Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.12.2010   #21
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Za ten š?ouchanec sorry, byli jsme tam nat?sno, já jsem asi sjel z oválu na rovinu a to m? poslalo nahoru.

OK omluva p?ijata
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 6.12.2010   #22
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

R2: jsem se ze startu na 13 misto pak 2 kolo pak jsem dostal štouchanes a go out ,dal už jsem jen pozoroval[/quote]


Ten š?ouchanec byl ode mne:Sorry. Já pak dostal taky jednu zezadu,a né zrovna lehkou,nýbrž KO ?der.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 6.12.2010   #23
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

jestli si myslel tu od sonyka, tak ta až tak tvrdá nebyla, navíc sonyk na tebe ješt? ?ekal, takže tv?j skok do pozorování byl podle m? zbyte?nej
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 6.12.2010   #24
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já si dal p?ed závodem jeden 15ti kolový pre?ek a v?bec m? to nebavilo, protože jsem byl hodn? rád, když jsem se dostal pod 1:45

Q: Použil jsem uber set a bylo to sakra znat. i s 60kg t?etí místo bylo ne?ekaný. jel jsem samoz?ejm? na R2/R2.

R1: Použil jsem uber set ale ve p?edu s R3 a Super, ale restart.
R1a: Super, ale restart.
R1b: Nechal jsem se p?edjet a po T1 jsem byl hned 5. Bojovali jsme s Nicamem, kterej jel velice slušn?. Nakonec jsem zdolal Ghosta, kterej byl dneska asi trošku unaven z MoE, ale nedivím se, když jsem vid?l, kolik toho odjel. Mrzí m? jen p?edjetí bavoráka, kterýho jsem v lagu n?jak blb? š?ouchnul v blbým míst? a on se hned propad. 2. místo nad o?ekávání.

R2: V T1 jsem to vzal nemilosrdn? venkem a našt?stí to n?jak ustál, ale budu se na to muset podívat ješt?. Po Nicamov? a Kocúrov? chyb? jsem byl 3. a s Ghostem jsme se p?etahovali ve slipstreamu. Nechal m? na za?átku oválu p?edjet, ale potom už jsem si držel vnit?ek ale on ješt? ne?ekan? vyrazil p?ed T1 vedle m? p?es PIT lane, takže jsme najížd?li bok po boku do T1. Škoda, že takový p?kný situace kon?ej ?asto blb?.
Už jsem byl spokojen s 2. místem ale po?ád byla malá šance na místo první kdyby gepas zachyboval, což se mu bohužel stalo v posledním kole, takže mi v?noval první místo. Spokojenost. Team Inferno se drží And?l? state?n?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 6.12.2010   #25
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
2. zavod...neni sanca s 60kg...ani na starte...ani na vyjazdoch zo zakrut...ani na rovinkach...jedine kde ziskavam su vjazdy a stredy zakrut ale tam sa predbiehat neda takze som sa len prepadaval az kym do mna masterful chladnokrvne nenabural ..kacirok...vyhrabal som sa...nakoniec 20. miesto...chcel som dojazdit aspon ale nervy som mal uz hrozne lebo aj tych uplne na konci som mal problemy predbiehat...
Musím se omluvit, tady jsem to p?ehnal a? nerad a v??ím že v tom nevidíš úmysl. Chodil jsem o n?co pozd?ji s 4x4 na brzdy.
masterful is offline  
Old 6.12.2010   #26
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Povedlo se mi kolo, další mohly být lepší, ale když se mi povedl 1 mezi?as, vždy jsem n?koho dojel. Nakonec 6. místo, pro m? "op?t" super.

R1 : T1 jsem neuv??iteln? p?ežil, nakonec jízda dále na 6. míst?. Mohl jsem jet v pohod?, ale to bych nebyl já. V 5. kole jsem to vzal hodn? vost?e tu táhlou zatá?ku p?ed tou rovinkou do vracáku. Na výjezdu mi to vzalo do smyku a propad na 20. místo (op?t). Kuááááááááá. Dostal jsem se na 15. místo, ale v posledním kole jsem nedobrzdil vracák za Masterfulem a šel do ka?eru a propad na 17. místo.

R2 : Snad to bude lepší. T1 jsem zase p?ežil, ale v následující zatá?ce jsem poslal Lalu do ka?eru . Velkáááá omluva Lalovi, moc místa jsem mu tam asi nenechal. Nakonec jsem to dotáhl na 10. místo, ale zase jsem mohl být klidn? i 8.

