Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.8.2013   #141
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Ta tra? mi moc nesedla, takže výsledný ?as byl takový...

R1: V úvodní šikan? kolize s Pumou, auto bylo trochu poškozený ale mohl jsem pokra?ovat dále, má stíhací jízda skon?ila kolem 8. kola, kdy mi spadlo p?ipojení...

R2: Povedl se mi start, pak jsem jezdil na 5. míst?, ale asi tak v 10. kole jsem šel dýl na brzdy do šikany a necht?l jsem riskovat v?tší kolizi (odstoupení), tak jsem to radši p?eto?il, do cíle jsem dojel na 6. míst?, i když v posledních kolech jsem velice stáhnul B?ldu, ale nesta?ilo to.

Asi to byl zatím m?j nejhorší ve?er v tomto poháru, prost? nic se neda?ilo. Uvidíme se ve m?st?. ;-)
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2013   #142
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Race club, hmm, asi tak to si pamatuju z FE2

Kvalda, bác pneumatika v šikan? se zkutálela od Ježka tak jsem to narval do zdi.
Jinak jsem tam n?co odkroužil, race set, palivo na celý ?as kvaldy.

R1: B?lda chatuje a nejezdí
Filip se motá po trati, generuje penalty a trefuje se do pit?, nakonci m? chce pustit když se tam rozto?il a je pomalý, p?ek?ižuje to p?edemnou Št?stí že jsem na tohle už zvyklý z cargame kde se to taky motá sem a tam.

R2: Ježek brání co to jde, až zbyte?n? moc. Vcelku není kde tady p?edjet s RAC, nemá to grip a když mám rychlost tak nemám kam jet a vyto?it to také nejde abych se protáhnul. Tohle auto je p?íšerný na p?edjížd?ní. Takovej titanic bez st?echy. Dorážel jsem dost dlouho i se nakonec p?edjet poda?ilo, ale stejn? tak Flamovi a s tím jsme se škrtnuli a hned nás to vyneslo, tak jsme ne Ježka okamžit? op?t ztratili. Jednou jsem to na vn?jší málem poslal do písku, n?jak jsem zapom?l brzdit
A když jsem to jednou dojel tak jsem v poslední sežral ze? jak jsem toho moc nevid?l. P?ední pravá trochu pomuchlaná a šance úto?it z?stali až na konec závodu.

Setup Ghostovo, jen jiné p?evody a brzdy.

Škoda že se nejede XRT to by bylo jiný kafe.
S tímhle vrakem se p?edjížd?t prost? nedá. Aspo? na úzkých tratích ne.

M?sto bude asi zajímavé, úzké jako FE ale bez únikových zón.

Jinak fajn
Škoda že Flame v R1 vyjel do písku, snad jsem t? tam moc nevytla?il.

R2 byla taková betonáž, p?išt? asi bude kooperace :b
Budem se st?ídat v dorážení na vedoucí auto
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2013   #143
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já to dnes vezmu jen jedním slovem - HOROR.

Teda malou radost mi ud?lalo PB v kvald?, ale bylo to úpln? k ni?emu, protože jsem zaspal start, když jsem radil Filipovi jak si co nastavit, pak jsem schytal gumu od Zdendo-Pumovo kolize, šel jsem do zdi a bylo po ptákách, rozbitý auto, pak dlouhá jedni?ka od nezkontrolovanýho R setupu, takže drive through penalty, pak ješt? jsem se vyndal s Honzou v šikan?, když jsem ho p?edjízd?l - ješt? jednou sorry, dv? auta se tam asi prost? nevlezou ani opatrn? a pomalu....

R2 jsem si jen tak kroužil sám samotinkej v?tšinu ?asu, to m? fakt nebavilo, kor když auto bylo pošramocený trochu a ani na žádný ?asy se jet nedalo, na dnešní závodní ve?er chci zapomenout.

Málem bych zapomn?l, gratulace Ježourovi k vít?zství, RACE CLUB jede!
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2013   #144
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

R1 hr?za, smyky, po hodinách to chcíplo a propad na poslední místo, pak jsem to i narval do pit wall, hrozný auto. 4. flek je nakonec ur?it? víc, než jsem ?ekal.

R2 jízda už pohoda, už bylo natrénováno , ale vedoucí trojice byla jiný level, takže ujeli a za mnou se ud?lala velká díra, tzn. odkrouženo na 4. míst?.

(Filip si asi myslí, že modrá vlajka je upozorn?ní na náledí)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2013   #145
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Já to dnes vezmu jen jedním slovem - HOROR.


Quote:
Teda malou radost mi ud?lalo PB v kvald?, ale bylo to úpln? k ni?emu, protože jsem zaspal start, když jsem radil Filipovi jak si co nastavit, pak jsem schytal gumu od Zdendo-Pumovo kolize, šel jsem do zdi a bylo po ptákách, rozbitý auto, pak dlouhá jedni?ka od nezkontrolovanýho R setupu, takže drive through penalty, pak ješt? jsem se vyndal s Honzou v šikan?, když jsem ho p?edjízd?l - ješt? jednou sorry, dv? auta se tam asi prost? nevlezou ani opatrn? a pomalu....
V té na hlavní rovince? Na to se snad podívám To jsou vždycky dobré zabíja?ky.

