Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.1.2007   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 4 div 1

QUAL : to som cumel, 2. miesto... neviem ci moj cas niekto prekonal, kedze od 5.min od konca som bol AFK...
SUPERPOLE : nic moc, asi 4. miesto
RACE 1 : velmi dobry zavod, po par kolach nasledovani Harada spravil chybu, kt. som vyuzil a predbehol ho... potom som sa priblizoval k Chaosovi, stihal ho, ale kopriroval som jeho chyby...nakoniec som pridal jednu vlastnu a vyslo z toho 3. miesto...
RACE 2 : Predral som sa do predu, 2. miesto, pomaly som stabilizoval casy a v tom kicklo Jimika takze hotlapovanie az do konca.... avsak bliziaci sa Windmouse ma stale hnal do predu a nutil nerobit chyby
takze 1. miesto...

dik vsetkym za zavod....

a este by som sa chcel ospravedlnit vsetkym poskodenim, ktorym som mohol nechtiac uskodil obcasnim prejazdom sikany pri pneumatike... ak som ju do niekoho strelil, sorry...

edit : ospraveldnujem sa, v qual som bol 3., za Jimikom
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 9.1.2007 at 17:45.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #2
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Statistiky

Quali
Superpole
Race1
Race2

Jinak bych chtel podekovat vsem co se ucasnili souboju v druhym zavode v tom silenym vlacku od zacatku az dokonce Super pojezdeni
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #3
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

d?kujeme za statistiky!

dojmy z ho?kosladkého závodu doplním:

ta ho?kosladká emoce nep?íliš "fér" vít?zství (i když kdo ví, jak to jeste dopadne), m? provází bohužel už od minulé ligy
abych vám osv?žil pam??, tak p?ipomenu, že se SIRem jsme m?li b?hem posledního závodu skon?it stejn? na body a druhé-t?etí místo by se rozd?lilo podle po?tu vít?zství. by se

Q: p?kné, druhém ostrém kole se mi poda?ilo zajet ke spokojenosti a mohl jsem si dát patnáct minut oraz
patnáct minut poté: ?ítím se po cílové rovince do m??eného kola a v duchu si ?íkám "tak jdeme na to". Nádherný první split! .39 ... Ovšem zbytek kola není zdaleka tak fantastický (možná v tom má svou úlohu i vítr?). Nicmén? první pozice. Paráda

Závod1: Jedno slovo: Hotlap. Jimik predvedl nadhernou praci kdyz se propracoval na sestou pozici, to znamenalo nejen, ze stale zustaval ve hre, ale take ze mel dokonce vyhodnou pozici (tri body za mnou, ale na prvni pozici, coz znamena zvlast velke plus na teto Jamajske trati)

Závod2: A tady uz zase neco reknu, i kdyz malo. Mel jsem totiz jeden souboj. Ale jaky! Moje nejhezci predjeti, ever. Predstavte si: Zatimco kontroluji obsah kufru Šilhánkova auta p?ijíždíme do lomené zatá?ky u prvního splitu. V druhé polovin? nazna?uji, že zevnit? bych to jako klidn? zkusil. Ovšem všemi mastmi mazaný Martin si svojí stopu pohlídal. Kdyby jen tušil, že si vyjedu p?kn? do celé ší?e trati a na vjezdu na most ho p?kn? zevnit? podjedu, protože nemohl jet ze své pozice ideální stopu zdaleka tak rychle, jak byl zvyklý.

jeste jsem nevidel replay, takze to s moji pameti nejspis bude jeste UPLNE jinak
__________________
...

Last edited by windmouse; 9.1.2007 at 00:54.
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja musim za 1. podekovat Windmousovi za set, bez nej by to asi nedopadlo, jak dopadlo

Q: asi 7. misto, nejak se mi nedarilo zajet peknej cas, ale superpole tam bylo
SP: nevim jak, ale podarilo se mi zajet vybornej cas, kterej dokazal prekonat jen Windmouse, Jimik by ho mozna taky dal, ale potkala ho smula...
R1: S jednim okem neustale v zrcatku sledujic erasera jsem dokazal start-cil udrzet 2. misto, dohnat wms jsem se ani nepokousel a jel vicemene na jistotu...
R2: start z 5. pozice, predjel me jen windmouse a to po mym vyjeti mimo trat... pak na me chvili dorazel NBCMartin, ale asi nekde chyboval, pac se pak najednou ztratil... pak uz jen jizda na jistotu do cile... muzu jen zavidet panum na 5. - cca 15. pozici, jeli dobre vic jak pulku v minivlacku (aspon to tak podle mapky vypadalo )
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

vrchol kariéry

Kvalifikace:
Prvn? jsem využil plných 15 minut. Ale stálo to za to. Prvn? online pod 1:35 -> PB -> sice jen 6. místo, ale i tak maximální spokojenost.

Superpole:
V??il jsem si na rychlejší kolo, podle split? to vypadlo tak na 1:35. Ale zkazil jsem poslední šikanu, takže nakonec 35,35. Ale i tak jsem si o místo polepšil, takže 5 na startu.

Závod 1:
Start ok, pozici jsem udržel a jezdil za dvojicí Eraser - Chaos, ze zadu m? prvních pár kol otravoval T. Stiborek. Ale pak jsem mu za?al ujížd?t a n?kdy kolem 10 kola už jsem jel v klidu sám o n?jakých 1,5 vte?iny za nerozlu?nou dvojkou Chaos - Eraser a o cca 10 vte?in p?ed zbytkem pole. Na ty ve p?edu jsem nem?l, jeli p?esn? moje tempo, takže jsem jen dodržoval konstantní rozestup. V posledních kolech jsem se dotáhnul na Erasera, kterého opustil Chaos a tak jsem dojel na 4. míst?. Spokojenost.

