Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.11.2005   #1
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

cau kuci, mam takovy problem mam vyse jmenovany volant a ve hre jede v pohode, sem tam se mi s tane ze prestane fakat FF nebo je slabe tak zajedu do hernich zarizeni dam vlastnosti mno proste se to nejak spravi, no to by nebyl az tak problem, ale jde mi o to ze uz se mi dnes asi potreti stalo ze z niceho nic je ve hra cely ovladani pominuty neda se kalibrovat nebo da ale blbne to dnes se mi to projevilo tim ze s formuli jsem nemohl jet lip jak cca 245 rika si co je a pak koukam ze asi to nejede na plny plyn...ve hre volant lita jak pominutej a nevim co s tim, sice to zase nejak casem pujde, ale nevite nekdo konkretne cim to je?? diky
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tam m?že být blbý kontakt v konektoru
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #3
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

me se tohle stavalo kdyz jsem mel LFS v okne a preklikaval do woken, pri navratu jsem pak musel otocit volantem na max a seslapnout pedaly a slo to
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #4
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

blby kontakt to neni...stalo se to z niceho nic...ted uz je to zase v pohode, jen nemuzu pochopit ze na BL GP s formuly jsem predtim della dobry casy a ted proste kdyz dam petku tak najednou cca na 240 rychlost se zastavi...necahpu to byl to ten samej setup
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

dovolte taky par problemu se stejnym volantem.problem cislo 1,jsou pedaly...obcas se mi stane ze mi pribrzduje nebo nejde plyn na plno....dalsi vec ktera mi vadi ze mi cim dal casteji radi o dva stupne vys....a to jsem si myslel ze bude "volant ohne problem"
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #6
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

to Rostreet hele s tim razenim to se mi stavalo uz na klavesnici...myslim ze je to problem ze to obcas hra nepobere nezaradi a jakmile zmacknes podruhe tak je to o dva stupne...taky se mi to stava, s pedaly problem nemam..
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #7
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Quote:
Originally Posted by WilliamWakeford
to Rostreet hele s tim razenim to se mi stavalo uz na klavesnici...myslim ze je to problem ze to obcas hra nepobere nezaradi a jakmile zmacknes podruhe tak je to o dva stupne...taky se mi to stava, s pedaly problem nemam..
No nejsem teda žádnej technik p?es volanty, ale problém s pedály asi budeš mít když už ti to nejezdí tolik co p?edtim .A to sem si ?ikal, že bych DFP ?asem koupil, ale jak to vidim tak na logitech už nesáhnu :no:.Cht?j za to prachy, ale s*** se to kus co kus :can:
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2005   #8
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

to Kuba lol to zase nekdo promluvil, nerikal jsem ze je problem s pedaly a taky nebyl nevim jak proste jsem si zmenil asi nejak setup a nejelo to pedaly jedou v pohode a volant taky, a jeste hodne dlouho vsecko pojede, jen myslim tomu SW obcas rupne v bedne
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #9
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
Quote:
Originally Posted by WilliamWakeford
to Rostreet hele s tim razenim to se mi stavalo uz na klavesnici...myslim ze je to problem ze to obcas hra nepobere nezaradi a jakmile zmacknes podruhe tak je to o dva stupne...taky se mi to stava, s pedaly problem nemam..
No nejsem teda žádnej technik p?es volanty, ale problém s pedály asi budeš mít když už ti to nejezdí tolik co p?edtim .A to sem si ?ikal, že bych DFP ?asem koupil, ale jak to vidim tak na logitech už nesáhnu :no:.Cht?j za to prachy, ale s*** se to kus co kus :can:
ty si trouba tohle neni problem hardwaru woe DFP je suprovej volant neznam nikoho kdo by mel na nem nejakou zavadu
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #10
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by PerG
neznam nikoho kdo by mel na nem nejakou zavadu
znas zeptej se Jeta
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #11
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Quote:
Originally Posted by PerG
ty si trouba tohle neni problem hardwaru woe DFP je suprovej volant neznam nikoho kdo by mel na nem nejakou zavadu
:brow:
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #12
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

