Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: LX4 alebo LX6 ?
LX4 32 65.31%
LX6 17 34.69%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.2.2010   #141
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Vysledky su hotove. Putnik vypadol v 25. kole, takze mal odjazdenu potrebnu vzdialenost, preto mu pocitam 12. miesto, Polma vypadol skor, potom odjazdil dostatok kol a preto je na 13. mieste.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #142
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

My worst race ever....
Prepac Putnik, nestihol som reagovat...
Francek is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #143
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

A este info k buducemu zavodu: Pojde sa SO4 pri zapade slnka, bude fukat silny vietor Na serveri uz su tieto podmienky nastavene.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #144
Superobo
Newbie

 
Join Date: 9.6.2008
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
A este info k buducemu zavodu: Pojde sa SO4 pri zapade slnka, bude fukat silny vietor Na serveri uz su tieto podmienky nastavene.
no jasne. nestaci, ze sa tam da velmi lahko roztrieskat o stenu, este aj silny vietor nam treba? sorry, ale podla mna uplna blbost. dneska nas doslo kolko, 12? len, aby nas v SO so silnym vetrom doslo aspon 5
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #145
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ve m?st? to neva, LX se schová za mantinely.
Ten vítr není podle m? není taková katastrofa, aby se z toho d?laly aféry. Je to jenom otázka pár kol, než si ?lov?k zvykne, odkud fouká a pak už je to pohoda.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #146
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

neviem ci to patri sem alebo do tlacoviek no napisem sem...
chcel by som len upozornit jazdca PeterVSP ktoreho ked som daval o kolo tak nerespektoval modru vlajku tak ako by sa patrilo...teda nie dostatocne v predstihu....stratil som tym mozno 3-4 desatiny ale rovnaky problem mal s nim Superobo v tej istej pasazi tak som uznal za vhodne ho upozornit...neberte to ako podanie protestu a urcite mu neberte body...

edit// tiez nie som zrovna zastanca vetra a zaujimalo by ma ci lfs nejako zohladnuje ze ked fuka silno tak predsalen v meste sa to medzi tymi budovami az tak neprejavuje...ale to by som asi vela chcel co?
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2010   #147
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
neviem ci to patri sem alebo do tlacoviek no napisem sem...
chcel by som len upozornit jazdca PeterVSP ktoreho ked som daval o kolo tak nerespektoval modru vlajku tak ako by sa patrilo...teda nie dostatocne v predstihu....stratil som tym mozno 3-4 desatiny ale rovnaky problem mal s nim Superobo v tej istej pasazi tak som uznal za vhodne ho upozornit...neberte to ako podanie protestu a urcite mu neberte body...
Ano, po?ád je stejný. Nejsi sám, já s ním už také m?l problémy stejn? jako dalších pár jezdc?.

Last edited by Zdenek CZE; 4.2.2010 at 23:18.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #148
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Vietor mozete cely tyzden testovat na serveri Ide nam hlavne o to, aby z tych zavodov nebolo iba hotlapenie, ale aby sme sa museli prisposobovat aktualnym podmienkam. Francek ma nahovoril na to, aby sa o sile vetra rozhodlo uz teraz, omnoho radsej by som bol, keby sa to nahodne zistilo az v den konania
K "protestu" napisem mu mail s upozornenim, ale prosim vas este o presne info o kole v ktorom sa to stalo, aby som si to mohol pozriet aj sam.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #149
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

no ja som ho daval v 27. kole (zo zaznamu to tak dramaticky nevyzera ale nesiel som vtedy uplne tak rychlo ako by som isiel normalne a radsej som si nechaval odstup lebo peter vyzeral tak nejako neisto)
superobo hned kolo na to v tej istej pasazi ako ja v prvom sektore...jeho spomalil dramatickejsie...(doslo aj ku kontaktu...a tazko hovorit koho chybou...superobo je zodpovednejsi ak ide ako druhy a nema pravo naburavat do toho pred sebou aj ked je v prave ale zas umysel tam urcite nebol a peter brzdil tak da sa povedat necakane)... ja uznavam ze je tazke hentam pustat na modru ale ked uz na ovale clovek vidi ze rychlejsi je za nim a ze sa blizi blba pasaz na pustanie ktoru neviem prejst dost rychlo tak aby som toho rychlejsieho nespomalil tak pustim uz na ovale...
a ked uz mam byt dosledny tak kid tiez nemal uplne jednoduche predbehnutie (30.kolo)

zo zaznamov to vzdy vyzera vzdy nie az take hrozne a je urcite tazke to posudzovat a chcelo by to presne zobrat pravidla o modrej vlajke a porovnat so vzniknutymi situaciami ale jedno co je jasne je, ze petrovi sa moc pustat na modru vlajku nechce...

k vetru...vietor sa neda natrenovat a aky pride taky pride...ano je to urcitym sposobom necakane a tym padom ani my co to mame nadrtene tak nejdeme uplne na istotu ale myslim ze nesplni to uplne ucel lebo ti rychli budu rychli aj vo vetre a tym pomalsim ten vietor akurat moze narobit dost problemov hlavne v meste kde nie su ziadne unikove zony (alebo len minimalne) takze podla mna to vobec nezvysi pocet prebiehacich manevrov akurat tak to zvysi boj jednotlivcov s autom samotnym co myslim ze nie je uplne ciel cupu...