Ale tak aspo? je sranda a není nuda když jede Race Club
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2013   #146
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
(Filip si asi myslí, že modrá vlajka je upozorn?ní na náledí)


Né, jemu to jen plavalo tak moc že to ob?as vypadalo jak když jede po náledí
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2013   #147
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Aktualizovany vysledky a prubezne poradi
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2013   #148
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Díky, bude i záznam?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2013   #149
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

zaznam je na uloz.to
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2013   #150
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

je tu docela mrtvo trénuje n?kdo v?bec nebo bude pond?lní závod premiéra plná drift? a kiss wall?
__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2013   #151
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Hm, já to úpln? pustil z hlavy a moc už toho nenatrénuju
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2013   #152
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Lexa999 View Post
je tu docela mrtvo trénuje n?kdo v?bec nebo bude pond?lní závod premiéra plná drift? a kiss wall?
Doufám, že všichni tajn? trénují, aby pak na trati p?ekvapili ostatní soupe?e.
Poslední závod se pojede na 17 kol.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2013   #153
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Tipuju že to dopadne jako dnes s FOX, až mi to tu za?ne oznamovat že je závod tak se tam doplazim a n?co odjedu
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2013   #154
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Ono se n?co jede? Tak to bude teda zase pr?švih...
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2013   #155
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já ješt? neodkroužil ani kolo, nechám se p?ekvapit.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #156
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jsem na tom podobn? - bez tréninku, ale ur?it? se stavim a pojedu
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #157
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

V prvni postu jsou doplneny statistiky posledniho zavodu. Vysledky a vyhlaseni budou o neco pozdeji.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #158
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Trapas , m?l jsem kolizi hned na výjezdu z pit lane, na horizontu se mi p?i brzd?ní zablokovala kola a už to bylo. ?asy v úvodu nic moc, pak 2x PB.

R1: Nevyšel mi nájezd do T1, za mnou Puma m? pak p?kn? vyškolil na brzdy a poodjel mi, kolem poloviny závodu jsem se na n?j dotáhl a svedli jsme p?kný souboje, když jsme jeli do vlásenky pod mostem za startem vedle sebe, tak jsem se bál, ale nakonec to vyšlo. Pak jsem jezdil na 5. míst? a v posledním kole vyrobil zbyte?nou chybu, ale pozici jsem udržel.

R2: Start OK, udržel jsem 4. místo, ale v úvodním kole jsem probrzdil do vrace?ky po klesání a propadl se na 6. pozici. Tentokrát na souboj s Pumou nedošlo a závod jsem strávil sám na 5. míst? až do cíle, koukal jsem, že se kluci za mnou ale p?kn? prali.

Díky všem za skv?lý závody, bylo to fajn. Co se tý?e fyziky, tak jsem si zase p?ipomn?l, pro? mám tak LFS rád... Ale víte, jak to je se zbytkem, bohužel.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #159
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Practice: tak jsem si odjel první kolo s autem na této trati a získal setup, odhadnul palivo

Q (15+2% paliva): bavorák lízal ze? v prvním kole a tak jsme se potkali ==> pitstop, zadní pravý tlumi? se mi vypustil, pak jsem n?co s tím palivem co jsem si vzal odkroužil a seznámil se s tratí, kupodivu tam sko?ilo druhé místo což jsem nechápal, bez tréninku na tomhle vraku ve m?st?, nemožné

R1 (30% paliva): Držel sem se za bavorákem a i když ke konci už toho m?l asi také dost na n?jaké úto?ení to nebylo.

R2 (28% paliva): Mén? paliva a malá úprava p?evod?, už m? nebavilo ?adit 4 t?sn? p?ed chicane route. Kapal se n?kde vynesl a tak jsem ho asi v T1 p?edjel, bavorák se držel ale pak odpadl. Na Ježka jsem si vcelku po?kal a vyplatilo se, sice ze za?átku tomu šlapal kudlu a zajížd?l ?asy jež jsem vcelku nejezdil, ale postupn? jsem ladnou jízdu piloval (a posunul si podložku pod myš abych neujížd?l ven ) a zrychloval zatímco on zpomaloval a nejspíše p?eh?ál pneumatiky. Na brzdách šel pozd? a tak jsem nakonec p?edjel, asi op?t v T1. N?jaký ten útok jsem i vzdal v rámci bezpe?nosti, na? se cpát a skon?it ve zdi, ?asu dost.

P?kná jízda.

B?lík, auto brzdí i když chcípne (jen v reálu je to tedy horší, v LFS to brzdí po?ád)
P?íšt? dostaneš maják na auto aby t? bylo vid?t Abych mohl objížd?t velkým obloukem
R1, B?lík palivo, op?t Nakonec DQ díky neodjetí DT p?ed koncem závodu. Je to ošemetné když ?lov?k dostane kolo a ješt? má penalizaci, to kolo ti tam chyb?lo nejspíše jestli jsi byl o 1 zpátky. To auto nejezdí na výpary


Díky Honzovi a dalším organizátor?m za závody
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 2.9.2013 at 22:02.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #160
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tentokrát m? opravdu mrzelo, že jsem si nenašel ?as na trénink. M?sto m? obecn? baví a set od Ghosta byl perfektní.

Q: dost chyb, ani nevím, asi 6.

R1: kdyby se dostávaly body za um?ní propadnout se z jakékoliv pozice na startu úpln? na konec, tak je zase mám. Už m? to ani nerozhodí. Než jsem po smyku vycouval, byli všichni pry?. Našt?stí se dost chybovalo, takže jsem nakonec n?co urval, tuším 6.

R2: op?t propad na konec (ale ztráta minimální), n?jak se to ustálilo a já dojel Dannyho (Korený), pár kol mi dal zabrat. Dobrý za souboje. Op?t 6.

Díky Honzovi za organizaci a všem za závody, jak píše Zdenek, op?t jsem si asi po roce p?ipomn?l, pro? LFS jen tak nesmažu.

Last edited by Pablo; 2.9.2013 at 22:52.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.