Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.2.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka ALTP8 BABY GTR 3. ve?er

p?edp?íprava
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #2
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Co napsat.... trenoval jsem, set jsem si postavil, pac mesto se mi libi, ale od patku me zlobila pojitka na internet. Nejdriv vyhorel POE zdroj, tak jsem tam dal nouzovku, pak byly problemy s vyladenim parametru, ale standardniho stavu jsem nedosahnul. Rychlost byla OK, ale odezva strasne kolisala.
Behem jizdy jsem co 5s poposkocil dopredu treba o 20m, takze jsem nekolkrat vzal i svodidla, protoze jsem se najednou objevil 20m za brzdnym bodem atd.
Risknul jsem odstartovat zavod, ale nezlepsilo se to, tak jsem nechtel ostatnim zkazit zavod mym lagovanim.
Fakt me to stve, asi zainvestuju do nejakych lepsich anten...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #3
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak pro me taky zatim nejhorsi zavod, tesil sem se, natrenovano taky jakz takz, ale vysledek spatny

V R1 celou dobu docela pohoda, ale tak od pulky mi totalne prestalo tahnout auto cili postupnej propadak, az se ke me priblizil Tomas a pri predjizdeni sem ho bohuzel poslal do vecnejch lovist, jeste jednou se omlouvam ale fakt sem si drzel stopu a necekal ze se na me tak nalepis, podivej se na to z myho kokpitu, urcite bych to neudelal schvalne,nakonec dojezd asi na 10 miste.

V R2 jenom start a v T4 najednou lag, a pak diskonekt, cili jeste lepsi ,
Sonyku tobe sry, mozna to bylo trosku tvrdsi ale myslim ze v ramci regulernosti, i tak me pomstil aspon net.
Tak snad priste
Mejte se
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #4
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Trening:Úpln? zandbanej,za?al jsem trénovat v sobotu a už bylo pozd?,Ned?le:Po?ád zhá?ka po setu samozdrejm? jasná volba Ag sety jenže PP kolo po?ád zlobilo tak m? Tom(obrovský dík) zasv?til do ovládání tohoto setu.Trénoval jsem az se mi poda?ilo objet 25kol bez zastávky v boxu.Ofi tréning 18. ?as smí?ený ze st?edem pole a boje o 1-2body.

Q:Samoz?ejm? konec pole 22.místo po tom co jsem se trápil na trati jsem zajel do boxu 25min pred koncem Q.

R1:Samozd?ejm? cíl Body.Start nejlepší po startu 17.místo skv?lé..... tak jsem se probil až na 15. a Poslední zatá?ka souboj z Woodbine....Samozd?ejmé kontakt, p?lhodiny že a nádherné 22.místo tak znovu na 17. jsem se probyl a co nebidím PP kolo ?ervené jak rak.Po chvíli trápení BOX a 2.místo od konce jenže další 2. kola hr?za..... Souboj s hochy od EGT a smosd?ejm? nevím kdo vyvlál a já do n?j že takže on bouda a na kola já 2. místa fu?.... další 3. zatá?ky a vidím v zrcátku kohosi od WT s UFR a samosebou škrtl o m? a bouda a já spoec protože jsem byl bez šance...... Potom jdu do Garáže a co nevidím setup na HL žejo...

R2:Start 2.místo od konce T2 jedu vnit?ek a Jigr i když jsem m?l p?esah m? zav?el a mela jak prase.... RESTART .... Op?t tentokrát opatrn?ji Masterfu p?ibrzdil ajá byl nucen ud?lat totéž.... Dostal sem se p?edn?j a T3 krásná mela 17.místo T7-T9 velká brzda ajá objedu a oalá 10.místo probil jsem se na 8. a co nevidím i když mám set od Toma který m?l vydržet 25 kol tak co nevidím PP kolo ?ervený jak já takže oslední zatá?ka !BUM! a já spec a napsat tyto ?ádky a jít na kut? p?eji krásné závody za celej Pe-RT Pum@ 2
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: to bol prakticky moj trening, ale vdaka vybornemu a nezaludnemu setu od Jardu som sa nejakym zazrakom dostal asi na 12. miesto, takze spokojnost.
R1: uvod fajn, drzal som sa v strede pola, potom som to oprel o mantinel z pravej strany a vo vyjazde na druhu rovinku som vela stracal, po jednom incidente som dostal hodiny, potom som to znova oprel a uz som musel ist do boxov, takze som dosiel niekde na konci.
R2: start z 18. miesta, po tej velkej nehode som skoncil na streche, ked som sa uz chcel odpojit, tak bol restart
Na druhy pokus som skoro tiez skoncil, pretoze zas bola nejaka nehoda a ktosi z EGT sa krasne preletel nad ostatnymi autami. Po chvili som sa dostal do medzery za Substance, do konca bolo asi 10 kol a mal naskok 4s. Tak som to zacal stahovat, dobehol som ho az v poslednom kole(kedy som si pb vylepsil asi o pol sekundy), na konci rovinky neuspesne zautocil a potom som sa len doviezol za nim do ciela na 11. mieste, cize spokojnost
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 7.2.2010 at 23:07.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem p?ijm?te velkou omluvu za první závod, z nám zatím neznámých p?í?in soft vypnul vlajky. Snd to neud?lalo velké problémy i když n?jaké stížnosti sem tam zaslechl.