Po nezdarech mám n?jaké bodíky a kila nééé. Tak aspo? n?jaká spokojenost. I když bych se v 5. kole R1 rad?ji nevid?l.
Petersbond is offline  
Old 6.12.2010   #27
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak par slov

Cejtil sem ze v tomto zavodu budu mit na nejakej vysledek sanci kort kdyz sem jel s lehkym autem (40kg) , ovsem kvalda mi hned vysvetlila ze sem docela najivni , presto nakonec spokojenost

Q: nezajel sem nic, 16. misto

R1: 1. start kalamita jak cyp (ja to rikal), a najednou sem byl asi 5 nebo 6. rikam parada, ale STOP , rekl bych ale ze opravnene, ja taky poslal Mufista tak sem aspon nemel spatny svedomi,
2.start nejaky 13.misto postupne sem nekohpo predjel, nekdo me, a vysledny 10.flek, zadna slava, ale na sebevrazdu to taky neni

R2: start z 10. s 30 kg, ani sem necekal ze to bude tak znat, nevim jestli to bylo kilama nebo (ne)priznivim vetrem ale jelo se mi krasne, uzival sem si to v kazdy zatacce sem brzdil o 10m dal a pritom sem porad stahoval, ani sem neveril tomu ze zajizdim nejrychlejsi kola , nakonec jsem dojel na 3. miste jedouciho Ghosta kteryho sem sem asi 4 kola drzel a mel z toho radost , okoukal sem jizdu a v sikane pred ovalem se mi povedlo se pred nej dostat, ikdyz sme se trochu potukali , trochu stratil a ja si jel v klidu na 3. miste, jeste pred cilem chyboval Gepas ?? a bejt trochu blize mohl sem utocit na 2. misto, v cili 3. parada, super zavod, super souboje, super umisteni , a na priste 45kg, to jeste de
Rodo is offline  
Old 6.12.2010   #28
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Musím se omluvit, tady jsem to p?ehnal a? nerad a v??ím že v tom nevidíš úmysl. Chodil jsem o n?co pozd?ji s 4x4 na brzdy.
ano ja som si pozeral ine kola a videl som ze s fxr sa tam da brzdit neskor...nehovorim ze bol umysel...nazval by som to jemne nezodpovedna jazda...napriek tomu som protest podal...to ja vzdy po zavode som taky rozvasneny ze hned protesty pisem
bavorak is offline  
Old 6.12.2010   #29
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Strasny tendle zavodni vikend

Uz od prvnich dopolednich jizd jsem ztracel nekolik desetin na kolo oproti sobotnim treninkovym casum - asi nejaky ten psych. blok, co se cas od casu objevi. Navic jsem udelal tu chybu, ze jsem se zacal hrabat v setech. Odladeny jsem si omylem smazal a zustala jen nejaka pracovni verze. Cely vecer jsem se tak pral s autem, s pretacivosti a blokovanim kol - hlavne v poslednim sektoru. Casy priserne, nebavilo me to, ale odstupovat jsem nechtel.

Q: S tim setem to byl slusny cas, ale nestacilo to ani na prvni desitku.

R1: Par souboju ve stredu pole tam bylo, ale nemuzu rict, ze bych si je uzival. Uz nekdy ze zacatku jsem se potukal se Sonykem - vlastni nerozvaznosti - a propadnul jsem se az na konec. Velke zklamani.

R2: V jednom z prvnich kol me Petersbond vystouchnul z trati - omluvu prijimam - ono mi to stejne zavod nezkazilo, protoze uz tak nejak zkazeny byl Zase jsem se propadnul - az na uplny konec. Docela dost aut vypadlo, takze jsem si v umisteni polepsil, ale vlastni jizda byla vazne naprd.

Musim se z toho ponaucit a v den zavodu se nestourat v setech, at se deje co se deje.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 6.12.2010   #30
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

[quote=Fast Jarda;125767]
Race 2: Op?t omluva Mufovi, n?kolik otazník? na Hafana, co provád?l na ovále hned v 2. kole, jinak vlastní blbostí jsem se p?ipravil o body, potom když jsem se na n? dostal, tak m? odrovnal Jigr... co už...

!!!???WTF???
Jigr is offline  
Old 6.12.2010   #31
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post

!!!???WTF???
stál si na nájezdu na ovál, já t? taky málem trefil
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline  
Old 6.12.2010   #32
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Aha,to jo.Já jen marn? p?emejšlel, koho sem brutáln? srazil.
Jenže já tam bohužel nestál .Já tam narazil do zdi.Nejak sem upekl gumy a prd to jelo,v k?íži m? loupalo a tak všelijak podobn?,Každopádn? p?i nájezdu to zoufale uklouzlo a já se porou?el po smyku do zdi,odrazil se a p?eto?il.Než jsem sta?il zmizet,p?ihnala se sme?ka a nebylo kam uhnout.Jen se modlit,že m? vidí a vyhnou.Vím,minimáln? jeden nevyhnul!

