Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

View Poll Results: kterému týmu budete fandit v sezón? 2008?
Ferrari 27 45.76%
McLaren 15 25.42%
Renault 2 3.39%
BMW 11 18.64%
Williams 0 0%
Honda 1 1.69%
Toyta 0 0%
Red Bull 0 0%
Toro Rosso 0 0%
Force India 3 5.08%
Voters: 59. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.9.2008   #421
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
...
To p?edjetí porovnávám s KR a to je fakt, nebo ne?

Co už, myslel jsem, že tu bude pár diskutujících, kte?í prost? nemusí za každou cenu popírat, že byl soupe? rychlejší :/
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2008   #422
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
To p?edjetí porovnávám s KR a to je fakt, nebo ne?

Co už, myslel jsem, že tu bude pár diskutujících, kte?í prost? nemusí za každou cenu popírat, že byl soupe? rychlejší :/
Ups, zapomn?l jsem do posledního postu n?co dopsat...

Cht?l jsem ?íct, že Hamilton p?edjel n?který jezdce zp?sobem... dost nebezpe?ným. Glocka vytla?il do trávy, Webber s ním m?l kontakt a pak ješt? jeden... Za tohle bych mu ten volant urval a omlátil o helmu.

Jinak nepopírám, že byl rychlejší, ze za?átku jsem se dost klepal, ale našt?stí tra? oschla a musel ješt? zajet.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2008   #423
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Lol Na jednu zastávku s tím u McL po?ítali, že p?estalo pršet byla v?c druhá, drželi to dlouho a ?ekali, jestil zas za?ne, pak to holt nem?lo smysl, tak p?ezuli. Ale plán byl na jednu. Tak nevím, pro? tu píšeš o myšlenkových pochodech O dv? místa v cíli, hm, to možná ano, ale jestli neuznáváš, že na mokru LH byl o t?ídu lepší jak KR, tak pak není co ?ešit. P?edjel mnohem víc jezdc?, za což mu d?kuji, závod byl kone?n? neusínací. A spíš než místa bych se díval na ?as..
Tyjo jako by jsi sedel u nich v boxech a planoval jim to, to ja rict nemuzu. Ja jsem si z toho jen delal srandu. Koukam ze jsi se chytnul i toho ze byl Hamilton o tridu lepsi... tim jsi mi zpusobil zachvat smichu a prodlouzil tak delku zivota. Jinak ja se divam na kazdy zavod s zaujetim a nestava se ze by me to nudilo jako takzvane FANDY F1 kteri se sice divaji, ale vetsinou jak se nedari jejeich "milackum" tak je to nuda. Ja se kocham pohledem na F1, trat, posloucham motor... BTW ten s koulema umi krasne vytlacovat na travu
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2008   #424
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Ups, zapomn?l jsem do posledního postu n?co dopsat...

Cht?l jsem ?íct, že Hamilton p?edjel n?který jezdce zp?sobem... dost nebezpe?ným. Glocka vytla?il do trávy, Webber s ním m?l kontakt a pak ješt? jeden... Za tohle bych mu ten volant urval a omlátil o helmu.
To je v?c jiná a uznávám, že párkrát se mi taky nelíbilo, co ud?lal (ok, práv? dvakrát, oboje jsi zmínil). Na stranu druhou, vytla?ení Glocka na trávu nebylo o nic mí? fér než nenechání místa od KR v Belgii v té šikan? (LH m?l jasn? náskok, zvolil si stopu). Webber na druhou stranu byl dost optimistický a místo tam m?l a kontaktu mohl zabránit. Ale tím ne?íkám, že to bylo od LH 100% fér. Jezdí hodn? tvrdým zp?sobem, ob?as p?íliš...

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
...
Zajímavé, že "takzvaných fand? F1" je drtivá v?tšina. Tv?j názor beru, mám jen jiný. A jestli t? nenudí sledovat kroužení, kde mezery jsou mnohdy n?kolik vte?in, p?edjíždí se zásadn? v boxech, pak máme holt jiný vkus. Ale ?íkat, že mi p?ijde f1 nuda je zvláštní Ty jsi byl se mnou v ubyváku (mám-li použít shodné argumenty) a bavil ses o tom se mnou? "M?j milá?ek LH" stále vede šampionát, "milá?ek McL" relativn? nad?jn? dotahuje vedoucí Ferrari, takže tento tv?j argument byl trochu zcestný
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 14.9.2008 at 16:14.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2008   #425
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
1. Proc se takhle nezavodi i na suchu
2. SV a LH novy MS na vode?
3. SV a LH smekam musim proste
4. NEco na motorech ferrari asi bude i dobreho :-)
5. Dojeli sme pred LH takze aspon ten jeden bodik

