Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.12.2009   #161
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

M?j pohled na mojí hodinku:

Za?al jsem dob?e, jel jsem co jsem pot?eboval. Pak jsem dojel Jirku, 2 kola jsem se jel za ním, byl jsem o moc rychlejší, jenže z táhlých zatá?ek se p?edjížd?t nedalo kv?li ztrát? p?ítlaku a vybrzdit pak nebylo kde... Pak jsem to zkusil za T1 protože m? to už fakt nebavilo, ale v eau rouge m? to nakoplo ven. Nejhorší ale bylo to, že jsem poškodil auto. V zatá?kách doleva to bylo ok, ale doprava to bylo moc p?etá?ivé. Po?ád jsem se snažil najít n?jaké nastavení stabilizátor?, ale nešlo to. Tady jsem m?l slabou chvilku, v?bec se mi necht?lo to dojížd?t. Ale to bych Meginovi a Robovi nemohl ud?lat. Takže jsem jel, levá p?ední chladla a chladla, protože p?i zatá?ení doprava jsem skoro nepot?eboval volant... T1 jsem projížd?l asi tak o 7-8 km/h pomaleji, tam to bylo znát nejvíc. Takže pokus o co nejlepší ?as na kolo odpadnul, t?ch 18,5 nic moc. Dal bych si n?jakej delší závod na AS4 ješt? jednou.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #162
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

... 30min pred koncem odpojen. FXR na AS4 nesta?í na výkon?jší a rychlejší FZR, XRR
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #163
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

zatial co sledujem bezchybnu jazdu Roba napisem aj ja par slov:

Moj stint stal z mojej strany za prd makovy, tak isto ako par kol v 1. pokuse zavodu. Tych kopec drobnych chyb a chybiciek nech zobere cert, ale spravil som aj dve velke (tuning karoserie a hodiny pre divakov), ktore som si mohol odpustit. Istota v rukach z treningu sa vytracala umerne s pribudajucimi minutami a ja som stastny odovzdaval riadenie Ghostovi. (To som este netusil, ze sa aj Ghost daco naucil od nas )

Postupne sa ale posuvame dopredu (viz. disconecty), uvidime ako to nakoniec dopadne...

Edit: Robo isiel uplne super, dakujem aj Ghostovi za pomoc, nie len pocas zavodu
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 27.12.2009 at 23:01.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #164
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Auto nepoškozené! 59 kol, ?as 2 hod. 20 min. -> pád p?ipojení ze 4. místa! ... (za všechno m?že Gepas který m? hodil do cesty ty?ky za T7.)
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #165
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

uff...zomieram...caka ma sprcha ale skor este napisem zazitky...uz jedny som pisal ale tie nie su aktualne...bol to pre mna vcelku pokojny pretek..na zaciatku som hned po starte bol 5. potom sa megin otocil tak som ho predbehol...chvilu sme sa predbiehali s jirkom.svs a potom som mu zacal utekat...tak som jazdil viacmenej sam obcas nejake auto o kolo (musim pochvalit pekne vsetci pustali) no a pred druhou zastavkou som chytil aj radka aj bohemiana ked oni vychadzali z boxov...nejako som znervoznel a porobil par chyb a doplatil na to bohemian (sorry ale vtedy som mal tak malo okysliceny mozog ze mi nenapadlo ze sa musim pozriet ci niekto nejde)
no a potom som si jazdil jazdil a zrazu pozeram ze som druhy...a ze co sa stalo? bohemian padol...bolo mi ho luto (rovnako ako jirky.svs) lebo uz neostavalo vela do konca...
desat minut pred koncom ma neskutocne zacali boliet paty ...som myslel ze zomriem z toho a nemal som vobec cit v plyne ani brzde...no nastastie to este stihlo do konca zavodu prejst...

s 2. miestom som nad mieru spokojny a ani sa mi nesnivalo ze tak dobre dojdem...inak s mojim vykonom som relativne spokojny na to ze to bol moj prvy zavod dlhsi ako 1,5 hodiny ale uz si neviem predstavit ani o kolo viac nechapem ludi co idu MoE 6 hodin v kuse

a este sa musim podakovat...hlavne serveru EGT ze padol lebo inak by som takto dobre neskoncil...a este samozrejme organizatorom velka vdaka ze ste zorganizovali pre mna zatial zivotny zavod...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #166
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Q: n?jak jsem blb? odhadl palivo a došel benzín zatímco jsem ?íkal bábovi na TS jaký su v?l a v tom tam vlítnul bohemian a n?jak jsem se nedohodli znáte to když na n?koho narazíte a uhnete na stejnou stranu, bum a byli jsme v sob? sorry

