Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2007   #21
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Cely zavod som s tebou nemal ziadny suboj a napriek tomu si ma urazil a nepravom obvinil(pravda nebol si sam). Ale nechajme to tak ,kaslat nato ,len ma to dost stve.
mluv konkretne. cim jsem te urazil a nepravem ocernil?

EDIT: aha, takze ty radeji nekoho nejdriv verejne obvinis a pak si to s nim jdes vyrikat do pm na irc...aby ten druhy zustal pred ostatnima jako ten "zly".

Nechapu jak si TY muzes na nekoho vubec stezovat? To, cos predvedl na startu sprintu, to nemelo obdoby -VIDEO - odstartujes predcasnym startem (stane se, ale kdyz vim, ze me ceka prujezd boxy, tak se nebudu snazit za kazdou cenu srat dopredu), do T1 si brzdil mnohem pozdeji nez ostatni a pekne si to tam rozstrelil, agarashe otocil na bok a zkazil mu tak zavod - a ani nereknes sorry, nezastavis, proste jedes dal jako tank.

Co se tyce tvojeho chovani mimo zavod, screeny mluvi za vse.
__________________
http://www.rallyphotos.cz

Last edited by DoN; 5.6.2007 at 13:48.
DoN is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #22
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
Nechapu jak si TY muzes na nekoho vubec stezovat? To, cos predvedl na startu sprintu, to nemelo obdoby -VIDEO - odstartujes predcasnym startem (stane se, ale kdyz vim, ze me ceka prujezd boxy, tak se nebudu snazit za kazdou cenu srat dopredu), do T1 si brzdil mnohem pozdeji nez ostatni a pekne si to tam rozstrelil, agarashe otocil na bok a zkazil mu tak zavod - a ani nereknes sorry, nezastavis, proste jedes dal jako tank.

Co se tyce tvojeho chovani mimo zavod, screeny mluvi za vse.
Tak presne tohle a podobne mam take rozepsane ve svem tiskovem prohlaseni. Fakt sem neverisl svym ocim kdyz jsem to videl z replaye, ulity start, vi ze bude muset stejne do boxu a vlitne do T1 jak torpedo. Tim nezkazil zavod jen Agarashovi, ale i me, protoze diky tomu jsem musel v T1 skoro zastavit, protoze jsem nemel kudy ven.

Last edited by Treglis; 5.6.2007 at 13:59.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

tak takovyhle incidenty budou trestany maximalni vysi trestu a pokud to dotycny zopakuje jeste jednou v lize skoncil...
takhle to tam napalit a pak jet stale na plnej plyn? to snad ne! precti si pravidla zavodu a mej je pri jizde na mysli! zavodeni je predevsim o respektu k ostatnim a tys neukazal vubec zadnej... jak by ses citil, kdybyste si prohodili pozice a ty byl ten co skoncil na strese?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #24
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
To, cos predvedl na startu sprintu, to nemelo obdoby -VIDEO - odstartujes predcasnym startem (stane se, ale kdyz vim, ze me ceka prujezd boxy, tak se nebudu snazit za kazdou cenu srat dopredu), do T1 si brzdil mnohem pozdeji nez ostatni a pekne si to tam rozstrelil, agarashe otocil na bok a zkazil mu tak zavod - a ani nereknes sorry, nezastavis, proste jedes dal jako tank.

Co se tyce tvojeho chovani mimo zavod, screeny mluvi za vse.
Tak to video je vazne sila, neveril by som, ze toto sa deje v lige.
!!! To aj v democupe bolo nemyslitelne !!!
(je jesne, ze ked niekto odstartuje iba o trochu skor, ze bude mat na konci rovinky asi najvacsiu rychlost + ked ide zozadu, takze by mal byt prvy na brzdach a nie, ze vsetkym uz svietia brzdove svetla a ja este stojim na plyne
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #25
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by Hrobar View Post
2 reyco: docela dost si lagoval v race 2, jel jsem za tebou kus a vic jsem slapal na brzdu nez na plyn, protoze jsem se bal kdy to do tebe napalim jak si skakal po silnici.... jestli tomu bylo tak i predtim jsem si nevsim, protoze jsem se s tebou nesetkal...
Bohuzial je to mozne a za lagy sa ospravedlnujem. Momentalne idem vybavit iny net, s nadejou ze bude lepsi. Zatial ma na trati asi neuvidite