Jinak pekne myslim ze u TR se bude hodne slavit chtel bychto nekdy zazit :-)

Jo sezonka bude zajimava a SV preju nejaky pekny team treba Ferrari , Mclaren, BMW nebo tak at nam opravdu ukaze
super shrnutí. P?ipomíná mi to písni?ku Zkratky. Myslím to v dobrém :-)

Jinak ze závodu jsem vid?l posledních 13 kol a to ješt? v práci, ale s výsledky jsem spokojen, snad to FIA nezm?ní.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2008   #426
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
To je v?c jiná a uznávám, že párkrát se mi taky nelíbilo, co ud?lal (ok, práv? dvakrát, oboje jsi zmínil). Na stranu druhou, vytla?ení Glocka na trávu nebylo o nic mí? fér než nenechání místa od KR v Belgii v té šikan? (LH m?l jasn? náskok, zvolil si stopu).
Co prosim? O nic min fer? Jedna vec je nenechat misto v sikane, kam se ty dve auta vejdou jen tak tak, a druha nenechat misto na rovince, kde by se vedle sebe vesly hned ctyri.

A jinak bych si troufnul vyzdvihnout tempo Kimiho ke konci zavodu, jak tam sekal jedno nejrychlejsi kolo za druhym. Myslim, ze rozdil 1,211 s oproti druhemu v tabulce nerychlejsich kol o necem vypovida. Skoda, ze takove tempo nepredvadel cely zavod.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 15.9.2008 at 06:52.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2008   #427
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Co prosim? O nic min fer? Jedna vec je nenechat misto v sikane, kam se ty dve auta vejdou jen tak tak, a druha nenechat misto na rovince, kde by se vedle sebe vesly hned ctyri.

A jinak bych si troufnul vyzdvihnout tempo Kimiho ke konci zavodu, jak tam sekal jedno nejrychlejsi kolo za druhym. Myslim, ze rozdil 1,211 s oproti druhemu v tabulce nerychlejsich kol o necem vypovida. Skoda, ze takove tempo nepredvadel cely zavod.
Aha, takže když se tam sice vejdou dv? auta, ale jen tak tak, tak (wow, 3 tak za sebou ) je zcela normální ho sk?ípnout (a stejn? se do té šikany vejdou nejmí? t?i auta...)? Na videu je krásn? vid?t, jak narovnává volant ve chvíli, kdy je daleko daleko od obrubníku, kam LH nepustil Ale to je jedno, prost? jednou platí výb?r stopy vedoucím jezdcem, podruhé ne A propo, t?m co nadávají, že LH sk?ípl Webbera doporu?uju záznam. On Webber byl dost optimistický, ale hlavn? p?i bržd?ní mu ujela zá? a nem?l auto moc pod kontrolou, takže házet hned vinu na LH je pon?kud krátkozraké.

K druhému odstavci. No to je p?esn? problém Kimiho, chybí mu rychlost v tréninku, quali a prvních 2/3 závodu. Když už Ferrari, tak Kimi, tomu jsem vždycky fandil. Bohužel mu to vždycky za?ne jít až ke konci závodu.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2008   #428
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Nechci nic ?íkat, ale z Lewisa Hamiltona se nám pomalu za?íná klubat takovej menší frajírek co si myslí že si m?že dovolit všechno, ale je to jen m?j názor
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2008   #429
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Cht?l jsem se s vámi pod?lit o super zážitek z tohoto závodního víkendu. Ve ?tvrtek ve?er jsem totiž dostal p?íležitost která se neodmítá. Víkend na GP v Monze.
Ráno v 5 už jsme byli na cest? s ješt? dvouma nadšencema sm?r Milano. P?ed odjezdem jsem studoval po?así a bylo jasné že bude chcát celý víkend.

Nicmén? po p?íjezdu v pátek kolem 15té hodiny svítilo sluní?ko a bylo cca 25°C
Ubytovali jsme se v kempu lesmo nedaleko stejnojmenné zatá?ky a ihned vyrazili o?íhnout rychlý asfalt okruhu Monza. Už jsme se nemohli do?kat, protože burácení formulí nás provázelo celým p?íjezdem do Milánského p?edm?stí.

Zastavili jsme se hned v první zatá?ce lesmo, kde jsme sledovali kvalifikaci formule GP2, kde ?ádí mj. B.Senna, A.Soucek, di Grassi a také R. Grosjean.

Pak jsme pokra?ovali vnit?kem okruhu v protism?ru k šikan? Roggia. To už pomalu startovali vozy Porsche v seriálu Porsche Mobil 1 Supercup, kde startoval i slovenský jezdec S.Rosina za tým Lechner racing team Bahrain.