Kvali: parada PB a 5. místo to sem ne?ekal.

Race1: Start ok a jede se dal. vše funguje ale tempo ne a ne chytit. Pak jsem asi v jedné zatá?ce lehce p?i?el toho "pomalýho" Jardu :-D takže sry moc. Zamnou se pak bojovalo a ja m?l tedy klid a mohl se soust?edit na TeeDeeho ale ten byl nad moje síli.Potom ale z?stal stát na štor za prvnim splitem ja dup na brzdu prdnul to do svodidel a do n?j. A TeeDee se odpojil, prý né moji vinou tak mi spadnul kámen ze srdce. V cíli 3. místo no naprostá spokojenost

Race2: Start ok. do t1 opatrn? radši ztratit. Vše prob?hlo v klidu. Kouknu do tabulky kdo je za mnou a tam TeeDee rikam cože kde se tam vzal nejakej rychlej. P?edemnou Pedropan. No ?ikám áááááááá obloženi tygr? to bude zajímavé. Zezadu se ješt? blížil bývalý kolega Masterful . Nervy, pumpa na full a jede se. uto?im na Pedra, pedro odolává. TeeDee úto?í na m? odolávam. Pak m? TD dá a poujedou mi. Hlídam si Ljubika a dotahu Pedra , který pdolehl TDmu. Boj jak má být ale fair play. P?edjíždím Pedra ale je to s kontaktem radši ho pouštím p?ed vracákem p?ed sebe ale co to tam je Masterful tak taham zavesuju se na Pedra do vetrneho pytle - vyjde to pod mostem? NE. tak znova za n?j a hlídat Masterfula. Znova za Pedra do pytle a vyjde to - ano sem tam paráda. Ted to udrzet. Koukam do tabulky a náskok se zv?tšil a je tam Ljubík asi Masterful s Pedrem nejaky kontakt. V klidu pokra?uju a hlídam si pneu. 25. kolo Pomalej Jarda chybuje rozbije svuj vuz ale brani se srdnate ale vylomene PP je nad jeho silí aje se posouvám na 5. místo. Cíl paradá


Pripojeni vydrzelo a uzil sem si závody . P?edevším zásluhou Ljubika, Masterfula, TeeDeeho, Pedropana a Slow Jardy.

Dále chci podekovat Pachovi, Gothoarovi, Blamazovi a dalsim co me ukazkove pustili na modrou. Pockali na vhodne misto a tam jasnym uhnutim ukazali co maji v planu. super

výsledek super.


Rodo: já jedu a ty p?ede m? ?ikam pohoda bylo to na plechy ale v pohod? byl tam skoro celym autem jedu dal zaviram na vnitrek pac ty si byl venku nechávam misto anajenou tvoje predni kolo u me na one. stoupnu na brzdu abych te neprerh ale ty lag a konec. Radsi sem slap na plyn aby to tam ty zezadu nevymleli. takze spi u me sry za ten stouch.

Jinak opet ten chat. Jste nepoucitelny. Komplikujete mi tim praci a opravdu budu bez varovani Banovat.

