Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.6.2011   #201
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

A jen bych cht?l v?d?t,z ?eho usoudili,že jsem to zavinil já,pokud se to vezme dle pravidel na ovál,tak ano,jsem vinen,ale žádné pravidla na ovál nebyly specifikovány,tak že to beru dle pravidel na normální tra? a to by byl závodní incident,proto se mi nelíbí výše trestu.A v 17 kole si ukázal jak to s tebou je.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #202
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já nezpochybuji rozhodnutí,ok,jsem vinen,ale výši trestu,ta je v??i ostatním trest?m v poháru za stejný kolize vysoká a perli?ka je,že snad ve všech kolizích si figuroval ty a to o n??em napovídá.
A ke zm?n? po?tu kol jen tohle: nikdy jsem nevid?l,že by se kv?li jezdci m?nil po?et kol jen kv?li tomu že mu auto žere a nevyjde mu to na 100 kol.
A tomu ?emu ty ?íkáš nep?esv?d?oval se ?íká skrytý nátlak,100 kol bez tankování neodjedu tak to nemá význam jezdit.
A nechápu jak nemá význam,sta?ilo kdyby jsi dojel poslední a vyhráli by jste,ale tob? asi o vít?zství nejde.
Vyžádal jsem si vyjád?ení k protestu a myslim že tam máš jasn? zaco máš trest a pro? se rozohdli pro takovou výši. Jinak k tomu že jsem figuroval v protestech. Souhlasím s trestem za první protest na mou osobu, byla to moje chyba, ale v dalších protestech jsem bylo rozhodnuto že jsem za nic nemohl a to že zminuješ že jsem figuroval v posledním protestu, kde máš vinu ty je trochu sm?šný. ?íkej si tomu klidn? skrytej nátkal, ale ve výsledku délka závodu nehrála vubec žádnou roli. Máš pravdu o vít?zství m? nejde, jde m? spíš o prncip, proto jsem prodal protest. Normáln? bych protest vubec nedával, sta?ilo by up?ímný sorry. Ty jsi však ud?lal pravej opak a za?al jsi rozhlašovat jak jsem t? obouchával celej závod a vymlouvat se že to byl jenom závodní incident. Mužeš to brat jako lekci že závody jsou trochu o chování. Poku? si chceš hrát na chudá?ka že vám chcou všichni uškodit, tak se zamysli jak jsem s tohodle cupu ve výsledku vyšel já.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #203
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Vyžádal jsem si vyjád?ení k protestu a myslim že tam máš jasn? zaco máš trest a pro? se rozohdli pro takovou výši. Jinak k tomu že jsem figuroval v protestech. Souhlasím s trestem za první protest na mou osobu, byla to moje chyba, ale v dalších protestech jsem bylo rozhodnuto že jsem za nic nemohl a to že zminuješ že jsem figuroval v posledním protestu, kde máš vinu ty je trochu sm?šný. ?íkej si tomu klidn? skrytej nátkal, ale ve výsledku délka závodu nehrála vubec žádnou roli. Máš pravdu o vít?zství m? nejde, jde m? spíš o prncip, proto jsem prodal protest. Normáln? bych protest vubec nedával, sta?ilo by up?ímný sorry. Ty jsi však ud?lal pravej opak a za?al jsi rozhlašovat jak jsem t? obouchával celej závod a vymlouvat se že to byl jenom závodní incident. Mužeš to brat jako lekci že závody jsou trochu o chování. Poku? si chceš hrát na chudá?ka že vám chcou všichni uškodit, tak se zamysli jak jsem s tohodle cupu ve výsledku vyšel já.
Já žádný vyjád?ení nemám,kdyby jsi ?etl m?j report po?ádn? tak víš že to otloukání bylo se smajlíkem,což znamená sranda a omluvil jsem se ti,dle pravidel pro normální okruh by to byl závodní incident,to že to nespecifikovali pro ovál a pak se ?ídí pravidly pro ovál je trošku neš?astný ?ešení.
Jak jsi z toho vyšel ty?Kdyby jsi stál o celkové vít?zství tak závod dojedeš a m?l by si to v kapse.Já šel do závodu s tím,že bojuji s APR1 a KXR o 3 pozici,že to vyšlo bodov? až na 1. místo m? taky udivilo a o to víc m? mrzí že o n?j p?ijdeme kv?li trestu a ne?ekan? vysokému.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #204
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já žádný vyjád?ení nemám,kdyby jsi ?etl m?j report po?ádn? tak víš že to otloukání bylo se smajlíkem,což znamená sranda a omluvil jsem se ti,dle pravidel pro normální okruh by to byl závodní incident,to že to nespecifikovali pro ovál a pak se ?ídí pravidly pro ovál je trošku neš?astný ?ešení.
Jak jsi z toho vyšel ty?Kdyby jsi stál o celkové vít?zství tak závod dojedeš a m?l by si to v kapse.Já šel do závodu s tím,že bojuji s APR1 a KXR o 3 pozici,že to vyšlo bodov? až na 1. místo m? taky udivilo a o to víc m? mrzí že o n?j p?ijdeme kv?li trestu a ne?ekan? vysokému.
Koukám se na tvuj post, ale smajlíky nevidím. Já si šel zazávodit a v moment kdy m? auto ztrácelo sekundu na kolo, tak jsem ud?lal blbou chybu a tak jsem se rozohodl skon?it. Stejn? se nemusíš obhajovat, já t? neviním s výsledku TG v cupu. Jen jsem s toho vyšel tak že jsme vyhráli t?i závody a nejsme ani na bedn?, tak jsem to myslel. Jinak k zpusobu ?ešení protestu a výši trestu nemám co ?íct, je to rozhodnutí komisa??. Myslím si že i podle normálních okruhových pravidel by to nebylo p?íliš fér, ale nechci se o tomhle dál hádat, je to trochu unvavující.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #205
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

