Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.12.2010   #41
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kluci klid a nohy v teple :-D

Protest se resi.

Moje stanovisko bude tam. Kazdopadne nema cenu se kvuli tomu "rvat" do krve.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 21.12.2010   #42
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Jigr :

Helet vim ze sem to mozna trochu prehnal pac sem byl fakt rozcilen, za to se omlouvam, slo o to ze nejsem prave jak pravis jezdec co se mota na 1. miste, proto sem byl tak nastvanej, konecne se mi to povedlo a mel sem tempo, zlutou sem videl, ale taky sem videl tebe na mapce ze uz tam si dlouho a tak sem pocital s tim, ze stojis mimo, a ubrat sem nemoh, mel sem hned za sebou klouczka,a hlavne ti nenadavam za to ze ses vyboural, taky sem tam mel krizovky, ale to ze ses zbytecne dlouho nespecnul, tot vse, nic proti tobe nemam , tak snad to ukoncime v miru, a vemem si z toho ponauceni oba dva
Rodo is offline  
Old 21.12.2010   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Jigr :

Helet vim ze sem to mozna trochu prehnal pac sem byl fakt rozcilen, za to se omlouvam, slo o to ze nejsem prave jak pravis jezdec co se mota na 1. miste, proto sem byl tak nastvanej, konecne se mi to povedlo a mel sem tempo, zlutou sem videl, ale taky sem videl tebe na mapce ze uz tam si dlouho a tak sem pocital s tim, ze stojis mimo, a ubrat sem nemoh, mel sem hned za sebou klouczka,a hlavne ti nenadavam za to ze ses vyboural, taky sem tam mel krizovky, ale to ze ses zbytecne dlouho nespecnul, tot vse, nic proti tobe nemam , tak snad to ukoncime v miru, a vemem si z toho ponauceni oba dva
Jen neco dodam. Klouczek by te nesmel pod zlutou predjet :-D

podat ruce usmev a je to. zbytek doresime my :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 21.12.2010   #44
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jen neco dodam. Klouczek by te nesmel pod zlutou predjet :-D

podat ruce usmev a je to. zbytek doresime my :-D

To ja vim , ale ja mel rudo, a i kdyby predjel tak dostane +10 kg coz mu vubec nevadi a ja bych ho uz znova nedal, hlavne ja fakt cekal ze bude stat na druhy strane pac uz od mostu sem si dicky hlidal na mapce sikanu, a auto tam stalo dlouho tak sem fakt myslel ze bude jinde , ale jak se rika nemam myslet, vim ze to je i moje chyba, holt zkusenosti.
von ten klouczek v zrcatku me dicky dokaze rozhecovat

Ja jigrovi podavam ruku, sem jak papinak, rychle se natlakuju ale pak zas rychle ujdu
Rodo is offline  
Old 22.12.2010   #45
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Jigr :