Po pátnáctiminutovém tréningu jsme vyrazili okouknot všechny známé i neznámé místa tohoto nádherného okruhu v Monze (zarostlý oválek, zatá?ku parabolica, šikanu ascari, okoukli jsme i klasání k ascari, které není z videí tak patrné, samoz?ejm? jsme se podívali i na nejpomalejší místo na trati a to první šikanu rettifilo hned za startem a okoukli jsme i safetycar, který byl velkou atrakcí.) a pak jsme se potloukali po areálu až do ve?erních hodin. Ve?er jsme se ob?erstvili u stánku 9ti heinekenama a poklábosili anglickoitaskošpan?lsko?esky s majitelem stánku Fabiem. Pak jsme šli do kempu, kde se ješt? buja?e veselilo, ale na nás už to bylo moc, tak jsme šli spát.

Druhý den jsme vyrazili na okruh p?ed desátou a usadili jsme se šikan? della Roggia a o?ekávali poslední trénink F1. Okoukli jsme placené tribuny, kde se ješt? dalo proklouznout a koukali na prázdnou tra?. Pak nás vyhnali tak jsme šli na neplacenou tribunu hned vedle a ?íkali si, že máme lepší výhled nž na placené. Nebyla to pravda, ale zklamaní jsme nebyli. Mírn? poprchávalo ale dalo se to bez plášt?nky. Asi 15 minut po odstartování tréninku za?lo šílen? lejt a museli jsme se jít schovat. Shodou okoností m?li u stánku heineken. (tento náš nový kamarád nás pak provázel celý víkend )
Pod st?echou jsme strávili tak ho?ku, dv? a šli si zabrat místo do zatá?ky parabolica.
Atmosféra v této zatá?ce byla strhující. Všude samí italové s vlajkami ferrari, ob?as n?jací poláci, ?eši, heineken a n?mci. Hned po pár minutách kvalifikace zajel best lap n?mec S. Vettel (nefandím favorit?m, tak m? to pot?šilo), pak se v další ?ásti nekvalifikovali skoro všichni favoriti a atmosféra houstla. Pár minut p?ed koncem poslední kalifikace zajel nejlepší ?as Kovalainen, ale Vettel mu to vrátil.

Na 1.závod GP2 jsme se posilnili heinekenem a šli o pár set metr? zp?t protism?ru na rovinku p?ed parabolicu. To už chcalo moc a p?emýšleli jsme, že se p?esuneme do stánku za Fabiem. Po 5ti minutách jsme vyrazili, protože už s námi nebyl náš starý známý kamarád heineken. P?estalo pršet, tak jsme šli ješt? mrknout na formule BMW a zp?t k Fabiovi, kde už jsme se necht?li moc zdržovat, vzhledem k prognoze, že zítra bude na okruhu 3x více divák?, tak aby sme zabrali místa jsme museli brzo vstávat.

Ned?le : Umístili jsme se ve druhé zatá?ce lesmo p?ed klesáním a sledovali druhý závod GP2. Závod byl zajímavý vzhkledem ke startu z opa?ných pozic a vyhrál domácí D.Valsecchi, a na domácích fanoušcích to bylo znát nejvíce.
Zvažovali jsme kam se p?esunout a vzhledem k dobrému výhledu na výjezd z lesma a pokra?ování zatá?kou serraglio do klesání k ascemi a hlavn? díky adrenalinovým zážitk?m na výjezdu z této zatá?ky (p?edjížd?jí, prokluzy a power slidy na výjezdu, následná rovinka, pr?jezd zatá?kou bok po boku, hezké fanynky a blízký stánek kde m?li heineken) s vozy GP2 jsme usoudili, že F1 tu bude zajímavá dost.
Sledovali jsme zde tedy i Porsche Mobil 1 Supercup, kde jsme fandili slovenskému jezdci S.Rosinovi, který v jeden moment celý závodní peloton vedl. Bojoval state?n? a srde?n? a dojel na vynikajícím 4tém míst? za N.Armindem, J.Hardtem, J.Bleekemolenem. Závod to byl velice dramatický a jel se na pomalu vysychající trati.

Ale to už jsme se t?šili na F1 a heineken s námi. 5 minut p?ed o?ekávajícím startem, a laborování nad tím jak se Vettelovi poda?í odstartovat a pak jet na "suchu", za?lo pršet. Na tra? vyrazil SC a nám bylo jasné, že se pojede letmý start. To byla pro Vettela jist? výhoda a tak jsem mu fandil Hned po projetí 2 kol za SC kdy se závod odstartoval za?al zvyšovat náskok na Kovalainena a další a místy to bylo i více než 20 sec. Když jsme vidc?li že l.Hamilton ne stále zajet do box?, tak jsme se o Vettelovu pozici za?li trochu obávat. Ale jak jste jist? vid?li Hamiltonovi to nevyšlo se strategiíí, chcát neza?lo a tra? pomalu osychala a tím se jeho šance zastavily. K jeho p?edjížd?cím manévr?m se vyjad?ovat nebudu nevid?l jsem je na vlastní o?i, ale jen ze asi 100 metr? vzdálené obrazovky. Kolem nás projížd?li všichni dle závodní etikety.

