Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Založit NNO?
Ano 34 75.56%
Ne 2 4.44%
Je mi to jedno... 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.11.2008   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default Neziskovka?

K 30.11. kon?ím v práci na Autoklubu ?R, takže budu mít více ?asu na další aktivity a jednou z nich by mohlo být založení a staraní se o NNO (nezisková nestátní organizace) pro LFS. N?kte?í možná neví o co se jedná, pro? by se n?co m?lo zakládat atd. T?m doporu?uji pro?íst

http://forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=10
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=962
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=998

ve zkratce:
organizace pro zajišt?ní chodu ligy a jednání se sponzory a zoficieln?ní celého našeho po?ínání...

Proto se ptám Vás jestli to chcete
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Visí to tu ve vzduchu už dlouho, tj, ale p?i sou?asný situaci kolem LFS bych po?kal aspo? na další patch. Sice už tolik nejezdím, ale i tak mám pocit, že po Z to (nejenom) tady dost vym?elo. S tím, co m?že nabídnout další patch by mohli p?ijít lidi = to hlavní.

Zakládat neziskovku, když není moc pro koho...

Navíc, když nebude patch do vánoc, tak bude ješt? o jednoho mí?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Visí to tu ve vzduchu už dlouho, tj, ale p?i sou?asný situaci kolem LFS bych po?kal aspo? na další patch. Sice už tolik nejezdím, ale i tak mám pocit, že po Z to (nejenom) tady dost vym?elo. S tím, co m?že nabídnout další patch by mohli p?ijít lidi = to hlavní.

Zakládat neziskovku, když není moc pro koho...

Navíc, když nebude patch do vánoc, tak bude ješt? o jednoho mí?.
Já myslím, že lidí tu je po?ád dost na to, aby neziskovka stála za to... (vote yes)
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #4
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

hlasoval jsem pro, tesi me ze je do toho porad chut

LFS ma podle me pred sebou jeste budoucnost, nebal bych se ze nebude pro koho ji zakladat...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

to jedno ne je moje. muj nazor se nezmenil. ma se jezdit pro zabavu ne pro ceny. diplom bohate staci si myslim. howg
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Hlasoval pro Ano.
Jsem ochoten pomoci.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #7
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
to jedno ne je moje. muj nazor se nezmenil. ma se jezdit pro zabavu ne pro ceny. diplom bohate staci si myslim. howg
Muj vote je ANO, jde o to, že se to ad1 zoficielní (napsal jsem to dob?e?) a ad2. sponzo?i nemusí být zákonit? ceny. Ano má se jezdit pro zábavu, ale sponzor m?že být i ten kdo nám poskytne prostory na vyhlášení, kdo poskytne ob?erstvení a nebo n?jakou aaktivitu nap?. motokáry. (toto jsou pouze p?íklady, první co m? napadlo, nep?eji si flame a polemiku o jedné z výše vypsaných potencionálních aktivitách nebo možnostech d?kuji)
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #8
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ano a to i p?esto, že souhlasím s rostreetem a nemám rád závody o v?tší ceny. Ale p?esn? jak píše Sh!ne, sponzor m?že poskytnout i spoustu jiných v?cí, t?eba zaplatí ty poháry/diplomy, p?isp?je na web, m?že nám ud?lat tri?ka, koupit sele na sraz (v jedný firm? máme sponzora ?ezníka ), zkrátka cokoliv. Nakonec díky tomu mít neziskovku m?že být pro ?leny levn?jší, než jí nemít.

[OT] 2Kid222: patch ur?it? do vánoc bude, jen nevím, jestli do t?chto Kdy? to jsou teprve asi 4 m?síce od Z, já bych to tak ?ern? nevid?l, v nKP je patch na spadnutí už p?es 2 roky [/OT]
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Je mi to jedno, když bude , bude, když nebude, nebude. Zavody pujdou tak nebo tak.

ps vyvoj hry by to chtelo urychlit

EDIT: odchazet hned tak nebudu, vyzkousel sem spoustu simu a radoby simu ale jednoduchost v hrani LFS, nastavovani aut a hlavne fyzika me jeste dlouho u LFS udrzi. Jen by to chtelo nejakou zmenu :-) to porpirany pocasi, nove trate, nove auta(bugy, truck, prototipy), a v prvni rade taky nejaky model poskozeni :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.11.2008 at 14:08.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
[OT] 2Kid222: patch ur?it? do vánoc bude, jen nevím, jestli do t?chto Kdy? to jsou teprve asi 4 m?síce od Z, já bych to tak ?ern? nevid?l, v nKP je patch na spadnutí už p?es 2 roky [/OT]
To je podle m? problém, je to tak u každý hry. Když dlouho není nic novýho, tak pomalu odejdou lidi. Scawen vydá patch te?, ok. Scawen vydá patch za 5 let, not ok. A jestli nás tu potom zbude 20 a do toho bude mít Chaos na krku neziskovku, to není zrovna profit.