R: bába za?ínal a tentokrát se to obešlo bez toho aby to tam n?jaký osel v prvním kole rozv?sil na kope?ku... Potom jsem na to sko?il já a za?al jsem za to tahat ale v?tšina našich soupe?? to bu? n?kde rozv?sila a nebo spadla sraby!... Jeli jsme navícero zastávek než konkurence a to nám taky moc na rychlosti nep?idalo bohužel, cht?lo to hol t?etího šneka
Jinak se závodem jsem spokojen a doufám že ve výsledkové listin? se objeví i ty odstoupivší týmy, abychom zas nebyli poslední

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
a este sa musim podakovat...hlavne serveru EGT ze padol lebo inak by som takto dobre neskoncil...
Pro? padl server to je naprostá záhada. Tentokrát u toho byl bába a z dostupných informací vím že nepadl server jako stroj takový, ale jen LFS dedi..
Máme tam zatím stále Z25 takže nahodíme Z28 a ktomu debug mode abychom m?li n?jaká data když by se to náhodou zase n?kdy opakovalo. Takže tuším "To se stáva jen 2x za 10 let"
BTW a stejn? je zajimavé že to d?lá jen pokud jedou ur?ité osoby a ty moc dob?e ví koho tím myslím Jinak to drží jak hluchý dve?e
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #167
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

1. nemužu se hejbat
2. mám hlad jako prase
3. málem jsem se po??ral
4. obrovská spokojenost

S FXR sem ža?al jezdit teprve 3 týdny p?ed závodem a dojel jsem až do cíle. To jsem vážn? n??ekal byl to supr závod. Doufám že v blízký dob? se uspo?ádá ješt? n?jakej endu race s GTRkama. Díky všem A jestli jsem n?kdy b?hem závodu do n?koho ?uknul, tak se moc omlouvám ur?it? sem to neud?lal schváln?
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #168
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
"To se stáva jen 2x za 10 let"
jel sem zatím dva organizovyný závody a zažil jsem 2x spadnout EGT. Tomu ?íkám sm?la
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2009   #169
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Auto nepoškozené! 59 kol, ?as 2 hod. 20 min. -> pád p?ipojení ze 4. místa! ... (za všechno m?že Gepas který m? hodil do cesty ty?ky za T7.)
velice se omlouvám, ob?as se mi to tam smíkne, ale snažim se je házet za plot, a né do trati, tak sry, jedna mi ulet?la jinam

jinak kvali nic moc, z HL setu mi nesedl ani jeden, tak sem dal nej ?as s endu setem, race za?ínal Speder a za?al ho n?jakou kolizí myslim, byl hluboko v poli, pak padl server... než jsme to všechno dali dohromady, bylo 19:45, druhý start byl pro naši posádku lepší, Speder to vytáhl až na tuším 6. místo, ale díky mé špatné taktice t?í zastávek v boxech jsme se propadli hloub?ji, než kdyby jsme jeli na dv? zastávky... ?asy jsme jezdili oba stejné, m? zeza?átku trvalo, než sem si zvykl na set se 70% paliva a na nový skin , pak se to rozjelo a ke koncu sem si dál párkrát i 2:20, takže PB... no nebudu se rozepisovat, kdybych jel o trošku rychleji a ned?lal chyby, tak bych v posledním kole dojel týmového kolegu a nazna?il útok, abych ho taky trochu potrápil ... jinak my s Spederem jsme dojeli na 6. pozici, takže alespo? pro m? úsp?ch a ješt? jednou díky za spolupráci
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #170
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
velice se omlouvám, ob?as se mi to tam smíkne, ale snažim se je házet za plot, a né do trati, tak sry, jedna mi ulet?la jinam
... v tu chvíli jsem byl už asi pro ostatní neviditelný (59. kolo)
docela by m? zajímalo, kde jsem zmizel v lagu, m?l by n?kdo celý replay?
p?edem díky .
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #171
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Thumbs up 3 ho?ky ježd?ní a kecání s Jardou a spol. :o)

Banana Angel:

Q: Jarda zajel skv?le, i když vím, že m?l na víc. Ur?it? to bylo zap?í?in?no ,,kecálkem´´, p?es který jsme komunikovali . No a já jsem se po n?jakých t?ech dnech bez tréninku pomali?ku sehrával se setupem (v?bec mi to nešlo). Nakonec z toho bylo pro nás myslím 9. místo na startu a to díky Jardovi.