A k tvému držení stopy,ty jedeš p?ed zatá?kou napravo u zdi,já uprost?ed a Jarda vlevo,na nájezdu do zatá?ky to v klidu st?ihneš doleva na m? a tím jsem myslel to otloukání,chápu že jsi necht?l jet po vn?jšku oválu,pá? by t? to zbrzdilo,ale stopu sis ur?it? nedržel a to se stalo n?kolikrát vždy na stejném míst?.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #206
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

[quote=Radek CZ;129921]Koukám se na tvuj post, ale smajlíky nevidím. Já si šel zazávodit a v moment kdy m? auto ztrácelo sekundu na kolo, tak jsem ud?lal blbou chybu a tak jsem se rozohodl skon?it. Stejn? se nemusíš obhajovat, já t? neviním s výsledku TG v cupu. Jen jsem s toho vyšel tak že jsme vyhráli t?i závody a nejsme ani na bedn?, tak jsem to myslel. Jinak k zpusobu ?ešení protestu a výši trestu nemám co ?íct, je to rozhodnutí komisa??. Myslím si že i podle normálních okruhových pravidel by to nebylo p?íliš fér, ale nechci se o tomhle dál hádat, je to trochu unvavující.[/quote

Je tam ty divochu a smajlíci,já se nehádám,ale diskutuji,myslím že dle normálních pravidel by to nebyla jen moje vina,oba jsme m?li prostor kam uhnout,ale ani jeden jsme to neud?lali,já ti nevy?ítám že jsi dal protest,ale udivila m? výše trestu vzhledem k výši trest? v p?edchozích závodech.
Kdybych byl na tvém míst? tak bych ze závodu neodstoupil ani kdybych m?l jet 5x do pitu na opravu,body by ti na celkové vít?ství sta?ili.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #207
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
A k tvému držení stopy,ty jedeš p?ed zatá?kou napravo u zdi,já uprost?ed a Jarda vlevo,na nájezdu do zatá?ky to v klidu st?ihneš doleva na m? a tím jsem myslel to otloukání,chápu že jsi necht?l jet po vn?jšku oválu,pá? by t? to zbrzdilo,ale stopu sis ur?it? nedržel a to se stalo n?kolikrát vždy na stejném míst?.
Když jedu na vn?jšku tak m? p?edjedete a já mužu jet na vnit?ek v zátá?ce, to podle m? není nic proti pravidl?m.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #208
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Když jedu na vn?jšku tak m? p?edjedete a já mužu jet na vnit?ek v zátá?ce, to podle m? není nic proti pravidl?m.
To ano,ale ty jsi do m? najel ješt? d?ív než jsme stihli poodjet,vždy jsem byl ješt? vedle tebe.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #209
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
To ano,ale ty jsi do m? najel ješt? d?ív než jsme stihli poodjet,vždy jsem byl ješt? vedle tebe.
Vím že jsme se jednou mali?ko tukli p?ed tím incidentem, o ni?em dalším nevim. V jakým kole se to stalo ?
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #210
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Vím že jsme se jednou mali?ko tukli p?ed tím incidentem, o ni?em dalším nevim. V jakým kole se to stalo ?
3 kolo,6 a to p?ed tím incidentem,vždy 14-15 vte?ina kola.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #211
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
3 kolo,6 a to p?ed tím incidentem,vždy 14-15 vte?ina kola.
Najížd?l jsem si blíž k apexu, ale tak abys tam m?l po?ád místo. V 6. kole asi mali?ko brzo, pravda.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2011   #212
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Najížd?l jsem si blíž k apexu, ale tak abys tam m?l po?ád místo. V 6. kole asi mali?ko brzo, pravda.
No pokaždé jsi do m? vrazil,ješt? že FXR sedí,jen te? nevím pro? mi neposlali mailem výsledek šet?ení a pro? m? nepožádali o vysv?tlení incidentu,když to maj psáno v pravidlech.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2011   #213
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

No comment.

Jaký je chování na ovále a na normálním okruhu, v ?em se to liší ??
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #214
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

To nebude žádnej diplom nebo tak n?co???
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.