Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 2. ve?er - d2

Pište...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #2
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

sorac za T1 v 2. preteku, attiho som nechutne sundal, a cojaviem koho este, ako povedal atti davam si za to facku a idem sa hambit

Edit: tak sundal som len attiho, ostatny sa zazrakom vyhli, zvysok preteku som premyslal o 'vine a treste' a sral som co sa da... takto potentovany pretek som uz dlho nezazil

1. pretek + kvalifikacia: k tomu nie je co dodat, podarilo sa vsetko, lepsie to uz ani byt nemohlo. Skoda len toho 2. preteku
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 28.3.2010 at 23:01.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #3
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Exclamation Závodní ve?er ?. 2

Q: Po nevyda?eném za?átku kvalifikace sem se trápil až do poslední ?tvrtiny. V té se mi povedlo snad jediné kolo, které ovšem sta?ilo na 5. startovní pozici. Pro m? skv?lá východí pozice.

R1: Po n?kolika prvních kolech jsem se usadil na 6. míst? a tak sem jel až do cíle. S prvním závodem jsem nejvíc spokojenej. Pá? sem celej závod trénoval jednou a to sem d?lal samou chybu (kv?li benzinu + pneu )

R2: Co k tomuhle. Start normální, první zatá?ka v "pohod?". Šikana p?ed prvním mezi?asem -> jelikož jsem nespo?ítal kdy brzdit, pustil jsem se do p?edjížd?ní vn?jškem. Všechno by prob?hlo v po?ádku a na rovinku bychom vyjeli vedle sebe. Jenže m? ... dost hnusn? zav?el a kdybych nešláp na brzdu kdo ví jak by to dopadlo. Kv?li zbyte?nému bržd?ní sem cht?l co nejd?ív nabrat rychlost a tak sem se oto?il a spadnul na jedno z posledních míst, ne-li upln? poslední. V rychlé šikan? jsem se ješt? srazil s dv?ma jinými jezdci, let?l p?es boudu a pak už fofrem do BOX? . Tam sem prostál snad 3/4 kola a nezbývalo nic než doufat, že n?který protivník odpadne. Odpadl jeden a já nasranej dojel 14. do cíle.
Jinak podle startovací pozice a pr?b?hu závodu jsem m?l ambice na 1. desítku možná i 1. p?tku.

ADIOOOS amigos za 14 dní xD

Ond?ej Tichý
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #4
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
1. pretek + kvalifikacia: k tomu nie je co dodat, podarilo sa vsetko, lepsie to uz ani byt nemohlo. Skoda len toho 2. preteku

Upln? stejn? to bylo u m?. První závod mi vyšel na výbornou a druhý byl tzv na pi*u
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Adminování:

Op?t to šlo velice p?kn? a všichni byli ukázn?ní. Ovšem p?ed Q jsem se nechal vypéct, odstartovali jsme o 2 minuty d?íve a Kahan (Tuším) se pak nemohl p?ipojit, jsem dal restart - moje blbost, omluva všem. Start Do 1. závodu v pohod?. Do druhého mi nad?lal starosti Tom Barto?, nezdál se mi rošt, tak jsem to restartoval a skontroloval a zjistil, že mu to p?ed startem padlo a rošt byl od ur?itýho místa posunut o místo dop?edu, jistota je jistota.... Ale op?t omluva všem

M?j výkon

Q: 17., Ani jedno kolo podle plánu

Race 1: Start dobrej... jízda bez chyb celkem a pohodovej dojezd za Jirkou, 11. flek a spokojenost.

Race 2: Start hr?za, n?kolik kolizí.... Nakonec to dovršila kolize s Kahanem, kdy mi sko?il na helmu a on skon?il na boud?, oto?il jsem ho na kola a dojel s ním do box?. Do konce závodu chyby, spálený zadní gumy.... stráta 4 kol a poslední 17. místo.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #6
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Q: nem?l jsem natrenovany tak jsem jel na jistotu, riskl jsem šikanu pod plným plynem ale stejn? mi to nepomohlo. 13.pozice

1R:start krasnej, jel jsem si svoje, sem tam se na m? n?kdo dotáhl ale hned jsem mu ujel. Když už to vypadalo že se dostanu svou opatrnou jízdou na 9pozici, myslím n?kde v 17.kole, tak mi selhal net a koplo m? to. Málem jsem utrhl volant ze stolu jak jsem byl na.... a cht?l jsem jit za borcem co mi d?lal net a polámat mu ruce.

