Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2007   #41
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by atomic_8 View Post
ani ja sprint nemam, ani som sa nestihol spamatat a chaos s tym sekol

(medzi recou, kam sa daju uploadnut videa)
ake videa? myslis replay?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #42
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by windmouse View Post
trochu silna slova, nemyslis? zvlast pokud se vezme v ohled reakce Ryka zde na forech...

nadavat nekomu jen proto, ze neni tak dobry zavodnik jako ty a v strhujicim tempu ostreho zavodu mu ujedou nervy je opravdu trochu prehnane
za tim, co jsem napsal, si stojim. me docela nastve, kdyz mi nekdo zkazi zavod, at je to novacek, nebo veteran.
nemam nic proti pomalejsim jezdcum, kteri jezdi fair. muzu jmenovat, loukota, ktery je znamy svoji perfektni cistou defenzivni jizdou, agarash to samy. chaos, se kterym se nebojim jit do zatacky vnejsi stopou. z novacku tusim silenec, se kterym jsem nemel zadne problemy a to ma licenci jen par dnu...

mozna jsem trochu horka hlava, ale myslim, ze reaguju pravem. bejt to v realu (nebo na lan), tak si to s nim po dojeti vyrikam z oci do oci, coz tady bohuzel nejde.

nicmene pripad vyresen, ryko uznal chybu, tak se to snad uz nebude opakovat. popojedem.
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #43
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default



Quote:
Originally Posted by jet View Post
za tim, co jsem napsal, si stojim. me docela nastve, kdyz mi nekdo zkazi zavod, at je to novacek, nebo veteran.
nemam nic proti pomalejsim jezdcum, kteri jezdi fair. muzu jmenovat, loukota, ktery je znamy svoji perfektni cistou defenzivni jizdou, agarash to samy. chaos, se kterym se nebojim jit do zatacky vnejsi stopou. z novacku tusim silenec, se kterym jsem nemel zadne problemy a to ma licenci jen par dnu...

mozna jsem trochu horka hlava, ale myslim, ze reaguju pravem. bejt to v realu (nebo na lan), tak si to s nim po dojeti vyrikam z oci do oci, coz tady bohuzel nejde.

nicmene pripad vyresen, ryko uznal chybu, tak se to snad uz nebude opakovat. popojedem.
PS:njn kazdej chce bejt v cine tak se nediv ze se drzej zuby nechty
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #44
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Qual: Pár minut p?ed kvalifikací jsem našt?stí v?as trochu povolil detaily a zapnul dynamické omezování detail?, ?ímž jsem eliminoval drobné sekání, které m? provázelo celý volný trénink. Jinak kvalifikace p?íšerná, vítr foukal opravdu siln? a na dlouhé rovince v prvním/druhém splitu jsem ob?as ani nestihl za?adit 6. I tak ale 5. místo a spokojenost.

Sprint: Start z 5. místa a trochu zaváhání na startu. K mé škod? se Jetovi start povedl a okamžit? zaujal výhodn?jší nájezd do první zatá?ky, kde jsem se já za?adil na 5. míst?. V druhém kole m? trochu vyvedl z míry R. Filo, který m? blokoval nejd?ív jednou na cílové rovince a pak ješt? ne?ekan? na konci, kdy jsem byl nucen dupnout na brzdu víc, než bych cht?l a trochu jsem p?eh?ál svoje gumy. Pak už to bylo utrpení, trápil jsem se až do konce, tuším 5. místo

1. Závod: Start se moc nepovedl a celý závod více mén? konstantní slabé ?asy, dojel jsem op?t 5.

2. Závod: Startoval jsem zezadu a za?ínal se smi?ovat s tím, že se budu jen horko t?žko prokousávat nahoru. V T1 jsem trošku po?uknul Jimika, za což se mu omlouvám. Potom jsme vyjeli na rovinku a já se nesta?il divit. Ze zadních pozic jsem se najednou ocitl p?ímo za ThorRem asi na 8. míst?. Postpn? jsme se oba dostali až na 2. a 3. místo. Ke konci m?l ThorR potíže, takže se mi otev?ela šance na 2.místo. Posledních pár kol jsem ješt? stahoval s mými nejlepšími ?asy Radka Mullera, ale bohužel se mi nepoda?ilo ho stáhnout úpln?, takže 2. místo v cíli.

