Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.9.2009   #41
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvali jak staks
race1: 5% paliva nestacilo
race2: antivir se ozval i pres to, ze byla automaticka aktualizace vypnuta
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #42
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

S casama jsem byl na moje vykony velice spokojeny.
V prvnim zavode super souboje, ale mel jsem asi moc ostre brzdy, 4 kola pred cilem mi bouchla prava predni , i tak jsem dojel predposledni
V druhem zavode po T1 prvni, pak me postupne predjeli tri ufoni, potom jsem mel dostatecny naskok na bramborovou, ale v 15. kole jsem opet probrzdil a zase BUM prava predni tak jsem odstoupil.

Last edited by Keen; 6.9.2009 at 21:13.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #43
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Super.
R1: Super s PB, 3.
R2: Protest na n?koho z APR je na cest?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #44
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tento závod jsem si opravdu užil a na TS nuda nebyla, takže pocity p?kný

Q: Tuším, že 10. místo

Race 1: První kola byla OK, jezdil jsem v 5-ti ?lenné skupince, která byla opravdu nama?kaná, ovšem v 7. kole jsem se z ní odpojil. N?kdy v 20. kole jsem p?edjel Keena, kterýmu nevydržela pneumatika, to znamenalo posun na 7. místo. V Poslední zatá?ce mi bouchla RP pneu, ale žádný vliv už to nem?lo. Se 7. místem spokojenost.

Race 2: Start z 3. místa. Posunul jsem se p?ed Babyho a užíval jsem si souboje s Klouczechem a docela úsm?vné bylo, když ?eRTi honily And?la. Poly se p?edem? dostal a (myslim) v 6. kole p?ed 1. šikanou jsem sundal Kida... Za to se omlouvám, mor na m?.... Takže propad na 8. místo. Po odpadnutí soupe?? jsem kroužil 6. ale p?ihnal se Ag a po chvilce byl v nedohlednu. V 16. kole jsem p?išel o RP pneu a za?al jsem ztrácel 2s na kolo a to byla šance pro Babyho, bejt závod o kolo delší, tak je p?edemnou, v cíli 6. flek a spokojenost.

Na druhou stranu m? štve ú?ast a p?istup lidí. 44 p?ihlášených, 11 dojde a omluvení se dají spo?ítat na prstech jedné ruky... . Aspo? si více vážím lidí, co se p?ipravují na závody a maj zájem jezdit

Last edited by Fast Jarda; 6.9.2009 at 21:25.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #45
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: S kvalifikací jsem byl spokojený, lidi p?ede mnou byli opravdu rychlejší než já.

Race1: Zvolil jsem pneumatiky R2/R1, nev??il jsem p?edku. Hned v zah?ívacím kole jsem se p?eto?il, doufám že jste se m? všichni smáli. Na to co se d?lo v prvních kolech si už nevzpomínám, nemám replay. Jen vím, že jsem pak jezdil s Keenem ve skupince. N?kdy kolem 10. místa se p?ede m? dostal Poly, ale ve 13. kole ud?lal chybu a já jsem m?l co d?lat, abych do n?j nenaboural. Poly se ale rychle dotáhnul na m? a Keena a jeli jsme bok po boku do 1. zatá?ky, já jsem šel na brzdy nejd?íve a ?ekal, co se bude dít. Poly m? p?edjel a já na výjezdu p?edjel Keena, který v tu dobu podle m? už m?l defekt pneumatiky. Do cíle jsem dojel na 6. míst?.

Race2: Pneumatiky: R1/R1. Po startu jsem se dost propadl do hloubi pole (pokud se tomu tak dá ?íkat v tom po?tu, který byl) a hned v šikan? po první zatá?ce jsem se leknul, když to Alienovi uklouzlo a poslal jsem to do pneumatik. ?ekl jsem si, že závod dokon?ím alespo? kv?li bod?m. N?kdy v 6. kole jsem se dostal p?es Jardu s Kidem, kte?í m?li spolu kolizi. Po n?kolika kolech jsem dojel Gepase, který m? bohužel dost brzdil, ale nakonec vypadl vinou techniky. Byl jsem na 5. míst? a Keen byl p?ede mnou v luxusním náskoku. Ale m?l jsem za sebou Agarashe, který byl rychlý. Keen odstoupil a já se soust?edil na Agarashe. Ten m? stahoval a já mu to hodn? uleh?il n?kdy 4 kola p?ed cílem p?edjetí. Potom jsem si už jen vklidu na 5. míst? do cíle.

