepsi na dve kola, protoze potom se nerozdavaji trestne projeti ulickou, nebo stop&go, ale casove tresty 30 a 45 vterin, takze se fakt vyplati rychlost dodrzovat
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #57
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Tairo
tak jsme jeste vecer jednou pojezdili a zjistili jsme ,ze "radarova" trat je nejlepsi na dve kola, protoze potom se nerozdavaji trestne projeti ulickou, nebo stop&go, ale casove tresty 30 a 45 vterin, takze se fakt vyplati rychlost dodrzovat
jako zastupce lfspolicie CR muzu potvrdit,ze podniknuta opatreni snizila pocet dopravnich nehod a stretu s chodci v boxech, coz bude mit za nasledek dlouhodobe propousteni zdravotnickych pracovniku

pro dalsi informace se prosim obratte na naseho tiskoveho mluvciho.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2006   #58
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V.
jako zastupce lfspolicie CR muzu potvrdit,ze podniknuta opatreni snizila pocet dopravnich nehod a stretu s chodci v boxech, coz bude mit za nasledek dlouhodobe propousteni zdravotnickych pracovniku

pro dalsi informace se prosim obratte na naseho tiskoveho mluvciho.
Ani v jednom p?ípad? nesouhlasím. bohužel, a?koli došlo k snížení úraz? v boxech, v nájezdu do pit? se op?t zranilo n?kolik jezdc? a jeden dokonce se svým MRT5 vylet?l ven z trat? a zranil t?i další lidi, kte?í sledovali závody. Také došlo k nárustu nehod na trati, takže propoušt?ní nep?ichází v úvahu
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2006   #59
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
Ani v jednom p?ípad? nesouhlasím. bohužel, a?koli došlo k snížení úraz? v boxech, v nájezdu do pit? se op?t zranilo n?kolik jezdc? a jeden dokonce se svým MRT5 vylet?l ven z trat? a zranil t?i další lidi, kte?í sledovali závody. Také došlo k nárustu nehod na trati, takže propoušt?ní nep?ichází v úvahu
na tento pripad jsme uvalili informacni embargo,dalsi informace vam sdeli nas tiskovy mluvci.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2006   #60
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V.
na tento pripad jsme uvalili informacni embargo,dalsi informace vam sdeli nas tiskovy mluvci.
FBI už to ale ?eší ba co víc....podrobné informace o nehodách ve v?erejším závod? vám sd?líme pomocí reportu o nehodách na stránce Czech LFS news
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.