R2: start n?kde ze zadu, v prvním kole jsem se dostal na 7 pozici . Asi ve t?etím kole chyba v rychle šikan? (n?jak divn? foukal vítr) tak jsem to vzal na trávu, z5 jsem se vrátil na 14.pozici a v kole pátým jsem op?t v šikan? p?i p?edjížd?cím manévru trefil pneu, ty m? vyhodily p?ímo na Jardu. Z?stal jsem hlavou dolu, Jarda,ikdyž za nic nemohl mi pomohl zpátky na kola, trvalo mu to sice 6min ale já jsem alespo? dokon?il závod.

PS: Díky Jardo. dlužím ti laskavost.
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #7
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Q: Nemal som nejaky specialny hotlap set, na race sete som dal asi to na com som v tej chvili mal a bolo z toho 8 miesto. Celkom spokojnost.

R1: Velmi pokojny pretek na zaciatku opatrna jazda a prepad na 11 miesto, no nerobil som ziadne chyby a postupne som sa posunul na 7 miesto. Opat spokojnost.

R2: Mensie problemy pri starte, ked niekto napisal uz takmer na zelenu nieco do chatu ma slusne rozhodili. Uplne som pokazil start aj prvu zakrutu a stratil kopu pozicii. Nasledne sme sa zbytocne tukli s Fast Jardom(asi moja chyba, som si vravel, ze treba ist viac ku kraju, ale ako som bol rozhodeni po starte ruky ma neposluchali, sorry). Potom som uz len kopil chyby a snazil sa formulku nejako dotlacit do ciela.

Westhill mi nikdy nesiel, dufam, ze v dalsich pretekoch to bude lepsie, zato
Megin paradny vykon v kvalde aj v prvom zavode. Vitazstvo pre InSeRT Velka gratulacia.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Replay
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #9
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default



Q: Tak kvalifikace se m? ze za?átku v?bec neda?ila stále jsem musel n?kde brzdit a žádný dobrý ?as jsem nemohl zajet, tak jsem si po?kal na rozestup hrá?? abych m?l v?tší volnost bez bržd?ní.Ke konci kvalifikace v ?ase 7:26.35 jsem zajel sv?j nejlepší ?as : 1:34.14 a to m? sta?ilo na první místo v kvalifikaci a zárove? na první místo na startovním roštu.S Kvalifikací jsem spokojen (ale ud?lal jsem osudovou chybu v R1 viz níže)

R1: Start závodu jsem m?l bez problém? jelikož jsem byl na první pozici ale po první šikan? se na m? dotahoval nebezpe?n? Martin Plško a na rovince pod mostem se m? pokusil p?edjet ale já jsem se jen tak nedal a za?al jsem ujížd?t všem jezdc?m a m?l jsem velký náskok.Ale v 11.kole jsem ud?lal chybu do zatá?ky jsem jel na plný plyn a následoval nekontrolovatelný smyk do trávy (ohnul jsem p?ední k?ídlo nárazem do zdi,FOX špatn? sed?lo plavalo už jsem si ?íkal že nedojedu)-následn? než jsem se stihnul vyhrabat z trávy tak m? dojela první trojka:Martin Plško,Tomáš Vála,Leoš Exner.Stihnul jsem nabrat rychlost a za?adil jsem se na t?etí místo za Tomášem a za mnou jel Leoš Exner.A v této ?ty?ce jsme dojeli až do cíle.Celkem Spokojenost.