Last edited by bavorak; 5.2.2010 at 00:59.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #150
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

LXcup 2 statistiky:
Kvalifikace
Závod
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #151
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
neviem ci to patri sem alebo do tlacoviek no napisem sem...
chcel by som len upozornit jazdca PeterVSP ktoreho ked som daval o kolo tak nerespektoval modru vlajku tak ako by sa patrilo...teda nie dostatocne v predstihu....stratil som tym mozno 3-4 desatiny ale rovnaky problem mal s nim Superobo v tej istej pasazi tak som uznal za vhodne ho upozornit...neberte to ako podanie protestu a urcite mu neberte body...

edit// tiez nie som zrovna zastanca vetra a zaujimalo by ma ci lfs nejako zohladnuje ze ked fuka silno tak predsalen v meste sa to medzi tymi budovami az tak neprejavuje...ale to by som asi vela chcel co?
ehm ty baráky jsou tam ?asto jenom jako kus textury, ne podle m? to n?jaký proud?ní v?tru m?stem opravdu nepo?ítá, prost? ur?í sm?r a sílu, trošku se to m?ní v ?ase a to pošle na auto, a? je kde je
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #152
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ja sa prihovorim (az je to mozne) k zmene vetra za mierny. Zatial sa s LX4 stale necitim dajako isto a uz mierny vietor az bude +15 km/h mi narobi problemy, a to neratam faktor - trat v meste.

Ako uz niekto poznamenal, cim je jazdec slabsi tym s tym bude mat vacsie problemy a rozdiely budu naopak vacsie.

Silny vietor by som nechal na dajaku klasicku trat.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #153
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

já jsem zase zastánce silného v?tru od dob CSFT
není na tom nic t?žkého se s ním nau?it jezdit

kouknu p?i startu jak je silný, kouknu na prapory kam vlajou (v?tšinou zapomenu na ob? tyhle v?ci)
a podle toho se dá dost dob?e odhadnout kde musíš brzdit d?ív a kde pozd?ji

ale v?tšinou to zjiš?uji p?i závod?, prost? jedu normáln? a potom už cejtím, jó tady budu muset brzdit víc, tady mám vítr v zádech, tady m?žu dýl jedu proti v?tru, tuhle zatá?ku m?žu jet rychlejc pa? m? vítr drží uvnit?, tady musim pomaleji pa? m? vítr tla?í ze zatá?ky
to? vše nic na tom není

ješt? by mohlo pršet (pardón sn?žit )
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #154
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Uvidim, co na to Francek, ale mne sa ten vietor nezda nejako hrozivy, bojite sa toho ako cert kriza
Vcera som si to skusal a zaver je asi taky, ze v meste sa jazdi pomalsie, takze auto nie je na vietor az tak citlive (napriklad na rovinke Blackwoodu je to uz ine )
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #155
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

P?esta?te tady bre?et a radši b?žte trénovat!!! Plakat m?žete doma mamince na rameni. Práv? jsem si dal 8 kol a dá se to jezdit úpln? v pohod?.

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
ješt? by mohlo pršet (pardón sn?žit )
To by se p?lka startovního pole odhlásila.

Last edited by Zdenek CZE; 5.2.2010 at 13:36.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #156
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Pojde sa SILNY VIETOR.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #157
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Pojde sa SILNY VIETOR.
to ti nepomoze
Zdenek: uvidime kto sa bude po zavode so silnym vetrom smiat a kto plakat
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #158
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Zdenek: uvidime kto sa bude po zavode so silnym vetrom smiat a kto plakat
Pokud to je narážka na to, že dojedu do cíle až za tebou, tak to mi nevadí.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #159
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Pokud to je narážka na to, že dojedu do cíle až za tebou, tak to mi nevadí.
nie skor som narazal na to ze kolko ludi vobec dojde do ciela s autom v normalnom stave...a kolko ludi vobec dojde
ale sak uvidime... uz sa o tom nebudem diskutovat...radsej idem trenovat
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2010   #160
Mysho
Newbie

 
Mysho's Avatar
 
Join Date: 28.10.2008
Location: Bratislava
Posts: 49
Default

Ono ak vietor fuka spravnou stranou este vam prida na rychlosti, takze chillout.
__________________
Mysho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.