Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.6.2009   #1
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default Formula Masters 2009 - tiskovky

tady budou tiskovky ze vsech zavodu
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: nad o?ekávání

R1: bohužel fatální vada setupu - moc tvrdý pneu, první 2-3 kola dobrý, ale pak to za?lo chladnout a z toho plynula driftshow, která vyvrcholila boudou. Moje blbost, m?l jsem ten race set otestovat.

R2: od oka jsem ubral pneu a hned mi bylo jasný, že te? je to ono. Už jsem se probil na 6. flek, když jsem se potkal z Reycem a auto hadr. Takže pak už jsem jel jen co mi to dovolilo - nic moc. Na cílovce m? pak dal i Jet, ale s tim nešlo nic d?lat.

Záv?r: zpátky k rbr
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Organizace

Vše vypadalo dob?e, ale potom nám z n?jakého d?vodu nešel stav?t rošt a m?li jsme v tom po?ádnej zmatek, za to se omlouváme.

Jinak závody z mého pohledu prach a bída.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #5
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Q: Ni? moc taký priemer

P1: Des a bieda s každen strany do m?a niekto priblil ale bol som s 10. miestom aj celkom spokojný

P2: Akože to nechapem ešte teraz to bol asi najlepší pretek aký som kedy išiel za 2,5 roka lfs jazdenia. Išiel som jak utrhnutý z re?aze 2. miesto to som extrémne pokojný, ale nechapem Alliena ja som išiel na hrane Kid mal ?o robi? neviem ?i bol poškodený ale nedobehol ma ale Allien ty sui si to valil jak keby si mal 20kg auto fakt paráda
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: V posledním možným kole po?ádnej ?as, 8.

R1: Dost se to ze za?átku pomlelo, tak jsem si kroužil až do posledního kola na 5. míst?, než jsem se p?estal soust?edit a vyhrabal si základy p?knýho hrobu u h?bitova. 7. v cíli

R2: Start ze 4., v zah?ívacím kole jsem ješt? vyzkoušel pár hodinama pozornost ostatních, ale nenachytali se. V prvním kole jsem pak dal na brzdy Reyca a po chyb? i Turba. P?edemnou jenom Robo, kterej tam musel mít n?jaký turbo. Dotahoval jsem ho, ale protože se tu nedá moc p?edjížd?t, tak jsem ?ekal. Mezitím se p?ihnal Klouczech s Alienem. Klouczech za mnou ztratil v jedný zatá?ce p?ítlak a odlet?l, Aliena jsem zbyte?n? neblokoval. V 9. kole jsem to pak zkusil na Turba za druhým splitem, jenomže místo abych ho p?edjel, tak mi ješt? víc odjel, byl tam myslím i n?jaký kontakt. Pak už jsem jenom tla?il jak blázen, ale nesta?ilo to, tak v cíli 3.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #7
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: cca 15 misto
r1: bojoval, jak to slo, pak sem to jednou nekde rozbil, pak podruhe ale fest...
r2: start z konce, chvili sem se drzel, pak to otocil v trave, pak sem strasne driftoval, znova to otocil a dojel posledni
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

q: s r1 jsem toho moc nenahotlapil, takze jsem si parkrat zlepsil pb, ale stacilo to jen na treti misto...

r1: cil mise: ghost. ten po chybicce na vyjezdu z vracaku musel prepustit pozici ve prospech me, nacez se v nasledujici sikane zakoukal do nejake pneumatiky, takze pak uz byl od nej pokoj...druhe misto, mision sukcesful

r2: katastrofa, lehky kontakt s alienem, utaveny gumy, dalsi chyba a nakonec masivni spin u hrbitova.. vrtulnik hadra... pak jsem se trochu zvedl, predjel aga a v poslednim kole dohnal i ghosta, kteryho jsem nakonec predjel na cilovce o 0.01s se7en
jet is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #9
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

mel by nekdo replay z kvali?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #10
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

kvali
tak nejak jsem nezajel to, co bych chtel, ale stacilo na pole.

R1
po startu se mi podarilo udrzet za sebou Ghosta, ktery byl asi zamestnan utoky Jeta, takze ani nedorazel a ja se mohl trhnout. jinak hotlapeni az do konce a v pohode jsem si dojel pro 1. flek.

R2
start jsem uplne po... zkazil, kdyz jsem zareagoval prilis brzy a rozjel se drive, nez se rozsvitila zelena, takze jsem musel zastavit a znovu se rozjet. docela se divim, ze me nikdo nepredjel . pak jsem se drzel Jeta, ktery me bezpecne provedl az za 3. split, kde se v tahle leve naskytla prilezitost a vnitrkem jsem predjel Jeta a Megina. ve 3. kole byl Reyco "dlouhy" v zatacce za 2. splitem a pripletl se do cesty Radkovi. ten vyrazne zpomalil, coz me donutilo brzdit, ale to necekal Jet a po narazu do me se otocil. Reyca jsem predjel v T1 a jal se stihat zbytek pole. v 6. kole udelal Radek chybu v sikane na fe3 a ja se tim dostal na 4. pozici. prvni tri jsem chvili zpovzdali sledoval a kdyz se Klouczech roztocil v rychle prave, vytahl jsem se za Kidem, ktery me pustil v nasledujici zatacce. prvniho Roba jsem zdolal v 8. kole u hrbitova a pak uz jen v klidku do cile.

jinak bodu jsem pobral co to slo, takze spokojenost.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #11
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Nerad busim hlavou o stenu, ale tohle jinak nejde...