Za to se omlouvám a kaji. Ale nebylo to úmyslné tam zavazet.Na mou ?est!!!
Jigr is offline  
Old 6.12.2010   #33
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

nehcem sa chvalit, ale:

Top speed:
ノマedline King 326,38

co sa stalo Jirka? 8lapR2 lag?
__________________
K0Z3L_43V3R is offline  
Old 6.12.2010   #34
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
Aha,to jo.Já jen marn? p?emejšlel, koho sem brutáln? srazil.
Jenže já tam bohužel nestál .Já tam narazil do zdi.Nejak sem upekl gumy a prd to jelo,v k?íži m? loupalo a tak všelijak podobn?,Každopádn? p?i nájezdu to zoufale uklouzlo a já se porou?el po smyku do zdi,odrazil se a p?eto?il.Než jsem sta?il zmizet,p?ihnala se sme?ka a nebylo kam uhnout.Jen se modlit,že m? vidí a vyhnou.Vím,minimáln? jeden nevyhnul!

Za to se omlouvám a kaji. Ale nebylo to úmyslné tam zavazet.Na mou ?est!!!
Omluva p?ijata...
Fast Jarda is offline  
Old 6.12.2010   #35
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Trenink: tentokrat sem trenoval dost, trat mi sedi, auto mi sedelo a hlavne set me sedel. Docela se darilo a uz treninkove zavody napovidali ze by se dalo bojovat o top 10.

Kvalifikace: sice sem se netrefil do nejlepsiho casu sveho ale 13. misto ok.

Start1: moc me starty nejdou takze sem se propadl asi o 4 mista. t1 sem prezil na par malejch tukancu dobre. Pak sem si jen uzival souboju. Skoda s Lalou, ale to uz sme si ujasnili. Bylo to ok. Mel sem co delat abych udrzel Hafika ale na konec tusim probrzdil tak sem to uhajil. Dobre sem se potahal tusim s Kidem.

Start2: opet propad jak je u me zvykem. Mel sem pak v t1 par kontaktu s Peterbondem tusim ale ustali sme to. Horsi to bylo za druhym splitem s Substance. Nevim co se tam stalo skoda. Potom sezavodilo a docela me to bavilo. Pak se ovsem skrtli kluci z KxR tusim Hafik a Kremilek. Hafika me to hodilo docesty a dal sem mu mensi babu. Tady sem fakt nestihl zareagovat. Odeme to vypadalo ze to ustal jenze ho to hodilo do smyku a znova zpatky me do cesty a opet sem nestihl zareagovat. Bohuzel Hafika to poslalo do travy. Ubral jsem a chtel pockat ale hodil se do spec a asi to udelal aby nekontrolovatelnym autem nesejmul dalsi jezdce za coz mu patri moje uznani. Mrzi me to ale jedine co sem mohl udelat bylo reagovat driv ale sem jen clovek a holt nejaka vterina reakce je tam.

Celkove sem s tim to zavodem skopojen hlavne sem konecne chvili bojoval s 00ja a taky sem vybojoval nejake body.

Ted me ceka stehovani takze nevim jak to bude s pristim zavodem ale snad ok. Tesi mse na vas a sem uplne v uzasu jakou ucast si zavody drzi.


PS: restart zavodu kvuli te hromadne nehode -> nejspis lag ale par borcu tam letelo dost ostre i tak !!!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 6.12.2010   #36
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
PS: restart zavodu kvuli te hromadne nehode -> nejspis lag ale par borcu tam letelo dost ostre i tak !!!
ten restart, Jirkovy to laglo, spolu s Tomášem (myslim) to za?ali, Tomáš let?l do m?, já se odrazil od zdi a dopadl na st?echu + další hromada aut to odnesla
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 6.12.2010   #37
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

trenink skoro žádnej, ?as na prd a hlavn? jsem (já idiot) trénoval po?ád bez kil. V ned?li jsem byl na celej den lyžovat (naposledy jsem byl p?ed dv?ma lety, v lét? jsem nic ned?lal kv?li kolenu), takže jsem p?ijel úpln? mrtvej a zvažoval, jestli mam v?bec jet. Nakonec jsem se p?emluvil a jel. Pustil jsem LFS, nastavil kila a zkusil treninkovej zavod. Hr?za!!! Auto se blokovalo na brzdách, p?epalovaly gumy netrefoval jsem se do zatá?ek apod.