R: Za?átek nám p?íliš nevyšel, ale aspo? jsme si mohli zazávodit s jezdci p?ed námi. Jarda se pomali?ku, ale jist? propracovával vzh?ru. Na konci 25. kola jsem p?evzal ?ízení. Následovalo kroužení a sehrávání se se setupem (ten byl mimo?ádn? skv?lý, ale já ne - Jarda ho supr naladil). V pr?b?hu mého stintu jsem m?l akorát 2 souboje, ten první s Gepasem, ale domluvili jsme se na tom, že ho pro jistotu pustím, abychom se vzájemn? nesundali , stejn? jel rychleji (v?d?l jsem, že ho Jarda pak p?edjede ). Pak m? postupn? dotahoval prd Suffry, se kterým jsem podnikl n?kolik p?kných souboj?. Nenechal jsem se, ale p?esto jsem ud?lal jedinou vážnou chybu v mém stintu, kdy jsem v jedné z posledních zatá?ek x-tého kola vlet?l mírn? do mantinelu a upravil geometrii. Jet se s tím dalo, a tak jsem pokra?oval. Suffry následn? také chyboval, takže jsem ho p?edjel a kroužil dále. V n?jakém 47. kole jsem p?edal ?ízení zp?t Jardovi a ten valil o stošest až do cíle. V posledních kolech jel na totální jistotu, protože nev?d?l, jestli mu vydrží pneumatiky. Nakonec to dotáhl do cíle v po?ádku a s prázdnou nádrží . Gepas byl ješt? namotivovaný, že ho p?edjede, ale to se našt?stí nepovedlo, a tak jsme skon?ili na krásném 5. míst? (i když pár jezdc? odpadlo díky ztrát? spojení).

PS: Jinak organizace byla skv?lá a pohotová. Po pádu serveru se b?hem chvilky p?ešlo na jiný, na kterém mám v?tšinou formu (APR Private). Celkov? paráda. Nemyslím si, že by byl n?jaký vážný problém.....B?hem závodu jsem si sta?il pokecat s n?kolika lidma p?es ,,kecálka´´ a dokonce se i vysprchovat .

Jirka
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #172
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Jak psal Jirka, šlo to zajet lépe. ?as jsem cht?l dát minimáln? o vte?inu lepší, ale bohužel se tak nestalo. Takže st?ed pole.

Race: Setup jsem ladil docela dlouho a bylo to znát, auto drželo p?kn? a gumy se neh?ály, takže za setup se m?žu kone?n? jednou pochválit.

Start nebyl dobrý. V T1 jsem za n?kým ztratil p?ítlak a neudržel jsem to a propadl jsem se až na 19. místo. Po bezchybné stíhací jízd? jsem p?edával na (Tuším) 8. míst? Jirkovi. Jirka zajel stint velice p?kn? a m? p?edával ?ízení o 3 kola d?íve, než bylo v plánu. Auto m?lo upravenou geometrii a radši jsme vym?nily d?íve, aby jsme ješt? n?kde nezapadli do písku. P?edemnou byla cca hodina a 10 minut do konce. Hecovali jsme se s Gepasem, jestli ho v pitu dám a poté následn? na trati na každém mezi?asu. Posledním cca 15 minut jsem jel totální údržbu, pneumatiky byly hodn? sjeté a strašn? studené, nakonec jsem to dovezl na 5. míst?. Po pr?jezdu cílem mi navíc došla nafta. Jinak se závodem velká spokojenost a velká zkušensot do budoucna.

Fakt m? se*e, že se za?átek tolik posunul. Za to se omlouvám všem...... Ale snažily jsme se p?ipravit náhradní server co možná nejd?ív, za to d?kuju Gepasovi za pohotovou reakci a spolupráci. Odpadlík? bylo ale bohužel dost. t?žko ?íct, jestli zato m?že server nebo ne.Ale podle slov Caymana server snese docela dost... t?žko ?íct.... Budem potom pátrat, pokud to bude možné.

D?kuji GothaRovi, že byl v pohotovosti s Push Carem

Také d?kuji všem zú?astn?ným, na pom?ry dnešní komunity se nás sešlo docela dost Gratulace všem co dojeli (Nebo odjeli v?tšinu - kluci z KxR)