Edit : Jedina vec co ma potesila je, ze som sa nestretol v ziadnej havarii s jazdcami, ktorych poznam uz zo starsich lig. Proste si novi musia uvedomit kedy je vhodny moment prebiehat a kedy je lepsie ist na brzdy skor a vela dalsich veci.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 5.6.2007 at 14:38.
reyco is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #26
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Jelikož v sobotu skoro úpln? odešla má sta?i?ká Dexxa. Byl jsem nucen sehnat urychlen? jinej volant. Našt?stí soused má Geniuse, sice mu už taky 7-8 let je, ale stále relativn? dob?e slouží. Za den se nau?it s novým volantem nebylo nic jednoduchého, nakonec jsem rád, že jsem to n?jak zvládl.

qval: vítr d?lá své, nakonec páté místo. a 1. zatá?ka a šikana u m? bylo bu? a nebo.

sprint: v T1 jsem byl trošku atakovanej Stichou zezadu. Ale nic, tak hrozného. V šikan? jsem byl už n?kde na 10. míst?, ale po výjezdu byly všude p?edemnou rozto?ený auta. Tak jsem se vratil tak na 6. a pak jsem ješt? nekoho p?edjel. 4. místo.

long1: Set na long jsem ladil do poslední chvilky, stejn? nebyl ideální. Už si nevzpomínám jak jsem jel, ale asi v 10. kole "kick". Poprvé od doby co mám ADSL(rok) jsem vypadl ze závodu, i když m? to hned poté ve woknech hlásilo ping 10-13ms.

long2: start z jednoho z posledních míst byl dost obez?etný. Snažil jsem se jet na jistotu.
To: Spangler zazávodili jsme si dob?e, nemáš se za? omlouvat. Až se m? ob?as zdálo, že se respektujeme až moc . A pak to p?išlo u 2. splitu jsem se cht?l podívat dozadu (u m? klávesa "W"), ale šáhl jsem na TAB a koukam, že moje auto jede kousek p?ed autem, ve kterým jsem byl. Okamžit? jsem ve tm? hledal "Home" a sko?il zp?t do svého vozu, jenže 2 kolama mimo a ješt? jsem p?ibrzdil => hodiny. Našt?stí nikdo nejel...
Pak už to bylo jen lama?ení. Ješt? jsme se n?jak štuchli s Novakem a myslim reycem (asi jeho lag). Každej let?l na svou stranu.. sry
Aspo? jsem si dal nejrychlejší kolo, ale celkov? 18. místo.

K t?m spamer?m a ?voun?m se nevyjad?uju...
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies


Last edited by RiXXi; 5.6.2007 at 16:11.
RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #27
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Rixxi ja som sa vas snazil obehnut ale ako si bol v smyku tak som sa uz nevosiel + moje lagy a letel som dalej. Momentalne zohanam novy net, ak nebude dalsi zavod uz nepojdem, nebudem to zneprijemnovat ostatnym.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #28
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Qual: PB, cas nevim, ale 1. misto

Sprint: start se mi moc nepovedl, ale udrzel sem za sebou vsechny, jel sem ale dost nekoncentrovane, takze me asi po jednom kolej predjel Radek, pak jeste Spangler, ktery mu sem to ale o kolo pozdejc vratil v t1..... v poslednich zatackach na me sice dotiral, ale pak to laglo a zmizel mi a v cili sem byl na 2. miste ))

Race 1: start jeste horsi nez ve sprintu, dostali se prede mne tri...reyca sem dal jeste na rovince, Ondreje Murina ve 2. kole pote co to vzal trochu pres travu, nebo pisek ja uz nevim )...pak sme se vozili tak v 1-2 vterinovejch odstupach na prvnich trech mistech a ze 4. to jistil tymovej kolega Miri....ve 12. kole me dotah Ondrej Murin a v T1 me predjel...nekde okolo 20. kola odpad z prvni pozice Radek a o par kol pozdejc sem dal na konci rovinky Ondreje Murina a dojel si pro 1. misto.

Race 2: reverse, takze start ze 17., v poklidu sem dojel do t1, v sikane se to zase rubalo takze posun o 7.pozic (tuknul sem miriho, sry, ale bylo to docela nepatrny)...v nasledujicich kolech sem se postupne probojoval na 3. misto....bylo tam par hezkejch souboju s Lukim...17. kole v t1 neco vymyslel Branislav, takze sme se posunuli na 1,2 misto a asi o dve kola pozdejc sem Lukiho predjel v zatacce za rovinkou a dojel si pro 1. misto.