Helet vim ze sem to mozna trochu prehnal pac sem byl fakt rozcilen, za to se omlouvam, slo o to ze nejsem prave jak pravis jezdec co se mota na 1. miste, proto sem byl tak nastvanej, konecne se mi to povedlo a mel sem tempo, zlutou sem videl, ale taky sem videl tebe na mapce ze uz tam si dlouho a tak sem pocital s tim, ze stojis mimo, a ubrat sem nemoh, mel sem hned za sebou klouczka,a hlavne ti nenadavam za to ze ses vyboural, taky sem tam mel krizovky, ale to ze ses zbytecne dlouho nespecnul, tot vse, nic proti tobe nemam , tak snad to ukoncime v miru, a vemem si z toho ponauceni oba dva
Neni duvod se spectovat, pokud neni na boude, nebo jinak nepojizdnej (coz bohuzel v LFS moc nejde). Pod zlutou mas ubrat, a ne do nekoho narazit, kor kdyz ho vidis dopredu, tam neni vubec co resit. Max protest Jigra na tebe a bud rad, ze ho nedal.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 22.12.2010   #46
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Neni duvod se spectovat, pokud neni na boude, nebo jinak nepojizdnej (coz bohuzel v LFS moc nejde). Pod zlutou mas ubrat, a ne do nekoho narazit, kor kdyz ho vidis dopredu, tam neni vubec co resit. Max protest Jigra na tebe a bud rad, ze ho nedal.
?? takze ja muzu stat v pohode v sikane kam neni videt s nepojizdnym autem a blokovat vlastne idealni stopu? a kdyz se podivas poradne tak ja ubral, a i sem uhybal ale mel porad nalozeno na zpatecku a uz sem proste nestacil uhnout, a protest na me za co ? za to ze sem zavodil, a neprojizdel sikanu na jednicku ? jak rikam videl sem tam auto (jigra) uz od mostu, a nenapadlo by me ze bude stat primo ve stope, navic s tim jeho autem uz se ject nedalo, tocil se tam dokola jedno kolo mel na strese a druhy v kufru, nebylo co resit, a jak rikam byl sem rad ze sem na 1. miste a udrzet za sebou klouczka neni zrovna prochazka zelenym sklenikem, tak sem proste se snazil porad ject a udrzet si naskok, a navic uz mlcim, proti jigrovi nic nemam, dicky uhejba a nemam s nim problem, ale tady to mel akorat posoudit trochu jinak, stane se,

kdybych ho netrefil ja, tak ho stopro v tom kole trefi nekdo za mnou, (kloucztek, jirka, atd.)

Last edited by Rodo; 22.12.2010 at 12:34.
Rodo is offline  
Old 22.12.2010   #47
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tohle m? v klidu vážn? už nenechává.

Rodo: Prostuduj si replay. Já si nem?žu pomoct, ale tvoje kolize s Jigrem (Která ti p?ijde tak nepochopitelná) byla dle mého názoru zap?í?in?na ješt? víc nepochopitelnym chováním nejmenovaného jezdce, který snad na boud? v greenské šikan? ?ekal, že ho n?kdo narve, oto?í ho na kola a pojede dál.

Navíc, zkus se na to podívat i z jiného pohledu - co by to bylo za simulaci závodu, kdyby se každej p?epínal do specu hned co si krapet poškrábe lak?... T?eba v závodech po?ádaných skpinou NDR je dokonce takovéto skákání do specu po nehodách zakázané, aby se n?jaký duch simulace udržel i v závod? jako takovém. To že jedeš první ješt? neznamená, že všici ti budou stav?t slavobrány. Jasný, musíš se koukat dozadu, kudy to p?ed tebe asi bude ten UFOn chtít poslat, ale musíš bejt o to víc opatrnej k takovýmto nep?edvýdatelným situacím.

Prost? souhlas s Babym, jen jsem rozvedl jeho myšlenku...
Fast Jarda is offline  
Old 22.12.2010   #48
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Nesúhlas s babyonwheels. Rodo, na súde budem sved?i? v tvoj prospech, ale napadlo mi - ak tam boli žlté, mohol si ubra? a vyskúša? ?i ?a Klou?ek predbehne a neskôr vyfasuje trest. ;-) Ni? v zlom všetci. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 22.12.2010   #49
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
?? takze ja muzu stat v pohode v sikane kam neni videt s nepojizdnym autem a blokovat vlastne idealni stopu? a kdyz se podivas poradne tak ja ubral, a i sem uhybal ale mel porad nalozeno na zpatecku a uz sem proste nestacil uhnout, a protest na me za co ? za to ze sem zavodil, a neprojizdel sikanu na jednicku ? jak rikam videl sem tam auto (jigra) uz od mostu, a nenapadlo by me ze bude stat primo ve stope, navic s tim jeho autem uz se ject nedalo, tocil se tam dokola jedno kolo mel na strese a druhy v kufru, nebylo co resit, a jak rikam byl sem rad ze sem na 1. miste a udrzet za sebou klouczka neni zrovna prochazka zelenym sklenikem, tak sem proste se snazil porad ject a udrzet si naskok, a navic uz mlcim, proti jigrovi nic nemam, dicky uhejba a nemam s nim problem, ale tady to mel akorat posoudit trochu jinak, stane se,

