Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.10.2009   #121
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Pe_t_eR View Post
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec???
Taketo nieco som uz davno vzdal Bud jazdim na zahranicnych a tam nahodou na niekoho z CZ-SK komunity narazim, alebo (v poslednej dobe najcastejsie) sa dohodneme a zalozime si vlastny server, kde trenujeme na wtcc alebo XFR cup
Ak by ste mali zaujem, tak mi napiste na icq 344 666 632 a mozeme to zladit.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2009   #122
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pe_t_eR View Post
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec???
vecer zacaly hardware upravy actualich serveru. Samozrejme prednost mely komercni servery, na kterych behaji weby a aplikace nasich zakazniku, takze lfs a dalsi sponzorovane veci se delaji az v druhe vlne. Do dnesniho vecera by melo byt vse komplet hotovo a virtualni asfalt bude opet k dispozici
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2009   #123
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Pe_t_eR View Post
V?era mi p?išla licence.. T?šil jsem se jak si zajezdim, porovnám s Vámi síli a zjistim, jak na tom v?bec jsem. Jenže ouha.. Z n?jakého m? neznámého d?vodu nem?žu najít žádnej ?eskej server. Hledám ve ve?ejných i soukromých, ale servery o actual linux a jiné prost? nenacházim. Kde by mohla být chyba? Jezdíte ješt? v?bec???
Jezdíme, ale na zahrani?ních serverech. Co jsem tak zpozoroval, tak na ?eských serverech skoro nikdo v?bec nejezdí, když nepo?ítám demo servery.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #124
MCJ
Newbie

 
Join Date: 30.10.2009
Location: Praha
Posts: 2
Default

Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it.
MCJ is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #125
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by MCJ View Post
Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it.
Sta?í si pouze zvolit server v online režimu a p?ipojit se.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2009   #126
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by MCJ View Post
Kde m?žu za?ít jezdit s váma? Zatím trochu umím jen Blackwood s XFG a pot?eboval bych se od n?koho pár v?cí p?iu?it.
zacni tady pak se presun sem
a pokud bys chtel neco hodne konkretniho, tak prijd sem
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2009   #127
MCJ
Newbie

 
Join Date: 30.10.2009
Location: Praha
Posts: 2
Default

D?kuji za info. To už jsem ?etl. Spíše mi šlo o to, abych mohl potrénovat s n?kým za kým bych zvládal jezdit a kde nebudou mago?i co jezdí v protism?ru a tak
Zatím se mi zdá nejlepší Redline racing, ale tam se mi dneska povedlo n?koho sest?elit a na dnešek jsem dostal ban :-/. Tak te? jezdím na !LFS Race a taky je tam slušné poježd?ní.
Na fs serveru jsou p?íliš ?asto mago?i.

Last edited by MCJ; 2.11.2009 at 16:39.
MCJ is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2009   #128
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

dneska mezi sestou budem trenovat na Escargot Racing (takovej ten krizek, nevim jak se vklada)1

XFR a trat Aston gran prix

budem tam pocitam mezi 18 - 20 mozna i driv

heslo bude EGT

tak muzes zajit
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2009   #129
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
(takovej ten krizek, nevim jak se vklada)
L.Alt+3+5
P.Alt+X

[/OT]
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #130
Pe_t_eR
Newbie

 
Join Date: 28.10.2009
Posts: 6
Default Diky..

Díky a omlouvám, se že jsem se neozval d?ív.. Snad se s Váma n?kde potkám..
Pe_t_eR is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #131
froxic
Newbie

 
Join Date: 5.2.2010
Posts: 7
Default

cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde
froxic is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #132
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by froxic View Post
cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde
na cz serverech se moc nejezdí, jen ob?as na n?jakym privátu anebo na demu... a když napišeš n?komu, kdo je na tom private serveru, tak ur?it? zašl? heslo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #133
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To je pravda, na domacich serveroch sa vela nejazdi a ked sa aj o niecom dopocujem, tak je to vacsinou len trenovanie na nejaky nastavajuci cup
Ak chces zavody, tak urcite skus FOX junkies, ale zvykne to byt preplnene. Ja som si paradoxne uzil najlepsie verejne zavody s FBM na BL1 aj po tom, ako som si kupil licenciu A samozrejme uplne najlepsie je to v ligach, tam mas istotu, ze pride dostatok ludi, vladne disciplina a stretnes tam lepsich hracov, ktorych na publicu asi tak lahko nezastihnes
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #134
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by froxic View Post
cau lidi jaka je situace s CZ servery v roce 2010? Jezsi se jeste vubec, koupil jsem si licenci a jsem z toho nejaky paf ze z tisice serveru se jezdi jenom ani ne na stovce a kdyz uz je na servery dosti lidi tak ve vetsinou uplne plny. Chtel bych zajezdit, ale neni s kym a nevim kde
jinak na cechy a slovaky obcas narazis treba na serveru IHR, to je ten, ktery je porad plny

chce to jen trochu trpelivosti pri klikani a urcite se dostanes i do zavodu
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #135
froxic
Newbie

 
Join Date: 5.2.2010
Posts: 7
Default

Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveruort@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?
froxic is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #136
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

Quote:
Originally Posted by froxic View Post
... a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru...
To roz?arovanie som zažil aj ja, no ?o, ?udia radšej kecajú o LFS ako by v ?om jazdili ) :
__________________
http://www.2pink4u.eu/
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #137
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by froxic View Post
Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveruort@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?
odpoved na tu posledni otazku je jo, zkus se zalogovat na www.lfsworld.net pod svymi LFS online udaji a otevrit ikonku Online hosts

pro pripojeni na server, ktery si vyberes, pak staci jeden klik
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #138
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by froxic View Post
Hmm, no porad mi chybi nejaky takovy ten rozcestnik kde by se lidi mohli domluvit kdyz uz jsou servery prazdne (mysleno ty ceske). Kdyby se domluvil nejaky cas a podobne, tak neni prece problem tady na foru najit takovy pocet lidi ze by to zaplnilo cely server. Jak to vypada na tom ceskem IRC, domlouvaji se na nem zavody? Mimochodem, byl a jsem porad docela rozcarovany ohledne tech serveru, kdyz si vyfiltruju jenom servery kde jsou lidi tak jich je opravdu jenom par - navic vetsina je ve stylu policajti-zlodeji (?? to snad nemysli ti lidi vazne ??). Dale daji se urcite servery pridat k oblibenym at se pozdeji k nim pripojim behem par kliknuti? existuje neco ve stylu? lfs://ip_serveruort@heslo na pripojeni ke konkretnimu serveru... nejaky server manager ve stylu all-seeing-eye nebo HLSW?
Když chceš ?eské fér závody tak ALTP ur?it? doporu?uju....... Potom cupy r?zné. inak ech? je dost i na 2 servery ale v?tšinou se jim nechce nebo nemaj?as (nic proti nim)
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #139
froxic
Newbie

 
Join Date: 5.2.2010
Posts: 7
Default

dik moc, jsem to uplne prehledl v tech vsech ikonkach Tak se doufam nekdy potkame a zajezdime!
froxic is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2010   #140
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

a taky zalezi v jakou dobu jezdis.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.