Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.5.2013   #61
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Tak udelej anketu, at muzeme hlasovat. Nejvhodnejsi by byl jeden typ vozu pro cele pole - nebude potreba resit srovnani vykonu, vahy ...
JJ, taky se nakonec p?ikláním spíše k jednomu vozu, sice bych vid?l na roštu radši mix, což by bylo rozhodn? zajímav?jší, ale asi si na to zatím u omezených voz? netroufám a vzhledem k mému vytížení na to není moc ?asu, zkouškové + race club + p?ítelkyn? + LFS CUP, pot?eboval bych mít obrace? ?asu.

Dotaz na to, jak se d?lá anketa už jsme psal, nikdo neodpov?d?l, nevím, jak jí ud?lat..
__________________

Last edited by Belda_CZ; 6.5.2013 at 19:02.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #62
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

proc skrtit lx6..to bude jak ted lx4 ne pomale...pojdme tu fz5.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #63
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Dotaz na to, jak se d?lá anketa už jsme psal, nikdo neodpov?d?l, nevím, jak jí ud?lat..
Napiš sem možnosti a já jí klidn? ud?lám

Jinak tady ?ešíte zbyte?né složitosti, už jsem to n?kde vzpomínala, ale asi p?ed 3 roky se jel dvouhodinový závod RAC/FZ5 (bez omezení) a byly to pro m? snad nejlepší závody co jsem kdy jela.
Ráda bych to jela znovu
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #64
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

P?idat anketu: naho?e v lišt? nad p?íspevky Thread Tools / Add a Poll to this Thread
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #65
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Napiš sem možnosti a já jí klidn? ud?lám

Jinak tady ?ešíte zbyte?né složitosti, už jsem to n?kde vzpomínala, ale asi p?ed 3 roky se jel dvouhodinový závod RAC/FZ5 (bez omezení) a byly to pro m? snad nejlepší závody co jsem kdy jela.
Ráda bych to jela znovu
Len pre zaujímavos? ako vyzerá taky pretek, ?o opisuje popelka
http://www.youtube.com/watch?v=r_qUF4xvw5g
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #66
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Až se dostanu k PC, tak se mrknu a hodím sem tu anketu. -> DONE

EDIT:

RACek je hodn? podobný K1 Attack, který je mi velmi sympatický, je to po?ádný spor?ák a vyrábí ho naši slovenští brat?i.

Parametry: 242k, 300Nm, 992kg, hmotnost F/R 48/52.

To znamená ud?lat RAC s 1% restrikcí, aby nám sed?l výkon na koníka, p?idat 160kg p?i 88% na p?edek a máme i stejné vyvážení.

Setup m?žeme spole?n? odladit postupn?.

Kdo je pro???
Attached Images
File Type: jpg K1 Attack.JPG‎ (131.0 KB, 4 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 6.5.2013 at 20:30.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #67
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
áno majú a da sa vypnut. Tiez niesom proti FZ5 . Vela krat som to auto chcel poriadne otestovat, no na cargame kde jazdim najviac tam nieje vela ludi v tejto kategorii, a jazdit triedu sam ma nebavi

OT: len tak na okraj, ked cargame vypadne, a v poslednej dobe sa to deje casto, tak defacto nemam kde jazdit. Na akych serverov jazdite? sorry za OT
Cargame.nl S2, S1, na GTR už jsem dlouho nebyl a na OW velmi vzácn?.
Ostatní neznám a když nejdou tak hold jdu na ALTP server nebo d?lám n?co jiného.

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
proc skrtit lx6..to bude jak ted lx4 ne pomale...pojdme tu fz5.
FZ5. Mám rad?ji LX4 nežli LX6, škrcenou LX6 bych u?ídil ale asi to nebude velká sláva oproti LX4.

RAC vs FZ5, pro? ne, p?ípadn? dohledat restrikce pro tuto kategorii pokud jsou v?bec pot?eba.

Jestliže K1 Attack pak chci K1 Attack motor!
Tu turbínu chci vymontovat!
A K1 pneumatiky. Rozd?lení hmotnosti mi vyhovuje.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #68
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Až se dostanu k PC, tak se mrknu a hodím sem tu anketu. -> DONE

EDIT:

RACek je hodn? podobný K1 Attack, který je mi velmi sympatický, je to po?ádný spor?ák a vyrábí ho naši slovenští brat?i.

