Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.7.2013   #21
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Neboj, zavod bude na 15 kol coz zhruba odpovida 20 minutam pri 1:20 na kolo.

Ten set co jsem dal v prvnim postu je dost nedotacivy, ale staci stahnou predni stabilizator na 0 - 5 a uz je to lepsi.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2013   #22
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ten jsem ješt? nezkoušel, mám takovou svojí patlaninu, p?etá?ivou na brzdách a né moc silnejch a ob?as to nedobrzdim, nebo p?eto?im, z ?ehož mám p?i závod? dost strach, ale když se to trefí, tak je fakt rychlej.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2013   #23
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Moje sety - rozdíl je v podstat? jen v nastavení pneumatik. Je to univerzální set, m?j oblíbený. Pom?rn? stabilní, i když po?ád je to RAC. Cesta k dobrým ?as?m vede p?es ?istou jízdu. Jestli lítáte jako hadr na holi, rychlé to nebude. Klidná jízda, ?istá stopa. Pak to p?ijde samo.
Attached Files
File Type: set RAC_BL1-race.set‎ (132 Bytes, 13 views)
File Type: set RAC_BL1-Q.set‎ (132 Bytes, 11 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2013   #24
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Jeste jsme ani nezacali a uz je problem s terminy. Bohuzel nemuzu organizovat zavod 29.7.

Takze jsou dve varianty - nekdo vezme za mne a odjede se zavod v ohlasenem terminu, nebo vse posuneme o tyden a LSP2013 skonci az 2.9.

Dnesni zavod se samozrejme jede, posunuti se dotkne tech nasledujicich 29.7. -> 5.8.; 12.8. -> 19.8., 26.8. -> 2.9.

Kdyz nebude nekdo vyrazne proti, tak bych byl pro posunuti terminu.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2013   #25
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Klidn? si to vezmu na starost, zavelet ke startu a uložit replaye snad ješt? zvládnu
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2013   #26
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Klidn? to posu?. Bylo by blbý, kdyby ses nemohl zú?astnit vlastního poháru..
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2013   #27
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Zvyk jezdit na 2 pedály zp?sobil, že jsem ?asto p?i ?azení ma?kal brzdu místo spojky a protože to ne?adilo (p?ekvapiv?), ?inil jsem tak opakovan?, což na výjezdu ze zatá?ky není úpln? ideální

Jestli se závody o týden posunou mi je jedno, klidn?, a? m?žeš jet.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2013   #28
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

OK, za?n?me... Blackwood jsem nikdy nem?l rád a asi to tak i z?stane.

Q: Hned v boxech jsem dostal penalizaci za rychlost, tak jsem si jí hned jel odpykat a v dalším kole doplnit palivo a vym?nit pneu s tím, že v druhé p?lce zkusím n?jaký rychlý kolo. Dokázal jsem zajet PB, které m? dostalo na pole position, ale o to jsem p?išel krátce p?ed cílem.

Race 1: M?l jsem špatný setup, hodn? jsem musel s autem bojovat, bylo to neklidný na brzdách, zpošátku jsem jezdil na 3. míst?, ale okolo 7. kola jsem vyrobil chybu a propadl se na 5. místo, na kterém jsem dojel až do cíle, ale B?lda v konci p?kn? tla?il, v posledním kole jsem to udržel jen o fous a asi i díky tomu, že se B?lda musel v nájezdu do posledního kola vyhábat jednomu jezdci.

Race 2: Start z pole position, m?l jsem dobrý odjezd a jeden a p?l kola jsem jel v klidu, ale pak jsem se pokoušel zrychlit, setup byl opravdu špatný a jel jsem p?es limit, takže jsem se propadl na 5. místo, kde jsem se op?t zklidnil a dojel až do cíle.

Škoda setupu, ale na brzdách jsem to musel honit zleva zprava a jsem rád, že jsem se v obou závodech udržel na trati.

A s posunutím závod? nemám problém.