Nejak jsem mel zafixovano ze 7.6. je az v pondeli a ze tomu tak neni jsem zjistil asi ve 20:00 kdyz jsem si delal veceri. Nakonec mi bylo umozneno startovat z posledni pozice.

R1: Vsechno se zdalo byt v pohode, jenze na startovnim rostu jsem zjistil ze mi jaksi vypovedel sluzbu kabel od pedalu... Dobrou chvili jsem to steloval a pomalu se rozjizdel. Nekdo z xFusion mi radil ze mam jet, ze muzu jet 160km/h. To bylo sice hezky, ale v danou chvili mi to moc nepomohlo. Nakonec jsem to rozchodil a dostal se na startovni rost. Byl jsem z toho vsecho docela rozhazenej a v zavode jsem vubec nic nepredvedl. Ani nevim jak jsem se dostal na 12. misto.

R2: Tady uz to bylo o poznani lepsi, na zacatku jsem uzaviral tymovy vlacek a po tom co se utrhl Alien a chyboval Jet jsem predjel jeste par lidi a skoncil na relativne peknem 5. miste. Sel jsem si znovu ohrat veceri...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2009   #12
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Qual : Dal som ostré kolo na R2 s ?asom som bol ako tak spokojný, preto som potom experimentoval s R1 ?o však nemalo úspech. Skôr to prinieslo chyby a po jednej z nich som zavadzal Kidovi v hotlape

Race 1 : Celkom spokojnos?.. ?asy ni? moc ale spravil som minimum chýb, ?o mi vynieslo 8. miesto.

Race 2 : Po?as pauzy som trocha prenastavil auto, prinieslo to ur?ité zrýchlenie ale zas ove?a menšiu stabilitu a tak vznikali zbyto?né chyby. Najprv som išiel neskoro na brzdy ke? som sa snažil predbehnú? Klouczecha ale mal som ?o robi? aby som sa udržal na trati. Samozrejme, že som išiel pomalšie a za m?ou sa vytvorila "mela". Neviem však ako inak som sa tu mal zachova?, pretože som stále mal dostato?nú rýchlos? a nevracal som sa z "ka?írku". Potom prišiel incident s Ghostom v prvej šikane. Mal som zlý výjazd z T1 ale vôbec som ne?akal, že sa Ghost dostane skoro až do polky môjho auta. Snažil som sa bra? šikanu ?o najviac vonkajšou stopou ale proste raz som už musel zahnú? inak by som musel bu? zasta? alebo ís? proti bariére z pneumatík. Samozrejme každý má na tú situáciu iný poh?ad a Ghostovi sa ešte raz ospravedl?ujem (Inak je možnos? na crashera poda? aj protest ... ). A potom som krúžil a strácal pozície ale s mojími ?asmi sa inšie ani nedalo ?aka?. Nakoniec som sa po chybe ešte raz oto?il a stratil 3 pozície, kone?né 10. miesto.

Viem, že v tomto závode som spôsobil dos? rozruchu... 1 a konkrétne ohrozenie Kida v kvalifikácii to bola naozaj blbos? za ktorú sa môžem hanbi?. To s Ghostom sa nemalo sta? ale tú šikanu som nevedel inak prejs?, otázne pre m?a ostáva, ?i som na tú stopu, ktorou som išiel nemal právo. Situácia po mojich brzdách sná? nebola prejavom nejakej ignorácie ostatných, jazdecká chyba po ktorej som aj stratil pozície.

Ukame?ova?, vyhlási? za vola, crashera a upáli? ...
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2009   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Pripojil som sa tesne pred startom kvalifikacie a to nemam rad. Iny ako pretekovy set som ani nemal nachystany a tak som natankoval ako na pretek a postupne sa rozjazdoval. Islo to biedne ale aspon v poslednom kole som sa dostal pod 2:21. Od PB to bolo este dajaku pol sekundu vzdiualene ale bol som rad aj za to.

Race1: V prvom kole som mal stastie na zahranicnych XFusionakov. Pri brzdeni z mosta som najprv zozadu tukol prveho. A neskor v pasazi pred najazdom na most na Greene sa vedla mna objavil druhy a kolidovali sme. (bol som uplne pri obruvniku a zavadili sme mojim prdnym o jeho zadne) V oboch pripadoch tam bol maly lag, ale ja som mal vacsie stastie a tak som to prezil vcelku vpohode. Snazil som sa dobehnut Kida ktory ma obehol v 1. kole, ale v 3 ostrom kole sa mi pri rychlej kontre rozosil volant a ja som ho teraz muslel mat o 10 supnou otoceny vpravo aby som mohol ist rovno. Po zvysok preteku som si na to zvykal a snazil som si udrzat poziciu a dojst do ciela bez chyby. To sa podarili - 5. miesto.