Parametry: 242k, 300Nm, 992kg, hmotnost F/R 48/52.

To znamená ud?lat RAC s 1% restrikcí, aby nám sed?l výkon na koníka, p?idat 160kg p?i 88% na p?edek a máme i stejné vyvážení.

Setup m?žeme spole?n? odladit postupn?.

Kdo je pro???
Ja osobne RAC nenavidim, ako som uz spominal no vzdy fandim doladeniu co najblizsie nejakemu autu z realu...takze tento napad sa mi velmi paci...keby niekto vedel zohnat aj detaily nastavenia podvozku/diferencialu/prevodov (i ked ten ARB vzadu asi nikto na RAC neovplyvni), tak by to bolo super...na to by som sa tesil...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #69
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jestliže K1 Attack pak chci K1 Attack motor!
Tu turbínu chci vymontovat!
A K1 pneumatiky. Rozd?lení hmotnosti mi vyhovuje.
No jo vlastn?, vždy? ono se to dá tweakovat, tak to chci samo K1 Attack se vším všudy!! 3.0 V6 atmo, pneu 225/265 a jde ud?lat i 6ti kvalt??
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #70
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
No jo vlastn?, vždy? ono se to dá tweakovat, tak to chci samo K1 Attack se vším všudy!! 3.0 V6 atmo, pneu 225/265 a jde ud?lat i 6ti kvalt??
Nevím hlasoval jsem pro jiné RWD a chci FZ5 a nebo normální RAC a nebo K1 attack REAL i s motorem. 6 kvalt oželím.

Jiné RWD jsem pochopil jako XRG, RAC, FZ5, nebo K1 real.
Omezené RAC nepovažuji za K1 tak jsem pro n?j nehlasoval.

Nevím musíš pozkoušet ve tweaku co jde a nejde s RAC. Ale p?jde toho mén? než s demo auty, tedy bývalo to tak.

Ano p?esn?, 3.0 asi atmosféra a to?í to maximální výkon p?i 6850rpm, a nebo 2.0 a maximum p?i 8050rpm
Ten úbytek výkonu by mi nevadil, hlavn? že to to?í nad 8050rpm
S 5 kvalty by se hodil ten v?tší motor s v?tší silou (Nm) v nižších (st?edních) otá?kách.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.5.2013 at 00:33.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #71
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já tweakovat neumím a nikdy jsem to ned?lal, když se toho n?kdo chopí (t?eba Klouczech??? ), tak super, jestli ne, vysta?ím si i s vypsanými úpravami.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 7.5.2013 at 00:31.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #72
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Já tweakovat neumím a nikdy jsem to ned?lal, když se toho n?kdo chopí (t?eba Klouczech??? ), tak super, jestli ne, vysta?ím si i s vypsanými úpravami.
http://www.lfs-tweak.com/

K1 brutal:

460KW/6973rpm
702Nm/4566rpm

3.0 inline 6, turbo 0.0 (i když nezdá se že by turbo se dalo vypnout a nebo jeho zm?ny ho v?bec zapínali, to jede jak atmosféra)

pneumatiky m?nit nejdou ale jde m?nit váha apod.

FE3: 1:32.52 a upálil jsem pneumatiky v jednom kole. Omezova? je pevn? na 7000rpm.

Ahá já m?l restrikce z tvého setupu, proto jsem se na tom nezabil
Tak jdu sundat t?ch 17%, váhu si nechám. Má to celkem 1055kg prázdné. Ten motor tomu zvedá váhu sám.

1:34.xx nezabil jsem se.

---

Reáln?jší K1, nejde mi to ud?lat s 3.0 motorem tak jsem to dal na 2.0 a vyšteloval otá?ky rozum? vysoko a rozum? vysoko co to šlo i to?ivý moment. Zbytek dola?uji setupem nebo? je to jednodušší tak se musíš kouknout i na restrikce tam aby jsi dostal výsledek, intake restrikce 20%, váha 160kg na 87%.

Je to p?esn? 992kg, 47.9/52.1%, 180kW(240bhp) 6699rpm, 311Nm (229lbft) 3937rpm (výše to za boha nejde a s velkým motorem už v?bec).