Last edited by Zdenek CZE; 15.7.2013 at 22:29.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #29
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

V prvnim postu jsou doplneny statistiky. Do HSRt boduji jezdci, kteri maji flag shifter, throttle.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
V prvnim postu jsou doplneny statistiky. Do HSRt boduji jezdci, kteri maji flag shifter, throttle.
Super, diky
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #31
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

Q: 1. místo, p?íjemný p?ekvapení (díky tomu že Ghost kvaldu nejel ), tra? i auto jsem za?al trénovat cca 2-3h p?ed závodem B?lda vytvo?il super setup, ?ímž mu za to d?kuju

R1: od za?átku jsem si za?al budovat náskok, ikdyž sem tam p?išla menší chyba a jezdec za mnou m? dojel, tak jsem to udržel a zase si budoval náskok...od p?lky závodu už jsem jel víc na jistotu...ale pak se rozjel Ghost, za?al jezdit skoro o 2s rychlejší kola a nebezpe?n? se p?ibližoval. Docela jsem se bál toho, že p?jde hned p?ede m?, dost jsem se snažil jet defenzivn? a tuším že jednou to bylo v zatá?ce po dlouhej dost o chlup (replay jsem ješt? nevid?l). každopádn? udržel jsem to 1. místo, ale jet další 2-3 kola tak m? p?edjede...

R2: docela jsem se toho startu z 5. místa bál, ale b?hem pár zatá?ek už jsem zase kroužil na 1. fleku s cílem vytvo?it si zase trochu náskok p?ed Ghostem, kterej tam ješt? trochu vál?il s dalšíma jezdcema... zanedlouho m? ale dohnal, za?al jsem za to tahat, že co kolo, to nový PB a stejn? to bylo marný zase jsem si užíval závod?ní, Ghost je pan jezdec a ned?lal nic bezhlavýho....po p?edjetí mi pak dost pohodln? ujel, takže 2. místo

n?co jinýho by ale bylo, kdyby jeli i ostatní lidi (p?evážn? ta TOP5) z nedávnýho LX cupu....to by byl ur?it? jinej výsledek
__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #32
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

V prvnim postu: doplneny vysledky, upraveny datumy dalsich zavodu - posun o tyden
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #33
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já bych dal Pumákovi n?jakou pencli za ten crash ve druhym, závod?, aby nem?l tak pohodlnej náskok v CUPu, co?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #34
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Já bych dal Pumákovi n?jakou pencli za ten crash ve druhym, závod?, aby nem?l tak pohodlnej náskok v CUPu, co?
V samostatném hodnoceni HSRt zas takovy odstup nema, tak se snaz
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.7.2013   #35
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Budu budu. Ale kdyby na m? aspo? po?kal had jeden.. :P znásilnil m? jak levnou prostittutku a vklidu pokra?oval v krasojízd?. Btw AS1 s RAC je dobrá prasárni?ka teda..
__________________

Last edited by Belda_CZ; 16.7.2013 at 22:49.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2013   #36
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Budu budu. Ale kdyby na m? aspo? po?kal had jeden.. :P znásilnil m? jak levnou prostittutku a vklidu pokra?oval v krasojízd?. Btw AS1 s RAC je dobrá prasárni?ka teda..
Ja by som sa chcel teda verejne aj tu na fore ospravedlnit tebe B?ldo... fakt to odomna nebolo vobec pekne. Vcera som hral u kamosa na dataprojektore a zrovna na horizonte mi vyskocila cez celu obrazovku akasi debilna hlaska o rozliseni a kym to stihlo zmiznut tak som sa uz motal v trave a na brzdach fakt SORRY
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2013   #37
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

a já jsem si ?íkal, co tam vyvádíš, že je tam snad chceš všechny v tej zatá?ce sejmout? p?kn? si tam B?ldu nabral
__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2013   #38
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Popelko, ty jezdíš s brake help?? A pohled máš odkud?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.7.2013   #39
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Když už jsme u toho, jsou n?kde vysv?tlený Flags v LFSStats? Ptal se na to ?lov?k i v oficiálním threadu a nikdo neodpov?d?l, snad ani tv?rci nev?dí.. Throttle je co? V?bec je to proti LFSW celý nejasný.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.7.2013   #40
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Podle http://www.lfs.net/?page=MPR nic co by se podobalo Throttle tam není. Možná je to poz?statek ze starších verzí, kde byla "throttle help" a te? to m?že ukazovat na úpln? jinou hodnotu. Kdo ví.

Taky by m? to zajímalo, bude to chtít otestovat.

Quote:
Player Flags
------------
LEFT HAND DRIVE 1
GEAR CHANGE CUT 2
GEAR CHANGE BLIP 4
AUTO SHIFT 8
SHIFTER 16
RESERVED 32
BRAKING HELP 64
AXIS CLUTCH 128
RESERVED 256
AUTO CLUTCH 512
MOUSE 1024
KB NO HELP 2048
KB STABILISED 4096
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.