Q: První stint dobrej, objevil jsem se po 10ti minutách na šestém míst?, což m? nabudilo, ale musel jsem pro palivo. Jaké hr?zné zjišt?ní, že m? mechanici nedotankovali (a nev?d?l jsem že se to zm?nit aniž bych se cvaknul do garáže ). A pak už jen propadání se až na 19 místo. Ale co, aspo? že si užiju závody.
R1 první: opatrnou jízdou jsem šel až na 11 místo, ale restart (a chápal jsem)
R1 druhý: T1 a dostal jsem p?knou babu. Našt?stí op?t restart (a chápal jsem)
R1 finální: op?t opatrná jízda (ale asi jsem byl sám, pá? ostatní tam p?ilítli jak kdyby jeli sami) a dokázal jsem se vyhnout kolizi (ale kdybych tam šel poctiv?, tak je z toho op?t kolize jak hovado). N?jaký místa jsem získal, n?jaký ztratil. Pak kontakt s Jardou, kterýmu jsem poctiv? nechal místo na vnit?ku, ale on mi nic nenechal venku, tak jsem n?co málo ztratil a navíc se dostal do kontaktu ješt? s Honzou (v?bec jsem o tob? nev?d?l a to jsem se díval jak do zrcátka tak i vedle sebe, ale byl si v mrtvým úhlu - sorry, stálo t? to pozici). Pak už jsem to n?jak dojel na 15tý pozici (chybou jsem se p?ipravil o možnou 14tou)
R2: Op?t opatrn? do T1, pár souboj?, pak kontakt s Jardou (když už nedobrzdíš a popostr?íš m?, tak je slušnost se za m? op?t za?adit). Pak jsme m?li ješt? jeden kontakt, ale tam už to bylo na vin? asi z obou stran. Ztratil jsem další pozice a vypadalo to op?t na nulu. Pak ale pár kontakt? p?ede mnou a ve výsledku 11.

Na záv?r pár v?cí. Asi by se m?lo trestat i ty provinilce, kv?li kterým se restartovalo. P?ijde mi celkem nefér, že za n?jaký krávoviny se tresty davají celkem p?ísný (nap? chat.) a tady se n?komu povede první start (a i druhý) start, ale protože lidi jsou nepou?itelní, tak nakonec ztratim.

Moc jsem si užil souboje s Kidem, Mastrem, K?emílkem a nevim kým ješt?. Díky chlapy, byly to od vás férový souboje.

PS Jarda: Kdyby ses neomluvil, tak bych dal protest. Dost dlouho jsem váhal. Jeden kontakt by mi nevadil, ale že hned v dalším závod? znova a zase si m? p?edjel a nepo?kal, to mi dost vadilo.

PS Son(y)k: Už si p?itvrdil, tak t? budu psát s "Y" ,Každopádn? gratulace k prvním bod?m (a díky že si m? zas pustil jako na motokárách, p?esto že si tvrdil že nepustíš )
mufisto is offline  
Old 6.12.2010   #38
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Mufe: byl jen jeden restart. to prvni byl lag start.

Jinak nevim kde sem te posutel? umyslne to urcite nebylo :-D spis sem nekde ztratil v nejakym souboji tusim ze s peterbondem :-D rek sem ti jasne ze te uz nepustim :-D

Dik za gratulace
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 6.12.2010   #39
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Mufe: byl jen jeden restart. to prvni byl lag start.

Jinak nevim kde sem te posutel? umyslne to urcite nebylo :-D spis sem nekde ztratil v nejakym souboji tusim ze s peterbondem :-D rek sem ti jasne ze te uz nepustim :-D

Dik za gratulace
pardón, to mam n?jaký popletený s t?ma startama. A poušt?l si m?, když si ?ekal na Hafíka
mufisto is offline  
Old 6.12.2010   #40
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: jak ubyval benzin v nadrzi, sly casy dolu. Takhle naslapanou kvali jsem snad jeste nezazil, kdy bylo nekolik lidi v jednej desetine. Mozna jsem moh zajet jeste lip, ale pri najezdu do posledniho kola mi tam vjel z boxu Kremilek pres caru (zlutou i bilou) a v T1 mi rozhodil koncentraci. Ale to je jen coby kdyby....

1. zavod: jelo se mi mizerne, s vetrem jsem vubec netrenoval a bylo to znat. Porad jsem se jen propadal dozadu. Kdyz to ke konci vypadalo na prvni souboj, objevily se mi misto aut lagy a ja radsi zajel do pisku, kde jsem cekal, jestli to prejde. Nepreslo, vykoplo me to...

2. zavod: jel jsem sice vzadu, ale obklopenej samyma XRR (Puma, Fast Jarda, Lala) jsem si uzival adrenalin. Moc pekny, bavilo me to.

Sonykovi dik za set, se svym setem jsem jezdil o 0,5s pomalejs. Hlavne nechapu co se to deje, nikdy jsem s netem problemy nemel a tenhle sampionat jsem uz potreti musel odstoupit prave kvuli spatnymu pripojeni. Pomalu uz si zacinam myslet, ze to neni net, ale zaneradenej system. Az budu mit cas a naladu, zkusim to preinstalit.

Tesim se na FE Green, tam to bude maso
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.