Setup s omezeními a nastavení tweaku pro Car type 1 v p?íloze.
Attached Files
File Type: set RAC_FE3_^5K1 Attack.set‎ (132 Bytes, 2 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.5.2013 at 01:21.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #73
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jo to znám..a? Nevidím tam nikde "how to..", já fakt nemám ?as to studovat, už jenom kolik zabiju ?asu na fóru..
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #74
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Tak ješt? jednou (fórum nebere tweak nastavení tak je v archivu), setup s restrikcemi a nastavení tweaku pro výše popsaný v?z.

Já to chápu že to žere ?as Proto to tady zkouším.
Alespo? takový nást?el hodnot tam je, nejdou s tím zázraky jako se dají d?lat s XRG/XFG/FBM.

Použil jsem Tweak 1.5 pro verzi 0.6E.

FE3: 1:34.13

Jezdit se na tom dá rozum?, p?evody nesedí na tento motor ale i tak se s tím dá jet.
Attached Files
File Type: zip K1 Attack.zip‎ (440 Bytes, 1 views)
File Type: set RAC_FE3_^5K1 Attack.set‎ (132 Bytes, 2 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.5.2013 at 01:32.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #75
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Hlasoval jsem pro RAC, ale byl bych jen pro takovou miru uprav jake povoluje LFS bez tweaku.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #76
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Bavite sa tu o tweaku a upravach charakteristik motora... vacsinou to dopadne zle ked sa silou mocou snazim dostat hodnoty podla realnych aut, ak sa pobabre viac s premennymi ako je torque a power dokopy. Nato, aby bolo mozne jazdit ligu s tweakom vsak potrebujete server, ktory podporuje tweak vo verzii 0.6E. Inak nas to vsetkych kopne von z hry.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #77
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Hlasoval jsem pro RAC, ale byl bych jen pro takovou miru uprav jake povoluje LFS bez tweaku.
Já taky asi nakonec, je to jednodušší na realizaci a K1 se d?lal myslím i s 2.0T Duratecem, navíc je ten motor RACka v poho.

Posílám poslední set, který jsem zkoušel d?lat. Tak napište, jak se vám s ním jezdí. Na úpravy je ?asu habad?j.
Attached Files
File Type: set RAC_^4K1 Attack.set‎ (132 Bytes, 6 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #78
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Hlasoval jsem pro RAC, ale byl bych jen pro takovou miru uprav jake povoluje LFS bez tweaku.
Což je siln?jší než tweakované K1 Attack

B?lda:

Odladil jsem tweak n?kolik motor? a setupy pro nastavení 48/52% p?i 992kg váhy.

Nejlépe mi vychází nastavení RAC 20v6L, což je 2.0l, 6 válec, turbo (nejde zm?nit a tak to má standardní RAC turbo 0.45 nebo kolik je), výkon 180kW @ 6617rpm, 316Nm @ 3910rpm. 992kg, 47.9/52.1%. Je to bez restrikce v LFS jako jediný tweak co mám. Ostatní jsou retriktorované v LFS aby dosáhli nižšího výkonu.

3.0l je hezké ano, zvuk je stejný jako 2.0 6 válec, jediná zm?na je že to turbo defakto um?elo a trvá dlouho nežli se rozto?í na tom velkém motoru a tak ten výkon nastupuje pomalu, velice pomalu a je to taková mrtvola.

Ješt? mám 1.6l turbo se stejným výkonem ale to je takový malý zabiják Ano sice to má daný 180kW výkon a Nm, jenže ten výkon nastupuje tak rychle díky tomu že to turbo se roztá?í rychle že to je jak tancující motor v LX6 nebo ?emu bych se to pokusil p?irovnat.

Na setupu jsem odjezdil A22, FE4R, K34, KY1, SO4, SO6. Jdu zkusit WE1R.
Maximální rychlost s 5 kvaltem je 240km/h a s p?evody jsem nem?l vysloven? problém na zmín?ných tratích.

Poslední verze K1T3 má slabší brzdy 750Nm a p?ední toe +0.1 místo -0.1.
Pneumatiky p?i 200kpa a rozumných odklonech se h?ejí všechny stejn?. Auto rozum? zatá?í ale nep?etá?í. S tou váhou a malým výkonem je to krotké auto ale není to nuda s tím jezdit. Zvuk se mi líbí víc než ten blbý 4 válec

Na SO6 je problém pravá p?ední jako s každým jiným autem a to i p?i 750Nm. Na KY34 mi 750Nm bohat? sta?ilo a bylo to lepší jak jezdit s 800Nm což bylo na to auto moc.