Mel sem asi docela stesti, ze se me ty rubacky vyhybaly. Po videu co sem tu videl a co rikali ostatni to asi casto nemel se zavodenim moc spolecnyho...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51

Last edited by ChiPS; 5.6.2007 at 16:39.
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #29
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Rixxi ja som sa vas snazil obehnut ale ako si bol v smyku tak som sa uz nevosiel + moje lagy a letel som dalej. Momentalne zohanam novy net, ak nebude dalsi zavod uz nepojdem, nebudem to zneprijemnovat ostatnym.
Taky jsem v této situaci jezdíval, nic se ned?je... Moc dob?e t? chápu.
Sv?j podíl viny na tom ur?it? mám taky..
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #30
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Q: Dlouho sem si nemohl zvyknout na vytr a nemohl sem trefit volnou trat ale ke konci prece jen volna trat byla tak sem toho vyuzil a vyjel si 5.misto takze celkem spokojenost

S: Predcasnej start takze sem si to celkem zkazil jel sme do boxu odpikat trest projeti boxovou ulickou avratil se na 20.miste nasadil sem na stihaci jizdu a nakonec z toho bylo asi 17. misto

L1: Celkem se mi povedl usadil sem se za mirim na 4.miste ale diky mejm chybyckam sem se na nej nedokazal dotahnout tak blizko abych mohl skusit predjet takze sem skoncil na 4. miste

L2: To bylo celkem husty kdyz byl otocenej rost aspon bylo docela koho predjizdet ale ztratil sem na tom ze sem zezacatku docela probrzdoval a to se podepsalo na pneu a nemohl sem jet tak rychle jak bych potrebovat takze sem dojel tusim na 6.miste
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #31
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: Vzhledem k casu HL, ktery me stavel na chvost div2, jsem necekal zadne zazraky, presto vsak 15. misto spokojenost maximalni.

sprint: Katastrofa uz vprvni zatacce, pri ktere se stal hlavnim akterem BronislavS. Startoval z posledniho mista, presto se pri najezdu do prvni zatacky dostal o 7 pozic dopredu s vedomim uliteho startu a tedy i nutnou navstevou boxu. Do T1 se vritil jak nerizena raketa, coz odnesl nejvice Agarash otocenim na storc, BronislavS to dovrsil svym stanim na plynu a jako buldozer tlacil Agarashe pred sebou, dokud ho neotocil na bok. Tento incident zpusobyl to, ze jsem v T1 musel temer zastavit, protoze jsem nemel kudy z tohoto chumlu ven => nekde kolem 20. mista. Pokracoval jsem v jizde a dostal jsem se stihaci jizdou na 15. misto. Ve 3. kole nadherny souboj na rovince s hrobarem a reycem. Predjizdel jsem hrobare zprava a pak jsem udelal chybu tim, ze jsem se snazilna na posledni chvili zaradit do stopy a najet si tak idealne do zatacky. Ovsem co jsem v zrcatkach pri tomto manevru uz nevidel byl reyco, ktery bral hrobare z leva. Vysledek maly a reycem zcela nezavineny stouch a ja ve smyku do svodidel a kacirku. V poslednim kole posledni zatacce jeste nejaka kolize dvou vozu, takze nakonec 19. misto. Nic moc.

race 1: Start z 11.mista, T1 jsem prezil bez úhony. Pak souboj s lukim a malem jsem sel na boudu. V desatem kole souboj s pugou, 10. misto. V zapeti však v 11. kole chyba a zpet na 11. místo. V 17. Kole jsem opet dojel a predjel pugu a diky chybam a vypadnuvsim 8. místo. V 19. kole ale opet chyba a 10. místo. Ve 23 kole mel predemnou Jirku pomerne velky naskok, presto nechapu jak jsem nemohl do T1 nedobrzdit. Lehci kolize, ja mimo trat a omlavu Jirku, jestli jsem mu zpusobil nejaky stres No a ve 25. kole si jedu pohodicka vanek do prave zatacky za druhym splitem a ejhle Don na trave a sine si to primo kolmo na trat. Brzdil jsem snad i rukama a vyplatilo se, na milimetry jsem se vyhnul, srdce az v gatich.