Dekuji Dolezalovi za ucast snad se pobavil.

tot asi vse

EDIT: Restart závodu protoho jednoho kteremu se to nelibilo : Duvod je jasny jezdime pro zábavu a když se v prvnim zatacce vynda hodne aut restartuju proste. Chci aby si lidi uzili zavody a ne kvuli jedne chybe jedince pikali tim ze hodiny treninku byly k nicemu. To ze tebe nekdo vyndal v prvnim zavode a restart nebyl na tom nic nezmeni bylo vas tam holt malo. je to proste tak a jinak to nebude. kluci co s nami jezdi dloiho tito klidne potvrdi. Nekdo na tom holt ziska nekdo prodela. Takze promin ale takto je a bude. A nemyslim to zle vsecko rikam a beru v klidu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 7.2.2010 at 23:32.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Stru?ne: ve?ká spokojnos?, odjazdil som to viac menej bez chyby, hoci nie najrýchlejšie, a šikovne som sa vyhol aj problémom iných, vediac že niekedy je naozaj lepšie ubra?. Vydržalo aj opravené PC a aj pripojenie (dva výpadky tesne pred pretekom, uff), paráda.

1. pretek: na za?iatku 19. kola som sa ocitol za bojujúcim Rodom a AgTomasom, mal som tušenie že to nedopadne dobre - a naozaj, jeden vo vzduchu, jeden zapichnutý, a ja o dve miesta vyššie. :-)

2. pretek: po chybe som neveril že súboj s Pumou by dopadol dobre tak som ho pustil s tým že ho dostanem neskôr - stalo sa na za?iatku 8. kola. Ale to najlepšie prišlo v závere, ke? som celý ?as sledoval náskok pred GotharRom, na konci predposledného kola som zle prešiel poslednú zákrutu na rovinku, ?o viedlo k fantastickému poslednému kolu, díky kámo. :-) Všetci si pozrite 25. kolo, ako jazdia oh?aduplní profíci. ;-) Uff, nervy drásajúce, krása. Dobré je osta? stále pokojný, ak sa dá.

A nech sa pá?i, replay z môjho SkyDrive:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ltp8-3-sc5.zip

Edit: Inak dnes (nede?a) mám naozaj narodeniny, ako som písal, a ALTP bolo to najlepšie, ?o som dnes zažil. Teraz neviem, asi by to malo by? vlastne smutné. :-)

Last edited by Substance242; 7.2.2010 at 23:47.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #8
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Jo, Pumíku, sorry, tebe jsem tam v posledním vinglu trochu naremploval, nebylo to ode m? v?bec hezký. Ona to byla reakce na GothaRa, který m?l sice start v pohod?, ale že m? p?i tom namá?kl na svodidla mu nevadí. Vím, oplácet by se nem?lo a kort né, když ta baba skon?í u n?koho jinýho, takže se omlouvám.

?ekal jsem, že m?sto nebude jednoduchý, ale že budu p?išpendlen hned po startu, to teda ne. Vzalo mi to chu? pokra?ovat v prvním závod?, našt?stí ten druhej už byl lepší. Že jo, kluci z EGT, Rede, Warheade a AgTomáši.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #9
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Woodbine: no ak si dobre pamatam, tak ja som mal po lavej strane auto a tebe mohlo napadnut, ze tam je zakruta a ja budem pokracovat vedla toho auta, pricom sa priestor medzi zvodidlami a mnou zmensi. Replay som este nevidel, ale stale plati, ze stopu urcuje jazdec vpredu. Ked som na tej rovinke isiel subezne s hocikym inym, tak sme si nechali obaja dost miesta a nikto sa nikam netlacil.
//tak som si pozrel replay a bohuzial neviem ako inak som to mal riesit. Teba som po predbehnuti uz nevnimal, Pedropan ma tam trochu privrel, ale nechal mi tak akurat miesta, no ostal si tam ty a trochu som ta pritlacil, no kazdopadne si ostal bez poskodenia a s malou stratou. Pedropana si nemusel vidiet, takze si mozno cakal, ze ti priestor necham a keby som o tebe vedel a mal by som kam uhnut, tak by som ta tam urcite tak nezavrel.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 7.2.2010 at 23:36.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #10
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No,první závod vypadal prvních 17 kol velmi dob?e,jezdil jsem na 11. míst?,ale jen do 17 kola.V 18 kole jsem p?edjížd?l Roda,no bohužel,jak psal,ne?ekal,že pojedu rovn? a poslal m? do v??ných loviš,ale poda?ilo se mi dojet do pitu a pokra?ovat.Vím že to neud?lal schváln?,omluvu samoz?ejm? p?íjmám.
Protest dávat nebudu,druhý závod mi vylepšil náladu,i když nervy mám na dranc.
V druhém závod? se mi povedl start a dostal se z 21. místa na 15. místo a postupn? až na 13. místo.P?ede mnou byl ToFire z EGT,m?l lagy,a dlouho jsem ho nemohl zdolat,a to i díky tomu,že na m? zezadu neustále úto?il Baby dlouhých n?jakých 10 kol.
Pár kol p?ed cílem jsem ToFira p?edjel,ale Babyho p?edjel Wodbine a zase jsem nem?l klid.Dokonce m? ur?it? necht?n? v druhé zatá?ce ?uknul a šel jsem na bok,ale zastavili m? svodidla a pokra?oval jsem dále.
Kone?né 12. místo bylo opravdu vyd?ené a nervy mám napochodu.
Dále se chci omluvit Blamážovi za oto?ení na st?echu v prvním kole,ale Warhead nedobrzdil,str?il t? p?ede m? a já t? vzal na zadek a na bok a na st?echu,tak promi?,ale moc s tím d?lat nešlo.
Každopádn? velice d?kuji chlapc?m z EGT za super závod,toleranci,respekt a jízdu hlavou.Doufám,že se jim má defenzivní jízda líbila a užili jsi to stejn? jako já.
Good Race Racers
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 8.2.2010 at 00:55.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

