Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.2.2014   #201
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Nechcem zakladat novu temu ohladne pouzitia troch monitorov, ale nakolko sa to tyka kokpitu a uz sme to tu preberali, pisem sem.

Mam velky problem s nastavenim bezel korekcie pre AMD Eyefinity. Podla obrazkov, ktore najdete vyssie som mal trosku problem ze linia sa malicko lamala resp. posuvala v hornej casti obrazoviek, ale bolo to len minimalne. Ked som ale teraz znovu zapojil triple screen, tak mam obrovsky problem. Nastavim si bezel korekciu v ovladacoch tak, ze trojuholnik presne pokracuje v linii na na monitoroch na lavej aj pravej strane. Akonahle ale ukoncim bezel korekciu a zobrazim nejaky triplescreen obrazok alebo zapnem Assetto Corsa, tak je to katastrofa - spodna cast je presna, ale od zhruba polovice je obraz vyrazne posunuty. Nepomoze nastavovanie bezel korekcie ani vysky monitorov (mam LCD s pivotom).

Na zmensenie sirky ramikov monitorov som tak ako ste mi tu radili, dal bocne monitory za stredovy, aby na nich boli ramiky prekryte ramom predneho monitoru.

Uz zacinam byt zufaly a neviem ako veci nastavit, ale nevidim zadniu moznost v ovladacoch ani v AC posuvat obraz jednotlivych monitorov vertikalne - ide to v ramci bezel korecie len horizontalne...

Viete poradit co robim zle a ako to riadne nastavit?
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 3.2.2014   #202
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ned?láš náhodou korekce 2x (v ovlada?ích a pak ve h?e)?
Ho? sem znovu fotku z pozice o?í, kdy objektiv sm??uje do st?edu prost?edního monitoru a to celé ve dne. Minule jsi dal jednu z pozice mimo (ok, pro p?edstavu dobrý), ale druhou po tm?, takže nebylo v?bec vid?t, jak ty monitory ze své pozice vidíš.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2014   #203
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak bezel korekciu mam nastavenu v ovladacoch pre graficku kartu a v AC uz len doladujem uhly, a vsetky parametre v tom menu pre tripple screen... Mam teda bezel korekciu v ovladacoch vypnut a nastavovat len v samotnom simulatore? Ak som siel napr. aj podla navodu od ISR, tak najprv nastavovali bezel v ovladacoch a doladenie v simulatore - tam konkretne to bol samozrejme iRacing...

Postelujem trochu a dam sem potom aj foto, ale vy co mate tri monitory, ak mozte v skratke napisat, ako to od zaciatku nastavit a vyladit, budem rad...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 18.2.2014   #204
geofre
Newbie

 
geofre's Avatar
 
Join Date: 4.4.2006
Location: Vsetín
Posts: 15
Default Kokpit PVC trubky

Zdar,
Chlapi, n?kde jsem tu vid?l fotky konstrukce na kokpit z PVC trubek. Myslím, že k tomu byl i plánek. Nemáte to n?kdo?
geofre is offline   Reply With Quote
Old 18.2.2014   #205
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by geofre View Post
Zdar,
Chlapi, n?kde jsem tu vid?l fotky konstrukce na kokpit z PVC trubek. Myslím, že k tomu byl i plánek. Nemáte to n?kdo?
http://www.gtplanet.net/forum/thread...ctions.138156/

http://insidesimracing.tv/forums/top...-simul8rs-pvc/
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.2.2014   #206
geofre
Newbie

 
geofre's Avatar
 
Join Date: 4.4.2006
Location: Vsetín
Posts: 15
Default

D?kuji p?kn?
geofre is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2014   #207
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by geofre View Post
Zdar,
Chlapi, n?kde jsem tu vid?l fotky konstrukce na kokpit z PVC trubek. Myslím, že k tomu byl i plánek. Nemáte to n?kdo?
Tu mas cele vlakno, osobne som to staval Ak mas otazky, rad zodpoviem
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2946
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.