Ale abych nebyl tak negativní... jsem taky pro, když to zpr?hlední chod ligy a usnadní další v?ci, tak na tom musí být n?co dobrýho.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #11
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
To je podle m? problém, je to tak u každý hry. Když dlouho není nic novýho, tak pomalu odejdou lidi. Scawen vydá patch te?, ok. Scawen vydá patch za 5 let, not ok. A jestli nás tu potom zbude 20 a do toho bude mít Chaos na krku neziskovku, to není zrovna profit. ...
ja se obavam ze si od toho nikdo zadny profit neslibuje ne? protoze pokud jo, bylo by to pro nej asi zklamani...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #12
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
ja se obavam ze si od toho nikdo zadny profit neslibuje ne? protoze pokud jo, bylo by to pro nej asi zklamani...
Profit m?l být jenom slovní obrat, nemoh jsem najít to správný slovo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #13
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

no kid podle me nemyslel nutne financni profit , ale profit vseobecnetoo slow
Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
[OT]patch ur?it? do vánoc bude, jen nevím, jestli do t?chto Kdy? to jsou teprve asi 4 m?síce od Z, já bych to tak ?ern? nevid?l, v nKP je patch na spadnutí už p?es 2 roky [/OT]
no ono uz nazvat Z plnohodnotnym patchem byla podle me znouzectnost...
a s nKp uz taky zacina byt srovnavano
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #14
Hegi_sk
Newbie

 
Hegi_sk's Avatar
 
Join Date: 13.5.2008
Posts: 80
Default

ja som za aby sa rozbehlo nieco taketo... LFS podla mna bude mat stale svojich vernych hracov aj v Cesku aj na Slovensku... aj keby to malo byt 100 ludi tak je to nieco.. a ja budem jeden z nich..
__________________
Motherboard Gigabyte S-Series GA-EP35-DS3L/S3L, Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, 2x1 Gb DDR2 1066 MHz, GeForce 7300GT

www.hegifoto.xf.cz
Hegi_sk is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #15
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

je me to jedno jezdit to budu tak aj tak O ceny me nikdy neslo zavodim pro zabavu a dle meho skromneho nazoru je pro takovy pocet lidi neziskovka zbytecna
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #16
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Jednoznacne ANO

Jsem si jisty, ze me LFS bude bavit jeste hodne dlouho a nepotrebuju k tomu novy patch nejpozdeji o Vanocich, ani buginy, ani trucky, ani Nordschleife, ani Spa, ani dest, ani tmu, ...
LFS me bude bavit, pokud bude s kym zavodit - nejlepe v poradne organizovanych ligach. A jestli NNO zpruhledni sponzorovani lig a zviditelni komunitu, nebude o organizovane zavody nouze.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #17
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

mimochodem nechat hlasovat kluciky ktery se nechaji strhnout davem a vedi o tom prdlacku je taky pekne vosklivy
doufam, ze si kazdej kdo hlasuje, precte vse okolo
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Ja myslel, ze by hlavni hlasovaci pravo mela komise.

Nemuzu najit vlakno, kde se primo rozpracovala NNO. Tahnul to tam hlavne windmouse a ostatni upravovali jeho navrhy. Napr. jak a kde se bude schazet komise, jine pravni hemzy. Na zacatku toho vlakna nekdo linknul zakladni sablonu NNO a ostatni ji upravovali.
Doufam, ze vite co myslim.

EDIT: mozna to nebyla primo NNO ale nejaky obcansky sdruzeni. Neni to ale tohle
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 28.11.2008 at 22:02.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2008   #19
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
mimochodem nechat hlasovat kluciky ktery se nechaji strhnout davem a vedi o tom prdlacku je taky pekne vosklivy
doufam, ze si kazdej kdo hlasuje, precte vse okolo
ja si nemyslim ze tahle anketka rozhodne o tom jestli se nno zalozi nebo ne ja to chapu spis asi jako nezavazny pruzkum verejneho mineni...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2008   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
ja si nemyslim ze tahle anketka rozhodne o tom jestli se nno zalozi nebo ne ja to chapu spis asi jako nezavazny pruzkum verejneho mineni...
presne tak
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.