Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.2.2011   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...
V podstate mas pravdu a aj suhlasim, ale uz s tym pocitam. V R2 som isiel do T2 tiez tak aby som sa nikoho nedotkol a mam pocit, ze sa tam okolo mna prehrnulo dost ludi, ktori mali stastie, ze nevznikla nejaka kolizia, pretoze by z toho bola hromadna nehoda, proste ziadna opatrnost
Na druhej strane som v R1 chyboval aj ja, niekde v 2.-3. kole bola pred T2 zlta vlajka, v strede trate stalo auto a nevedel som sa rozhodnut z ktorej strany ho obidem, tak som ho nakoniec trochu suchol zlava, ale bolo to iba na naraznik, takze bez poskodenia geometrie.
A bumpdrafting...tiez ma to zaujalo, ale pokial to nie je zakazane v pravidlach, tak nasa skoda.
K veceru:
Q: pocas Q som v podstate ladil race set, ale bolo to ok, dal som svoje PB, stacilo to asi na 22. miesto, co bolo pre mna po predchadzajucich veceroch uspech
R1: drzal som sa okolo 18.-19. miesta a uzil si par peknych subojov, najviac ma vsak tesi to, ze som isiel bez chyby. To bolo vidiet aj na vysledkovej listine, ked som mal jeden z najhorsich casov na kolo, ale zaroven som bol v cieli pred rychlejsimi, ktori chybovali.
R2: skoro rovnaky priebeh ako R1, akurat o par miest vyssie
Celkovo som spokojny hlavne kvoli tomu, ze som zbytocne nechyboval, kiez by mi to takto islo vzdy Hodi sa sem vyrok Igora Drotara: "Uplne jedno aky cas. Tak sme sa povozili ze to daco nenormalne"
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 21.2.2011   #22
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

GothaR: ty sa mi zda ze jazdis na FXR...ale na XRR to mozes cakat kolko chces no ak ta niekto buchne do boku tak okamzite letis...to neudrzi podla mna nikto... a ak nahodou udrzis tak mas taku stratu rychlosti ze ta este aspon 5 ludi predbehne...
ked je pred tebou doslova zapcha ze neni kam sa pohnut a ides o 50kmh pomalsie tak na 70% zo zadu dostanem ranu...tomu nemozem zabranit...nemam kade inde tak len so zadrzanym dychom cakam a dufam
ale uz to nejdem rozoberat...ja mam ciste svedomie...snazim sa jazdit bez kontaktov co to ide... ked niekoho vobec netrapi ze jazdi jak prasa a pokazi tak ostatnym zavody tak podla mna nema co robit na trati ale to ja neovplyvnim a protesty nema vyznam podavat...ziadne body mi to nevrati
bavorak is offline  
Old 21.2.2011   #23
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Q: 4. místo to by šlo, škoda že muj tymový kolega se taky nedostal víš

R1: na za?atku jsem jel opatrn? , pak zápalu souboj? jsem si pro?adil na 1 v t2 a bylo vymalováno pak už jsem jen ztracel škoda

pro Gepase : V poho kdyz muzu pomoct pomuzu, jen jsem koukal co tam d?las

R2: v T1 n?kdo mn? vyndal ven zezadu uff a par aut šlo ven no a par kole?ek a ted nevim jestli jsem to tam zav?el nebo ne ale Lubik mi to poslal na pravy zadní kolo šel jsem ven a pak do box? nešlo s tím jezdit

Záver no alespon nemam tak velkou zatez do m?sta
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 21.2.2011   #24
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Sam nevim, co si o vcerejsim zavodeni myslet. Byly tam super souboje a z toho vyplyvajici nadseni, ale taky zklamani z dalsiho nezavinenyho vyletu mimo trat a z toho vyplyvajici propad uplne na konec. Trenovat jsem zacal vlastne az vcera a bylo to sakra znat. Nastesti mi bavorak dal super set.

Q: Lital jsem po trati jak blazen a nestacil se divit, jak vzadu jsem. Rikam si: "Boze muj, co to je za vitr? Nebo co se to doprcic deje?!" Ostatni rychlici obtezkani poradnym balastem se ale placali kolem me a hlavne za tymovym kolegou jsem az tak moc nezaostaval, takze za to mohla prave ta vaha. Tak jako tak jsem se svoji startovni pozici (16) spokojen nebyl.

R1: Spousta souboju, hlavne s Agentem a Tomasem ... posouval jsem se dopredu i dozadu a skoncil v poradi o par mist vys -> spokojenost.

R2: Na sjezdu z ovalu prvniho kola jsem tezce doplatil na to, ze Lubik pri souboji lehce drbnul do Agenta a ten se odrazil na me. Tuknul me do zadku tak sikovne (lag udelal svoje), ze jem sel okamzite do hodin. Nez jsem se vyhrabal z pisku, vsichni uz byli v tahu. O kolo pozdeji se propadnul tymovy kolega, tak jsme se mohli navzajem tahat a protloukat se polem dopredu. Dost aut taky odpadalo po chybach nebo spis soubojich, ale vytahl jsem to jen na 14. misto -> zklamani.

Posledni zavod se jede na dost neoblibeny trati a stejnej vikend co GTAL, takze to s ucasti vidim blede.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 23.2.2011   #25
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
q: kvalda nic moc, jestli 10. misto myslim.. omluva Nicamovi, sem myslel, že to stihnu
P?íšt? mysli víc a po?ádn? se rozhlédni po trati, když už se vracíš na dráhu .
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nicam pak tvrd? dotíral, ale zvládl jsem to i za pomocí lag?, za ty ješt? jednou sorry, to asi rozhodlo. 3.
Zase jsem se na tu bednu nedostal, cítil jsem, že na tebe mám (ikdyž si jel ukázkov?) a cht?l jsem t? dostat, ale ty lagy ud?laly své . Ale v pohod? .
Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
jnak chyba ve vysledcich, NICAM mam urcite naky body (bohuzel)
Jááák bohužel??? .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.