V tréninku jsem se nemohl chytit, navíc tyto technické trat? nejsou pro m?... Setup jsem ale m?l, takže aspo? n?co.

Q: Spíš kroužení než hotlapení, ne?ekal jsem nic valného, ale 6. místo nebylo špatné.

Race 1: Zeza?átku p?kný souboj se Sonykem, sice to ten si?ák jednou nep?kn? zav?el, ale nevadí. Sonyk odjel a já se stále nemohl chytit. Dorážel na m? Gepas a za ním Peppo, ale ob?ma jsem poodjel a už to vypadalo, že dojedu 5., !!! ALE !!! P?i p?edjížd?ní XedoXe o kolo jsem dostal nepochopitelnou ránu. Jel jsem ve stop?, zatá?ku beru vn?jškem co to jde a XedoX ani se nemá k tomu, aby p?ibrzdil... Fakt nechápu, co se ti honilo hlavou, ale dík. Po disconnectu masterfula v cíli 6. flek a nechu? dál jet.

Race 2: Po startu jsem se dostal na 1. místo a tam vydržel do n?jakého 9. kola, kdy m? p?edjel robot Francek, trochu jsem mu cht?l znep?íjemnit život, ale nem?l jsem na n?j. Poté souboj s Gepasem, kterého jsem pustil, byl mnohem rychlejší a necht?l jsem ho blokovat a zbyte?n? brzdit. Poté souboj s Peppem a bum, odklon v prdeli. Musel jsem zvolnit a navíc v posledním kole mi to ruplo, v cíli 7.

Moc horší to bejt nemohlo....

BTW, tohle mi prosím vysv?tlete... Pro? ?lov?k, co není ve startovce, se v?bec staví na rošt? Sorry chlapi, ale podle m? by tam nem?l co d?lat, navíc když ješt? n?koho zesere závod. Domnívám se, že tohle je oficiální startovka (aspo? podle m?), kde XedoXe [LFS bluuN] Nevidím.... Nebo tu oficiální máte schovanou n?kde v šuplíku doma?

P?eberte si to jak chcete, ale tohle je docela bordel. Jde mi jen o to, aby se nestalo znova to, co se stalo m?....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Nevim proc Xedox (bluuN) neni na startovce ale bejt by tam mel prihlasoval se mezi prvnimi. To co se stalo si vyreste mezi sebou.

EDIT: lidi co nejsou na startovce už startovalo víc. Tak klid. Nechtej aby si nekdy zadal o divokou kartu k nam do cupu a ja ti musel rict sry ale nejsi na startovce
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #13
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

GothaR: A to jsi jako vid?l kde, že když jsi vep?edu o nárazník, že máš právo volby stopy? Schváln? jsem se držel p?i svodidlech, abych jí od n?koho nedostal... Holt za blbost se platí, m?l jsem jí dát já tob? d?ív, no.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #14
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Robo: Jediný co ti vytknu že i když jsi v?d?l že ti auto nejde na 100% tak si se do souboje poušt?l.No škoda no,trochu zbyte?ný
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #15
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
GothaR: A to jsi jako vid?l kde, že když jsi vep?edu o nárazník, že máš právo volby stopy? Schváln? jsem se držel p?i svodidlech, abych jí od n?koho nedostal... Holt za blbost se platí, m?l jsem jí dát já tob? d?ív, no.
Nemyslim si, ze to bola GothaRova chyba. On sa mal Tebe uhnut, teda pribrzdit a zaradit sa za toho, co bol nalavo od neho ?
Po vojne je kazdy general. Zaujimalo by ma ako by si sa zachoval ty na jeho pozicii.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #16
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
GothaR: A to jsi jako vid?l kde, že když jsi vep?edu o nárazník, že máš právo volby stopy? Schváln? jsem se držel p?i svodidlech, abych jí od n?koho nedostal... Holt za blbost se platí, m?l jsem jí dát já tob? d?ív, no.
Pozri...ja som to uz zo svojho pohladu opisal. Vtedy, ked sa to stalo, som ani necakal, ze na pravej strane niekoho mam, holt nehram so sluchadlami ale iba s reprakmi. V spataku som ta tiez nevidel a nalavo som nemal kam uhnut. Vobec sa za ten incident necitim vinny, ked chces, tak podaj protest alebo mi napis sukromnu spravu a mozeme si to nejako dovysvetlit.
Ak si to este necital, tak som editol svoj prvy prispevok po pozreti replayu, tak mozno tam najdes este nieco uzitocne.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Wood vs Gothar.