Z podnikem jsem celkem spokojen, nicmén? jak již bylo psáno, n?kte?í nová?ci by se m?li zamyslet nad svojí ú?astí v 1. divizi...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #45
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Nedal by sem nekdo replaye ze zavodu div 1, nestacil jsem si je ulozit, dik
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #46
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by jet
z novacku tusim silenec, se kterym jsem nemel zadne problemy a to ma licenci jen par dnu...
...az na to, ze nevie co je to modra vlajka :/
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #47
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
...az na to, ze nevie co je to modra vlajka :/
a co je modra vlajka? jen upozorneni na to ze je za tebou jezdec o kolo napred a ze te muze kazdou chvili predjet... jinej vyznam v lfs nema... neni to prikazova vlajka, jen upozornuje... jak se potom dotycny zachova je na nem...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #48
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

to hej... ale pride mi divne, ked jazdec, ktoremu bola vyvesena modra vlajka, zacne utocit na jazdca, ktory je na 2. mieste a stiha veduceho jazdca...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #49
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

jj, ved aj v reale moze brzdit jazdca za sebou aj cele kolo, alebo teda kym neuvidi 3x vlajku

a v podstate to neznamena ani, ze musi uvolnit idealnu stopu

(ja ju samozrejme uvolnim)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #50
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no pokud je rychlejsi a je si jistej v kramflecich, tak muze i predjizdet... nikde neni psano ze pro nej vlastne skoncil zavod... priklad> uber rychlej jezdec, crash v 1. kole, pit, dlouhe opravy, dostane kolo, ale jelikoz je zavod dost dlouhej, tak kdyby nesmel predjizdet, tak mu vlastne seberete moznost zavod vyhrat...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #51
silenec
Newbie

 
silenec's Avatar
 
Join Date: 1.6.2007
Posts: 10
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
to hej... ale pride mi divne, ked jazdec, ktoremu bola vyvesena modra vlajka, zacne utocit na jazdca, ktory je na 2. mieste a stiha veduceho jazdca...
Vtip je v tom, ze zadna modra vlajka nikde nebyla, protoze jsem byl za tebou. Popravde jsem si v prvni chvili neuvedomil ze se jedna o jezdce na prvnich pozicich, myslel jsem si ze jsem dohnal nejake opozdilce co se nekde taky vysekali. Modra vlajka se objevila az po tom, co jsem te predjel. Po pul minutove zastavce v pitech jsem mel co dohanet a zastavovat a poustet te, kdyz jsem vedel ze jsem byl rychlejsi a tahl bych se zbytek zavodu za tebou se me uz nechtelo, tak jsem pokracoval v jizde i pres modrou vlajku, ktera svitila asi pul kola, potom uz jsem te az do konce zavodu nevidel. Stejne tak jsem predjel tusim i Radka Mullera, za coz se mu taktez omlouvam, ale po me havarii v T1 kterou jsem nezavinil byla hladina adrenalinu lehce nad normalem.
silenec is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #52
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

2 Chaos - s tym suhlasim, ale pokial je rychlejsi len momentalne, na 1 rovinke, tak mu to myslim automaticky nedovoluje atakovat vedenie zavodu a este k tomu v T1 jazdec bol o 2 kola po zadu...
kebyze kruzim na 15. mieste a zautoci, nepoviem, ale na 2. ? plus v priprave na suboj o prve miesto ?

2 silenec - to je chyba, modra by mala svietit, aj ked sa priblizis k niekomu, kto je o kolo v pred... aspon doteraz sa mi vzdy ukazala.

ked sa ti modra ukazala, uz by mi to ajtak nepomohlo, ked by si ma pustil, este by ma toviac spomalilo... islo mi len o tu casovu stratu a poskodenie tlmicov sposobenu predbiehacim manevrom a naslednou koliziou po sikane pred splitom 1...

ale s prihliadnutim na to, ze si novacik a modra sa ti nezobrazila, nepodavam protest a uz to dalej nebudem riesit... len bacha nabuduce, ked vies ze si o kolo pozadu, aby si vedel, koho predbiehas
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #53
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

eraser, silenec, all: staci sa obcas pozriet na mapku

(biela - jazdec je o aspon o 1 kolo pred vami,
zlta - jazdec je v rovnakom kole a je umiestneny pred vami,
oranzova - jazdec je
a)v rovnakom kole a je umiestneny za vami
b) jazdec je aspon o 1 kolo za vami)

viem, ze niektori jazdia bez nej(mapky), ale dava vam to aspon prehlad o situacii na trati a nemusite sa vyhovarat ze ste ziadne vlajky nevideli
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #54
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

doopravim
b) jezdci o kolo zpet jsou tmave hnedou (tmave oranzovou) barvou...