R2: Start z 8.místa v první zatá?ce se semlelo n?kolik aut najednou ,našt?stí jsem byl na bezpe?ném míst? a nic m? nehrozilo.Poté jsem byl na 5míst? za Lukášem Leco, a p?ed Lukášem byli,Ond?ej Tichý,Marek Drda,a na prvním míst? Ji?í Reich.A p?ed rovinkou v ostré zatá?ce k mostu ud?lal Ond?ej Tichý stejnou chybu jako já v R1 jel na plný plyn a dostal smyk a p?išel tak o 3.místo.Následn? pod mostem m? p?edjel Leoš Exner a v šikan? za rovinkou nastal chaos…Leoš Exner a Lukáš Leco jeli vedle sebe do zatá?ky a já t?sn? za Lukášem a následn? aby nevznikla kolize jsme všichni za?li brzdit.Poté jsem p?edjel Lukáše a byl jsem na 4.míst?.V druhém kole jsem spole?n? s Leošem vyjel z trat? na trávu následn? m? p?edjel Tomáš Vála v 5kole jsem Tomáše p?edjel ale když jsem jel do zatá?ky tak m? vjel Tomáš do dráhy a trochu do m? str?il a neustál náraz a dostal smyk.Poté jsem ujížd?l co to dalo :-) P?ede mnou byl Ji?í Reich a Marek Drda.V 7.kole jsem bez problém? p?edjel Jirku a byl jsem na 2míst?.V 9kole ud?lal stejnou chybu jako já v R1 Marek Drda dostal smyk a já se posunul na první místo.První místo jsem si udržel až do cíle.

D?kuji vám za p?kný závod.
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #10
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Petr.Tuner.cz View Post


R2: Start z 8.místa v první zatá?ce se semlelo n?kolik aut najednou ,našt?stí jsem byl na bezpe?ném míst? a nic m? nehrozilo.Poté jsem byl na 5míst? za Lukášem Leco, a p?ed Lukášem byli,Ond?ej Tichý,Marek Drda,a na prvním míst? Ji?í Reich.A p?ed rovinkou v ostré zatá?ce k mostu ud?lal Ond?ej Tichý stejnou chybu jako já v R1 jel na plný plyn a dostal smyk a p?išel tak o 3.místo.Následn? pod mostem m? p?edjel Leoš Exner a v šikan? za rovinkou nastal chaos…Leoš Exner a Lukáš Leco jeli vedle sebe do zatá?ky a já t?sn? za Lukášem a následn? aby nevznikla kolize jsme všichni za?li brzdit.Poté jsem p?edjel Lukáše a byl jsem na 4.míst?.V druhém kole jsem spole?n? s Leošem vyjel z trat? na trávu následn? m? p?edjel Tomáš Vála v 5kole jsem Tomáše p?edjel ale když jsem jel do zatá?ky tak m? vjel Tomáš do dráhy a trochu do m? str?il a neustál náraz a dostal smyk.Poté jsem ujížd?l co to dalo :-) P?ede mnou byl Ji?í Reich a Marek Drda.V 7.kole jsem bez problém? p?edjel Jirku a byl jsem na 2míst?.V 9kole ud?lal stejnou chybu jako já v R1 Marek Drda dostal smyk a já se posunul na první místo.První místo jsem si udržel až do cíle.

D?kuji vám za p?kný závod.
jojo musel sem šlápnout na brzdu a jelikož jezdim na myši tak nešlo p?idat jen trochu. A já v???l si to neuv?domil a jak sem cht?l nabrat co nejd?ív rychlost tak sem to dostal do smyku a zapíchnul to až do trávy xD. V šikan? po rovin? ešt? v tom kole sem se s n?kym srazil a bum p?es boudu. Jedinej výsledek. Ztráta ambicí na 1. desítku. Sem se nasral ...

Last edited by ondra.tichy; 29.3.2010 at 23:58. Reason: moc dlouhej text
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #11
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Ovšem p?ed Q jsem se nechal vypéct, odstartovali jsme o 2 minuty d?íve a Kahan (Tuším) se pak nemohl p?ipojit, jsem dal restart
Dotaz: Soft by te mel pustit do quali.. i kdyz se pripojis v jejim prubehu. Podstatne je byt ve spectate ... a pripojit se. Nesmi se byt na trati, skocit do spect a na trat. Proste jakmile je quali odstartovana .. je spect zakazane...
Ale jsi li ve spect v dobe startu a jedna-li se o tve prvni pripojeni, nemel by byt problem. (Alespon tak to bezne praktikuji ja a dlasi v div 3. kdyz adminuji) pokud to bylo jinak. Pls posli log... musi se najit bug.

Diky
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.