Wood na vnitrku a Gotha to do nej zavre. Woodovo chyba to urcite neni ale ani bych nevinil Gothara. Sice by se mel kouknout velde sebe ale v teto situaci to bylo rychle a neprehledne.

Rozuhodne tedy bych tu vubec neplacal o pravu volby stopy a presahu. takovy bezny kleste no :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2010   #18
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Nevim proc Xedox (bluuN) neni na startovce ale bejt by tam mel prihlasoval se mezi prvnimi. To co se stalo si vyreste mezi sebou.

EDIT: lidi co nejsou na startovce už startovalo víc. Tak klid. Nechtej aby si nekdy zadal o divokou kartu k nam do cupu a ja ti musel rict sry ale nejsi na startovce
OK, beru to jako váš bordel, ale p?itom je vše v po?ádku.

Na druhou stranu sám musíš uznat, že tam nem?l co d?lat. To co je na webu je oficiální a sm?rodatné pro všechny a já jako ?adový jezdec nem?žu v?d?t, kdo se p?ihlásil a kdo ne. Startovku beru jako oficiální prohlášení o tom, kdo pojede. Nebo to snad je jen taková formalita na webu?

Divo?áci by se taky m?li zve?ejnit p?ed závodem, aby nedocházelo ke spor?m.

Nechme to bejt a ud?lejte si v tom po?ádek, jen na to upozor?uju.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
OK, beru to jako váš bordel, ale p?itom je vše v po?ádku.

Na druhou stranu sám musíš uznat, že tam nem?l co d?lat. To co je na webu je oficiální a sm?rodatné pro všechny a já jako ?adový jezdec nem?žu v?d?t, kdo se p?ihlásil a kdo ne. Startovku beru jako oficiální prohlášení o tom, kdo pojede. Nebo to snad je jen taková formalita na webu?

Divo?áci by se taky m?li zve?ejnit p?ed závodem, aby nedocházelo ke spor?m.

Nechme to bejt a ud?lejte si v tom po?ádek, jen na to upozor?uju.
Si snad delas ***** ne? se podivej do vysledku a uvidis ze Xedox jel uz prvni zavod. Startovk aje tam jen pro info kdo ze se prihlasil a kdo jede. To je takovej velkej problem ze jel nekdo kdo tam nebyl? Divne. To potom 90% lig se tu jezdi pdole tebe spatne. Kazdopadne diky za upozorneni uz sem to tam opravil.

Klouzcek me poprosil jestli by mohl jet tak jsem mu rekl ze jo protoze on toho pro EGT a ALTP udelal taky dost. A neuznam ze tam nemel co delat. Jediny co uznam je ze chybel na startovce, ano sem clovek zapomel sem ho tam napsat. Zabij me. A je divny ze startoval on a on ti nevadi?

Jinak sem koukal na replay a nic tak hroznyho se tam nestalo. otreli ste se o sebe a sel si ven bohuzel do svodidel. jeste k tomu na takovym nebezpecnym miste. Jestli s tim mas nejakej velkej problem podej protest kterej budou resit nezainteresovane strany. Tvoje rozcileni chapu ale pleskat tady takovy hovadiny to snad ne
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #20
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Brat?i Slováci jak drží pohromad?... Po startu se chovám tak, že se nikam necpu a zárove? si držím pozici, jinými slovy se snažím p?edcházet takovým situacím. Na tom podle m? není nic moc divnýho. Shrnul bych to asi tak, že GothaR?v p?edjížd?cí manévr byl p?íliš optimistický a dál už na to seru.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.