2 eraser> jj, vzdyt rikam ze si dotycnej musi bejt hodne jistej ze na to predjeti ma...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 5.6.2007 at 23:12.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #55
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

replaye (21MB)
http://liveforspeed.sk/replay/intercars_div1_r1.zip
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #56
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Mimochodem barvy na mapce se dají zm?nit..takže každý podle vlastního gusta. Kdo nevidií, tak a? si dá auta o kolo nap?ed ?erven?
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #57
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Kvalda :
No potom co sem toho natrenoval sem vubec netusil co se deje .. nemohl sem se srovnat se setem s kterym sem zajizdel 1.06.. sem jezdil okolo 1.08-09 .. No hruza hlavne na rovince po startu me to vzdycky tak vyneslo ze nadeje na dobrej cas byla v haji Takze konecne 11. misto bylo zklamanim!)

Sprint :
Bez problemu,skvele souboje ! Z 11. Mista sem se tak nak sikovne posouval dopredu az z toho bylo 5.misto (takze celkem spokojenost)

Long 1 :
Start celkem good.. po vyjezdu ze sikany nekde kolem 8. mista a zacala se opakovat situace ze sprintu..pomalu sem se posouval do predu,az na 5. flek kde sem narazil na dva Certy Kida a Itara ktery si to rozdavali mezi sebou..parkrat sme se prohodili a to az do 20 kola..kde pak udelal Kid mensi chybku a bylo rozhodnuto.. zbytku sem se trhnul a zacal dojizdel ThoRa..Neco sem nahnal ale v cili mi chybeli 3.sec. Takze konecna 3.pozice supr vysledek!
long 2 :
No a tady bych se malinko rozespal ... i kdyz uz se to tu probiralo ..., Sem v LFS sice novacek ,licenci mam tak pul roku ale myslim si ze ty co jedou D1 by uz mely mit naky zkusenosti a aspon v tom prvnim kole jet trochu klidnejc.. obvzlast pri startovnim rostu s 25. GTRkama . sou to sice zavody ale furt je to jen hra.. a to co bylo v T1 a nasledne v sikane..no nevim..ja sem tusil ze pri obracenem startovnim rostu budou potize ale tohle byl Carmagedon.Zvlast po shlednuti replaye u nekterych z jezdcu bylo jejich pocinani dost nepochopitelne! tezce se to posuzuje ale kdyz vidim hromadnou kolizi a ani neuberu plyn .... tak ? No a jinak zavod sam o sobe po rozjeti zase supr.. da se rict ze furt v kontaktu..zkratka nebyla nuda.. Jinak bych se chtel omluvit Attimu za ten kontakt v 2. kole ...shledl sem replay a tezko rict.. kdybych byl ja na tvem miste a vedel bych ze z vyjezdu ze zatacky budes rychlejsi (jako sem byl ja) a dostanes se predkem nekam na moji uroven tak bych ti tam v danej okamzik nechal trochu mista..nevim jestli si vedel kde primo sem ale tuknuls dome a otocil ses..uz sem jinak zareagovat nestihl. Sry..mrzi me to..me by to taky nasr,,, , zmarenej zavod
............ presto prezevsechno sem si uzil opravdu skvele zavodni momenty...ta skupinka jezdcu kolem 4 - 9. mista to bylo dost napinavy..zvlast s Kidem a Zipperem
.. Takze se tesim na dalsi zavod a doufam ze to bude trochu ukaznenejsi i co se tyce chovani mimo jizdu..mluvim i za sebe vim ze sem se parkrat optal na neco co mam znat..jen sem se chtel ujistit jinak propozice sem cetl ..jen sem tam nenasel par veci..ted uz ani nevim co.. Takze priste uz budu drzet hubu jo a taky gratulace vitezum! :-)
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #58
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Kid222: tvoj protest na mna ma velmi pobavil

Quote:
Podavam protest na jezdce Ondrej Kover, za bezohlednou jizdu vuci ostatnim po startu druheho dlouheho zavodu prvni divize, na kterou jsem v dusledku taky doplatil.
zato ze som nestihol pribrzdit a tukol som do aut pred sebou, ktore boli v uz hodinach ma chces obvinit z toho, ze som ta poskodil? neexistuje
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #59
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
Kid222: tvoj protest na mna ma velmi pobavil



zato ze som nestihol pribrzdit a tukol som do aut pred sebou, ktore boli v uz hodinach ma chces obvinit z toho, ze som ta poskodil? neexistuje
Nevidim do prace sportovnich komisaru, ale osobne si myslim, ze na konci pobaveny nebudes.
Btw. jsem zvedavy na tvoji obhajobu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2007   #60
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nevidim do prace sportovnich komisaru, ale osobne si myslim, ze na konci pobaveny nebudes.
Btw. jsem zvedavy na tvoji obhajobu.
keby si bol na mojom mieste, tiez by to tak dopadlo co sa tyka tej hromadnej havarie.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.