Musím ?íct, že v 1. závod? byla chyba v mých pneumatikách, na R1/R1 se to dalo v pohod? odjet.

Petervsp - moc p?kn? si se nám p?edvedl.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #46
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já jsem celý den ležel ve skriptech a v 19:15 jsem si uv?domil, že tyhle závody nejsou od osmi, tak jsem to jen tak tak stihl. Našel jsem n?jaký set a jelo se.
Q:
S kvalifikací jsem byl spokojený, PBcko padlo i bez treninku, který jsem ani nepot?eboval.
Race1: Po startu jsem se probojoval až na druhý místo a tam z?stal, takže spokojenost.
Race2: Super závod. Po dvou kolech z poza pole první, ale nervózní jsem byl z ?ert?, protože tla?ili na pilu. Až tak v 2. polovin? jsem za?al dávat ?asy pod 1:05.5 a Poly se p?ibližoval jen po setinkách, ale p?ece se p?iblížil. Pak následoval asi 5 kol skv?lí souboj, ob?as i s kontaktem, který jsem s velkým št?stím vyhrál o 0.05s. Myslím, že m? LFS zase za?íná bavit.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #47
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Poly se ale rychle dotáhnul na m? a Keena a jeli jsme bok po boku do 1. zatá?ky, já jsem šel na brzdy nejd?íve a ?ekal, co se bude dít. Poly m? p?edjel a já na výjezdu p?edjel Keena, který v tu dobu podle m? už m?l defekt pneumatiky.
No ja tam chytil tesne pred T1 pravejma kolama travu a udelal jsem hodiny (to sis mozna nevsiml) a do zatacky uz jsem jel zase po smeru ovsem s prasklou pneu.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2009   #48
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Prvni zavod po dvoumesicni pauze. Sice jsem cekal vetsi ucast, ale co...

Q: Druhy za Alienem.

R1: Nestoji za rec, dost jsem chyboval.

R2: Tohle byl ovsem naprosty opak. Start nekde zprostredka, takze jsem se snazil jet opatrne. V T1 celkem bez problemu, ale dostal se prede me Klouczech. Navic se mu podarilo snadno zdolat i soupere pred nim, zatimco ja se trochu pral s Fast Jardou a vlastne i s Kidem. Kdyz jsem predjel Keena, tak byl Klouczekuv naskok neco pres 2s a rekl jsem si, ze skusim trochu zabrat. Svete div se, naskok se postupne zmensoval a to co se delo posledni 4 kola se neda popsat, to se musi videt. Mozna prehanim, ale tak pekny souboj az do cile dlouho nepamatuju...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2009   #49
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak kone?n? po 1.5 m?síci jsem se dostal zp?t k LFS a zajezdil si. P?vodní plán byl jen odklikat softik a fandit, ale prost? jen koukat nejde.

P?íprava byla minimální a bylo to znát, ?asy o 1s. Prost? ja bez ?ádného tréninku jezdit neumím. Takže po kvalifikaci poslední, ale padlo PB, alespo? n?co.

První závod, start v klidu z konce. První kolo se držím na chvostu a doufám v n?jaký ten souboj. Snažím se rychlý nájezd na cílovku, s tím ze se pokusím z pytle vzít TurboSk. Jenže on škrtá o pneumatiky a staví se m? kolmo p?ed auto … Na manévr je pozd? a jsem ?eln? v n?m. Všichni fu?, tak kroužím. Nakonec jsem se dotáhl na Keena, ale na p?edjetí by to cht?lo ješt? kolo.

