Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.8.2006   #1
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default Thread jednoho nadšeného za?áte?níka.

Ahoj.

Tak jsem asi objevil taktez kouzlo teto hry a po tridenim hrani dema a procitanim se tohoto fora ci stranek jsem se rozhodl si koupit S2 licenci. Mám ale n?kolik dotazu, na ktere snad naleznu odpovedi.

1) Prvni dotaz se tyka samotne licence. Pochopil jsem to spravne, ze klic na odemceni ktery dostanu se svaze s mym PC (HW konfiguraci) a pokud bych tedy nekdy v budoucnu kupoval novy pocitac, prisel bych tak i o klic? Klice jsou tri? Dva pro dva rozdilne pocitace (nebo jeden ktery se da pouzit na dvou pocitacich) a pak je jeden, ktery se nejak pravidelne vydava znova a znova a tim by melo byt osetren fakt, ze lide preinstalovavaji system a kupuji novy HW. Chapu to dobre, a nebo jsem tak nejak vedle?

2) Dalsi dotaz uz je jen takova drobnost. Kupoval nekdo licenci pres oficialni stranky pomoci "Moneybookers" a ma ucet u Postovnisporitelny? Zajimalo by me jak dlouho to asi muze trvat, nez obdrzim aktivacni klic a pripadne zda byl nejaky problem.

Diky za jakoukoliv odpoved ci radu... Uz se nemuzu dockat az si poradne zajezdim. Jsem sice absolutni zacatecnik, ale nebavi me hry jako NFS... Mam rad poradne simulatory ala Richard Burns Rally apod. ;-)

Silnym motorum trikrat zdar
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com

Last edited by Dawn; 31.8.2006 at 14:04. Reason: Protoze jmeno jiz nevystihuje obsah diskuse
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
1) Prvni dotaz se tyka samotne licence. Pochopil jsem to spravne, ze klic na odemceni ktery dostanu se svaze s mym PC (HW konfiguraci) a pokud bych tedy nekdy v budoucnu kupoval novy pocitac, prisel bych tak i o klic? Klice jsou tri? Dva pro dva rozdilne pocitace (nebo jeden ktery se da pouzit na dvou pocitacich) a pak je jeden, ktery se nejak pravidelne vydava znova a znova a tim by melo byt osetren fakt, ze lide preinstalovavaji system a kupuji novy HW. Chapu to dobre, a nebo jsem tak nejak vedle?
Koupis licenci, dostanes (mailem) kod na odemceni. Pokud zmenis HW, preinstalujes Windows a podobne, muzes odemknout znova, ale nejvic 3x za mesic. Pokud ty 3 odemceni vycerpas, dalsi mesic dostanes automaticky novou moznost odemceni. Nescita se to, takze na konte mas vzdy maximalne 2 zalozni odemceni.

Muzes si odemknout LFS i na dvou pocitacich zaraz a hrat s kamosem proti sobe. Nicmene nelze hrat z jedne licence zaraz ve vice lidech po internetu na LFS serverech. Tzn. pro online zavodeni 1 licence == 1 clovek, pro zavodeni doma 1 licence == 2 lidi.

(doufam, ze nepisu neco zcestne ).

Quote:
Originally Posted by Dawn
2) Dalsi dotaz uz je jen takova drobnost. Kupoval nekdo licenci pres oficialni stranky pomoci "Moneybookers" a ma ucet u Postovnisporitelny? Zajimalo by me jak dlouho to asi muze trvat, nez obdrzim aktivacni klic a pripadne zda byl nejaky problem.
Byval tady na to thread, bohuzel ho ted nemuzu najit. Obecne bych tipnul 2-3 dny, maximalne tyden. Ale jsou tady lidi, co tak kupovali, takze se treba nekdo ozve.
EDIT: Zkus precist tenhle thread.

Last edited by Kada; 18.8.2006 at 16:17.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #3
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

sry že se tady do toho plrtu, ale pokud jsem to dob?e pochopil, šlo by se t?eba složit s kamarádem, koupit licenci a po p?ejetí klí?? by jsme oba mohli hrát online?
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by M!key8
sry že se tady do toho plrtu, ale pokud jsem to dob?e pochopil, šlo by se t?eba složit s kamarádem, koupit licenci a po p?ejetí klí?? by jsme oba mohli hrát online?
Ne. Online muze byt jenom jeden clovek na jednu licenci. Spolu byste na ni mohli hrat jenom po LAN.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

a i kdybyste se domluvili a stridali se, tak budete mit spojeny statistiky na www.lfsworld.net a navic do ruznejch lig a poharu by se moh prihlasit jen jeden...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

IMO když se p?einstalujou win bez zm?ny HW (ale musí to být ty samý win) tak není pot?eba znova odemykat, takže po?et klí?? je více než dostate?ný. Já za 2 roky odemykal 3x, jednou na za?átku, pak p?i zm?n? hw a potom p?i vydání BF1.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #7
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
IMO když se p?einstalujou win bez zm?ny HW (ale musí to být ty samý win) tak není pot?eba znova odemykat, takže po?et klí?? je více než dostate?ný. Já za 2 roky odemykal 3x, jednou na za?átku, pak p?i zm?n? hw a potom p?i vydání BF1.
kdyz se preinstalujou, tak mozna, ale vetsina lidi stejne udela format, takze se odemykat musi
SIR is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #8
Ronon
Member

 
Ronon's Avatar
 
Join Date: 29.12.2005
Posts: 160
Default

No mne trvalo kym mi to prislo 3 dni a par hodin v stvrtok doobedu som objednaval a v pondelok naobed som to zda sa mi ze mal prachy tam a vecer som uz mal licenci
Ronon is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
kdyz se preinstalujou, tak mozna, ale vetsina lidi stejne udela format, takze se odemykat musi
format? to je takový ten zbyte?ný p?íkaz který t? p?ipraví o všechny data, giga fotek atd? d?kuji za nabídku
(ale jo, když je systém nevylé?iteln? zavirovaný a ?lov?k chce mít jistotu, tak možná, ale pro b?žné reinstaly jen ?asem domrvených oken nevidím d?vod)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2006   #10
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Díky za vaše reakce.