kua to sou topicy k veci jak prase
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #13
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
Quote:
Originally Posted by PerG
neznam nikoho kdo by mel na nem nejakou zavadu
znas zeptej se Jeta
Jetovi se rozpada pod rukou cokoliv
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2005   #14
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jet is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #15
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

lol to sem se zase jednou vyjád?il :jump:Už radši ml?im :shut:.Koukám, že DFP má zatím své zastánce :brow:
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #16
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
lol to sem se zase jednou vyjád?il :jump:Už radši ml?im :shut:.Koukám, že DFP má zatím své zastánce :brow:
spis jinak - co jinyho v cenove hladine do 5kkc?
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #17
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
lol to sem se zase jednou vyjád?il :jump:Už radši ml?im :shut:.Koukám, že DFP má zatím své zastánce :brow:
spis jinak - co jinyho v cenove hladine do 5kkc?
No jako ja sem hrozne spokojenej se Saitek R440.Super citlivej drzi na stole jak pribitej.Jako DFP sem nikdy v ruce nemel, ale podle me spi logitech s technologiema.Jako v?bec nechápu MOMO kde hodn? lidem odchazi pedaly, ale logitech jako by nevidel a tohle vyrabi porad vesele dal to jaxi nechapu :no:.Jako DFP se mi libi jako volant, ale proste se bojim tech pedalu.Dokud nedaj opticky senzory do pedalu asi do logitechu nepudu
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #18
Speder38
Newbie

 
Speder38's Avatar
 
Join Date: 1.3.2005
Location: H?ídelec :)
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
lol to sem se zase jednou vyjád?il :jump:Už radši ml?im :shut:.Koukám, že DFP má zatím své zastánce :brow:
spis jinak - co jinyho v cenove hladine do 5kkc?
No jako ja sem hrozne spokojenej se Saitek R440.Super citlivej drzi na stole jak pribitej.Jako DFP sem nikdy v ruce nemel, ale podle me spi logitech s technologiema.Jako v?bec nechápu MOMO kde hodn? lidem odchazi pedaly, ale logitech jako by nevidel a tohle vyrabi porad vesele dal to jaxi nechapu :no:.Jako DFP se mi libi jako volant, ale proste se bojim tech pedalu.Dokud nedaj opticky senzory do pedalu asi do logitechu nepudu
Ja mam taky Saitek R440 ale moc spokojenej s nim nejsem sice pedaly jsou uplne ok ale volant ma uz po pul roce dost velkou vuly v ulozeni a rizeni se me zda dost nepresny kdyz zatacim tak v LFS to zataci skubane jakoby to bylo rozdeleny do urcytyho poctu bodu.
__________________
Intel Core2duo 1.8 GHz; 3GB RAM ; Gigabyte DS-4 ; ATI Radeon X1950Pro ; Saitek R440 ; S2 LICENSED (Speder38)
Speder38 is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #19
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Quote:
Originally Posted by Speder38
Ja mam taky Saitek R440 ale moc spokojenej s nim nejsem sice pedaly jsou uplne ok ale volant ma uz po pul roce dost velkou vuly v ulozeni a rizeni se me zda dost nepresny kdyz zatacim tak v LFS to zataci skubane jakoby to bylo rozdeleny do urcytyho poctu bodu.
A mas tu novou verzi nebo tu starsi?No to je jediny co mi trosku vadi no ta vule, ale zase ja to tak strasny nemam.Ale to co pises s tim jak je to skubany, tak to teda ja nemam .Ale stejne je pravda ze dnes uz teda vyber volantu je na :melt:.Mohli by uz taky udelat neco novyho a poradnejsiho ^^
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2005   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
A mas tu novou verzi nebo tu starsi?No to je jediny co mi trosku vadi no ta vule, ale zase ja to tak strasny nemam.Ale to co pises s tim jak je to skubany, tak to teda ja nemam .Ale stejne je pravda ze dnes uz teda vyber volantu je na :melt:.Mohli by uz taky udelat neco novyho a poradnejsiho ^^
no ono jsou poradnejsi... ale ne za 5k Kc... a to ze logitechu nevadi ze se serou pedaly? proc by melo... prumernej american si takto az mu pedaly odejdou koupi novej a je velka pravdepodobnost ze opet od logitechu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.