Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.9.2010   #21
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Lidi drzte se, asi bude konec sveta, Sonyk opravuje pravopis
nn nejde o pravopis ale ja sem TVRDEJ SONYK ne nejakej SONIC

EDIT: a nestvi me nebo ti to tancovani na trati zakazu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 13.9.2010   #22
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
ale za to jsem si po?ádn? zazávodil, obzvlášt? s Gepáskem.
jojo, bylo to super, ikdyž sem už m?l párkrát na mále, trochu si mi pil krev, sem t? cht?l p?edjet, ale nebylo kudy a když už, tak sem p?edjel, ud?lal drobnou chybu a tys šel zpátky
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 13.9.2010   #23
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

[quote=mufisto;123761]
Q: Pro m? p?íjemné p?ekvápko. B?hem prvních 10ti minut se mi povedlo zajet solidní ?as. Pak jsem se po kontaktu s Raketou podíval na sv?t vzh?ru nohama a bylo po ní. P?íšt? si dam v?tší pozor když se n?kdo vrací z trávy. Myslel jsem si že m? v další zatá?ce pouští, ale z?ejm? jen se špinavýma kolama klouzal. Moje blbost

Za toto se omlouvám byla to p?edevším moje chyba, ale špinavé pneu jsou špinavé pneu Snad jsem ti nepokazil quali.
Raketa is offline  
Old 13.9.2010   #24
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
To sem tak mekkej ze me pises s mekkym i? :-D hele neni zac ja dekuju za ucast. Jinak pozor by si mel davat ten kdo se vraci na trat z travy
jejda jsem si ani nevšim. Tak sorry
mufisto is offline  
Old 13.9.2010   #25
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

[quote=Raketa;123773]
Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Q: Pro m? p?íjemné p?ekvápko. B?hem prvních 10ti minut se mi povedlo zajet solidní ?as. Pak jsem se po kontaktu s Raketou podíval na sv?t vzh?ru nohama a bylo po ní. P?íšt? si dam v?tší pozor když se n?kdo vrací z trávy. Myslel jsem si že m? v další zatá?ce pouští, ale z?ejm? jen se špinavýma kolama klouzal. Moje blbost

Za toto se omlouvám byla to p?edevším moje chyba, ale špinavé pneu jsou špinavé pneu Snad jsem ti nepokazil quali.
stejn? už bych zajel *****. Já m?l št?stí na za?átku na volnou tra?. Povedl se mi ?as, se kterým jsem byl spokojen, tak pak jsem si aspo? nastudoval jak jezdí ostatní.
mufisto is offline  
Old 14.9.2010   #26
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

No to jsou veci. Sonyk s mekkym a nejaci White Tigers...
White Tigers je nazev sekty letecke. Pro pozemni ucely prosim pouzivat WT_Racing.

Dekuji zdvorile...
Pedropan is offline  
Old 14.9.2010   #27
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
No to jsou veci. Sonyk s mekkym a nejaci White Tigers...
White Tigers je nazev sekty letecke. Pro pozemni ucely prosim pouzivat WT_Racing.

Dekuji zdvorile...
3x hura, Pedro zije.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 14.9.2010   #28
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
nn nejde o pravopis ale ja sem TVRDEJ SONYK ne nejakej SONIC

EDIT: a nestvi me nebo ti to tancovani na trati zakazu
Nemuzu si pomoct, sorry, ale nejde to jinak ...

NATVRDLEJ ? ))
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 14.9.2010   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jen si delejte srandicky panove

edit: mufisto nic se nedeje.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 16.9.2010   #30
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Po hodn? dlouhé pauze jsem vytáhnul volant a bylo to, jak kdybych nikdy p?ed tím nejezdil. Tréninku jsem mnoho nedal, protože jsem dohrával mafii a tak jsem mnoho neo?ekával, což mi ušet?ilo zklamání

Q: Vyrazil jsem s 26 % v nádrži , takže jsem vydržel kroužit celou p?l hodinu bez zajetí do boxu. Myslel jsem, že se vejdu do Top10, ale nezajel jsem, na co jsem mn?l, takže start až z poloviny druhé desítky.

R1: Když jsem se vyhýbal chumlu aut p?ed druhým mezi?asem, tak jsem to musel vzít po tráv?, obral trochu ze? a ztratil dv? místa. Trochu jsem se srovnal a za?al dohán?t agenta. Ten ale pod mostem dostal hodiny a tak konec závodu bylo jen kroužení.

R2: Vcelku nic moc zajímavého, jen ke konci závodu jsem dojel Francka, ale za?al mi jezdit volant po stole a neda?ilo se mi ho utáhnout, takže z útoku nebylo nic a ztratil jsem ješt? jednu pozici.

BL1 mn? moc nesedí a navíc s detun?ným XRR m? to nebavilo tolik jako se slabším XRT.
TeeDee is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.