Replay: http://www.edisk.cz/stahni/67569/3h_...r_27.42MB.html

Last edited by Fast Jarda; 28.12.2009 at 02:48.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #173
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by SuffryCZ View Post
jel sem zatím dva organizovyný závody a zažil jsem 2x spadnout EGT. Tomu ?íkám sm?la
Bohuzel ano Zatim to jsou jedine dva pady. Prvni byl ok. Kamos u ktereho to bezi (bez naroku na odmenu => bez zaruky 24h / 365) Musel resetit server. Ale vcera nic nedelal a uzival vanoc... No zkusime Z28 a dame nejakej hromadnej test Takze spadne do 3x (vseho dobreho)
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #174
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Jen taková p?ipomínka(ne protest) Ghost(myslím) kdyz zastavoval v boxu tak jel tou uli?kou kde se stojí 2místa a až potom zastavil(p?ejel 2 boxové stání bez zastavení a zastavil až na t?etím
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #175
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Jen taková p?ipomínka(ne protest) Ghost(myslím) kdyz zastavoval v boxu tak jel tou uli?kou kde se stojí 2místa a až potom zastavil(p?ejel 2 boxové stání bez zastavení a zastavil až na t?etím
a ? Pokud tím nikoho neomezoval, tak v tom nevidím sebemenší problém taky to ob?as d?lám, když si nejsem jistý jestli jsem to p?edchozí už nep?ejel
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #176
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Az sa najde opat nejaky volny datum dakedy v januari, povedzme medzi ALTP opat v nedelu co tak si to zopakovat? a mozme skusit aj 4 hodiny nech sa mozu v timoch striedat dvaja alebo aj 4 jazdci. Myslim opat AS Historic, radi by sme tentokrat vyskusali XRR pre zmenu a porovnali s FZRkom. Co na to organizatori?

Edit: pripadne s niecim vypomozem az bude treba
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 28.12.2009 at 09:27.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #177
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

JJ taky bych byl pro repete! Taky jsme si s babym v?era ?íkali, že by jsme si to dali klidn? znova, ale pro zm?nu s XRR Rozhodn? prosím nem?nit tra?

PS: a jsem taky pro ?ty?i hodiny, abychom nemuseli dávat jednu zastávku navíc jako v?era kv?li pravidelnosti
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 28.12.2009 at 09:30.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #178
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Az sa najde opat nejaky volny datum dakedy v januari, povedzme medzi ALTP opat v nedelu co tak si to zopakovat? a mozme skusit aj 4 hodiny nech sa mozu v timoch striedat dvaja alebo aj 4 jazdci. Myslim opat AS Historic, radi by sme tentokrat vyskusali XRR pre zmenu a porovnali s FZRkom. Co na to organizatori?

Edit: pripadne s niecim vypomozem az bude treba
Jop jsem za
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #179
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som rozmýš?al, 24-hodinový pretek sa niekde v zahrani?í asi robí, že? Že by bolo jedno ak niekoho vykopne, skrátka by sa pripojil znovu a server by rátal po?et odjazdených kôl... išlo by sa od soboty do nedele. :-)

Ja som odjazdil už dva 24-hodinové motokárové preteky a aj ke? je ?lovek na konci viac m?tvy ako živý, tak to má svoje ?aro. :-D
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2009   #180
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak i já n?co napíši,i na druhý pokus po pádu serveru se mi poda?il start a dostal jsem se na 6. místo,dlouho jsem tam nevydržel,2 jezdci m? p?edjeli,?asy m?li o vte?inu rychlejší tak se ani nedivím :-).Chvíli jsem jezdil na 8. míst? ale po velké chyb?,kdy jsem p?es auto p?ede mnou nevid?l na cestu následoval náraz do zdi a poškozený pravý bok,dalo se pokra?ovat tak jsem si vychutnal dalších 5 chyb které kon?ili v?tšinou hodinami a propadl jsem se až na 15. místo.První pit byl dlouhý,opravoval jsem.Pak pár jezdc? odpadlo,byl jsem na 13. míst? a stahoval 3O vte?in na chlapce z EGT a Garta.Gart m?l nehodu,dohnal jsem ho rychle,stahování ?asu na EGT mi trvalo víc než pár kol,ale povedlo se a p?edjel jsem i je.Na ?asomí?e nasko?ila ztráta na Suffryho 1.00.00 min.,což jsem myslel,že je nemožné dohnat,ale Suffry z n?jakého d?vodu zpomalil,zajel do box? a p?edjel jsem ho.Bohužel to bylo 3 kola p?ed tím,než jsem musel do box? já a náskok co jsem m?l mi nesta?il.Po vyjetí z pitu jsem ztrácel 10 vte?in a dle ?asu v ?asomí?e zajížd?l Suffry stejné ?asy jako já,tak se mi to stáhnout nepoda?ilo,tak jsem dojížd?l na jistotu.
Myslím,že nebýt t?ch chyb,mohl jsem se Suffrym a Flamem bojovat o 7-9 místo,od 6.místa byla už elita s ?asy o vte?inu i víc lepšími.S 9.místem jsem spokojen,i když se št?stím,spousta lidí odpadla,jiné zklamalo p?ipojení.
Díky za dlouhý,náro?ný závod (bolí m? vše),pro jednoho sebevražda :-).
Snad se bude konat další takový a snad budu i v Cz abych mohl jet.
Díky všem,good race
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 28.12.2009 at 10:40.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.