Druhej závod, škoda slov. Do T1 jdeu zesiroka, aby rychlíci zamnou m?li dost místa na vnit?ku. Vlevo jedou ?erti, tak najíždím vpravo. N?jak to zadrhlo a divn? to vzadu bru?í, asi jsou ?erti moc blízko. Uhýbám ješt? kousek vpravo a zase to dr?í. Sakra, od kdy tam je obrubník? Koukám znova do zrcátka (mam CRT 4:3, takže kroutím hlavou vlevo, vpravo) a najednou vidím n?co zelen? maskovaného zprva a tráva to ješt? není. On to Agarash. Než jsem n?co ud?lal, tak jsem mu dál tvrdošíjn? roztá?el jeho levou p?ední, svojí t?sn? p?tulenou pravou zadní... A pak že není láska na první pohled

Oba v tráv? a zase vzadu. Takže p?ijmi Agarashi omluvu, ale n?jak jsem o tob? v?bec nev?d?l. Zbytek zase kroužení vzadu a dotahovaní posledního Jardy. Op?t chyb?lo kolo, zase poledni.

Spokojenost, s výsledkem ano.
S vytla?ením Agarashe ne.

Snad p?íšt? n?co uvidim v zrcatku. Chce to n?jaké LCD.

Na FOX se teším jak malej Jarda
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 7.9.2009 at 08:25.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 7.9.2009   #50
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: vykoupal, nakrmil a ulozil jsem kluka. Mezi tim jsem stihnul asi 3 ostry kola, ktery byly zaroven moje prvni kola v eto kombinaci vubec. Dokonce jsem nebyl uplne posledni, zazrak.

R1: V podstate jsem se ucil trat. Mel jsem par dobrych souboju a pak uz jen hotlaping na 4. misto

R2: V prvnim kole jsem se ocitl na trave v sikane pred prvnim splitem. Baby jel na vnitrku a ja najizdel vnejskem, ale Baby o me vubec nevedel. Zbytek zavodu jsem se snazil dohnat pole. Sem tam nejaky diconnect sem tam nejaka bouracka, takze jsem dojel zase na 4. miste
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 7.9.2009 at 09:28.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #51
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: PB, 5.

R1: Kdyby závod skon?il po prvním kole, bylo by to pro m? lepší... 5.
R2: Himaláje chyb, 6.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #52
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Dnes to nestalo za nic.

Q: Mizerny casy -> 2. misto za Jetem.

R1: Mizerny casy, ztrata dvou pozic -> 4. misto.

R2: Mizerny casy, powerslide -> DNF.

Snad priste...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #53
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: tak 8. misto
r1: krasny zacatek, par souboju a pak betonarka vitra za mnou, 6. misto hned za
r2: ze zacatku nahanecka, rychlejsi jeli dopredu, pomalejsi se propadali, bojoval sem chvili s Agem, ten me po chvili predjel a ujel, pak Vitr dostal smyk, pak jeste Kid tak pul metra za mnou najel jednim kolem na travu a hned se roztocil, coz mi dodalo naskok a udrzel sem si 4. misto

po tomto zavode udelame cistku ve startovnim rostu, kdo se 2x za sebou neomluvil, tak uz nepojede...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #54
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Zajel jsem si PB, které m? sta?ilo na 6. místo.

Race1: Po startu jsem se dostal na 5. místo, ale v technické pasáži z kopce jsem chyboval, nejd?ív se m? rozvlnilo auto, to jsem ješt? ustál ale zatá?ku jsem neprojel ideáln? a na výjezdu jsem se ocitl na tráv?, to znamenalo propad na 8. pozici. P?ed Eau Rouge jsem ud?lal chybu, dostal se p?ede m? Vítr a po chvíli i týmový kolega Jarda. Toho jsem po chyb? p?edjel. Ale náhle se v Eau Rouge p?ede mnou objevila pneumatika (nebyla vid?t za horizontem), já se jí už nestihl vyhnout a skon?il jsem ve smyku na 12. pozici. Poté za?la stíhací jízda, B?hem kola jsem dojel Keena, který byl v Eau Rouge o dost pomalejší než já a nezbylo m? nic jiného, než to vzít p?es ka?írek. Po p?edjetí Keena stíhací jízda pokra?ovala a Jirku jsem p?edjel krásným manévrem. Ke konci jsem dojel ješt? Jardu, ale toho jsem nep?edjel a dojel do cíle na 10. míst?.

