Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.8.2006   #1
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default Problémy s grafikou

Po nainstalování novéhu patche (U18) se mi na hlavn? na startu, ale n?kdy i v závod? nezobrazují celá auta, t?eba chybí vnit?ek kol, nebo je to auto úpln? bez grafiky, tady je obrázek z mojeho vozu. Nevíte jak to napravit ?
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 2.8.2006 at 19:41.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #2
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

Hranate kolesa mam aj ja niekedy takze ma to zaujima
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
Po nainstalování novéhu patche (U18) se mi na hlavn? na startu, ale n?kdy i v závod? nezobrazují celá auta, t?eba chybí vnit?ek kol, nebo je to auto úpln? bez grafiky, tady je obrázek z mojeho vozu. Nevíte jak to napravit ?
Nesnížili se ti detaily v nastavení...tohle mi d?lá, když mám zmenšený n?jaký detail, ale te? nevím jaký...:/
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #4
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

http://zipper.ic.cz/LFS/lfs-set2.jpg

Dynamicka redukce urovni detailu... ztiahnite si to na takych 0.3, mozno aj menej...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2006   #5
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Dal jsem si to na 0.25 a zatím to jede v pohod?, takže díky
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #6
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Jakmile jsem to ale snížil, tak m? tedka spadne FPS i na 15, což se nedá skoro hrát, nevíte jak to zase vrátit, aby byla zachována grafika i FPS ?
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 8.8.2006 at 14:41.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
Jakmile jsem to ale snížil, tak m? tedka spadne FPS i na 15, což se nedá skoro hrát, nevíte jak to zase vrátit, aby byla zachována grafika i FPS ?
D?láš si srandu? Kdyby šlo jednoduše ud?lat hodn? fps p?i nezhoršený grafice, nemyslíš že by hry nem?ly nastavování a všechny byly nastavený takhle ideáln?? Ta dynamická redukce d?lá to, že když je v okolí více aut (typicky na startu) tak to sníží detaily aby z?staly fps (hratelnost). Když se auta rozjedou a je jich okolo mí?, detaily se zase zvýší. Pokud si chceš dop?át stejný detaily i na startu, kup si lepší po?íta?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #8
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Si d?láš srandu ? Myslím, že na LFS ten m?j po?íta? musí sta?it bohat?, to s tou grafikou a FPS m? za?alo d?lat až po patchi U18, takže n?kde to podle m? musí jít nastavit.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Já v?bec ne?etl tv?j podpis, nj, pc vypadá docela dob?e.. Ur?it? sis tam ale musel n?co rozvrtat (bu? v LFS nebo v PC že te? už tolik nestíhá), protože imo se od U do U18(19) žádná zm?na v týhle oblasti nekonala, takže není d?vod aby ti instalace U18 rapidn? snížila fps. Koukni na popis zm?n z U do U18 že tam nic co by m?lo extra ovlivnit fps není.
Nezapnul sis náhodou v ovlada?ích AA a AF naplno v dob? instalace U18 a te? to dáváš do souvislosti?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #10
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