Závod to byl strhující ,sledovali jsme jak spolu soupe?í Glock a Alonso, Massa s Rosbergem, a další. Vettel vít?zí, za ním Kovalainen a Kubica. N?mci ?vou víc než burácející motory F1, poláci jsou k nezastavení, a v dálce se míhají Finské vlajky, a italové? Skládají vlajky i když se v tomto závod? motor?m ferrari da?ilo. Ale ne t?m od kterých to ?ekali.

EDIT >>> Foto + Video >>> http://foto.ubytovani-cesky-raj.cz/2008-09-f1-monza/
__________________

Last edited by RavenakCZE; 18.9.2008 at 17:10.
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2008   #430
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
Cht?l jsem se s vámi pod?lit o super zážitek z tohoto závodního víkendu. Ve ?tvrtek ve?er jsem totiž dostal p?íležitost která se neodmítá. Víkend na GP v Monze......
Tak to Ti fakt up?ímn? závidím, F1 na vlastní o?i, snad se jednou taky do?kám

Edit > OT, post 230 (?íslo mýho auta v altp7) nesm?jte se !!! ))

Last edited by jirka.svs; 15.9.2008 at 14:21.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #431
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

A lap of Singapore with Mark Webber
http://uk.youtube.com/watch?v=lPegAxc6NPA
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2008   #432
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
A lap of Singapore with Mark Webber
http://uk.youtube.com/watch?v=lPegAxc6NPA
Myslim, ze to bude jeden z nej zavodu tohoto roku. Trat zajimava, noc udela svoje, ale netroufam si tipovat komu tahle trat sedne. Osobne verim Ferrari, ale bude to loterie
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #433
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

trocha humoru ze zákulisí McLarenu:

http://www.youtube.com/watch?v=nOl_p3gyrD0
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #434
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zadní k?ídlo pro rok 2009.
http://images.gpupdate.net/large/110120.jpg
Vypadá to teda vtipn?.

Btw. sest?ih z Monzy na formula1.com.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #435
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Zadní k?ídlo pro rok 2009.
http://images.gpupdate.net/large/110120.jpg
Vypadá to teda vtipn?.
Je to vtip, není to vtip? Jestli to má pomoct, prosím, ale budou mi cukat koutky ješt? dlouho po startu Vypadá to jak širokoúhlej obraz transformovanej na 4:3 bez o?ezu
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #436
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

http://images.gpupdate.net/large/110152.jpg
http://images.gpupdate.net/large/110119.jpg
to jsou vtipky, co?... edit: tak to je, kdyz clovek dela 50 veci najednou a pise post pul hodiny...


a btw ferrari taky testovalo, dokonce sam velky michael
http://uk.youtube.com/watch?v=jRRgS3vmlsw
Quote:
Originally Posted by Miri View Post
trocha humoru ze zákulisí McLarenu:

http://www.youtube.com/watch?v=nOl_p3gyrD0
stejne jim je zakazou, pro pripad, ze by je chteli opravdu pouzit
(viz horni lista predniho kridla)

Last edited by Tommy V.; 18.9.2008 at 20:08.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #437
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

No, tomu nev??ím, v n?kterým ?asopise jsem ?etl že už to nebude samý aerodynamický blb?stky, ale budou to spíš k?ídla které byly vid?t kolem roku 2000. Prý kv?li tomu že budou povoleny slicky.
Co je na tom pravdy ?
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2008   #438
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

tem slikum neuverim, dokud je neuvidim v breznu na startu gp australie, slibujou nam je uz k..va dlouho...

btw dnes sem si prohlidl par sestrihu ze stareho hockenheimu... co te trati chybelo, ze ji musel tilke dodrbat?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2008   #439
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
tem slikum neuverim, dokud je neuvidim v breznu na startu gp australie, slibujou nam je uz k..va dlouho...

btw dnes sem si prohlidl par sestrihu ze stareho hockenheimu... co te trati chybelo, ze ji musel tilke dodrbat?
presne!
jedina cast ktera se mi na Hockenhaimringu libi je posledni cast trati (ta nezmenena )
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2008   #440
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
btw dnes sem si prohlidl par sestrihu ze stareho hockenheimu... co te trati chybelo, ze ji musel tilke dodrbat?
Byla moc rychlá, stará a hezká, tudíž pochopiteln? smrteln? nebezpe?ná jak pro jezdce, tak pro diváky...
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.