Race2: Tu som mal hlavne ststie v 1. ostrom kole ked Turbo chytil travu v rychlej pravej na Greene a ja som ho len tesne obisiel. Uzil som si kopec subojov a poobiehal aj zopar chybujucich... chvilu som sa zdrzal za Reycom ale ked sa dostali do S1 s Ghostom tak to obaja poriesili a ja som vyuzil vacsiu rychlost a siel vpred. Potom som si uz len udrziaval velmi tesny naskok za skupinkou za mnou. Dosiel som na 4. mieste.

Pred tymto formulovym sampionatom som mal velky respekt ale dopadlo to nad moje ocakavania. Uvidime ako to pojde s FO8... to uz nebude asi tolka spokojnost...

BTW az este zhanate replay kvali tu je:
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 8.6.2009 at 09:58.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2009   #14
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post

Race 2 : Po?as pauzy som trocha prenastavil auto, prinieslo to ur?ité zrýchlenie ale zas ove?a menšiu stabilitu a tak vznikali zbyto?né chyby. Najprv som išiel neskoro na brzdy ke? som sa snažil predbehnú? Klouczecha ale mal som ?o robi? aby som sa udržal na trati. Samozrejme, že som išiel pomalšie a za m?ou sa vytvorila "mela". Neviem však ako inak som sa tu mal zachova?, pretože som stále mal dostato?nú rýchlos? a nevracal som sa z "ka?írku". Potom prišiel incident s Ghostom v prvej šikane. Mal som zlý výjazd z T1 ale vôbec som ne?akal, že sa Ghost dostane skoro až do polky môjho auta. Snažil som sa bra? šikanu ?o najviac vonkajšou stopou ale proste raz som už musel zahnú? inak by som musel bu? zasta? alebo ís? proti bariére z pneumatík. Samozrejme každý má na tú situáciu iný poh?ad a Ghostovi sa ešte raz ospravedl?ujem (Inak je možnos? na crashera poda? aj protest ... ). A potom som krúžil a strácal pozície ale s mojími ?asmi sa inšie ani nedalo ?aka?. Nakoniec som sa po chybe ešte raz oto?il a stratil 3 pozície, kone?né 10. miesto.

Viem, že v tomto závode som spôsobil dos? rozruchu... 1 a konkrétne ohrozenie Kida v kvalifikácii to bola naozaj blbos? za ktorú sa môžem hanbi?. To s Ghostom sa nemalo sta? ale tú šikanu som nevedel inak prejs?, otázne pre m?a ostáva, ?i som na tú stopu, ktorou som išiel nemal právo. Situácia po mojich brzdách sná? nebola prejavom nejakej ignorácie ostatných, jazdecká chyba po ktorej som aj stratil pozície.

Ukame?ova?, vyhlási? za vola, crashera a upáli? ...
To t? ten Bra?o p?kn? vystresoval.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2009   #15
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
To t? ten Bra?o p?kn? vystresoval.
Pozor ja som nebol cely cas na TS a v neposlednom rade som v tom nebol sam ale vidim ,ze reyco spisovatel pise somariny

Ja som radsej nenastupil ,lebo by som bol natom horsie ako reyco ,ja som si bol v prirode sadnut a pocuvat stebotanie vtacikov.

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Ukame?ova?, vyhlási? za vola, crashera a upáli? ...
Ved pockaj na sobotu Bude skok cez ohnik !
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2009   #16
turbosk
Newbie

 
turbosk's Avatar
 
Join Date: 28.4.2008
Location: Brezno
Posts: 20
Default

Q - ide to aj rychlejsie.
Race1: Dalo sa.

Race2: Tu som porobkal vela hlúposti. Prepá? "EGT Vitr", moja hlúpos?.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team
turbosk is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2009   #17
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Dnes som zistil ze ma daco skrie na nohe... asi som vcera moc tlacil na 'pilu'

Edit: su to pedale z Moma...
Attached Images
File Type: jpg DSC06142.JPG‎ (140.3 KB, 23 views)
File Type: jpg DSC06144.JPG‎ (136.2 KB, 26 views)
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2009   #18
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

megin> mel jsem uplne stejny defekt
(DFP)

Last edited by jet; 9.6.2009 at 11:51.
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2009   #19
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
megin> mel jsem uplne stejny defekt
DFGT ? To m? ?eká asi teda taky.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2009   #20
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
megin> mel jsem uplne stejny defekt
(DFP)
a co si spravil? zabrusil a nechal tak? asi si zvyknem ale zatial mi to vadi
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.