Ja mam ted jenom strach, aby vse probehlo tak jak ma (s tou licenci). Ja si ji totiz objednal jeste pred tim, nez jsem si zalozil tenhle Thread. No a ja vul jim to poslal v GDB misto v CZK a udelal jsem to jako prevod mezi tuzemskymi ucty v cizi mene. Takze mi hnedka strhli 250Kc navic za ten prevod. No snad to vsechno dobre vyjde. Pokud by druha strana ty penize neprijala, tak by se meli snad vratit, ne?

No ted se jenom modlim a tesim zaroven. Zatim mi nezbyva nez parit demo...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #11
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Tak uz mam S2 licenci a hnedle jsem se vrhnul do zavodni horecky ;-) Je to naprosta bomba a zatim tech penez nelituju (a snad mi to dlouho vydrzi ;-)

Jen jedna vec mi vrta hlavou. Jsem si zkusil zajet s F1 a ovladani se zdalo byt celkem obtizne. Ale po asi dvou kolech mi kdosi poslal svuj super setup a ja zacal po okruhu litat jako stihacka. Auto sedelo jak pribite a mohl jsem si dovolit prakticky cokoliv. A tak se mi nakonec zda, ze je mnohem snadnejsi ovladat F1, nez vozy z dema, nebo jina rychlejsi auta. Je sice pravda, ze se vse deje mnohem rychleji a tak se hure reaguje na stojici auto uprostred silnice, ktere je za obzorem a necekane se objevi par metru pred vami, ale jinak je jizda s F1 mnohem jednodussi. A to je podle meho nazoru chyba, ne? Nemel by se clovek k F1 tak trosku prokousavat od tech pomalejsich aut a zvladnuti F1 by mela byt takova zverecna zkouska?
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #12
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
Tak uz mam S2 licenci a hnedle jsem se vrhnul do zavodni horecky ;-) Je to naprosta bomba a zatim tech penez nelituju (a snad mi to dlouho vydrzi ;-)

Jen jedna vec mi vrta hlavou. Jsem si zkusil zajet s F1 a ovladani se zdalo byt celkem obtizne. Ale po asi dvou kolech mi kdosi poslal svuj super setup a ja zacal po okruhu litat jako stihacka. Auto sedelo jak pribite a mohl jsem si dovolit prakticky cokoliv. A tak se mi nakonec zda, ze je mnohem snadnejsi ovladat F1, nez vozy z dema, nebo jina rychlejsi auta. Je sice pravda, ze se vse deje mnohem rychleji a tak se hure reaguje na stojici auto uprostred silnice, ktere je za obzorem a necekane se objevi par metru pred vami, ale jinak je jizda s F1 mnohem jednodussi. A to je podle meho nazoru chyba, ne? Nemel by se clovek k F1 tak trosku prokousavat od tech pomalejsich aut a zvladnuti F1 by mela byt takova zverecna zkouska?
zkousel jsi kouzelne tlacitko [kontrola trakce]
a f1 ma hodne pritlaku, ktery rizeni rovnez usnadnuje
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #13
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V.
zkousel jsi kouzelne tlacitko [kontrola trakce]
a f1 ma hodne pritlaku, ktery rizeni rovnez usnadnuje
nezkousel, mam ho vypnute
no ale ted si zkusim udelat nejaky ten osobni skin...
JE TO BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #14
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Zkus misto F1 sednout do FO8.....
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #15
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ja bych radil spis FZ5. :-)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
nezkousel, mam ho vypnute
Jestli t? neplete to, že modrá dioda na palubce nesvítí, to znamená, že kontrola trakce je zapnutá a když modrá problikne, tak zasáhla. Aby to bylo vypnutý, musí svítit po?ád.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #17
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Si delam *****... Jasny ze mam pri F1 zapnutou kontrolu trakce. Bez toho bych byl nahranej... V Demu jsem ji ale nepouzival a mam pocit ze ne u vsech aut je zapnuta... Jeste jsem ani nezkoumal, jak se vypina a vsechno okolo toho...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #18
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
Si delam *****... Jasny ze mam pri F1 zapnutou kontrolu trakce. Bez toho bych byl nahranej... V Demu jsem ji ale nepouzival a mam pocit ze ne u vsech aut je zapnuta... Jeste jsem ani nezkoumal, jak se vypina a vsechno okolo toho...
V demu TC auta nemaji. V plne ji maji formule a z nejakeho me nepochopitelneho duvodu FZ5
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #19
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

neplette si kontrolu trakce jako help v options a kontrolou trakce v setupu auta
jet is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #20
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
V demu TC auta nemaji. V plne ji maji formule a z nejakeho me nepochopitelneho duvodu FZ5
udajne nejaka verze porsche ma kontrolu trakce, tak proto, nejpis
SIR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.