race 1: Start z 9. pozice, v T1 sme se selli tri vedle sebe a to hned ve dvou radach, kupodivu sme se pak i pekne do vlacku srovnali i do nasledujici sikany. Snazil do nikoho ani trochu nenarazit, to se mi i povedlo, ale nakonec bylo vrazeno do me. Miri mne malinko zezadu postouch a ja sel cumakem do zdi a otocenej v proti smeru. Jelikoz jsem za sikanou neskoncil sam, vratil jsem se na 19. misto. Diky chybam souperu jsem se dostal na 16 misto a ve 3. kole jsemneustale dojizdel loukotu, ale nedarilo se mi ho predjet. A ve ctvrtem kole jsme s Loukotou dojeli skupinku Blackrich a Spangler, ktera Loukotu nejspis trochu zpomalila v zatacce za 2 splitem a toho jsem vyuzil, 15. Hned v nasledujicim kole byl na konci rovinky Spangler dlouhy na brzdy, 14. V 6. kole mi alenevysla sikana a spangler si vzal svou pozici zpet. 7. kolo chyba, propad na 19. a v zatacce za rovinkou reyco hodiny. Byt jsem brzdil co to slo, tuknul jsem mu do zadku a to ho otocilo do protismeru. Moc se mu omlouvam. V 9. kole uz 17., ani nevim jak. Pri najezdu do 10. kola jsem se nalepil na rostreeta. Ten pod tlakem v sikane za T1 udelal chybu a odporoucel se na strechu. Trosku me to uchvatilo, takze jsem vyjel dvema koli na travu, ale nic se nestalo, 16. misto. Ve 13. resp 14. kole boje s Blackrichem, Splangler hodiny v T1, pri vyjezdu ze sikany BlackRich chyboval, cehoz jsem se snazil vyuzit a z prava jsem ho predjizdel, jemu to vsak klouzalo do travy a jak se snazil vyrovnat lehky smyk, bral to moc doprava. Dopadlo to tak ze jsme se opreli o boky a jeho to poslalo do hodin, 13. misto. Ve 22. kole jsem dojel o kolo Reyca, pred kterym jel Pabush. Zde bych chtel reyca pochvalit, zbytecne me nebrzdil, ovsem kdyz videl ze nejedu nijak extra rychle, pustil se semnou do zavodeni a bylo se na co divat. Ve 23. kole jsem z pytle predjel Reyca a na brzdy do T1 dal i Pabushe, i pres nevalnou pozici v zavode, tenhle manevr byla pro mne extaze vecera V poslednim nikdo predemnou nikdo zamnou, tak jsem si pred T1 rekl ze nebudu riskovat, no a sup, pri vyjezdu ze sikany za T1 jsem udelal paradicku pro divaky na dvou kolech. Nastesti ustal a dojel na 10. miste.

Kdyz to shrnu, pri soubojich jsem problem vetsinou nemel. Ale delal jsem drobne i vetsi chyby pri osamocene jizde. Co kolo, to temer original stopa Chybycky me staly vteriny, chyby i pozice. Nedari se mi udrzet vyrovnanou jizdu.

Co se tice hodnoceni celeho vecera, tak tomu uz sem se vyjadril zde i jinde. Takze vic to rozvadet nebudu.

Last edited by Treglis; 5.6.2007 at 18:41.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #32
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

JJ to som pozeral ako si nas predbehol... SIR uz mal nejake problemi s autom cize nemohol ist co to dalo, ja som ho zas nechcel obmedzit tak som cakal na vylozenu prilezitost, ale predbehol si nas krasne a hlavne cisto, keby tak vyzerali cele preteky bolo by to o mnoho lepsie
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram


Last edited by reyco; 5.6.2007 at 19:28.
reyco is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #33
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
No a ve 25. kole si jedu pohodicka vanek do prave zatacky za druhym splitem a ejhle Don na trave a sine si to primo kolmo na trat. Brzdil jsem snad i rukama a vyplatilo se, na milimetry jsem se vyhnul, srdce az v gatich.
za to se ti jeste jednou omlouvam - v kopci mi dosel benzin, tak sem najel na travu - premyslel jsem jestli mam jeste riskovat zkusit dojet do boxu, ale nez jsem se rozmyslel, uz se blizila zatacka, tak jsem dupl na brzdy, ale auto se jen klouzalo...a protoze ses blizil zezadu, rikal jsem si, ze bude lepsi projet, nez zastavit ve stope. Tak jsem jeste dupnul na plyn (ktery uz samozrejme bez benzinu nereagoval ) a tak tak sem to stihnul pred tebou..
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #34
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
za to se ti jeste jednou omlouvam - v kopci mi dosel benzin, tak sem najel na travu - premyslel jsem jestli mam jeste riskovat zkusit dojet do boxu, ale nez jsem se rozmyslel, uz se blizila zatacka, tak jsem dupl na brzdy, ale auto se jen klouzalo...a protoze ses blizil zezadu, rikal jsem si, ze bude lepsi projet, nez zastavit ve stope. Tak jsem jeste dupnul na plyn (ktery uz samozrejme bez benzinu nereagoval ) a tak tak sem to stihnul pred tebou..
Jj, vim ze si se uz omlouval. Taky jsem to nepsal ve smyslu nejakyho obvinovani, proste jen komentar k me jizde vcera a toho co se mi stalo a nestalo
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #35
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Don ,verejne sa ti ospravedlnuje a berem spat.

za tieto zavody ma dajde DQ a moje body priratajte tym co som uskodil.

Ano som debil a hovado

Vdaka
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.