kdybych ho netrefil ja, tak ho stopro v tom kole trefi nekdo za mnou, (kloucztek, jirka, atd.)
Jak rikam na replay se podivam az vecer. Ale, kdyz vidim nekoho v 1/2 cesty, mam zlutou vlajku, tak uberu tak, abych se bezpecne vyhnul. Ale vim, jestli tam Jigr stal, nebo se hejbal. Rozhodne me ale prijde bezpecnejsi zustat stat a nesnazit se rychle uhnout, pokud si nejsem jistej, ze uvolnovacim manevrem, nebo snahou neprijit o moc mist, sejmu nekoho dlasiho, kdo me "opatrne" objizdi a pocita s tim ze mu tam nenacouvam.

Takze vecer sonu a juknu.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 22.12.2010   #50
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

byla dle mého názoru zap?í?in?na ješt? víc nepochopitelnym chováním nejmenovaného jezdce, který snad na boud? v greenské šikan? ?ekal, že ho n?kdo narve, oto?í ho na kola a pojede dál.

Jako klidne jsi mohl jmenovat pa? jsem tam stal jen ja.Jinak dle meho nazoru jsem skoncil na boude v miste kde jsem az tak nezavazel.vec druha je ze od doby kdy jsem na boude tak to neni ani 2 sekundy co projedou 2 posledni jezdci a nez jsem stihl dat esc tak tam uz nikdo neprojizdel.z toho plyne ze bych asi tezko cekal az me nekdo otoci z5 na kola.jen jsem jeste chvilku koukal o co se snazi jigr kdyz mel auto totalku.tak jsem chvilku jen koukal a pak spec.
Lubik is offline  
Old 22.12.2010   #51
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

[quote=Fast Jarda;126193]
Navíc, zkus se na to podívat i z jiného pohledu - co by to bylo za simulaci závodu, kdyby se každej p?epínal do specu hned co si krapet poškrábe lak?... T?eba v závodech po?ádaných skpinou NDR je dokonce takovéto skákání do specu po nehodách zakázané, aby se n?jaký duch simulace udržel i v závod? jako takovém.quote]


Tohle beru, bude safety car, auto nehte lezet, jenom dobre, ale v minulejch zavodech ste se hadali kvuli nekomu kdo se nespecnul kdyz byl jeste i v letu, proto sem to tak bral i ted, a ja ho tam prave nevidel, byl za gumama a brzdil sem, bohuzel malo, jak rikam z logickyho hlediska kdyz sem ho tam videl pul minuty a nedal se spec tak me hold nenapadlo ze bude stat primo v ceste, tot vse,

a uz to kua nereste , ponaucil sem se a je to
Rodo is offline  
Old 22.12.2010   #52
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Hele,oba sme ?ekli svoje,oba už sme vychladli.Respektuji tvuj názor.P?ijímám podanou ruku a nabízím svoji.Je vid?t,že co ?lov?k,to názor a n?kolik podobných mým,díky.jen ješt? k tomu totalu.Já jezdím v kokpitu,takže jaksi nevidím,jak vypadá auto z venku.Prost? mi p?ipadalo,že by se dalo doštrachat do pitu.
Vím,byla to chyba-ješt? jednou se ti omlouvám a troubím do sv?ta-JÁ ZA TO MU?U!!!To nepopírám,jen m? trochu naštvala tvoje reakce.SORRY.
Jigr is offline  
Old 22.12.2010   #53
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

oukej nechame to plavat, omluvu prijmam a omlouvam se tez za reakci, ale bylo toho nejak moc ten zavod, R1 tohleto + par kol pozdeji opet, a R2 me zas zbrzdil jinej jezdec a sel sem znova, proto sem byl trochu vynervovanej, ale nerad bych tu byl s nekym na noze, ale spat spolu zatim nebudem
Rodo is offline  
Old 22.12.2010   #54
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

uz se perou :-D

kazdy ma kus pravdy. Jigr se pohnul. Rodo dostatecne neubral. Resi se protest a konec proste. Netreba se tim dal zaobirat a hadat se tu do krve.