nn, v LFS jsem nic nenastavoval, nic nem?nil v grafice. Jen m? tedka zlobí n?jaký vir, nevím jestli to m?že mít n?jakou souvislost, ale ten se mi už objevoval d?íve a na LFS to nem?lo vliv. Vždy jsem m?l na startu 50-60FPS, po patchi jsem m?l po?ád stejn?, potom jsem zm?nil tu dinamickou redukci úrovn? detail? na 0.25 a grafika byla v pohod?, n?jakou dobu bylo i FPS v pohod?, ale te? m? to na startu spadne na 15FPS. A to fakt už nic nevidim
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
nn, v LFS jsem nic nenastavoval, nic nem?nil v grafice. Jen m? tedka zlobí n?jaký vir, nevím jestli to m?že mít n?jakou souvislost, ale ten se mi už objevoval d?íve a na LFS to nem?lo vliv. Vždy jsem m?l na startu 50-60FPS, po patchi jsem m?l po?ád stejn?, potom jsem zm?nil tu dinamickou redukci úrovn? detail? na 0.25 a grafika byla v pohod?, n?jakou dobu bylo i FPS v pohod?, ale te? m? to na startu spadne na 15FPS. A to fakt už nic nevidim
nerikej, ze ti je jedno, ze ti beha v pc nejaky vir. Tim jsi mel zacit pri popisu problemu a take pri reseni problemu.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #12
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Ale ten tady mám už dlouho a ned?lal problém v LFS, myslím, že ani ted to nebude tím virem, když to za?alo d?lat po nainstalovaní nového patche.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #13
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
Ale ten tady mám už dlouho a ned?lal problém v LFS, myslím, že ani ted to nebude tím virem, když to za?alo d?lat po nainstalovaní nového patche.
ti nevadi, ze si mozna cely internet cte tve dokumenty? Ze je tvuj pocitac mozna zneuzivan k utokum na jine pocitace a muzes mit problem? Zavirovany pocitac je v kazdem pripade nestabilni pocitac a dokud nebude cisty, tak nema cenu resit jakekoliv jine problemy. Je to jako u horiciho baraku resit misto haseni a volani hasicu, proc se nam spatne dycha, jestli nemame koupit osvezovac vzduchu.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #14
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

není vir jako vir, já používám Norton Antivirus 06 a vždy m? všechny(2) viry odstranil v pohod?. Tohle m? to taky detekuje jako vir, ale nejde odstranit. Je to n?jaký program Trust Cleaner, který se po odstran?ní zase sám nainstaluje. M?l by sloužit jako odstra?ova? spywar?, jenže když na n?co kliknu tak, že si ho mám p?edplatit. Takže jak zapnu PC tak m? Norton napíše, že je to vir. Podle m? to nebude n?jak nebezpe?né.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #15
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
není vir jako vir, já používám Norton Antivirus 06 a vždy m? všechny(2) viry odstranil v pohod?. Tohle m? to taky detekuje jako vir, ale nejde odstranit. Je to n?jaký program Trust Cleane, který se po odstran?ní zase sám nainstaluje. M?l by sloužit jako odstra?ova? spywar?, jenže když na n?co kliknu tak, že si ho mám p?edplatit. Takže jak zapnu PC tak m? Norton napíše, že je to vir. Podle m? to nebude n?jak nebezpe?né.
Vetsinou se nesmeju cizimu nestesti, ale tohle me dostalo .

Ale ze ses to ty, tak tu je navod, jak se toho zbavit.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #16
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

vtip je v tom, ze jakmile ti v pocitaci nejakej takovej programek bezi, tak ackoli "nic" nedela, tak je to kus ciziho kodu, kde clovek co to psal muze mit "zadni vratka" kterejma se ti kdykoli dostane kamkoli v kompu, pripadne s nim zacne delat co on chce...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #17
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Tomu odstran?ní rozumím jak koza petrželi, takže nejrychlejší, pro m? nejjednoduší ?ešení bude reinstal winu, ale jelikož te? u sebe nemám install CD tak m? to asi bude d?lat paseku dále
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #18
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Nehlede na to ze jakykoliv bezici program ti muze zabirat cast vykonu procesoru a tim ti snizit FPS ve hre.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2006   #19
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

a spybot to odstranit nevie ? myslim ze tento program si poradi s hocicim, a ked je to zavedene v pamati, po restarte naskoci ako uplne prvy, takze dokaze odstranit kazde svinstvo
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2006   #20
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

vou, nevim co napsat, vir/spyware a nic to nedela, jen to chce zaplatit pouzite antispywaru to me dostalo, to ze nevidis dusledky (mozna ze vidis, viz LFS) neznamena ze to nic nedela, skus si nekdy otevrit stav sitovyho pripojeni schvalne kolik tam bude odeslano dat, je to takova mala pomucka
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.