Závod 2:
Do závodu jsem šel z 3 místa. Start ok, ale hned u prvního splitu jsem spole?n? s Lennym nezávisle na sob? chytil smyk. Lenny šel ven, ale m? se povedlo udržet na trati a kupodivu i neztratit pozici. Jel jsem tedy druhý. Na další rovince jsem o jedno místo p?išel a byl 3. Pak ale server bohužel kicknul Jimika jedoucího na první pozici a tím pádem jsem se posunul na 2. místo. Brzy m? pak za?al nahán?t Windmouse, který m? dojel a na druhý pokus o útok p?edjel. Zaujal jsem vnit?ní stopu, ale šel pozd? na brzdy a netrefil st?ed zatá?ky, takže se tam Windmouse protáhnul. N?jaký 2 kola jsem se sice držel v kontaktu, ale pak mi ujel a nezbylo mi nic jinýho, než si hlídat 3. flek p?ed Chaosem, který jezdil cca 4-5 vte?in za mnou. V poslední t?etin? závodu m?l Windmouse n?jakej problém a já ho stáhnul. Na p?edjetí to ale nebylo, takže v cíli 3.

Díky všem za závody, bylo to p?kný, i když jsem t?ch souboj? moc neprod?lal.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 9.1.2007 at 11:43.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #6
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Kvalifikace: Neda?ilo se, tak jsem si na poslední kolo po?kal na volnou tra? a nic nešet?il. ?as velice slušný.

SuperPole: Mno nevím jestli to mam v?bec komentovat, vid?li jste sami (podobný kousek se mi povedl jednou za celý trénink)

První závod: Jeden z nejlepších v mojí lfs karié?e. Neustálý p?etahování o centimetry. Takhle jsem se na 6. pozici ješt? nenad?el. Za daných okolností to bylo pro m? to nejlepší místo jaké jsem mohl mít.

Druhý závod: ?ekal jsem, že bude Lenny trošku brzdit zbytek pole a budu mít ?as získat si dostate?ný náskok. To se mi vedlo, ale jenom do druhého kola. Spadla lajna p?lce Mostu, m? nevyjímaje.

Už se s tím nedá nic d?lat, ale z CROCu jsem si odnesl ?adu zkušeností a vím, že mám na to bojovat se špi?kou ?eského LFS, což bych p?ed šampionátem ne?ekl. Poslední závod si po?ádn? užiju, protože kone?n? spadla tréma a nervozita z pr?b?žného prvního místa a neustále ohlížení kde kdo jede. Díky za super závod (i když byl jenom jeden).
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #7
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Pro m? asi nejdopatlan?jší závod celé sezóny...
Kvalifikace: Jedniá se povedla, 4. místo
Superpole: D?s a hr?za, 9. místo
1. Závod: Za?átek slibný, ale potom jedna chyba a gumy uva?ené... 14. místo
2. Závod: Op?t slibný za?átek, gumy se držely, ale pak p?išla op?t chyba a op?t uva?ené gumy
Ale v druhém závod? jsem si p?eci jen celkem užil souboj?, a to hlavn? v trojici s Krpasem a O.Netolickým. Takže díky

PS: Nejhorší už je snad za mnou
__________________

Last edited by Itar; 9.1.2007 at 17:56.
Itar is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #8
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

pekny zavody...

q: jak uz je u me asi zvykem tak 15minut krouzim po trati jako bez duse a v poslednim kole dam superpole.

s:jel jsem na jistotu ale 6. (tusim) misto neni spatny.

r1: hruza des bes... set nefungoval mel sem mistama i 86 stupnu coz se fakt na fernbay nevyplaci. Po par chybach sem byl zpatky na 6. mista a za mnou Jimik. Rikal sem si ze ho zkusim udrzet zamnou. Darilo se mi to asi 6 kol kdy sme se pretahovali o kazdej centimetr trati. Musem sem nasadit nejdefenzinejsi stopu co umim a nebejt moji chyby troufam si rict ze by me Jimik nepredjel. Ale ja jsem udelal chybu takze nakonec 7. misto.

r2: veyron mi poslal set kterej byl o 100% lepsi nez ten muj. Ale proste mi to s nim nejak nejelo. Ale zase souboje staly za to. Celej zavod jet ve vlacku je proste parada. Nakonec sice 11. misto ale z tohohle zavodu mam mnohem lepsi pocit nez z prvniho... Diky vsem
Felix is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #9
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

minutu pred pulnoci jsem byl odsunut do div2, ale zipper nakonec odrekl zavod a ja mohl jet div1
kvali: nad ocekavani jsem se dostal do superpole z 9.mista
superpole: nic jsem od toho necekal, takze 10.misto a spokojenost
race1: veril jsem si, pac jsem vedel, ze na top 10 mam, ale mensi chybicka potrestana tim, ze me tusim reyco otocil a chvost pole. stihaci jizda -> 15.misto bylo uspech
race2: super zavody, celej zavod se neco delo a vazne hezky jsem si zazavodil. konecny 8. misto bylo extra uspech, na to, ze jsem mel jet div2

zaver pro vsechny: nejezdete jen HL a nehonte co nejlepsi cas, pak to dopada, jak to dopada

Last edited by SIR; 9.1.2007 at 17:16.
SIR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.