Jinak s tim prepinanim do specu souhalsim. proto jsme dali limit do 60s viz pravdila bod tusim 2.8, pak uz je to ciste na jezdci.

Klid a nohy v teple.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 22.12.2010   #55
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
oukej nechame to plavat, omluvu prijmam a omlouvam se tez za reakci, ale bylo toho nejak moc ten zavod, R1 tohleto + par kol pozdeji opet, a R2 me zas zbrzdil jinej jezdec a sel sem znova, proto sem byl trochu vynervovanej, ale nerad bych tu byl s nekym na noze, ale spat spolu zatim nebudem



na to seš trochu daleko,já nerad za milencama dojíždím
Jigr is offline  
Old 22.12.2010   #56
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
uz se perou :-D

kazdy ma kus pravdy. Jigr se pohnul. Rodo dostatecne neubral. Resi se protest a konec proste. Netreba se tim dal zaobirat a hadat se tu do krve.

Jinak s tim prepinanim do specu souhalsim. proto jsme dali limit do 60s viz pravdila bod tusim 2.8, pak uz je to ciste na jezdci.

Klid a nohy v teple.

Já se pohnul a nacouval mu do cesty,já za to m?žu.Jen m? nesekejte pravou ruku,prosím.......

My se spolu nehádáme,my spolu vedeme diskusi,která by v p?ípad? osobního setkání byla pouze p?erušována nškolika ranami...
Jigr is offline  
Old 22.12.2010   #57
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ruku ne ale neco jineho :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 22.12.2010   #58
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Sem rad ze sme to vyresili s usmevem na tvari, ja bych mu nic nesekal, ja chtel ubrat, ale ten klouczeck, tlacil na me, dal bych mu 20kg
Rodo is offline  
Old 22.12.2010   #59
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Jasn?, já za to m?žu.
Jako tady je evidentn? vid?t Jigrova chyba. Otá?el se tam p?l hodiny, což bych ješt? chápal s jeho poni?ením, ale že se otá?el p?ímo v tom nejnebezpe?n?jším míst? jsem fakt nepobral. Mohl v klidu couvnout na stranu a tam se otá?et. Tady není o ?em diskutovat. Hlavní je, že si s vou chybu uv?domil, napraví se a omluvil se.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 22.12.2010   #60
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Nad o?ekávání dobrá, ješt? jsem sta?il vytla?it XRR z trávy nebo u m? z písku.
R1: Vyrazil jsem a ud?lal chybu. Hned p?edjel Rodo, tak jsem za ním vyrazil a ?ekal na jeho chybu. Když jí ud?lal, p?edjel jsem ho a hned jsem to nápalil do zdi v první šikan? (dokonce dvakrát proboha). Pak následovala kolize Roda s Jigrem a já jsem s tím vrakem nakonec utrp?l první místo.
R2: Musím se omluvit Ag Jirkovi, Radkovi, Mufistovi za ode m? zbyte?né ?ukance, ale po?ád je to závodní incident.
Protla?il jsem se až na druhé místo hlavn? díky kolizi Roda a Ghosta, p?i který jsem ješt? p?edjížd?l Kida (ne na žlutou, t?sn?) a našt?stí jsme se jí oba vyhnuli. Potom následovala stíhací jízda, kde Masterful nakonec polevil a další win.
Prosím už né takový kombo a ješt? s tím v?trem.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.