V p?íloze máš všechny použitelné motory, moje volba by byla 20v6L.
Ten co jsem posílal minule je ten 20i4.
Sta?í jen naimportovat v Tweaku, pustit replay pro daný motor, ano musí ti sed?t nastavení tweaku s replayem jinak se replay zastaví s OOS error.
Setupy jsou také ozna?eny pro každý motor nebo? se tam ladí váha a retrikce.

RAC_RAC20v6L_^5K1T3.set je poslední a asi nejlepší setup pro to auto. Vcelku civilní žádné brutality.

---

Rozdíl proti standardní restriktorované RAC?
Lepší zvuk 6 válce
Mén? Nm, vyšší otá?ky motoru, p?esná váha a její rozložení.

Celkov?? Pomalejší nežli jen restriktorované RAC bez tweaku.
Attached Files
File Type: zip K1Attack_LFSTweak-settings.zip‎ (1.7 KB, 0 views)
File Type: zip K1Attack_setups.zip‎ (1.2 KB, 0 views)
File Type: zip K1Attack_spr.zip‎ (873.1 KB, 0 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #79
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Bavite sa tu o tweaku a upravach charakteristik motora... vacsinou to dopadne zle ked sa silou mocou snazim dostat hodnoty podla realnych aut, ak sa pobabre viac s premennymi ako je torque a power dokopy. Nato, aby bolo mozne jazdit ligu s tweakom vsak potrebujete server, ktory podporuje tweak vo verzii 0.6E. Inak nas to vsetkych kopne von z hry.
Ano, server je nutnost pro tweak.

V p?íloze je motor 2.0l 6 válec, ale ud?laný jinak než ta nov?jší verze 20v6L.
Tento starší je BEZ úprav p?vodních k?ivek motoru.
Je pouze upraven po?et válc?, turbo nemá vliv tam si nastavte ve tweaku co chcete to už jsem zkoušel. A daný výkon a Nm jsou nastaveny díky retrikci v LFS.

182KW @ 6754rpm (což už je vysoko pro daný motor a omezova? p?i 7000, proto jsem ud?lal další verzi která má nižší otá?ky)
313Nm @ 3992rpm
Váha a rozložení stejné. 13% LFS retriktor aby to m?lo daný menší výkon.

---

I s ostatními motory se držím v rozmezí hodnot jež používá LFS, verze 20v6L má 1.56 místo 1.6 Torque a 0.125 místo 0.143 Power, a bez retrikce v LFS.

Torque jsem nikdy nešel nad hodnotu co mají GTRka na svých výkonných motorech a tím pádem jsou to stále civiln?jší motory (s v?tším výkonem v nižších otá?kách). Power jsem zvedal abych dosáhl správného pom?ru výkonu a to?ivého momentu kdy finální výkon a NM jsou nastaveny restriktorem v LFS.

Nejsou to žádná XRG monstra S výkonem Lamborghini LP640.
Ani monstra jež mají ob?í Nm nebo ob?í výkon a žádné Nm v nižších otá?kách.
Attached Files
File Type: zip K1 Attack 20v6.zip‎ (451 Bytes, 0 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.5.2013 at 20:14.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #80
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Road RWD? Jedin? LRF. Dost jsem v ?tení p?eskakoval, ale pokud chcete jet XRT, tak mi to moc nápadité nep?ijde. Za poslední cca 2 roky se toto vozidlo jelo tolik, jako svýho ?asu GT_. Za?íná to tu být takový stereotip. Sv?j názor jsem tu presentoval už asi 100x a budu to opakovat. RAC+FZ5 nebo LX6. Pro? to komplikovat n?jakým dovažováním do jedné um?lé kategorie? A? se jede multiclass (Což asi p?i ohledu na po?et aktivních ?ech? asi v úvahu nep?ipadá), nebo jedno auto. Pokud se n?kdo bojí, že na n?j t?eba LRF je dost, tak se m?že vzít model, dnes již zaniklé, série RACCAR (RAC +30%). Vymýšlet n?jaké dovažování je na pot?eby naší komunity asi až moc velký p?epych.


A jak ?íká Popelka, 2h RAC+FZ5 byly parádní, akorát si nejsem moc jistý, jestli by to tady op?t fungovalo. Ale up?ímn? asi jen na takovýto tip závodu bych se asi opravdu t?šil....

FBM na roadech by byla parádní Má n?kdo 0.6E slichmod?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.