Race2: Hned na startu m? vychladly pneumatiky, protože n?kdo se nemohl trefit do svého místa. První zatá?ky dopadly bez problém? a já z?stal na první pozici. V 7. kole jsem jezdil na 5. pozici a na za?átku 8. kola na m? zaúto?il úsp?šn? Kid, ale na výjezdu ze zatá?ky m?l problémy a já m?l co d?lat, abych ho nesest?elil. Osudným se m? stalo 12. kolo, kdy jsem jezdil na 6. míst?. V technické ?ásti z kopce jsem to vzal p?es obrubník, ten m? rozhodil a já ve vysoké rychlosti narazil do bariéry. Výsledkem bylo poškozené zav?šení a závod byl v pr*eli. Dokulhal jsem se do box? a dojel na 11. míst?.


Peter: Bylo by opravdu tak t?žké v kvalifikaci uhnout rychlejšímu jezdci z ideální stopy???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #55
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Tu jsem n?jak ne?ešil, kv?li trestu z minulého závodu jsem stejn? startoval z konce. Ale aj tak m? naštval kdosi nejmenovaný, co m? sundal v (jedinym) ostrym kole. Potom mi 2x p?eblikl pohled do Polyho auta. Odpojim se a lezu Z5 na Z15, potom zjistim že nemám set, tak to tam všeljak p?ehazuju... do startu se to stihlo, takže OK

Race 1: Pohodový svezení a parádní souboj na konci se Zde?kem, 9. flek.

Race 2: P?ed samotným startem mi vychladli gumy, takže nebyl moc velký grip, ale aj tak jsem to stejn? rosekal. Upravil jsem si geometrii, ale jel jsem dál, n?kde v 10. kole jsem to o5 rosekal na rovince, jedu do box?, ale to bych si nesm?l nechat vyplí opravy. Takže si je zapnu a b?hem dalšího kola zjistím, že s tím jde jet, takže Drift King stylem jsem dojel na 10. míst?.

Parádní svezení, t?ším se na další závod.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #56
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: mezicasy jsem mel na 1:38.80, ale nejak se mi to nepovedlo poskladat do jednoho kola 3.misto

R1: nadherny souboje s klouczkem a polym. Jako bonus bylo, ze jsem dokoncil pred nima 2.

R2: Konzervativni start a ztrata na pricku, pak mi sla v eau rouge ***** napred, takze jsem prisel o nekolik mist a 10s na polyho. Pozice jsem ziskal zpet a dokoncil na 3.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #57
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: I p?es to, že jsem sv?j ?as 2x zlepšil, stejn? to nesta?ilo. Za mnou
mezera a p?ede mnou ješt? v?tší.
R1: Koukal jsem, že se držím pana Agarashea Polyho a tak jsem se snažil, ale
v?tšinou až moc, ale chyby jsme d?lali všichni a po?adí se st?ídalo a bylo
to vážn? super. Jen prost? nejde jet v záv?su za n?kým, protože bez
p?ítlaku ani how?no!. 3. místo
R2: Super start s nikým jsem se nemazlil a v t?etím kole už jsem byl první ale
ani JET nezaváhal a tak mi dal. 2. místo. Spokojenost. FOSM je bestie.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #58
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Po cely vecer mi stale chybala rychlost a taktiez viacej istoty. Napriek velkej chybe v eau rouge, v 1. preteku a naslednom poskodeni som skoncil dakde v strede pola ako i v kvalifikacii tak i v dalsom preteku. No holt chcelo by to viacej bud skusenosti s FO8 alebo casu... uvidime ako bude nabuduce
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #59
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

poprosil bych nekoho o zaznamy z Q, R1 a R2, diky
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #60
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
poprosil bych nekoho o zaznamy z Q, R1 a R2, diky
http://www.forum.czechlfs.net/showpo...71&postcount=2
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.